@theertje ja dat heb ik ook gedaan. Nu dus veel strijk/ vouwgoed. Nou ja, heb wel leuke dagen gehad dus ik mag niet klagen.
Hebben jullie de warmte allemaal overleeft? Hier hebben we ook een zonnig weekend gehad, rond de 20 graden, heerlijk! Hier zijn we nog niet met het kamertje begonnen. Nu is het nog een logeerkamer en van de zomer komen m'n ouders daar slapen. Ik ben wel bezig om behang, verf en gordijnen uit te zoeken. Ik heb de laatste weken meer last van m'n bekken gekregen. Vandaag bij de VK geweest om een bekkenband te lenen. Die geeft wel steun, maar zit echt niet comfortabel... Ach, nog maar 20 weken
hier ook veel vouwgoed hoor... Met die warmte kon ik het gewoon niet opbrengen... lekker veel buiten geweest ! Ach komt goed!!
@super mummy ik ook. En ik zie er ook steeds tegen op om 2 trappen op te lopen om de was aan te zetten. pff. Maar goed mijn moeder komt zaterdag...tegen die tijd wil ik het opgeruimd hebben. Zoooo we hebben eindelijk DE naam. Ik voel me er erg prettig bij. Een lief naampje. Geen 9 letters maar 5. Dus dat was toch een omschakeling. Maar eindelijk een naam voor ons kleintje
Hahaha...moeilijk om te zwijgen....maar ben wel helemaal opgelucht nu. Was er gewoon ziek van vannacht. Het voelt gewoon goed. Heb lang gezocht naar de perfecte naam met 9 letters. Maar het lukte me niet. Ach, hoe vaak schrijf je nog tegenwoordig kaartjes met alle namen erop? Alleen met kerst. En ik vind dit naampje er goed bij klinken hoor. het is toch frans dus de klank is goed.
Vandaag 20 wk echo gehad en alles goed!! zo lief kindje had duim in de mond! Verder vandaag ook de babykamer behangen!
Fijn dat alles goed was op de echo. Hier twijfelen we nog steeds een beetje over de meisjesnaam . Voor een jongen staat hij echt vast. Nu alle oude babyspullen aan het uitzoeken wat dingen op marktplaats zetten omdat deze in een ander seizoen word geboren dan de 1e en 2e. Wat voor behang gaat er op de muren bij baby 86??
Ons kamertje word een beetje Riverdale stijl..heb 1 muur bruin en andere wit met boomschors look erop, er komt nog een muursticker van een boom op met vogeltjes erbij, en ik bestel nog vogelhuisjes en hang ik dan op en de meubels zijn whitewash.. zal een keer foto's plaatsen!
Klinkt leuk baby86! Ik zit te denken over PiP-behang... Voorlopig gaan we nog niet beginnen, dus ik kan nog een paar keer van gedachten veranderen
Wij gaan volgende week beginnen in huis. Een huisje word ons helaas nog niet aangeboden en de tijd word in mijn ogen wel erg krap. Willen straks lekker kunnen genieten van ons ventje. Dus we gaan druk bezig, alles moet omgegooid worden om de babykamer te maken. Maar eerst een weekendje efteling met familie
Lekker even er uit! Wat zonde dat je nu zoveel moet verbouwen terwijl je eigenlijk wil verhuizen. Weet je al welke kleuren je in de babykamer wil?
Weekendje weg was lekker, maar wel vermoeiend. Wat voelde ik mij opeens zwanger zeg Valt mee hoor, het is vooral alles omgooien. Tafel hebben we gelijk 1,60 besteld, 1,80 is hier te groot. tv kast was echt af dus hebben een laag dressoir besteld. Heb een kastje in de kamer die eruit moet (box moet daar) dus al die troep (vooral al mijn papier zooi is dat) kan nu allemaal in het tv dressoir. De babykamer is nu een rommel/was hok waar een grote kast staat. Die moet leeg en moet naar de achterkamer. Bureau moet er ook uit en dan is die kamer klaar voor de meubels. Het behang wat we willen hangt er al. Is gewoon groenig behang wat we ook in nieuwe huis zouden doen. Alleen plintjes moeten gelegd worden. Heb ook in betweens besteld, zodat ik voor mijn idee iets meer privacy heb in de woonkamer
hierbij wat foto´s van mijn babykamer, is nog niet af hoor komt nog decoratie bij..komen nog wat vogelhuisjes op de muur bij de boom..verder nog wat aankleding..ben benieuwd wat jullie er tot nu toe van vinden!!