Meiden, even een vraagje van Hoop: Ze vraagt zich af of onze meeting evt. ook een uurtje eerder kan. Ze is zelf niet thuis, dus ze kon zelf niet achter de pc. Vandaar dat ik het even (namens haar) in de groep gooi! Ik hoor jullie reacties wel. Ik ga even koffie drinken bij mijn ouders. Kom later vanavond nog terug en reageer nog even op jullie!
Goedenavond meiden Hier iemand die liever NIET eerder aan de meeting begint. Ik woon zo'n beetje het verste weg geloof ik en ik vind dat ik nu met een vertrek van rond half twaalf al vroeg genoeg van huis ga! Ik moet ook nog boodschappen etc doen dus kan mijn tijd 's morgens wel goed genoeg gebruiken! Als we een uur eerde gaan heb ik het gevoel dat ik de hele morgen moet vliegen en ik ken mezelf, dan zit ik ook heel gejaagd in de auto omdat 'rustig' worden na een drukke start op de een of andere manier niet goed lukt. Heb ik ook als ik me bijv. verslaap, voor mijn gevoel blijf ik dan de hele dag rennen omdat alles 's morgens dan ineens zo vlug moet! @Xon ook al is het besluit al gevallen vóór jij met een arts komt te spreken dan nog zou ik mijn zegje doen. Laat ze je bij een voor jou negatieve uitslag nog maar een keer vergaderen na jou praatje. Het is toch te gek voor woorden dat jij geen inspraak in je eigen 'behandeling' zou hebben? Sla maar met je vuist op tafel hoor, het gaat verdorie om jou droom, daar kunnen ze om deze 'non' reden toch niet de stekker uit trekken! @Maureen ik zou het leuk vinden wanneer je er morgen wèl bij zou zijn, maar als dit niet lukt begrijp ik dat. Dit soort dingen is toch minder leuk wanneer je niet lekker in je vel zit. Ik hoop dat alles snel weer een beetje positiever begint te lijken. Sterkte meid volgens mij heb je voorlopig ook wel genoeg op je bordje. Dikke knuffel.
wie zijn er morgen eigenlijk allemaal bij? voor mij ook liever niet een uur eerder, maar aangezien ik nog twijfel kan ik me voorstellen dat jullie met mij geen rekening houden.
Mij maakt het niet uit een uurtje eerder, maar ik snap je wel Boud. Weet niet wat de anderen vinden? Zou leuk zijn als je komt Just! En Maureen ook natuurlijk. Ik vond overigens de vorige keer dat cafe ook minder. Vond het erg rumoerig en niet zo heel erg gezellig eigenlijk, maar we moeten maar even kijken. Heb vandaag ook een meeting gehad met het andere groepje van ZP waarin ik meeschrijf. Was gezellig, maar ben wel moe nu dus ga lekker op de bank! Tot morgen!
Just even uit mijn hoofd wie er morgen komen: Lyanna (en jij) onder voorbehoudt en verder Mees, Xon, Silyssa, Jeetje, Hoop en ik. En nu hoop ik dat ik niemand vergeten ben.. Oh ja Maureen héééél misschien maar ik denk dat die kans klein is, (al zou ik dat heel leuk vinden Maureen!!!!!!!!)
ik zit echt in dubio dames, heb net een ander onderwerp hierover geopend. kind in de trein! mijn ouders raden het af en vriendje vind dat ik het zelf moet weten. met wandelwagen lijkt me enorm lastig, maar met draagzak en luiertas dragen lijkt me te zwaar. dilemma!
Just ik snap je dilemma helemaal. Zelf ben ik helemaal geen ov fan en ik moet zeggen dat ik altijd een diep respect heb als ik moeders zie worstelen met zo'n wagen in bus of trein. Ik vond met een koffer al een heel gedoe! Is het niet mogelijk om met de auto te komen?
Just, parkeren is er vrij makkelijk als het goed is. Vorige keer kon ik ook zo'n beetje parkeerplaats ervoor. Maar lees dat de afstand ook te ver is voor jou! Mees, een uurtje eerder zal voor mij jammer genoeg niet gaan, ivm manlief oudste opvangt en morgenochtend eerst nog weg moet. En ik vertrek ook al voor 12 uur en dan kan ik de kleine nog even wat geven als ik in Utrecht ben bij de auto.
Just, luiertas mag als we bij elkaar zijn wel bij mij aan de kinderwagen hoor! Ik hoop dat we morgen niet te snel gaan lopen, heb namelijk vanochtend een ongelukje gehad. Ik ben vanochtend in de school waar oudste zijn psz zit gigantisch op mijn plaat gegaan. Iemand had op een hoekje een paraplu laten uitdruppen en ik kom er met oudste en jongste in maxicosi aan en echt.....een gigantische smak en daar lag ik. Gelukkig kleine wel op de zij in de maxicosi (gelukkig niks met hem) maar doordat ik hem redde ben ik vol op mijn knie gegaan en ook wat door mijn enkel. Heb nu een beurse enkel, geschaafde en dikke knie en blauw plek op mijn bovenarm. Ben nu ook zo stijf als een deur en misschien zal het morgen nog wel wat erger zijn, maar ik wil zo graag komen. Autorijden is geen probleem, dus dat scheelt al. Alleen opstaan, zitten gaan en lopen is vervelend en/of pijnlijk.
