wie nog meer 35+ deel 2

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door justme66, 14 jul 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Niala: leuk dat je ook wat af wil spreken en zo te zien ben je een hele ruime periode in Nederland. Xon wilde alvast een begin maken met inventariseren waar iedereen vandaan kwam, dus als je haar een pb wilt sturen met je naam, 'woonplaats' (in jouw geval je verblijfplaats als je in Nederland bent) en je mailadres. Dan probeert Xon te inventariseren welke plek het handigst is (en wie er mee willen). Suggesties voor leuke stekjes zijn altijd welkom!
     
  2. jes4

    jes4 Fanatiek lid

    30 apr 2010
    1.536
    0
    0
    Lieve Xon: heel herkenbaar allemaal; ik kan mezelf ook zo gek maken en dan alleen maar gerust gesteld worden door een arts. Zoals ik al schreef heb ik ook vaak bobbels door mastopathie; moeilijk om zelf objectief te beoordelen. Zo af en toe ga ik dan naar de mamacare vpk. Ik adem ook vaak verkeerd door het druk maken; chronisch hyperventileren; zoek het maar eens op; daar kan je echt veel klachten van krijgen. Hartkloppingen ook hier aanwezig. Fijn als je je zo druk kan maken;). Maar hetgeen mij gerust steld is dat het altijd meevalt. Ik (en waarschijnlijk jij ook) maak het groter, erger, angstiger. En als je dan alleen bent; kan je jezelf helemaal gek maken. Ik zelf heb heel veel aan acupunctuur. Doe dat eens in de zoveel tijd. helpt altijd. Misschien iets voor jou. Je moet wel een goede vinden; eentje die bij jou past. Anders kan je je niet echt ontspannen. Ik hoop dat het beter met je gaat. Veel liefs.
     
  3. JeetjeB

    JeetjeB Fanatiek lid

    26 mrt 2011
    3.214
    1
    38
    Freelance vertaler
    Buitenland
    Dames, ik heb geboekt!! Ben helemaal happy! Ik kom 26 juli naar NL (vlak voor mijn verjaardag) en ga 9 augustus weer terug. Twee weekjes dus, Hoop dat we in die tijd iets kunnen afspreken met zijn allen, zou erg leuk zijn!
     
  4. Xon

    Xon Fanatiek lid

    28 dec 2010
    1.537
    0
    0
    Leerkracht
    Noord Holland
    Nou Jeetje, wat onverwacht snel, wat leuk zeg, want volgens mij komt Niala ook rond die tijd naar nederland.
    Het moet toch wel te doen zijn om iets met elkaar af te spreken.
    Ik heb inmiddels van Sneeuwmees, Jeetje en Alice een berichtje gehad met naam en plaats en mailadres.
    Maar nu het toch allemaal zo snel gaat, is het misschien handig om te gaan proberen een afspraak te maken.
    Is t een idee, dat ik iedereen waarvan ik een mailadres heb, een mailtje stuur, zodat we op elkaar kunnen reageren?
    Als het je dus leuk lijkt om ook te komen en je kunt ook afspreken ergens tussen 26 juli en 9 augustus, mail me dan nog even je mailadres.
    Ik zal in het eerste mailtje jullie nicknames verbinden aan jullie echte naam, jullie woonplaats er in zetten, en een paar data voorstellen. Het is dan misschien ook handiger om met elkaar tot een gemeenschappelijke afspreekplek te komen.

    Met mij is alles een stuk rustiger.
    Er is echt iets van me afgevallen.
    Symptomen bijna weg, alleen beurs gevoel is nog licht aanwezig.
    Tjonge wat heeft dat de afgelopen week veel stress/energie gekost (zonder dat je het eigenlijk echt doorhebt).
    Nu alleen heel moe, dat was ik al, maar heb net gestofzuigd en moest daarna echt even gaan zitten. Broehaaa wat muts ben ik zeg.
    Morgen weer werken, even kijken hoe dat allemaal gaat, gelukkig nog maar 1 week.
    Jes, bedankt voor je lieve herkenbare berichtjes, fijn om te horen dat er nog meer zijn die dit hebben(eigenlijk jammer genoeg natuurlijk).
     
