Na BP! Ja hoor kom maar op. Ik heb idd maandag de fm. Ben erg benieuwd. Bloeden is nu helemaal gestopt (is meestal na een aantal injecties Menopur). Trouwens, het is toch niet raar als ik maandag zelf ga vragen hoe het zit met utro enz? Want als ik niks zeg gaan ze er misschien vanuit dat ik toch weer 3 Pregnyl wil. Het is natuurlijk nog niet zo ver maar ik zal de boel wel al meekrijgen denk ik..
Kom maar door met die foto's!! Wat heerlijk dat het vlekje weg is en de cyste al slinkt!! Wanneer mag je weer gluren! Vervelend die vermoeidheid hè? Lekker je slaap pakken als het kan. @nina, ik zou het zeker vragen. Dat is helemaal niet raar. Je bent ook klant hè, niet alleen patiënt. Laat ze maar uitleggen wat het beste is voor jou en waarom. En geef ook jouw ideeën aan. Vanmiddag m'n 2e pregnyl gezet. Nu weer afwachten. Denk dat ik deze er toch weer even uit ga testen. Mijn temperatuur is eindelijk omhoog. Maar of m'n eisprong dan later was, of m'n temperatuur laag door de kou buiten.... I'll never know. Vandaag een sollicitatiegesprek gehad en ik ben aangenomen!! Alleen nog niks gezegd over m'n traject. Moet maar even zien hoe en wanneer ik dat ga brengen. Misschien is het niet nodig *duim, duim*. Vieren jullie dit weekend Sinterklaas? Wij morgenavond. Helemaal zin in! Fijn weekend!
@ SA: dat is goed nieuws zeg! Van harte! Wanneer start je? Hier is het juist het omgekeerde, deze week hoor ik def of ik wel/niet kan blijven maar eigenlijk weet ik al dat ik in januari weg moet omdat ik financieel gewoon een risico ben (en er als laatste bij ben gekomen..) Ik zit nu wel een beetje in het dubio, want hoe ga ik in godsnaam een leuke baan vinden in deze tijd van het jaar (een maand is kort!). Aan d andere kant: ml zijn contract is wél omgezet is vast dus dat is fijn. Ik denk dat ik ook ff iets tijdelijks wil zoeken om wat tijd te overbruggen want ik weet ook niet hoe alles gaat qua traject enzo. Hebben jullie nog tips? Het moment is wel rot . Maandag denk ik toch eventjes ook Randstad oid benaderen..
Hi ladies, hier hoeft niet meer te worden getest helaas. Vanmorgen wat roze en ik verwacht dat binnen nu en een paar dagen de rode duivels weer vol op bezoek zijn! Ik ben verdrietig, maar heb er ergens ook vrede mee. Natuurlijk eerst een gesprek met de arts als het maandag helemaal doorzet en erna intake IVF. Maar eerst een maand mijn lijf weer even van mij, dat geeft een beetje rust. Goed, ik ga een stuk appeltaart snaaien en heel veel koffie drinken. Hoe is het bij jullie? @BP vervelend van die vermoeidheid, hopelijk wordt dat snel beter! @Secretangel geen sinterklaas hier, geen kleine kindjes of neefjes of nichtjes in de omgeving (ik ben enigskind en de zus van mijn vriend heeft geen kindjes en kinderwens). Wij gaan lekker met kerst op stap. Jij?
Huh. Dit was mijn laatste IUI ronde. Dat is wel een beetje gek. In mijn vorige post zei ik nog 'voorbereiden op IVF'. Kwartje valt denk ik nu pas echt. Geen inseminatie meer. Raar gevoel, wel, die gedachte. Niet dat ik het nu heel erg ga missen Maar wel nieuw hoofdstuk? Ah eerst maar even het weekend afmaken en maandag met het ziekenhuis bellen voor het vervolg. Rest denk ik later wel over na. Weekend!
