Hoi meiden. Ik heb dit al aan de verloskundige voorgelegd maar weet nog niet wat te doen. Mijn schoonouders willen eind volgende week naar kreta nu zijn ik en mijn vriend + de broer van mijn vriend en zijn vriendin meegevraagd. Heel leuk allemaal maar ik ben dan ruim 28weken zwanger en ik zit momenteel in de ziektewet, ik heb heel veel vocht in knieen en enkels en kan met veel pijn fietsen en lopen. Ik mag nog vliegen, maar mijn eigen ouders raden dit af vanwege evt complicaties, ook mijn collega die met 20weken naar spanje ging raad dit af. Om te beginnen heb ik er toch al geen zin in, maar in die vakantie zijn mijn vriend en ik 5jaar samen en hij wilt liever wel gaan. Ik wil op zich best mee maar ik zat te denken stel dat er wat gebeurt. Mijn schoonmoeder was al vergeten om door te geven aan de vliegtuigmaatschappij dat er een zwangere vrouw meeging. Ik zit te denken over evt dingen die fout kunnen gaan, ik wil eigenlijk tegen me schoonmoeder zeggen dat ik meega onder bepaalde voorwaarde. Een van die voorwaarde is dat als het niet gaat dat me vriend en ik terug naar NL kunnen gaan. En stel dat er daar iets gebeurt met mij of de kleine dat alle financiele kosten voor rekening van mijn schoonouders komen te liggen. Vinden jullie dit kunnen?Kan ik dit maken? mijn vriend vind van wel aangezien mijn schoonmoeder al heel lang weet dat ik zwanger ben en ze praat al heel lang over de vakantie.En nu pas heeft ze geboekt. Ik zit te twijfelen wat ik moet doen, elke avond levert dit behoorlijk wat tranen op, ja ja zwangerschapshormonen ik weet het,Maar ik zit hier gewoon heel erg mee. Het liefst hoop ik dat ik toch geweigerd word door de vliegtuig maatschappij. Ik hou niet van vliegen, ik hoef niet ver weg, ik hou niet van 5*hotels. Geef mij maar een tentje of een klein hotelletje dichterbij. Maar ja om de vrede te bewaren ga ik dan wel mee maar ik wil wel wat voorwaarde hebben. Wat is jullie mening?Wat zou jij doen en waarom?
Ik ben misschien heel/te simpel hoor, maar dan ga je toch niet? Je hebt zoveel redenen om niet te gaan, waarom zou je dan wel?
Oh ik zie nu pas dat je het misschien wel wilt proberen, maar onder een voorwaarde... zou ik dan ook gewoon voorstellen! Wat mij betreft kan je dat maken ja.
Als ik niet meega moet ik mijn vliegticket terugbetalen. En aangezien mijn vriend en ik het geld beter kunnen gebruiken (vanwege de aankomende kleine) Is gewoon niet meegaan geen optie. Ze heeft al geboekt dus ik zit er een beetje aan vast.
Beetje vreemde eis van financiële vergoeding als er eventueel iets gebeurd :S, het lijkt me toch dat dat enig lichamelijk letsel daarmee niet is opgelost. Ik denk dat je moet doen wat jij echt wil.Als er iets gebeurt vergeef je het jezelf en hun niet, als er niets gebeurt heb je een leuke vakantie gehad en als je niet gaat moet je het jezelf achter niet kwalijk nemen (en je vriend jou ook niet). Ik denk dat je goed moet nadenken wat JIJ wil en daarop je beslissing nemen. Edit: lees nu van betalen tickets. Heeft zij die vooraf besteld MET jouw instemming of eerst geboekt en daarna de rekening gepresenteerd?