  5. Moedervan2boys

    Moedervan2boys Actief lid

    28 jun 2011
    190
    0
    0
    full time, stay at home moeder.
    overijsel
    Hallo Dames, heb het ook gevonden. Ben samen met onze kleine man ziek geweest en weinig online daar door. Net even in de tuin bezig geweest en dacht nu maar eens tijd nemen hier om te kijken hoe het allemaal met jullie vergaan is de laatste paar dagen. Nu zit ik lekker jullie verhalen te lezen en hoor de kleine man alweer brabbelen.

    Vanavond zal ik in alle rust er even goed voor gaan zitten en dat idee lijkt mij ook erg leuk om af te spreken mochten jullie het niet erg vinden het groentje in de groep erbij te hebben????

    Tot vanavond!
     
  6. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Moedervan2boys: vervelend dat je ziek geweest bent! Gelukkig gaat het nu weer beter, zo te horen.
    Iedereen is welkom voor onze date, dus als het jou ook leuk lijkt, graag even je naam, mailadres en woonplaats naar Xon mailen. Zij probeert een eerste aanzet te geven om al onze gegevens te verzamelen.
    @Xon: fijn te horen dat het weer beter gaat. Goed dat je even naar de dokter bent geweest. Die bevestiging had je net even nodig. Nu nog even lichamelijk proberen aan te sterken! Misschien jezelf eens lekker laten verwennen met een bezoekje aan de schoonheidsspecialiste of zoiets? Dat getut aan mij kan mij altijd wel oppeppen als ik er even doorheen zit.
    Ben benieuwd hoe groot ons clubje gaat worden. Ik denk dat Syllisa ook nog wel meewil, maar volgens mij is die net met vakantie vertrokken. Maar ik denk dat we gewoon verder moeten met een datum prikken, het zal waarschijnlijk al lastig genoeg worden om en een datum te prikken dat iedereen kan en een plek te vinden die voor iedereen handig is.
    Ik heb net snel even gekeken. Als het in een weekend zou moeten (weet niet of dat de bedoeling is), dan blijven er 4 mogelijkheden over (30 en 31 juli en 6 en 7 augustus). Ben benieuwd!
     
  7. Maureen

    Maureen Niet meer actief

    Hi dames,


    Deel 2 alweer. Kletstantes:p


    @Jeetje: Gelukkig joh dat 't goed gegaan is. Nu dus toch nog 'n laatste beetje eruit? En je hoeft niet eens meer terug. Dan kan je langzaamaan weer vooruit gaan kijken. Sterkte.


    @Xon: Aah gossie toch. Kan me 't zo voorstellen. En angstaanvallen zijn zo naar. En inderdaad als je alleen bent... Goed joh dat je zo'n leuke arts had die je gerust stelde. Het is ook wel veel wat je allemaal alleen doormaakt. Sterkte.


    Met mij gaat 't zo zo. Naast 't ongi zijn ook in dubio. Vanwege m'n ex. Of nouja ex... Jij vroeg het laatst nog hè Sneeuwmees? Eigenlijk ben ik in love... Maarja m'n kinderwens hè. En ben dus op 'n punt dat ik 't niet los kan laten (kinderwens). Dus wil donor niet opgeven. Maar wil hem eigenlijk ook niet kwijt. Hij denkt dat ik over 'n tijdje ook nog wel kinderen kan krijgen. Pfff lekker makkelijk gedacht. Hij wil niet de oorzaak zijn van dat ik achteraf geen kind heb zegt hij. Dus ondanks dat hij 't niet leuk vindt snapt hij wel dat ik voor donor kies. Maar nu wordt 't toch wel moeilijk voor me vanwege onze gevoelens voor elkaar. Heb 't allemaal al eens uitgebreid getypt hier. Geen zin meer om dat nog eens te doen. En er is dus weinig veranderd. Laat maar. Geen zin om er echt op in te gaan verder.


    Ja ook ik ben wel nieuwsgierig hoor naar ons clubje. Maar iemand vroeg zich af of we daarna nog steeds zo open naar elkaar toe zullen zijn. Dat vraag ik me ook wel af. Maar denk 't wel eigenlijk. Als het de data zijn die Sneeuwmees vanmiddag noemde zal ik er rekening mee houden. Ik kan 31 juli sowieso niet. De andere data hou ik dan in mijn hoofd. Ik stuur Xon wel 'n pb met mijn gegevens dan.