Achhh SC ja nu gaat het een beetje landen he. Wat rot voor je! Ik hoop écht dat 2017 jullie iets heel moois mag brengen: namelijk jullie eigen liefdesbaby! Niet de moed opgeven! Dat doe ik ook niet (al lijkt het soms wel). Heb een beetje vertrouwen in je lichaam. Ik geloof echt dat alles gebeurt met een reden (dat klinkt heel stom en normaal ben ik veel te nuchter voor dit soort shizzle) en dat het wél goedkomt. Het duurt gewoon wat langer, helaas. Goedzo van de koffie en appeltaart. Ik heb vorige week vrijdag ook lekker een fles wijn open getrokken. EN LEKKER DAT IE WAS. Pff. Hier is verder alles dus oke, behalve dat ik weet dat ik snel werk moet zoeken. Bah dat vind ik wel een rot moment nu. Maarja, misschien is het een goed moment om voor mezelf te beginnen ofzo. Ach ik weet het ook allemaal niet. De huidige arbeidsmarkt is echt een bitch en ik heb zoveel verschillende relatief korte banen gehad. Daardoor kan ik alles wel een beetje, snap je? Ik blink niet ergens heel erg in uit, gewoonweg omdat ik nooit lang ergens heb kunnen werken (door reorganisaties, te veel ervaring, te weinig ervaring, te goed opgeleid, verhuizingen etc etc)..
He ik heb niet alles gelezen, had je eerder gepost dat je nieuw werk zoekt? Balen, sorry dat je daar nu mee moet dealen. Aan de andere kant, elk nadeel heb z'n voordeel natuurlijk. Overal korte werkervaring opdoen kan betekenen dat jij je snel inwerkt in een organisatie en dat je veel verschillende werkzaamheden kunt verrichten (multi-inzetbaar), dat je houdt van afwisseling! En de huidige markt is nog steeds niet geweldig (ik weet niet wat voor werk en in welke branche je iets zoekt?) maar het trekt wel aan. In mijn vakgebied zie ik in ieder geval steeds meer banen voorbij komen. Hier landt het inderdaad langzaam. Het landde al, maar nu pas echt. Ik heb er vertrouwen in hoor, dat het goedkomt. We zijn nog niet klaar. Maar ik ben er nu, voor de rest van dit jaar, wel even klaar mee. Even niks, volgend jaar weer door!
@Nina nee hoor is helemaal niet gek als je er zelf over begint! Gewoon doen en kijken wat ze ervan vinden. Het is belangrijk goed naar je eigen gevoel te luisteren. Wij dames hebben meestal een heel goed zesde zintuig😉 Lastig parket zo met je werk, misschien een goed idee inderdaad om randstad even te bellen. @SA gefeliciteerd met je nieuwe baan! Whoe wat fijn zeg. Dinsdag 20 december hebben we toch de intake en termijn echo bij de normale vk. Omdat ze de controles op mn kraambed komt doen wil ze toch al graag de intake. En ze zei joh laat die termijn echo gewoon lekker staan, we zetten hem op medisch dus hij wordt gewoon vergoed. 16 januari heb ik dan weer een afspraak in het ziekenhuis met de VK en ook een 'medische' pret echo haha. Omdat ik via mmm zwanger ben geworden hoeven ze met 10 weken geen termijn de stellen, en we kiezen niet voor de combinatietest, dus anders zou de volgende echo na gister pas weer met 20 weken zijn. Ik gaf aan dat niet zo leuk te vinden dus ze hebben er eentje voor me tussen gepland hihi. Toen we dat planden wist ik nog niet dat die bij de VK nog door zou gaan, dus nu hebben we gewoon een extra echo met 14 weken. Moet je nu nog een week wachten tot je nod? Hier geen sinterklaas, kindjes van mn man geloven niet meer en wilden vorige week de kerstboom al opzetten haha. Nou goed prima 😆 @sugar wat balen zeg dat deze ronde toch