Meiden, ik pas me aan aan de rest, maar ik denk dat het lastig wordt als Xon en Syl dit morgen pas lezen en zich dan ineens enorm moeten haasten om op tijd te zijn. En Boud ik begrijp je wel dat je al relatief vroeg weg moet om 2 uur te halen en dat een uur eerder dan wel gelijk voor jouw gevoel heel veel eerder al vertrekken is. Zoals ik uit jullie reacties begrijp neigt de mening dus naar liever niet vroeger. @Justme: snap dat ov met een kinderwagen niet handig is. Wil je lief niet mee (zodat hij zich zelf even vermaakt in Utrecht) en jullie elkaar helpen met de kinderwagen? Als wij weten welk perron en hoe laat je aan komt, kunnen wij (of een van ons) je in ieder geval even opwachten en helpen uitstappen. @Xon: fijn dat je toch even een begripvol iemand aan de lijn hebt gehad. Ik zou het schandalig vinden als ze jouw 'lot' even beslissen achter gesloten deuren. Jouw verzekering betaald dit en jij kiest er zelf voor al die hormonen (met alle bijwerkingen) in je lijf te pompen. Zij hebben daar zelf geen last van. Ze moeten gewoon de follikelmetingen doen en de punctie en tp (en volgens mij is dat gewoon hun werk waar ze voor betaald worden). Dus ik vind persoonlijk dat ze niet moeten zeuren. Overigens hoor ik ook wel positieve verhalen van het IVF-centrum A'dam, dat onderdeel is van het VU. Misschien eens onthouden als ze bij jou moeilijk gaan doen. @Lyanna: meid, je maakt wel wat mee, zeg! Ja, een ongeluk zit in een klein hoekje. Een geluk dat je niet meer zwanger was, want dat was dan toch wel een beetje eng geweest. Hoop dat je snel weer wat mobieler bent. @Jeetje: je 'vakantie' zit er al weer bijna op. Wat is het voorbij gevlogen, of niet? Voor mijn gevoel mailde je nog maar net dat je aangekomen was. Ik had vandaag ook een telefonische afspraak met mijn zkh. Dat doen ze altijd vlak na de punctie, dat de verpleegkundige je even belt en vraagt hoe alles gegaan is. Zij schrok ook een beetje van mijn 'opbrengst' en begreep dat het een behoorlijke domper was deze week. Verder kon ook zij niet meer zeggen dan dat we het gewoon af moesten wachten. Nu lekker weekend. Morgen dus de date. Kijk er enorm naar uit jullie weer te zien (en vooral de zwangere buikjes).
Mees, nee.....gelukkig ben ik niet meer zwanger. Maar mijn buik is trouwens nu ook weer wat pijnlijker, is natuurlijk nog maar 5 wkn na de KS. Maar belangrijkste en geluk bij een ongeluk dat ik kleine in maxicosi had en niet bv in de draagdoek. Wat fijn ook trouwens dat ze nog even bellen na de punctie!
@Lyanna, oei, dat is schrikken zo'n valpartij. Gelukkig dat de kleine inderdaad niets heeft maar jij zit ondertussen mooi met blauwe plekken, stijve ledematen en misschien dus wel verrekte enkels en meer van dat soort ellende. We doen het gewoon heel rustig aan morgen en als dat nog te veel wordt duiken we desnoods op het station al een tentje in hoor. Het gaat erom dat we elkaar weer eens zien en niet hoe erg we elkaar kunnen afbeulen @Just ik heb bij de vorige meeting van Xon geleerd dat je een parkeerplek op het jaarbeurs terrein kunt reserveren. Heb ik net ook gedaan. Scheelt je nog een euro parkeergeld ook en je bent verzekerd van een plekje. Dus lastig parkeren is te omzeilen. Voor de afstand verkorten heb ik helaas geen tips @Mees, mijn zh belde de middag na de punctie ook om om te horen of ik nog last van de narcose had en geen rare napijn tot dan toe. Ook was ze vol belangstelling over hoe ik het ervaren had. Gaf mij toch een heel zorgzaam en goed gevoel.
Ik heb gewoon gezocht via de site van de jaarbeurs, na enig gezoek kon ik door linken naar 'parkeerplaats reserveren '. Je betaald via IDeal. Je krijgt een code toegestuurd die je bij aankomst bij de slagboom dan moet intoetsen en de bon die dan uit de parkeerpaal komt is je uitrij kaart. Je moet het wel nog vanavond doen want je kunt niet reserveren voor de dag zelf.
Mooi dat je het gevonden hebt. Gebouw misschien het Beatrixtheater. Aan die kant moet je in ieder geval wel zijn omdat dat tussen station en jaarbeurs pterrein ligt.
@mees,dank je wel voor mijn berichtje in de groep gooien.Ik begrijp dat het voor iedereen wat lastig is.Ik vind het jammer,maar ik kom dan niet.Wij moeten smiddags nog weg voor de motorclub en dat ga ik dan niet redden.Tis jammer,ik had jullie graag allemaal eens gezien. Volgende keer beter. Veel plezier morgen allemaal!