    Fijne zondagavond dames.


    Liefs
     
  8. Xon

    Xon Fanatiek lid

    28 dec 2010
    1.537
    0
    0
    Leerkracht
    Noord Holland
    Zo net naar Harry P. geweest, laatste deel en daarna even hapje gegeten. Maar nu het gevoel dat ik een marathon heb gelopen. Jeetje wat een impact heeft de afgelopen week/stress gehad zeg.
    Hoop dat t morgen beter gaat als ik weer moet werken.

    Goed, even over afspreken, mamavan 2 boys wil je mij ook nog even een pbtje sturen met naam/woonplaats en emailadres?

    En sneeuwmees idd Syl wilde ook mee, maar die is idd op vakantie. Hoop dat ze haar mail nog even checht. Ze zou twee weken gaan toch?
    Nou ik ga jullie even een mail sturen.
     
  9. Xon

    Xon Fanatiek lid

    28 dec 2010
    1.537
    0
    0
    Leerkracht
    Noord Holland
    Syl en Alice willen jullie nog even mij een pbtje sturen?
    Alice ik heb wel jouw woonplaats en naam maar nog geen mailadres.
     
  10. almika

    almika Fanatiek lid

    6 jan 2011
    2.101
    0
    0
    hallo hallo hiero uit france

    wehbben1 dagje wifi maar aangevraagd want is k..u...t..weerhier bewolkt en maarv 22 gr,magnietklagen want als ik weer in nl zie kan het slechter

    en er is nieuws zag ik snel...sylis is oma.....tenmsinste neemaande foto van je kleinkind is??

    ik vindleuk in zuid france maar sta op energie van 30% hier dus lang zoleuk niet als altijd. naam verzinnen wordt nog probleemwat ik leuk vind, vindt hijniks en andersom:x

    hier alles oke?

    verder gaat goed maar benblij als ik thuis ben prettiger idee in je eigen omgeving met je eigen zhuis en vk in debuurt......stel dat...daar loopik mee rondin france...

    meiden fijne avond en tot snel rond 25e ben ik weer terug
     
  11. almika

    almika Fanatiek lid

    6 jan 2011
    2.101
    0
    0
    ehhhh:(...leesik nu goed dater een meeting in deplanning staat. wat leuk!!!

    hoe, wanneer, waar...........
     
  12. Xon

    Xon Fanatiek lid

    28 dec 2010
    1.537
    0
    0
    Leerkracht
    Noord Holland
    Almika, als je ook mee wil met de date, stuur mij even een pbtje met echte naam, woonplaats en mailadres, dan stuur ik je even een mailtje. We hebben nog geen date die gaan we proberen te maken.
     
  13. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    Leuk dat de animo voor onze date steeds groter wordt. En ik heb alleen maar data in het weekend genoemd, omdat ik ervan uit ga dat de meesten van ons met werk zullen zitten. Ik werk op zich ook wel rond die periode, maar als een doordeweekse dag voor iedereen handiger is, dan kan ik altijd vrij nemen of iets regelen.

    @Maureen: lijkt me ingewikkeld de gevoelens die je hebt voor je ex en een kinderwens te hebben. Lief van hem dat hij je er wel de ruimte voor geeft om die toch in vervulling te laten gaan. Al kan ik me voorstellen dat dat voor jou ook heel verwarrend is. En je hebt gelijk als je er verder niets over kwijt wil. Als je maar weet dat als je even 'klem' zit met je gevoelens we er voor je zijn! Een hele dikke knuffel van mij!
    @Almika: wat jammer dat het ook daar zo slecht weer is. Maar een voordeel is dat wij weer even wat van je gehoord hebben. Hopelijk knapt het weer snel weer op, zodat je nog een mooie, zonnige laatste week hebt! Geniet er nog even van. Volgend jaar is jullie family weer een gezinslid rijker en daarmee ook een stuk drukker. Dus geniet nog maar even met zijn drietjes (jullie laatste vakantie met zijn drietjes).:p
     
  14. sillysa

    sillysa Fanatiek lid

    11 jan 2011
    1.245
    0
    0
    enschede
    Nou probeer het nog 1 keer hahaha,
    Ik heb slecht bereik hier op de camping dus vandaar dat ik ff niet in de picture ben, maar het gaat goed met iedereen las ik, das altijd fijn!!