ook niet gelukt is. Ik vind het goed hoe je er in staat. Nu even lekker dit jaar niks meer en dan vanaf 2017 knallen dmv ivf. Ik hoop dat jullie wens dan ook snel eindelijk werkelijkheid mag gaan worden. En dat hoop ik natuurlijk voor jullie allemaal hier! Ik ben zo gelukkig met de zwangerschap, maar denk ook zo vaak aan jullie. De onzekerheden en het niet weten in de mmm. Het WACHTEN.. altijd maar wachten. De hoop en de vrees en verdriet die elkaar afwisselen en dan hup die knop weer om: positief blijven! Meiden het is een rollercoaster aan emoties en ik hoop zo dat we snel gewoon lekker met zn allen zwanger zijn 😙 Nou goed, hier mn fototje dan van de kleine uk. Mn man en ik hebben allebei een meisjes gevoel. Wedden dat het dan toch een jongen is haha 😜
Ach wat leuk hee! Echt grappig om te zien BP! Ik hoop ook dat de rest van 'ons' groepje snel zwanger is. Maar eerst tel ik af tot maandag.. Ben erg benieuwd of ze ook mijn relatief korte menstruatie kunnen verklaren. Ik zou denken 'ja hallo met al dat gedoe tussendoor is het logisch' maar mijn bms was vorige week nog dik. En ik vertrouw de pregnyl niet meer zo Mijn gevoel zegt héééél sterk dat mijn progesteron niet goed is. Vandaar dus dat mijn gevoel echt naar utro neigt. We gaan het zien! Ik moet zo boodschappen doen en daar heb ik totaal geen zin in. Echt geen idee wat ik wil eten vanavond.... Ik zou eigenlijk zin hebben in een mega berg friet met een satékroket en een kipkorn met curry en ui. Dat gaan we maar niet doen
Kleine update vanaf hier. Vanochtend fm gehad, op zich niet super spannend, er zaten 2 (!) eitjes van 10,5 en 11 mm. Bms was 5,9 dus het mag wel wat dikker maar paste wel bij het plaatje. Aankomende donderdag terug komen. Ik heb zon gevoel dat deze week de Menopur soms naar boven afgerond gaat worden . Ben wel benieuwd of er één of twee doorgroeien. Heb trouwens ook utrogestan meegekregen. In principe moest het niet uitmaken of ik Pregnyl of Utro zou gebruiken na de eisprong tot testdag, maar ik uitgelegd hoe ik me erbij voelde en dat was geen enkel probleem. Heb 60 stuks meegekregen en moet vanaf de eisprong 2x2 capsules inbrengen, dus 's ochtends en 's avonds. Ze gaf geen tijd aan dus volgens mij maakt het niets uit. Hoe gaat het met jullie?
O meid maar je bent nú pas 1 week weer aan het spuiten toch?? Die van 10 en 11 kunnen zomaar eens gaan doorgroeien hoor dus ik zou heel even aankijken wat deze dosering doet! Fijn dat je donderdag al terug mag komen ik ben zó benieuwd! Fijn dat je http hebt meegekregen, hopelijk werkt dan beter Hoe zal het bij Amare op vakantie zijn geweest?! 😃
@Nina: mooi begin hoor! Hopelijk deze ronde succesvoller. Ik moest zelf 3x2 per dag doen, maar vond het zo'n gedoe dat ik het vaak gewoon 2x deed en dat hielp ook gewoon want nog steeds zwanger @BP: Mooie echo! leuk om te zien he. @all: Hier gaat het prima. Vrijdag nekplooimeting en controle gehad. Zijn beiden compleet en gezond en alles werk zoals t hoort (voor zover ze dat nu tot in detail kunnen zien). Gister de schoonfamilie ingelicht, ze waren heeel blij verrast. Vooral omdat ze dachten dat we n pauze hadden tot onze intake in t andere ziekenhuis . Schoonmoeder moest huilen. Vanavond mijn ouders het nieuws vertellen. Die zijn wat nuchterder en zien vaak eerst beren op de weg dus die zullen niet gelijk dolenthousiast zijn. Maar ach, wij zijn blij!
