Wie nog meer 35+ deel 4

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door ricmar94, 4 jul 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. ricmar94

    ricmar94 VIP lid

    17 dec 2008
    11.713
    1
    36
    zelfstandig ondernemer
    Gasselternijveen Dr
    ach getver Lyanna dat is geen leuk bericht, krijg gelijk flash backs bah... sterkte
     
  2. Lyanna

    Lyanna Fanatiek lid

    23 jun 2011
    3.453
    0
    36
    NULL
    NULL
    Ricmar, hier ook, ben 20 jaar geleden mijn beste vriendin ook aan deze rotziekte verloren. Dus spookt me nu even van alles door het hoofd!
     
  3. Hoop42

    Hoop42 Niet meer actief

    @Ricmar: van harte gefeliciteerd meid! Wat een hoop zwangeren en geboortes in ons groepje.

    @Lyanna: wat ontzettend erg zeg! Lijkt me zo ontzettend erg als je kind zo ziek is.
    Sterkte ermee.

    @Xon: ik denk in het bijzonder vooral aan jou....hoe het nu met je gaat.De geboorten en zwangerschappen hier in ons groepje zullen voor jou behoorlijk zwaar vallen.Je gunt ons het allemaal,maar ik begrijp zo goed dat je zo verdrietig bent.Dikke knuff
     
  4. Boudicca

    Boudicca Fanatiek lid

    2 jun 2011
    1.643
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Jeetje gefeliciteerd voor jou en je man met de geboorte van M.ila. Jammer dat je helemaal onder narcose moest maar dat kon kennelijk toch niet anders. Nu maar lekker bijkomen en aansterken, morgen fijn naar huis en dan gaan genieten.

    @Ricmar, jeueueueueueh, wat geweldig zeg. Gefeliciteerd. Heerlijk zoveel goed nieuws bij elkaar!

    @Nil hoe gat het bij jou, alles nog betrekkelijk rustig??

    @Lyanna bij jou bericht knalt het er wel weer even in dat geluk en verdriet zo dicht bij elkaar kan liggen. Wat een ellende voor je familie. Sterkte meid.
     
  5. justme66

    justme66 Fanatiek lid

    22 aug 2010
    4.224
    0
    0
    @jeetje, gefeliciteerd meid!!! hopelijk snel weer thuis.

    @boud, jij ook gefeliciteerd! is weer lekker roze hier

    @juffie, fijn dat je zo goed begeleid wordt. zal een zwangerschap met veel emoties zijn, maak daar ruimte voor he!

    @wax, fijn dat je test donkerder is!

    @lyanna, sterkte

    hier weer fijn mini weekend, heerlijk. net behandeling bij schoonheidsspecialiste geboekt, helaas pas over een week maar kan ik er lekker naar uit kijken.
     
  6. Boudicca

    Boudicca Fanatiek lid

    2 jun 2011
    1.643
    0
    0
    NULL
    NULL
    Uhm, just je hebt een foutje gemaakt. Helaas ben ik niet de gene die zwanger is maar Ricmar. Hopelijk mag je mij over 1 1/2 week feliciteren maar daar kan ik nu echt nog geen uitspraken over doen. Zit pas 6 dagen na de tp dus nog even geduld;)
     
  7. justme66

    justme66 Fanatiek lid

    22 aug 2010
    4.224
    0
    0
    oh sorry, ricmar gefeliciteerd!! en hopelijk boud ook snel
     
  8. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Boud: Justme heeft gewoon een voorspellende gave.;)
     
  9. ricmar94

    ricmar94 VIP lid

    17 dec 2008
    11.713
    1
    36
    zelfstandig ondernemer
    Gasselternijveen Dr
    dank jullie wel meiden.
    Boudicca hopelijk mag je volgen
     
  10. justme66

    justme66 Fanatiek lid

    22 aug 2010
    4.224
    0
    0
    ik doe mijn best!!!!
     
  11. Boudicca

    Boudicca Fanatiek lid

    2 jun 2011
    1.643
    0
    0
    NULL
    NULL
    Haha ik vond het niet erg hoor Just. Maar ik vond het naar Ricmar raar overkomen wanneer ik er niets van zou zeggen. Ik hoop dat Mees gelijk heeft en dat je voorspellende gaven blijkt te hebben. Ik vind het na twee jaar ploeteren wel eens tijd worden dat ik op het zwangerbankje mag aanschuiven en zoals dat er nu uitziet is dat een heel gezellig bankje:)
     
  12. Hoop42

    Hoop42 Niet meer actief

    @Boudicca:Ik hoop oprecht dat jij over 1,5 week plaats mag nemen op het zwangerenbankje! Ik vind dat jij altijd zo positief en optimisch bent en blijft! Dat mag best eens gezegd worden:)
     
  13. Boudicca

    Boudicca Fanatiek lid

    2 jun 2011
    1.643
    0
    0
    NULL
    NULL
    Das lief van je Hoop, dank je. We zullen zien waar al die positiviteit me brengt;)
     
  14. Waxientje

    Waxientje Fanatiek lid

    19 jun 2008
    1.839
    0
    0
    Kunstenaar
    Ik hoop het ook Bouddica!

    Moet alleen veel aan Xon denken....
     
  15. Xon

    Xon Fanatiek lid

    28 dec 2010
    1.537
    0
    0
    Leerkracht
    Noord Holland
    Jeetje, van harte gefeliciteerd meis.
    En wat een mooie naam, ben nog steeds benieuwd of dit jouw naam was?

