@Maureen: moest enorm lachen door je banner! Hoe toepasselijk ook die treffende tekst erbij! Nou, meid. Hopelijk binnenkort een kort eindspurtje tot een zwangerschap ipv een slopende marathon. @Xon: helaas geen kindje in een zak voor je! Maar ja, de kindjes die in de zak zitten, zijn ook heel erg stout en wij willen natuurlijk alleen maar heeeel zoete kindjes! Maar nog even geduld. Jij gaat gewoon roze knallend het oude jaar uit! @Boudicca: ik had graag vlieg bij jou op school willen zijn. Jij (en Xon) zijn in ieder geval al aardig klaargestoomd als jullie een kindje krijgen. Want als jullie deze periodes zo goed doorstaan, dan moeten jullie wel heel stressbestendige moeders worden. Goed dat de folikels al lekker groeien. Jammer alleen dat je er woensdag weer extra voor terug moet. En fijn dat je neefje een goede sinterklaas heeft gehad en jullie in ieder geval weer bij elkaar in een ruimte konden zitten. Je hebt je punt duidelijk gemaakt en excuses is helaas een brug te ver voor hem (maar de boodschap is zeker bij hem doorgekomen). Ik neem aan dat je zus vaker dit soort situaties met hem meemaakt.
Oooooooohhh. Nou snap ik het !!! En dat naast het feit dat Sint natuurlijk wel al wat oud is, maar Piet had natuurlijk ook iets uit zijn 'zak' kunnen toveren hahahahahaha. En ach, zo een kleine wurm in zo prikkende jute zak is ook zielig. Boudicca, hahahaha ja wat een ellende he, dit gestuiterde kids. Kan me ook zo voorstellen dat die kids doodmoe van zichzelf worden, hoe ouder ze worden hoe meer ze het ook van zichzelf weten. Ik had overigens nog een vader die me aanvloog bij de deur van de klas. Terwijl we op het punt stonden naar buiten te gaan om sint binnen te halen. Ging hij eerst verhaal halen bij het kind in de klas die volgens hem zijn zoon 'voor de zoveelste keer' had lastig gevallen(terwijl zijn eigen kind altijd degene is die begint). Toen ik hem vriendelijk verzocht dat niet te doen, dat ik best met hem wil praten en het zo goed mogelijk wil oplossen, maar dat het vandaag Sinterklaas was en het nu het moment daar niet voor was, vloog hij me letterlijk aan met veel geschreeuw en handgebaren! Goh, waar zou dat kind van hem het toch vandaan hebben??? Gelukkig was het in de klas nogal druk en rumoerig zodat geen kind het heeft gezien en gehoord. Ik heb hem duidelijk gezegd daar niet van gediend te zijn en snel de deur dicht gedaan, ik zag hem toen woest gebarend en schreeuwend de trap afgaan. Pfffff, echt leuk zo een begin van zo een drukke sintdag. Het gekke is ook dat niemand anders er iets van gezien heeft (geen ouders/collega's), het was ook zo een gekte. Maar normaal zijn er altijd wel andere mensen in de buurt die op zo een moment even zo iemand met lichte dwang de deur wijzen. Nou ja, wel gemeld bij directie, en daar gaan we nog wel iets mee doen. Maureen ik vind je ticker wel erg grappig. Nou meid, dan is het nu eindelijk toch bijna weer zo ver dat je een nieuwe poging kan gaan doen. Gebruik je ovutesten? Dan lopen wij wel weer aardig tegelijk. Just, wat vervelend toch die rug. denk je dat het ook nog komt door dat ongeluk?
Getver Xon wat een naar begin van je dag. Goed dat je het wel gemeld hebt bij je directie. Wordt er nu nog met de betreffende ouders gesproken? Het lijkt me inderdaad toch dat het hier niet bij kan blijven. Dat er altijd nog zoveel ouders zijn die niet in de gaten hebben dat ze een voorbeeldfunctie voor de kinderen hebben. Zo onbegrijpelijk ook dat ouders van die gigantische oogkleppen op kunnen hebben als het hun eigen kroost betreft maar wel al de fouten zien van andermans kinderen. Kon je het nog een beetje van je afzetten en leuk sinterklazen met de kids?
@xon, jeetje die ouders van tegenwoordig maken het steeds gekker zeg! geen wonder dat de kids niet meer goed opgevoed zijn. @maureen, leuke banner!! @ricmar, daar krijgen we geen genoeg van! die rug is inderdaad (deels) door het ongeluk. mijn zwangerschap maakt het erger zeg maar, zo begreep ik van de fysio. nu is mijn rug altijd een zwak punt geweest, een niet zo handige combi dus. vandaag nog wel harde buiken gehad dus morgen nog een dagje thuis. net zalfje gekocht voor op mijn rug, warmte spul wat wel mag als je zwanger bent. hopelijk helpt dat een beetje.