haai dames. drukke tijd hier gehad. maar ik kom me weer even melden. ga morgen proberen te reageren op berichten/reacties van jullie te reageren. maar wilde even updatje plaatsen. Vandaag dus echo gehad, helaas zitten er nog steeds 2 cystes, van ong. 2cm groot. Ik had nu weer een andere gyn, die heeft nu gezegd van je hoeft nu niet meer veilig te doen, wordt je toch zwanger,dan wordt je zwanger; terwijl vorige keer eigen gyn zei van beter van niet, dan weet je niet zeker of het cystes zijn die je ziet of eitje ofzo; maargoed; ik hou het toch voor zekerheid wel veilig; want vind het een eng idee stel dat ik wel eigen eisprong heb, maar die cystes liggen ''in de weg/blokkeren'' dus iets in me eileiders,dan heb ik straks een buitenbaarmoederlijke zwangerschap en ben ik verder van huis. Denk dat het ook goed is even een maandje rust na de extreem vroeg miskraam. maar buiten dat nu de afspraak, dat ik moet wachten tot me eigen cyclus op gang komt(dus dat zou liggen rond de 20e deze maand(bij en cyclus van 28 dagen) en moet dan bellen, en dan 3e dag uitgangs echo, kijken of cystes nog ''opgelost/opgeruimd zijn door lichaam'' en of we dan wel geen spuiten. Arts zei nu wil je niet stimuleren met die cystes is te onrustig bij de eileiders.oke. of als mijn menstruatie niet zelf op gang komt. moet ik als ik 1-2 weken ''overtijd'' als het ware ben, bellen en gaan ze nieuw plan bedenken/bekijken. Hij had het gelijk over progesteron tabletten enz. om dus menstruati op te wekken; maar dat kon dus ook niet vanwege lactose in de tabletten aan het begin en daardoor ben ik gelijk met spuiten gestart(alsof die man t dossier niet heb gelezen) maar goed. nu dus even weer geduld. toch voro zekerheid even veilig houden en dan afwachten over 2 weekjes wat me lichaam gaat uitspoken.
Hi allemaal! Mybook, jeetje, je moet dus eigenlijk gewoon nu even wachten. Ik hoop écht voor je dat jullie in 2017 ben een schone lei weer verder kunnen gaan en dat je snel een positieve test in handen mag hebben. Het is je van harte gegund. @ LW: ja goed om te lezen dat het heeft gewerkt . Ze deed er ook absoluut moeilijk over, las hier op het forum dat artsen daar soms een beetje moeilijk over deden maar hier niet. Mocht de vorige keer trouwens ook kiezen tussen Pregnyl of Utro, vandaar. Als het me niet bevalt, ga ik een volgende ronde gewoon weer terug naar de Pregnyl (maar hopelijk is dat niet nodig). @ BP, ik ben ook niet van plan om zomaar met de dosering te gaan klooien hoor, maar ik heb me wél voorgenomen dat als ik komende do geen groei heb, ik dan wel om ophoging ga eisen. Maar ik vrees dat dat niet nodig is want ik heb do weer de echo bij de voortvarende (mannelijke) gyn en die gaf ons de vorige keer de 3 keuzes. Omdat er nu gelijk 2 zitten (dit heb ik nog niet eerder gehad) ben ik een klein beetje bang voor hetzelfde scenario als de vorige keer. Niet dat het lang duurt, want eigenlijk is mijn gevoel daar nu goed bij, maar dan doel ik op het aanprikken van follikels. We willen nl gewoon echt geen tweeling als we de keuze hebben Als het zo is dan zou dat fantastisch zijn, maar als we kunnen kiezen, dan liever niet. LW, niet lullig bedoeld naar jou toe ofzo maar je snapt me vast wel . Maargoed, mocht het weer zo ver komen dan weet ik nu wat voor (heftige) behandeling me zou staan te wachten en dan zal ik me gewoon vermannen haha. Ik kijk nu al uit naar donderdag, ik hoop dat er een mooi eitje klaar zit! Hoe zou het Amare vergaan? SC en SA, hoe gaat het bij jullie? Ik hou van namen afkorten, zoals jullie vast wel van me gewend zijn. Hebben jullie nog plannen met de feestdagen? Hier zijn wij met kerst lekker even een paar dagen weg. Heerlijk. En qua banen gedoe, tsja, mijn hoofd staat totaal niet naar werk zoeken en vinden, maar ik zal wel moeten. We kunnen het nl niet allemaal van 1 salaris doen . Maar dat komt vast wel goed. Ik ga er vooral niet van stressen!BewaBewaren
Lekker @Nina, ff eruit met de feestdagen! Ik ben ook wel toe aan een paar dagen vrij, nog even doorbikkelen Donderdag en vrijdag ben ik vrij om met een vriendin naar het ziekenhuis te gaan + nazorg. Hier is het oke, rode duivels waren bijzonder duidelijk eh, aanwezig vandaag. Ik heb vanmorgen met het ziekenhuis gebeld en op 27 december hebben we onze intake. Dat maar even afwachten. Erna wil ik een paar weken hormonenrust Ik denk zo en zo dat wij eind januari of begin februari verder gaan. Nieuwe ronde nieuwe kansen dan maar... Voor nu doet het goed, even rust in het vooruitzicht. Hoe is het met de andere dames hier?