    Ricmar en Waxientje, jullie ook erg gefeliciteerd.
    Ik gun het jullie echt van harte, maar zoals Hoop zegt het is voor mij heel moeilijk om te lezen.
    Afgelopen weekend ging het best goed, maar de laatste dagen heb ik een behoorlijke dip.
    Ik probeer me zoveel mogelijk op andere dingen te richten en leuke dingen te doen, en dan lacht jantje, maar zo gauw ik thuis kom huilt jantje.
    Ben soms wazig, zeg rare ongeordende dingen en onthoud niets. Mijn hoofd zit vol met waaroms en ik ben enorm teleurgesteld in mijn lichaam dat mij geen kindje heeft kunnen geven na 3 jaar zoveel ervoor te hebben gedaan.

    Maar goed. Genoeg deprimerend geneuzel.
    Ik ben blij voor jeetje en syl met hun lieve meisjes en ook blij voor ricmar en waxientje.
     
  16. Waxientje

    Waxientje Fanatiek lid

    19 jun 2008
    1.839
    0
    0
    Kunstenaar
    Lieve Xon: ik begrijp dat heel goed dat het moeilijk is. Het is eigenlijk ook keihard hoe dat dan gaat op zo'n forum. De een krijgt te horen dat er geen mogelijkheden meer zijn en de ander staat op de kop omdat ze zwanger is. Vind ik zelf ook heel bizar. Ben zelf nog niet zo blij omdat ik er nog niet zoveel vertrouwen in heb, weet uit ervaring dat een positieve test niet alles zegt. Dus ik houd me nog rustig en probeer maar gewoon een beetje door te gaan. Elke dag erbij is er eentje. En verder probeer ik niet teveel na te denken.

    Heb je wel mensen met wie je kunt praten, Xon? In het echte leven bedoel ik? En doet het ziekenhuis in die zin nog iets voor je?
     
  17. JeetjeB

    JeetjeB Fanatiek lid

    26 mrt 2011
    3.214
    1
    38
    Freelance vertaler
    Buitenland
    Hoi meiden, even een kort berichtje van mij. We zijn nog in het ziekenhuis. Met M.ila gaat het goed maar omdat ze zo klein is vonden ze het beter als we nog een nachtje bleven. Ook was mijn bloeddruk vanmorgen ineens heel hoog, 180/100! Ze hadden me die pillen ook niet meer gegeven.
    Morgen komt mijn zusje, daar kijk ik echt naar uit!
    Oja, dit was niet de eerste naam die ik had, maar idd wel ook mijn naam:)

    Hoe is het met Nil?

    En ik zag positieve testen voorbij komen. Gefeliciteerd wax en ricmar!
     
  18. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Xon: ik begrijp je gevoelens heel goed. Ik moet zeggen dat als hier iemand van ons zwanger wordt ik het goed kan handlen (vooral omdat je de achtergrond weet en ook dat we allemaal een hardtikkend biologisch klokje hebben). Dus ik was begin deze week ook oprecht blij met de positieve testen hier (natuurlijk met in je achterhoofd. Wanneer mag ik dat ook weer eens meemaken). Maar gisteren opende ik mijn facebook en had een kennis pontificaal met hoofdletters geschreven dat ze zwanger waren. Toen ging ook even het luik bij mij dicht. Op zo'n moment baal ik nog het meest van mezelf dat ik daar zo overstuur van was. Die persoon heeft ook al een heel traject achter de rug en natuurlijk gun ik het haar ook.
    Mijn zoontje zei afgelopen weekend nog tegen mij: zullen wij ook een kindje kopen? Toen brak mijn hart. Goh, als dat toch eens zou kunnen, hè?
    Nou, meid, dikke knuffel! Neem de tijd, richt je op andere dingen (ook al is dat vreselijk moeilijk). En huil vooral als je daar behoefte aan hebt. En weet dat we er altijd voor je zijn, hè?
    @Jeetje: jammer dat je nog een nachtje moet blijven, maar met een hoge bloeddruk is het alleen maar prettig als ze je nog even in de gaten houden. Fijn dat je zusje morgen komt. Lekker samen tutten met de kleine meid! Lukt het trouwens met de bv?
    @Wax: fijn weer een nieuwe zw.banner erbij te zien. Mogen we je al feliciteren of wil je nog even wachten?
     
  19. JeetjeB

    JeetjeB Fanatiek lid

    26 mrt 2011
    3.214
    1
    38
    Freelance vertaler
    Buitenland
    Nee, de bv komt nog niet op gang helaas...
     
  20. Boudicca

    Boudicca Fanatiek lid

    2 jun 2011
    1.643
    0
    0
    NULL
    NULL
    Jeetje goed even van je te horen. Fijn dat het met de kleine M.ila goed gaat. Jammer maar wel goed dat ze jullie dan nog een nachtje in de gaten willen houden. Zou fijn zijn dat jullie op de dag dat je zusje komt naar huis zouden kunnen.

    Hier verder niet veel te melden. Moet nog een dikke week wachten voor ik kan testen. Denk natuurlijk zo zoetjes aan toch weer van alles te voelen maar ik ga er maar vanuit dat dat door de Lutinus komt. Wachten duurt lang........
     

Deel Deze Pagina