@Ricmar: Aaah wat 'n snoepie. En echt 'n jongetje ook hè. Geef hem maar 'n extra knuffel van mij. @Xon: Najaa zeg! Jeetje je was zeker erg geschrokken? Of had je eigenlijk niet eens de tijd om het te beseffen? Goed dat je het gemeld hebt. Jammer dat niemand het gezien heeft. Wat is dat toch tegenwoordig met ouders die leerkrachten letterlijk en figuurlijk aanvallen. En inderdaad, waar zal dat kind 't nou vandaan hebben . Ja ik gebruik ovutesten. Maar de vorige keer was ie positief op dag 19. Ik doe vanaf morgen een ovutest gebruiken. Wat leuk dat we dan ongeveer gelijk lopen. Boudicca ook? De vorige keer gingen jullie gelijk op. Nou het wordt nog spannend in ons clubje eind deze maand. @Jeetje: Heb je de deadline gehaald?
@Xon: wat een gedoe op school zeg! Petje af voor jullie leerkrachten.Ik zou dat echt niet kunnen! @Boudicca: We gaan morgen idd naar dat huis kijken wat de makelaar voor ons geregeld had.Het is om te kijken of dat het type woning is wat wij zoeken en of we het groot genoeg vinden. Dus we zijn erg benieuwd!
@Ricmar wat een heerlijk jochie hebben jullie toch gekregen. @Maureen ik verwacht rondom komend weekend ergens mijn volgende IUI dus als jij en Xon dan ook ergens jullie eisprong hebben lopen we inderdaad redelijk gelijk op. Dat zou toch een giller zijn als de drie bammers ook nog eens tegelijk op roze zouden gaan. @Jusme morgen inderdaad nog maar een dagje rustig aan doen. Lastig hoor dat die rug steeds op blijft spelen en nu ook harde buiken. Niet zo mooi allemaal. Hopelijk gaat het met een dagje rust extra allemaal snel weer wat beter. @Hoop succes morgen bij het huis bezichtigen. Ik hoop dat het soort woning wat lijkt zodat de makelaar snel een plekje voor jullie kan vinden.
Goeiemorgen meiden ik heb van de week professor P de Sutter geschreven in een kliniek in Gent(Belgie).Ik heb haar verteld van onze miskramen en haar om advies gevraagd.Zij verzocht mij om bij haar te komen omdat ze in Belgie veel meer kunnen betekenen voor ons dan hier in Nederland. Ik heb natuurlijk een afspraak staan in Utrecht,maar mijn gevoel zegt dat we beter naar gent kunnen gaan.Het is alleen wat minder goed bereikbaar voor mij als ik een keer met het openbaar vervoer moet gaan(als mijn mannetje op zijn werk niet weg kan). Wat zouden julie doen?
@Hoop: op zich hoeft het een het ander (in Utrecht) niet te bijten en misschien kun je wel eerder terecht dan in Utrecht. Ik heb wel positieve verhalen gehoord over vruchtbaarheids-behandelingen in België. Omdat ze verder gaan dan in Nederland. Misschien dat je eens kunt bellen op welke termijn je daar evt. terecht zou kunnen. Misschien kan je man dan alsnog mee. Het zou wel betekenen dat als je voor België kiest, je dan ook vaker daarheen moet reizen, dus daar moet je je wel bewust van zijn, dat het reisprobleem niet alleen nu, maar ook de komende bezoekjes misschien lastig voor je kan zijn. Ik moet me nu heel snel aankleden. Heb over een half uurtje werkoverleg. Bleeghhhh!
Ricmar wat is het toch een schatje, hij kijkt zo wijs de wereld in. Hoop, mijn vriendin is ook naar Gent gegaan. Is daar een aantal keer geopereerd aan haar endometriose en heeft daar ook een IVF behandeling gehad. Van haar heb ik begrepen dat ze niet perse kundiger zijn maar dat ze wel wat eerder bereidt zijn om nog een stapje verder te gaan dan in Nederland. Tegen haar hadden ze in nederland gezegd dat ze niet nog een keer wilden opereren omdat het geen zin meer had, en in Belgie wilden ze dat nog wel 1 keer doen. Uiteindelijk is ze vlak voordat ze daar geopereerd zou worden spontaan zelf als een wonder zwanger geworden en was het niet nodig. Hier net een half uur lang met zorgverzekering aan de lijn gehangen met als resultaat dat ik nu zeker weet dat die 391 euro voor 3 maanden niet vergoed gaat worden. Het zijn de kosten die gemaakt worden voor het gebruik van donorzaad (opslag zaad, reiskosten donor enz.). Ik vind het wel veel geld en ik had er liever iets anders voor gedaan, maar ik kan het wel betalen. Nu denk ik dan, er zijn ook vast vrouwen die het moeilijk op kunnen brengen. Eigenlijk is dat niet eerlijk. Maar goed, ik betaal mijn donor ook een klein bedrag voor reiskosten en de moeite (alhoewel dat niet vergelijkbaar is met dit bedrag). Ik leg me er dus maar weer eens bij neer (inmiddels went het al!).