    Hier op de camping zwaar kl*te weer hahaha, al hoewel vandaag was het lekker weer maar vanavond heeft het zo hard geregend dat alles onder water staat nu:(:(:p, maar we laten de pret niet bederven door een beetje boel hahaha regen hoor. Ik laat snel weer van mer horen als het lukt en anders pas als ik weer thuis ben. De 31e ben ik er weer.

    Allemaal heel veel liefs een dikke knufffff, denk aan jullie hoor!!
    Xon stuur je een pbtje.......
     
  15. jes4

    jes4 Fanatiek lid

    30 apr 2010
    1.536
    0
    0
    Dag lieve meiden;
    Ik kan eigenlijk niet een van de door jullie aangegeven data. Als verpleegkundige moet je ook weekenden werken; 30 juli werk ik nog, 31 juli begint onze vakantie. Dus dat zal een dag zijn waarop we iets met ons gezin gaan doen en 6 en 7 augustus ben ik op vakantie.
    Maar plan gerust. al was ik ook wel heel nieuwsgierig!
    Liefs
    (oh vanavond komt mvm: ben ik toch weer zenuwachtig voor die test, woensdag dan eindelijk de echo: 's avonds om 19.15 uur)
     
  16. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Jes: spannend voor je dat mvm komt. Ik heb dat zelf eigenlijk niet eerder gedaan. Ik was zo druk en overrompeld met mijn zwangerschap de eerste keer dat ik er zelfs ook geen moment aan gedacht heb.:) En woensdag weer een echo. Het leek toen zo lang voor je gevoel, maar zo zie je maar, is het toch ineens al weer bijna zover.:p
    Ik had zelf gewoon even wat data genoemd, wanneer toevallig de weekenden vielen (omdat ik dacht dat dat misschien wel het handigst was). Xon zou nog een datumvoorstel doen, dus als de meesten door de weeks kunnen vind ik het ook prima.
    We moeten het dus nog even afwachten!

    Ik ben weer aan het werk na 2 weken vakantie. Zit de komende week alleen, want mijn (enige) collega neemt net vrij als ik werk. Ik heb tussen de middag nog even met een collega geluncht die vandaag even langs kwam om met mij wat door te spreken. Tijdens de lunch enorme ongi-krampen en dacht echt. Oh jee, foute boel :( (en ook nog eens 2 dagen te vroeg). Maar gelukkig nog niets te bekennen. En nu zijn die krampen ook weer weg. Maar dat zal wel een voorbode voor de rode duivels zijn die later deze week wel zullen komen.
     
  17. JeetjeB

    JeetjeB Fanatiek lid

    26 mrt 2011
    3.214
    1
    38
    Freelance vertaler
    Buitenland
    Sneeuwmees, dat had ik de maand dat ik zwanger was ook, van die krampen een paar dagen voor ik ongesteld moest worden, dus wie weet hoor! Of heb jij dat wel iedere maand? Ik meestal niet namelijk.
    Over het afspreken, ik ben natuurlijk heel flexibel! Ik heb nog helemaal niets staan behalve mijn verjaardag (28 juli) dus da's tot nu toe de enige dag dat dat ik niet kan afspreken.

    Jes: spannend nu bijna je echo! En mvm, kan me voorstellen dat je daar zenuwachtig voor bent maar is vast nergens voor nodig! Ze komen wel laat of niet? Ik bedoel is dat niet meestal al wat eerder in de zwangerschap? Hoop dat we woensdag heel goed nieuws van je krijgen.

    Ik heb vandaag toch maar weer een pil ingenomen, ook al bleef ik wel bloeden gisteren en nog best hevig ook zonder pil. Vandaag met pil is het juist weer wat minder. Toch vreemd. Geen idee of die pillen nog wel wat doen. Op zich had ik het geruststellender gevonden als ik sowieso terug had moeten komen eind deze week of zo om te kijken of dan echt alles weg is. Maar ja, hij zei als je eind van de week niet meer bloedt, hoef je niet te komen, dus ik wacht maar af.