Ik weet niet hoe groot je buik is, maar misschien is het een idee om gewoon je Fit-to-Fly verklaring te "vergeten", hihi. Ik vloog ook met 28 weken en no way dat ze me mee hadden genomen zonder die verklaring (ze waren er nu al niet al te content mee...). Nee, even serieus - ik vind het niet onredelijk om dit aan je smoeder te vragen. Ik vind het eigenlijk een beetje lomp dat ze niet wat meer rekening met jou houdt . Ook vind ik dat je best eerlijk kunt zeggen dat je er toch liever helemaal vanaf ziet gezien de omstandigheden. Succes!
daisy sorry maar zij boekt toch dat ticket? wat een onzin dat als je niet mee gaat dat je het terug moet betalen... of heb je wel gezegd dat je mee zou gaan in eerste instantie... zou lekker zijn anders
MOET jij je vliegticket terug betalen? Ze hebben geboekt zonder overleg? Zo ja, dan kunnen ze van mij het heen en weer krijgen. Als jij je echt niet goed voelt, en het niet ziet zitten om te vliegen en ook nog eens in de ziektewet zit. Tsjah, ik persoonlijk zou dan niet gaan. Mijn man moet dan maar zelf weten wat hij doet, die 5 jaar samen vind ik persoonlijk niet zo belangrijk.
Kan me goed voorstellen dat je het niet zo ziet zitten. Zeker gezien je zwangerschap niet vlekkeloos verloopt en je in de ziektewet zit. Aan de andere kant, er even lekker uit is misschien ook wel even lekker, toch? Ik vraag me af wat je je voorstelt bij een van je eisen, nml. deze; Een van die voorwaarde is dat als het niet gaat dat me vriend en ik terug naar NL kunnen gaan. Als het echt misgaat, of dreigt mis te gaan is er geen vliegmaatschappij die je mee terugneemt. Ik denk dat je dan ook niet in goede handen bent en beter in het ziekenhuis kunt zijn. En ik weet niet waar je zit in Griekenland, maar sommige verbindingen gaan niet dagelijks, dus als je terugwilt of moet, zou het kunnen zijn dat je toch nog een dag (of langer) moet wachten. Ik wil je niet een bep. kant op duwen, maar dit is wel iets waar je goed over na moet denken als dit een belangrijk issue voor je is. Ik heb het laatste meegemaakt. Ik moest om medische redenen zsm. terug naar NL, maar zat op een eiland en de laatste vlucht was net weg....tja, wat doe je dan??? Was alles behalve een prettige ervaring. Mocht je besluiten mee te gaan. Heel veel plezier en geniet ervan!
Als er geboekt is met toestemming van jezelf dan heeft ze een punt. Anders niet. Dat jij als eis stelt als er iets gebeurd dan zijn de kosten voor schoonmoeder vind ik persoonlijk wat kinderachtig. Je kiest er immers zelf voor om wel of niet mee te gaan. Daarin heb je je eigen verantwoordelijkheid.
Wat heeft de VK gezegd? Een optie is een verklaring te krijgen van Vk of huisarts dat je niet meer mag vliegen ivm complicaties. Krijgt je schoonmoeder haar geld terug en hoef jij niet mee...
Klinkt allemaal erg complex..... Je kan toch niet je schoonouders verantwoordelijk stellen voor als er eventueel wat zou gebeuren op vakantie? Jij beslist vantevoren of je mee wilt gaan of niet wat er daarna gebeurd is jouw verantwoordelijkheid! Mocht je toch willen gaan wel een goeie medische (reis) verzekering afsluiten, en de voorwaarden goed doorlezen en daar kan je dan je evt. kosten verhalen mocht het nodig zijn. En als jullie wel meegaan betaald je schoonmoeder wel de hele reis?Dan vind ik het belachelijk dat jullie je ticket zouden moeten terugbetalen als jullie niet meegaan.
Ja he hallo, ze had eerst iets beter met jou moeten overleggen!! Nu pinnen ze je eigelijk gewoon vast, meer dwingen!! Als jij al moeilijk uit de weg kan en last van vocht hebt bij je knieën, moet je niet naar een warm land gaan! Heb je geen doorlopende reisverzekering?