@Mees:ik heb al een afspraak staan in Gent.Ik had die arts een mail gestuurd(heb het email-adres gekregen van een vrouw uit een ander topic)waarin ik onze situatie uitgelegd heb.Ook heb ik duidelijk vermeld dat we al 42 jaar zijn.Ik heb haar gevraagd advies te geven.Toen kreeg ik een mail terug van haar dat ze haar secretaresse mij een uitnodiging zou laten sturen,die kreeg ik binnen een uur al binnen.We kunnen dus komen in Februari. @Xon:Ik heb dat ook gehoord dat ze daar verder gaan als in Nederland.Ik hoop dat het allemaal niet nodig is.Ik hoop dat ik,als ik nu zwanger word,zwanger mag blijven.Ik gebruik nu die smelttabletten van vitamine B12. Wat fijn dat je vriendin toe alsnog zwanger raakte!! De wonderen zijn de wereld zeker niet uit! Wat je zorgverzekering betreft: het is een behoorlijk bedrag en kan me ook voorstellen dat er ook mensen zijn die dat niet kunnen betalen.Ik vind dat wel heel erg.Fijn dat jij het geld er wel voor hebt en dat je hiermee door mag gaan! Stel je toch voor dat je om financiele redenen er niet mee door zou kunnen gaan,dat zou toch heel erg zijn. Ik heb zo,n gevoel dat jij met IUI zo zwanger bent,het is dan van een andere donor en dat zou best eens het euvel kunnen zijn.Daar is soms geen reden voor,maar soms schijnt het dat twee mensen niet kunnen matchen. Ik hoop het zo voor je! Dank je wel vor je advies! Ook jij bedankt Mees!
Meiden, even een kort berichtje (sorry!) Vanmorgen getest, maar negatief Het kan nog wel te vroeg zijn, zeker als mijn eisprong echt pas op dag 20 was. Dus ik wacht nu maar even af. Mijn banner is weer opnieuw begonnen maar klopt dus niet! Kom straks even bijlezen, ben aan het werk.
hallo hier een happy mama die wat meer handenvrij heeft nu X indraagdeok ligt en dusniet zoveel mekkert. heb hemnet over kunnen leggen in eigenbed en slaapt nog steeds. ik probeer wat terugte lezen....maar ook hier veel gekletst @hoop...gewoon ook doen..zoals mees zei het bijt elkaar niet @mees...hoe is het nu na de behandeling, met abkuur ook al klaar? ik zag dat je weer peneldshad aangevraagd.....bijmij klopte alles...5 uit 6 dusz.......maar niet invast bijten natuurlijk @syl...hoe ismet je? scchrik te boven? weet je al wat meer? en inmiddels kleine muis gezien? @noders...wie? testers????? nieuwe zwangere?? hoe is met preggies? @justme...schiet de kamer op of moet je nog starten... ik zal eens nieuwe pics spammen.... hier gaat dus goed, voel mij echt rijk zo met 2 kids. zou ook zo weer doen...ben wel compleet maar als hubbie zegt opnaar de 3e ...zeg ik ja... eindelijk na 2wkn zit x weer op geboortegwicht en olmdat hij zo langzaam groeide...gsiter maar naar bvspreekuur. we doen het gewoon goedik ook weer blij maar ze zag een beginnende spruwdus ha net gebeld hier gister voor eerst geen pakjesavond, best vreemd een kind die niet meer gelooft, hoewel hij zich afvroeg wrm hij geen kado kreeg..volgend jaar gaan we weer voor de komende 7 jaar sint vieren ik ga bammetje eten
@Almika: Goed te horen dat alles weer wat rustiger word.Dat de kleine weer wat regelmaat krijgt.Wat een rijkdom he,een paar kindertjes.Het is zo mooi,daarom gun ik het iedereen ook. Hopenlijk heeft je hubbie nog zin in een derde telgZou erg leuk zijn natuurlijk!Geniet maar lekker van je gezinnetje!