    Het blijft hier zooo ontzettend heet, dus ik kom net als Niala ook 's middags niet buiten en zou het liefst een siesta houden, zo loom word ik ervan. Maar ja, nog even en dan zit ik lekker in het NLs weertje (en hopelijk schiet dan daar niet ineens de temoeratuur omhoog!)
     
  18. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Jeetje: vreemd dat door die pillen juist het bloeden minder lijkt te worden. En mocht je twijfelen of alles weg is, zou je dan niet nog een keer om een afspraak mogen bellen. Of ze niet voor de zekerheid nog een keer willen kijken? Dat lijkt me toch geen probleem?
    Ja, die krampen heb ik inderdaad bij mijn vorige zwangerschappen ook wel gehad. Maar ik heb ook maanden gehad waarin ik alle kwaaltjes had van een zwangere en gewoon ongesteld werd. Dus uit zelfbescherming probeer ik er maar niet te veel aan te denken (wat natuurlijk niet meevalt).:(
    Heb mijn man vanmorgen al gevraagd of hij bij de boodschappen maandverband mee wilde nemen. Hij vroeg al teleurgesteld of het al over en uit was deze maand.:( Maar het is (vooralsnog) uit voorzorg!
     
  19. Guapetona

    Guapetona Fanatiek lid

    13 mrt 2008
    1.097
    0
    36
    therapeut
    zuidholland
    shit shit shit! Heb net een A-4tje volgekalkt, en op iedereen persoonlijk gereageerd, en nou ben ik alles kwijt!!! Hoe kan dat nou??? Ben echt letterlijk een half uur bezig geweest en was bijna klaar!

    Nou dan maar even zo: Ik denk aan jullie allemaal, en heb op jullie allemaal gereageerd, maar helaas ik heb niet de energie alles nog een keer op te schrijven!

    Dus dan maar even alleen het laatste nieuws van mij hier:
    Ik heb geen Zwangerschapssuiker! Godzijdank. En er is vanuit het werk een afspraak gemaakt met de bedrijfsarts, morgen om 14:00. Gelukkig is het vlakbij, en kan manlief me waarschijnlijk wel begeleiden. Ben benieuwd. Vrijdag had ik een kleine opleving, en had ik overmoedig afgesproken met mijn baas, dat ik het vandaag weer zou proberen. Maar vanochtend ging het weer mis, ik had er ook al een hard hoofd in, want hele weekend platgelegen, en geen stap buiten de deur kunnen zetten...

    Ik zal het morgen weer proberen, nu kan mijn zoontje elk moment thuis komen, en moet ik aan het eten beginnen. Heb net 2 uur geslapen, dus hopelijk lukt me dat nog net wel.
     
  20. Xon

    Xon Fanatiek lid

    28 dec 2010
    1.537
    0
    0
    Leerkracht
    Noord Holland
    Hallo meiden,
    Ik heb nog even gewacht met het versturen van de mail omdat ik nog niet van iedereen een mailadres had.
    Jes4 je kunt natuurlijk gewoon je mailadres geven en kijken wat er wordt afgesproken? Maar goed wie weet is het wel zo gezellig, dat we het nog een keer doen.

    Vanochtend eindelijk het ziekenhuis aan de lijn gehad.
    Ik moet nog een maandje overslaan.
    He bah!
    Uiteindelijk geen antwoord gehad of de narcose slecht is voor follikelontwikkeling, maar volgens gyn from hell, kan mijn baarmoederslijmvlies nog niet dik genoeg zijn als het vorige week maandag is weggehaald.
    Hmmm, balen.
    Ik ga wel even mijn temp in de gaten houden, en misschien aan het eind van de week toch een ovutestje er aan wagen.
    Want als het toch nog even duurt, mijn eisprong, dan zal mijn baarmoederslijmvlies toch wel dik genoeg zijn.
    Ik vind het zo kinderachtig van mezelf om zo truttig te doen over 1 gemiste maand! Maar ja.
    Begin september word ik 38, ik hoop in ieder geval nog 1 poging daarvoor te doen.
    Vanochtend gewerkt, pfff, moe, moe, moe.
    Vanmiddag lekker naar huis gegaan, en gewoon weer liggen pitten (onvoorstelbaar!).
    Zometeen weer naar school voor groep 8 musical.
     

Deel Deze Pagina