Ik wil en moet ook in het ziekenhuis bevallen hoor hahaha dat maakt niet uit hier vind je het: https://www.kraampakket.nl/natalis/
Ik moet ook in het ziekenhuis bevallen , maar ook dan moet je hier een kraampakket in huis hebben. heel veel dingen hieruit gebruik je dan nog wel voor iets anders. Bij ons vraagt de vk/ kraamverzorgende ofdat ze eventueel de spullen die wij niet gebruiken mee mogen nemen en mogen doneren aan bijv. asielzoekerscentra enzovoorts.
Bedankt voor de link! Op zoek naar onderleggers en veeeeel kraam/maandverband dus. En zoogcompressen zal ik ook maar vast halen Van de week kwam mijn behang bestelling uit NL aan. Ik kan niet wachten tot het op de muren zit Volgende week komen m'n ouders hier naar toe, met een auto vol babyspullen en ze hebben mijn oude speelgoed opgezocht en dat nemen ze ook mee (barbies, ponies, dufties etc). Leuk om dat allemaal weer terug te zien
Dat is leuk zeg. Het is altijd leuk he die dingen van vroeger te zien waar je zelf mee hebt gespeeld Hier nog een doos vol barbies, maar die kan ik nog mooi laten zitten deze zwangerschap, misschien een volgende Veel plezier met je ouders deze week
ik kan alleen zeggen dat tijdens mijn 3d echo op 5 juli ons kindje ongeveer een kilo woog. Ben wel benieuwd waarom je dit vraagt?
Zoals sommigen misschien gelezen hebben; wij gaan verhuizen Stonden al een poosje op passief, maar toen we hoorden welk huis er vrij kwam toch besloten er nog voor te gaan. En na een week in spanning wachten hoorden we dat we het huis mochten huren De woning zou vrij komen op 3 augustus, kon nog prima dus. Alleen bleek bij het aanbied gesprek dat het eerste week september werd. Dit omdat er een nieuw toilet en nieuw badkamer in kwam. Ook kwam er een 2e toilet boven. Onwijs gaaf natuurlijk, maar wel een beetje erg krap. Toch hebben we besloten hiervoor te gaan. We richten ons gewoon eerst op slaapkamer en woonkamer. de rest komt wel
Wat super! Wel spannend inderdaad, zo krap. Maar ach, het eerste wat kan gebeuren is dat je na de bevalling nog een muurtje moet verven toch? Dat zijn geen drama's Gefeliciteerd hoor!!! Hier gaat t niet zo lekker op t moment. Ben al aan m'n tweede antibiotica kuur bezig voor een hardnekkige urine weg infectie. Gevolg; bij de minste inspanning harden buiken en zeer pijnlijke krampen in m'n buik. Hoop maar dat de kuur nu wel voldoende resultaat gaat hebben.
dankjewel en precies wat je zegt, geen drama als er bepaalde dingen nog niet helemaal af zijn.. Jeetje wat vervelend! Hopelijk helpt de kuur! Hier op het moment al 2 dagen last van pijn bij de navel. Begint best zwaar te worden de zwangerschap..
Dat word spannend nog even snel verhuizen , maar wel leuk. En idd als de woonkamer en slaapkamer af zijn komt de rest wel. Wilde je thuis of in het ziekenhuis bevallen? Hopelijk slaat je kuur aan en ben je er snel vanaf. Hier zo naar het strand . Gisteren bij wicked geweest , erg leuk. Morgen naar de vk en dan donderdag alweer 30 weken .
Iemand die vroeg naar het gewicht van de baby. Ik weet alleen bij mij vorige week met 28w5d was het ongeveer 1270gram. En ze vonden de mijne aan de kleine kant bij de 20weken daarom heb ik een extra groei echo moeten maken. Ze is op dezelfde curve doorgegroeid.
als de verhuizing eerder was geweest had ik graag thuis gewild. Maar nu word het toch ziekenhuis denk ik. Wicked, ik ben jaloers! Hoe was het?
Wicked was heel leuk , wel een hele lange zit . Maar we hebben echt genoten en gelachen . Ziekenhuis is wel handig denk ik nu , misschien net iets meer rust dan tussen je verhuis spullen . Maar wie weet zit alles mee en zijn jullie al bijna klaar met het huis.
Mooi dat jullie het leuk hebben gehad! Reageerde de baby ook op de muziek? Wij hebben vandaag gehoord dat we veel eerder de sleutel mogen krijgen. Ze hebben ontzettend doorgewerkt i.v.m onze situatie. Dinsdag gaan we tekenen en krijgen we de sleutels
Zo dat is al snel! Wat fijn dat ze zich zo voor jullie inzetten! Mijn ouders zijn de afgelopen week hier geweest. Dat was heerlijk. We hadden redelijk weer, dus we konden er lekker op uit. Vanmorgen zijn ze weer vertrokken. En wij zijn lekker op het strand geweest. Nu hebben we de a.s. babykamer niet meer nodig als logeerkamer en kunnen we eindelijk behang gaan scheuren
Oh lekker behang scheuren! veel plezier met de babykamer. Fijn dat jullie de sleutel al bijna hebben. Dan kunnen jullie ook lekker beginnen. Volgende week geven ze ook minder warm weer op dus dat is om te klussen ook wel prettig. Hier de laatste 4 dagen op het strand geweest , heerlijk. Vandaag wel een dagje rust ingelast , even ook weer wat in het huis rommelen.
Het oude behang is er af Het plafond en het raamkozijn zijn geschilderd. En ik wacht nog altijd op een bestelling bij de stoffenwinkel. Straks pas ik niet meer achter m'n naaimachine We hebben toch besloten om een box te kopen. Die zijn hier niet te koop, dus ook dat komt over uit NL Verder gaat het hier goed. Geen uithoudingsvermogen, maar gelukkig alle tijd om dingen op m'n eigen tempo te doen.