Ah dat is super!! En waarom pas morgenavond ovitrelle? En niet vanavond? Anders is inseminatie ook in het weekend misschien. Toch altijd een opluchting als het eitje groeit he!!
Gisteren was officieel ook nog weekend Het eitje was "net" 16 mm, dus voor de zekerheid zijn ze voor gisteren gegaan... weer erg veel last van de inseminatie... vannacht nauwelijks geslapen en nog misselijk en buikpijn... hopen dat het snel weg is...en nut heeft gehad haha
Oh dat is niet leuk. Hopelijk gaat het snel weer over. Ik duim voor je! Mijn wachtweken zitten er bijna op. Ik ga me dit weekend toch al aan een test wagen. Maandag bloedafname. Voorlopig geen tekens van een eventuele zwangerschap mja dat is ook niet altijd nodig dus afwachten!
Vandaag ons gesprek gehad, als volgende week mijn menstruatie komt, start onze eerste iui dan ook eindelijk in combinatie met gonaf F en ovitrelle... zoooo spannnend allemaal
Hoe gaat het snoopy ? Succes @mama-van-marlinda Hier afgelopen dinsdag een uitgangsecho gehad na een provera kuur ivm overstimulatie met 150ie menopur.. Alles was weg alleen had ik een cyste van 21 mm. De verwachting is dat die deze cyclus gaat krimpen. Ik mag wel beginnen met de menopur. Omdat de gyn bang was dat ik met 112,5 ie ook meer eicellen zou krijgen gaan we het toch nog een keer met 75 ie proberen. As maandag weer een fm
@anak2 morgen is het 14dagen geleden dat inseminatie heeft plaats gevonden maar van morgen kon ik niet wachten. Test gedaan maar helaas negatief. Het kan nog te vroeg zijn dus ik test in het weekend opnieuw en maandag moet ik zowiezo bloed laten trekken maar ik vrees er voor. 23 juni dan op bespreking en ik ga overstap naar ivf aanhalen denk ik. Met mijn endometriose heb ik geen tijd te verliezen want die kan altijd terug komen. Fijn dat je met menopur mag starten ondanks de cyste. Dus je bent ook weer vertrokken voor een ronde! Altijd fijn! @mama-van-marlinda dan maar duimen dat je menstruatie snel komt!
Succes @mama-van-marlinda @Snoopy90 wie weet... nog even afwachten.. Anak, hoop dat het snel gaat allemaal! Hier sinds de inseminatie ziek zwak en misselijk.. al lang niet meer zo slecht gevoeld.. maar vandaag gelukkig weer iets beter...
@Ellis2014 amai dat je daar zo ellendig van bent.. hopelijk snel beter. Ik ervaar helemaal niets na zo een iui. Zelfs geen krampen.mja is voor iedereen verschillend natuurlijk.
Ah jammer snoopy Ik heb vanmorgen een fm gehad. Er was 1 follikel van 17 mm en 1 van 14 mm. De cyste is weg Vanavond de ovitrelle zetten en woensdag 12.00 uur de IUI
Hier al sinds gisteren menstruatiepijn.. vrij heftig, dus verwacht dat het vandaag of morgen doorbreekt.. weer een ronde verder..
Oh zo jammer! Heb je zelf al een test gedaan of wacht je bloedafname af? Zolang je geen negate test hebt is er nog altijd hoop.. Bij mij heeft het ook twee dagen geduurd voor ik er weer boven op was. Het is altijd even verwerken.
Zou maandag pas kunnen testen, maar voel me precies hetzelfde als de vorige keer.. dus weet t eigenlijk gewoon zeker..