De verloskundige kan mij geen negatieve verklaring meegeven aangezien ik op vocht vasthouden na gezond ben. Toen ik net zwanger was hebben we het over de vakantie gehad toen zei ik dat ik best mee wou maar dan wel tussen 3 en 6maanden. Nu zit ik over de 6maanden en ze wil nu pas op vakantie. Ze heeft de tickets besteld voor eind volgende week en dat krijgen we nu pas te horen. Dit wil terug naar Nl als ik merk dat het niet gaat, ik kan absoluut niet tegen de warmte, ik ben super blij als het hier lekker koud is en het regent. Als het daar te warm is zou ik graag eerder terug willen. Helaas ben ik wat dikker dus mijn buik is niet al te groot geworden. Hij valt dus ook niet erg op, als ik zeg dat ik 16weken ben zou je mij nog geloven, vor mensen die mij niet kennen lijkt het gewoon alsof ik een megavetrol heb.
Van beide een beetje kinderachtig. Ik zou echt niet dat ticket terug betalen hoor als je niet gaat, moet ze alles maar in goed overleg doen. Of ben je eerst akkoord gegaan met de vakantie en nu wil je niet meer? Dan kan ik me wel in je schoonmoeder verplaatsen. Ik zou mijn schoonouders ook echt niet verantwoordelijk houden voor als er iets gebeurd. Je bent volwassen genoeg om je eigen keus te maken of je wel of niet mee gaat. En zoals iemand eerder schreef als er iets met je gebeurd vind je echt geen maatschappij die je nog naar huis laat vliegen.
Ik zou in ieder geval dan steunkousen aanraden, want je mag dan wel vliegen met vocht in de benen, maar je wilt toch geen blijvende schade overhouden daardoor. Google maar eens op oedeem en vliegen.
TS Mijn mening: Echt niet gaan, no way! Reden, zie onderschrift! en ik vindt dat je schoonmoeder vooraf met jou had moeten overleggen en niet ineens een ticket voor je neus schuiven en dan moet jij het terugbetalen, beetje vreemd.
Ik zou niet mee gaan. Als mijn vriend wel zou willen dan gaat ie maar lekker alleen. Ben vrij hard daarin, want kan het alleen ook wel rooien. Het idee om in het buitenland problemen te krijgen met de zwangerschap en dan daar medische zorg te moeten ontvangen lijkt mij veel te eng, alleen daarom zou ik al niet gaan. Maar zo ben ik en ik kan niet voor jou spreken natuurlijk Ticket terugbetalen? Vind ik echt een btje raar, zeker aangezien je van te voren hebt aangegeven dat je wel mee wilde als je tussen de 3 en 6 maanden zou zijn. Nu ben je al verder. En ach, als ze er dan op staat, zou ik het wel doen, maar daarbij wel zeggen dat dat geld toch heel fijn was geweest voor de kleine. hehehe...ik ben eigenlijk ook niet zo heel aardig Sterkte met je beslissing!
Ik moet eigenlijk wel mee aangezien ik het geld niet heb om mijn ticket terug te betalen.Ik wou meegaan na 3maanden maar zeker voor de 6maanden.Daar zit ik nu al overheen.En ze wil perse nu op vakantie.Heeft de tickets dus al betaald zonder te overleggen of wij nu nog wel willen.Dat vind ik eigenlijk niet kunnen maar zeg dit maar niet tegen haar.Als er echt iets gebeurt dan zal daar uiteraard daar blijven in het ziekenhuis.Maar ik word hier al gek van de warmte, en daar is het nog warmer.Ik wil het voor de vrede maar proberen maar als ik last heb van de warmte of ik voel me er echt niet goed bij wil ik terug naar huis.Me vriend gaat dan mee terug.
Als jij niks hebt toegezegt voor na de 6 maanden liet ik ze mooi bekijken met dr tickets! Maar misschien had je duidelijker moeten zijn, want dan had je schoonmoeder geen tickets geboekt. En heb jij dit wel duidelijk gemaakt en heeft ze t toch gedaan, das heel jammer dan maar dan is het HAAR probleem en niet de jouwe!