BMD Niks te zien hier, nog...Dus we zijn nog "samen" hihi Ik zou een jongen nu ook wel erg leuk vinden, maarja...je hebt het niet voor het zeggen he..Heb nog geroepen, ja zwemmen jongens, maak een jongen, maarja, of ze daarna luistere?
Spannend spannend! duim duim duim! Ach ik heb een meid, en nog een meid zou ik net zo leuk vinden als nu een jongen!
Tsjah, afwachten maar haha bijna zondag joh *uche* whaha Owjaaaa, nog een meid vind ik ook super, hoor! Volgens de chinese kalender moet de conceptie pas in Nov. plaatsvinden voor een jongen, dus mocht ik nu zwanger zijn, is het een meid *lol*
Chinese conceptie kolopte bij mijn dochter. Deze keer sta ik voor een jongen.....hihi benieuwd of het uitkomt. Trouwens, qua kleertjes en speelgoed zou een meid het beste uitkomen hihi *geintje*
volgens de chinese kalender heb ik ook de komende maanden maar een mogelijkheid voor een meisje.. november hahaha dus. kom op jongen! (of meisje).. volgend maand verwacht ik je goed te zwemmen. van mijn vaders kant is er een jongen eerst geboren (vader was eerst geboren), van mijn moeder een meisje (haar zus is het oudste). mijn broer is eerder geboren.. haha dus heeft mijn vader de strijd gewonnen. van mijn vriend zijn kant lijkt het dat van zijn moeders kant ook meisje eerst geboren (moeder oudste) en van zijn vader de jongen (hij de oudste) en Bas is jongste. zus is eerst geboren hahaha.. probeer in dat puzzel een achter te komen waar wij kans op hebben hahahaha... weet dat het ook niet zo werkt, maar grappig naar te kijken.
hey mama kitty en bmd breng de kids maar bij me hoor! gezellig! hahahaha en dochter of zoon mmmmmm mij maakt t niet uit man lief heeft t altijd over een zoon maar nu begint ie meiden toch ook wel erg leuk te vinden! maar wat het ook zal worden ze worden vast door papa gedrilt en zitten tot hun 30ste binnen nou ja tot 15 daarna verplicht werken ! hahahahha (papa is marinier he hahahahahahahhaahahhaahahhahahahahhahaha lol hahahahha) ach allebei van harte welkom maar ze moeten wel eerst ff goed gaan zwemmen hoor! hahahhahah groetjes
ach meiden het boeit ook allemaal geen reet wat het word...als het maar gezond is, hoe cliche ook, maar tis wel zo. Een gezond kind mogen krijgen is gewoon een wondertje! En ik ben ook superblij met mijn mooie gezonde slimme meiske ook al wil ik dr soms op marktplaats zetten hihi Benieuwd hoe nr 2 word....hou mijn hart vast!
zo de ju! zit ik van verveling ff naar buiten te staren hoorde getimmer en geboor enzo staat me daar toch een bouwvakker in zn blote barst en niet eentje met een bierbuik ! hahahahahahahahhaha dat ik dat nou niet eerder heb gezien hahahahahahahahhah nou als zo mijn zoon zou worden blijft ie tot zn 50ste binnen! hahahahahahahhahahaha
bij mij klopte hij ook idd, bij de 20wk echo hadden ze het ook goed en ik had een collega die dat kan "zien" en die zei ook, meisje Halleluia!Helemaaaaal mee eens! Het is een wonder, een geschenk!
bij mij ook beiden welkom! vriend zegt altijd hij wil 2 kindjes en ik altijd denken, een is al een geschenk!
Juust! 1 mag je al blij mee zijn. Ik hoop ook zoooo dat deze zwangerschap goed mag gaan en dat ik weer een gezond kindje mag krijgen!
niets foto is lekker voor mezelf hahahahahaha i love my job! hahahahahaha en idd jonge meisje eerst maar eens zwanger zien te worden! das al een geschenken soms zeggen mensen ik neem 3kinderen of wij nemen 2 kinderen kinderen neem je niet die moet je krijgen! o nog 1x DAMN wat een uitzicht! hahahahahahahahahahahahhahaah
Juust! Daar heb ik ook zo'n hekel aan! Of van die mensen die zeggen; als we 30 zijn, dan NEMEN we een kind want dan zijn we er klaar voor....yeah right...aaaaaaaaaaaaaaargh Ja hou maar voor jezelf...mms eens door
ja heeeeeeeeeeeeeeeel irritant maar misschien leven die mensen beetje in eigen wereld ofzo ik ken genoeg mensen die al jaren bezig zijn! nou als het dan eindelijk lukt is het toch een wonder dat heb je niet voor het kiezen net of ze over iets materialistisch praten (sjonge wat een woord) heeeel irritant zulke mensen maar ja die moeten er ook zijn denk ik dan maar! en jep das mijn uitzicht hahahahha en dnek niet dat die vent t zal waarderen dat ie op deze pagina komt te staan hahahahahahha maar moet zeggen hij kan niet tippen aan mijn mannetje! o en mamakitty.......WEER VETTE DIKKE POSITIEF girl ....GOEIEZAAK! hahaha mooi hoor!