oke dan weet ik dat ik morgen ook nog kan slikken als ik nog steeds last heb . Coto weet ik ook niks van dus die mag idd ook op oranje. Moeten ze zich maar vaker melden hoor! Pix hoe smaken je hapjes? Ben je je al vol aan het eten? Nog wel wat bewaren voor de bbq he!
Neeeee dalijk heb ik het gedaan! ik heb gewoon rete veel mzzl gehad! ga morgen dan ma paracetamol kopen schat!
zo salade is gemaakt. al stiekum hapjes van genomen. ja mienime ik snap dat je er niks kan bij voorstellen.. de condensed milk? hahaha het voegd alleen een wat zoeter smaakje aan de mayo toe. *ligt potatosalade op tafel* ik zie jullie hebben wat met de lijst gedaan. ik was niet eens zo aardig. gewoon weg gehaald hahaha.. zodra juli over is ga ze toch eraf! misschien inplaats van vermist.... MELDPLICHT (of wegwezen!)
9 mensen op vermist momenteel! Dus meiden als jullie op de lijst willen blijven staan dan hebben jullie vanaf nu een MELDPLICHT!
Bmd schreef: slaap lekker lieve loeS! Knuffff... Jantsjuh en coto500 zie ik hier ook niet? of word ik gek? ik ben er elke dag, gister nog een berichie geplaatst, jullie negeren mij gewoon
snuffie... MOET blijven.. die was op vakantie. heeft zich wel gemeld... en komt ook nog praten ..ze werkt 40 uur p/w... daarom! maar komt wel af en toe checken..
Haha sorry meid... Ik behoor voor 2 te denken nu alleen ben een beetje dement nog..... ik lees nl ook nooit alles terug als er veel geschreven is, en dan mis je soms wel eens namen!
Hahaha wat ben je weer lekker hard pix! Maar je hebt wel gelijk. Juli moet dadelijk gewoon opgeschoont worden Hopelijk zit ik dan in roze
HEERLIJK.. nou die staat nu in de koelkast te chillen... moest hapjes nemen te proeven.. ja oke een hap is genoeg.. maar ik neem maar 10 .ssshhhh morgen ochtend maar proeven of die koud genoeg is hahaha
ik ben je niet vergeten hoor meid! Ik zei nog, jatsjuh nog niet, die komt hier nog wel We zullen je nu iig helemaal niet meer 'vergeten' we zullen niet durven
ohw oke, het is dus niet goed mocht je zwanger zijn.... Zal niks meer slikken meis, ik heb morgen gewoon geen pijn meer
Bmd; maakt niet uit hoor, ik mag ook graag lezen en zo nu en dan in het gesprek mengen, maar jullie kleppen zo snel dat mijn berichies automatisch verschuiven
Ola ladies.... ff een berichtje van moi... Hoe ist met jullie? Met mij goed. Al heb ik erg last van de warmte en ben ik erg moe. Misselijkheid is wel over (vanmorgen wel 3x overgegeven nog), maar vanaaf om 21:15 stond ik pannenkoeken met spek te bakken en daarna op te eten hihi.....*maffe zwangere* Gaan we nog testen binnekort? Lexy, je kunt nu gerust nog een ibuprofen nemen hoor.....je moet eens weten wat ik allemaal gekregen heb in mijn zwangerschap...morfine, narcose, weet ik het wat allemaal voor pijnstilling via spuiten.....maar goed.....zodra je WEET dat je zwanger bent niet meer nemen, maar nu kan ibu nog hoor. Geen probleem.
hahaha ja groot gelijk en dan morgenmiddag nog ff kijken of de smaak er nog goed aan zit! En dan morgenavond is ie op!
Thnx! Ik vind eigenlijk dat Lexie blauw gekleurd moet..... Maar.... Als jullie elke dag 30 pagina's schrijven..... eer ik een keer bij ben! En morgen ben ik er niet.... Eindelijk weer een avondje darten! Wat heb ik dat gemist die vakantie.....
haha pixx.. nee voeren hoeft nog niet hoor..! als je persee wilt mag het wel... Trouwens... Onthou! de lijst staat op pagina 445... scheeld strx weer zoeken hey kitty! vroeg me net al af waar je gebleven was! was de spek lekker haha..
bleeh wat duurt dat wachten lang, ik zit werkelijk onder de blauwe aders, vanaf mijn borsten tot mijn onderarmen. dit kan ook betekenen dat ik ongesteld kan worden toch?