wie nog meer met deze kou op de fiets met dreumes?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door zonnetjes, 29 dec 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. stampertje

    stampertje Fanatiek lid

    24 okt 2007
    3.086
    19
    38
    Mama
    Een dorpie
    Hier alleen maar broek sokken schoentjes romper (zonder mouwen) dun truitje jas mutsje en handschoenen. Ze heeft ook een windschermpje. Ze wil geen dikke trui aan want ze houd niet van ingepaktzitten skie pak werkt ook niet. Maar ze heeft het niet koud dus is het voor haar genoeg zo.
     
  2. Elmo

    Elmo Niet meer actief

    Niet helemaal mee eens hoor!
    Jij fietst je warm..je kindje niet!
     
  3. maartje1983

    maartje1983 Actief lid

    29 apr 2007
    184
    0
    0
    Hoi Hoi

    Tayo heeft altijd op de fiets een majo aan daaroverheen een broek en schoentjes, een rompertje met lange mouwen en een trui + jas. Ook heeft hij handschoenen aan en een muts.

    Maar ik heb nu ook een fiets voetenzak besteld van deryan, dat lijkt me echt ideaal.
    Nu maar even wachten totdat hij binnenkomt.

    Groetjes maartje
     
  4. Tamio

    Tamio Niet meer actief

    Je kleintje zit stil in de kou, terwijl jij je warm fietst, dus moet ze veel warmer aangekeed worden.

    Noni krijgt over haar gewone kleren een skipakje met voetjes en wantjes die met drukkertjes vast gemaakt worden. Nog een katoenen mutsje onder de capuchon en een sjaal.
     
  5. joma

    joma VIP lid

    24 jan 2007
    28.689
    0
    0
    Veldhausen-Germany
    hier de gewone kleertjes dus romper lange mouw, majootje , truitje ,broekje en dan heel de skipakkie aan dus dubbel gekleed,en dan muts sjaal en wanten

    ik vindt het anders veel te koud voor zo kleintje wat stil zit
     

Deel Deze Pagina