Welkom @Mikki87, hele spannende tijd nu voor jou! Voor iedereen hier natuurlijk maar die wachtweken zijn echt killing @Palmpje goed nieuws dus toch? Ik heb ook niet zo veel ervaring hier mee, bij ons doen ze terugplaatsingen op dag 3. Maar dus sowieso morgen een terugplaatsing..Yes!! Ik ga duimen op een plakker! @Kyra77 Neeee dus toch en nu? Wordt het ook ergens nog onderzocht waarom het steeds mis gaat? Zo te lezen is het zwanger worden niet het probleem maar het zwanger blijven ... en mag je nu direct beginnen met IVF? @Zara75 jeetje en nu? Mijn duimen draaien voor je!! @Featherr welkom hier, ik ken je al van een ander topic. Spannend ook weer! Zeker als OHSS op de loer ligt, dat heb ik ook een beetje maar ik had de vorige keer op 150 eenheden 20 follikels en nu spuit ik 112,5 en blijf ik zoals het er nu uit ziet netjes onder de 15
Hier inmiddels alweer wat afspraakjes gehad sinds de 11e Moeten we de lijst weer even aanpassen dames?
Tijgertje- +/- 28 nov begin spuiten - ivf 1 - 3e kindje Endo3 11 nov follikelmeting - ICSI 1 - 2e kindje Palmpje 11 nov punctie - ICSI 1 - 1e kindje Kyra77 wanneer ongi start deca en volgende dag uitgangsecho- IVF1- 2 kindje- ronde 33 ( 4*) Girll93 15 nov gonal-f + 17 nov cetrotide - ICSI 1 - 1e kindje
Hier dus maandag heen geweest maar dat wisten jullie al.. Ik moest vanmorgen weer terug komen en toen had ik dus weer een andere arts die eigenlijk het gesprek op zo'n manier begon dat ik dacht dat ze nu toch wel weer wouden stoppen, dus schrok best wel even en gauw uitgelegd wat de bevindingen van maandag waren geweest toen vond mevrouw het wel handig om eerst maar even te gaan kijken En wat bleek? Ik heb er nu bijnaaaa 10 in totaal.. hoe dan? Kan dus toch veel veranderen in 48 uur tijd. Behandeling wordt dus niet afgebroken en punctie komt sowieso deze week. Morgen weer een meting en dan als het goed is zaterdag of zondag de punctie!!
Er is een hele mooie embryo teruggeplaatst! Kon meekijken via een echo, zo speciaal! Voelde me helemaal zen op dat moment haha. Er is 1 embryo ingevroren, had nergens meer op gerekend dus met 1 ben ik al blij!
Nou Palmpje!!! Ik ga zooo hard voor je duimen!!!!! @endo: hoe was de echo vandaag? @hier: vandaag uitgangsecho gehad. Bloed geprikt op hcg en oestradiol. Ik word zo gebeld of ik vandaag met stimuleren mag beginnen.
In volle spanning. Bloeduitslag valt volgens Spanje binnen de marge, dus er wordt nog niks afgeblazen. Maandag moet ik weer bloedprikken op progesteron en dan wordt besloten of het zin heeft om de poging af te maken. Zenuwslopend dit. Kan wel janken. Zo’n poging is zonder al die shit al spannend,kan het er niet bij hebben.. Hoe gaat het met jou? Heeft het bloed doorgezet of is er nog hoop??
@Zara75: blijft bij jou dus nog ff spannend! @hier,: oestradiol 51, HcG 1.1 Ik ga vandaag starten met stimuleren.
Oke dus toch geen zwangerschap denk ik dan toch, anders was het hcg hoger lijkt me. Succes met je spuitjes hihi ☆
Ah das mooi, nu hopen dat het maandag ook nog zo is.. als wel heb je die week ook terugplaatsing toch? Adem in.. Adem uit haha
Dat denk ik dus nu eigenlijk ook. Heeft m'n lijf me mooi voor de gek gehouden!! Maar ik ben er eigenlijk wel blij mee, want dat geeft toch nog wat meer hoop op de kwaliteit van mijn eicellen lijkt me.