@ Tummetje hihi wist het ook niet maar sinds mijn MK veel gaan lezen en er achter gekomen. @ Mientje het is een bastaard de moeder ook alleen bij de moeder zit er veel de bouw in van een wippet hond alleen iets kleinere vorm hihih.. de vader lijkt op een grotere versie van een keeshond. maar verder het zijn bastaard hondjes.. maar echt schattig
ben ze even van mijn camera af aan het halen jaah ben er ook dol op.. vooral mijn schatige Nala ( naam van mijn hond) ze is net als een kind voor me hihihihi kan niet meer zonder haar.. maar goed ik ga ze nu uploaden zeg wel als ze er op staan tot zo
Nog even wat betreft dat vruchtbare slijm: Ik merk wel een duidelijk een verschil in slijm. Of het daadwerkelijk het vruchtbrae slijm is weet ik niet. Ik heb sinds gisteren idd slijm aan het wc papiertje zitten als ik heb geplast en merk ook dat het gewoon wat vochtiger voelt allemaal..haha klinkt heerlijk ik weet 't. Nu heb ik gelezen dat inderdaad rond je eisprong de schede vochiger wordt zodat zaadjes makkelijker omhoog kunnen komen. Dus ga er maar vanuit denk ik dat de verandering bij mij met de eisprong te maken heeft, het zou ook kunnen want had eig. maandag mn eispong, maar weet niet zeker of ik wel een cyclus van 28 dagen ga hebben..
Dat van die eisprong heb ik ook gelezen, ik heb alleen nergens kunnen vinden wat voor slijm je hebt als je zwanger bent? Iemand een idee waar ik dat terug kan vinden?
Ook wij zitten in de eerste ronde. Ben op 22 juli dit jaar gestopt met de pil. We klussen om de dag en houden ook niet eerst de cyclus in de gaten. (daar hebben we het geduld niet voor). Ik heb geen idee of het al kan als je nog maar net gestopt bent met de pil, maar ik heb het gevoel dat ik afgelopen maandag m'n eisprong gehad heb (de hele middag wat lichte krampjes). We zullen wel zien, ik ben er iig helemaal klaar voor.
Welkom hier! Voor mij geld eigenlijk precies het zelfde verhaaltje, ik heb alleen 25 juli laatste pil geslikt. Hopelijk is het snel raak!
@Cin Heb echt geen idee of je een ander soort slijm hebt als je zwanger bent...en hoe dat er uit zou zien. Hopelijk nog zwangere dames hier die dat wel weten ..
Sterkte Daan, lijkt me erg moeilijk nu allemaal. Denk goed om jezelf en als je even je hart wilt luchten dan meld je maar hoor! We zijn hier niet alleen om over beebs te praten.