@ Lied: welkom. Dan woon je vlak bij mij. Gezellig! @ Missy: GEFELICITEERD. Hoop dat je het naar je zin gaat krijgen! @ Bloempje: Gewoon lekker doorkletsen meid. Wordt anders wel erg stil hier..haha.. En we moeten de 1000 halen he.. hihi.. @ Yuna: Heb je je kat nu al terug? Ik duim nog steeds voor je. Vanavond lekker tv hangen. Heb nu drie dagen gewerkt en vind het wel weer welletjes. Morgen even bij mijn schoonzusje haar nieuwe huis kijken en mijn eigen huisje weer eens boenen. Groetjes Lotte
Nee chester is nog steeds foetsie.. meiden, sorry ik kan het niet allemaal volgen doe wel me best welkom lied.. ik kan je op de lijst zetten als je weet wanneer je NOD is
geeft niks, snappen we wel! Jeroen zijn kat is een keer een week weg geweest en kwam gewoon weer aanwandelen. drie dagen is best wel lang, maar gelukkig zegt het niet zo heel veel in de kattenwereld..
eyey meiden, pff er is ff pauze, tranen staan weer is in me ogen :S (ben 9/11 aan het kijken) Hoe staat het hiero? Hier best, moest net wel even licht overgeven :S denk te veel gegeten haha xxx
Daarom kijk ik daar ook maar niet naar...denk dat ik dan ook meteen moet huilen..ben zo emotioneel de laatste dagen..zit lekker met de laptop en deken op de bank tv te kijken
En het stomste is ik heb hem al een aantal keren gezien, maar blijf huilen haha. Maar ja tis en was ook niet niks. xxx
Heb ik ook met 9/11. Kijk ook maar niet meer.. Ben nu ugly Betty aan het kijken, is wel grappig, maar ik wacht eigenlijk op men in trees.
Na de vierde dag eigenlijk gewoon om de twee dagen geklust en af en toe zaten er drie dagen tussen. Dat is het eigenlijk )
Ugly betty is leuk he ... Haha kijk het ook altijd..behalve nu, want mn vriend wil tv kijken...zometeen hoe word ik een new yorkse...
Dat is niet veel.. Wij gaan deze ronde als we 't volhouden om de dag klussen. Maar als er eens door drukte of gewoon geen zin 2 dagen tussen zit, maakt het ons ook niet uit. En ik merk aan mezelf dat ik er al meer vrede mee heb dat 't niet snel raak is. Ik heb nu gewoon meer zoiets van.. als het binnen 6 maanden of een jaar raak is, is dat nog snel! En kan me nu gaan storten op me nieuwe baan, dat zal ook veel schelen. Meiden.. weltrusten! Ik ga lekker met me mannetje 't bed induiken, ben ongi af hihihi.. En morgen om half 8 me bedje uit voor me eerste werkdag! Heb echt lekkere dagen & tijden. Dinsdag, donderdag & vrijdag werken. Dinsdag & donderdag van 9 tot half 6.. En vrijdag van half 9 tot 5 uur! HEERLIJK! Voel me echt gelukkig!
Jeetje... wat een mooie site voor Merel Daisy... ik vind het zo erg voor jullie en gun je met heel mijn hart een nieuwe zwangerschap!
hoihoi leuk man missy..voel het geluk zelfs hier nog word er zelf gelukkig van/ was ik al, maar nu nog meer hahaha... Wij gaan zo ook ff weer het bedje induiken, morgen weer vroeg op..woensdag lekker uitslapen, want dan heb ik een avonddienst..
we hebben een vw passat gekocht, en beetje een felblauwe kleur, en een station, haha kunnen we met de hoond en eventueel 3 kindjes op pad! We krijgen hem het eind van de week... we hebben nu twee auto's op grijs jkenteken, dus daar kunnen maar twee personen in... is niet echt handig! en nee nog geen kinderzitje, laten we niet te ver op de zaken vooruit lopen! dit is em! http://pictures.autotrader.nl/servlet/media?id=35148013 Liefs!
@ Missy: Gefeliciteerd met je nieuwe baan! Veel plezier en succes daar, maar gaat vast wel goed komen denk ik. @Lied?: Welkom. Zeer verslavend dit topic. Ik zit elke avond van ik ga vroeg naar bed, maar kan het niet laten om dan nog even hier te kijken, en dan blijf ik weer hangen. Verder iedereen veel klusplezier, las net dat veel mensen weer druk bezig zijn. Ik duim voor jullie dat het ook daar eens raak mag zijn. @ Yuna: Is chester gechipt? Ik hoop voor je van wel, want dan is hij makkelijker terug te vinden. Las dat je flyers op ging hangen, goed idee. Hoop echt voor je dat hij weer terug komt. Liefs
Heeyyyy girls! hier even snel een berichtje van mij! zaterdag zijn mijn vriend en ik 3 jaar samen, maar zag net op www.hoeveelgeldzaliknoghebbenvoorons3jarigjubileum.nl dat ik harstikke blut ben we zouden uit eten, maar nu gaat de kleine een nachtje naar opa en oma en gaan wij heerlijk samen koken, eten, filmpje kijken, vroeg slapen, wakker worden, gewoon omdat je uitgeslapen bent, knuffelen, snoozen, weer filmpje kijken en dan eens in de kleren haha!
Nou meid, wens julllie veel plezier. Niet vergeten de telefoon uit te zetten want dan zul je zien dat je anders de hele dag gestoord wordt. Liefs