Ja snap ik heel goed. Even alleen aan jezelf denken en tijd voor elkaar. Even geen hormoongedoe maar lekker relaxed even opladen. Goedzo! Trouwens hè, ik zit net voor de grap eens naar mijn zorgkosten te kijken, maar ik schrik me een ongeluk wat dit hele traject kost joh! Een follikelmeting (met echo dus) is gemiddeld zo'n 150 euro. Daar heb ik er vorige ronde dus al 7 van gehad! Laat staan alle medicatie, de follikelreductie etc. Pfff..
Echt bizar he? Helemaal als je je bedenkt dat die kosten waarschijnlijk altijd al (ongeveer) zo hoog zijn geweest, alleen valt dat nu pas op omdat we de specificaties allemaal kunnen bekijken. Ik schrik wel vaker over wat het allemaal kost :O Manlief en ik zijn ons nu erg aan het inlezen over IVF en we worden het op 1 punt niet eens. Stel je doet drie pogingen IVF. We weten dat er door de verzekeraars in Nederland drie worden vergoed. Maar als je nog cryo's hebt die ontdooid kunnen worden en goed blijken. Telt terugplaatsing hiervan dan als een nieuwe poging? Ik ben ervan overtuigd dat dit niet zo is, maar hij weet van geen wijken Ben benieuwd of jullie daar meer over weten. Eigenlijk wil ik vooral horen dat ik gelijk heb.
Nee nee, volgens mij vallen alle embryo's die ontstaan zijn uit een poging onder diezelfde poging, vers of niet! "Telt een behandeling met ingevroren embryos (cryo-behandeling) als een aparte IVF-behandeling? Een cryo-behandeling wordt voor de vergoeding gezien als onderdeel van de IVF/ICSI-behandeling waarin zij zijn ontstaan. Dit geldt voor de eerste drie IVF/ICSI-behandelingen. Binnen één poging kunnen meerdere embryotransfers plaatsvinden, van embryos die uit dezelfde poging zijn ontstaan. Er is dan verzekeringstechnisch geen sprake van een nieuwe poging. Dit is vastgelegd in de definitie van IVF (zie antwoord wat wordt onder een IVF poging verstaan)." Bron: https://www.freya.nl/kinderwens/praktische-zaken/vergoeding-van-vruchtbaarheidsbehandelingen/
Klopt,dat heb ik ook altijd gelezen. Al kan het natuurlijk zijn dat er geen bevruchtingen of cryo's ontstaan. Soms zie je in handtekeningen ook poging 2.2 staan. 2e punctie, 2e terugplaatsing. Spannend weer Nina. Hopelijk groeit er 1 duidelijk door en hoeft er niet weer 1 aangeprikt te worden. Al vraag ik me af of ze dat bij 2 ook al doen? @bp, geweldige echo!!! 😍😍😍 Hier ben ik langzaam gek aan het worden. Gisteren de hele avond lopen boeren. En veel lucht in m'n darmen gehad. Vandaag om de zoveel tijd op de wc. Mijn god mijn darmen zijn zo onrustig. Verder licht gevoelige borsten en vanmiddag een veegje lichtroze. Aan de ene kant maakte mijn hart echt een sprongetje, van oh goed nieuws. Om vervolgens gelijk erachter aan te denken: kut dit zal wel weer het begin van het einde zijn. Test was vanmorgen bijna wit. Benieuwd wat ie morgen doet. Even teruglezen hoor voor de andere berichtjes...
@Nina, lastig idd om op zo'n korte termijn werk te moeten zoeken. Had je Randstad nog gebeld? Fijn dat je Utrogestan hebt gekregen. Ik zou er 12 uur tussen laten als je 2x per dag Moet doen. Dus 's ochtends 8 uur en dan 's avonds 20.00 uur ofzo. @sugarcoated, wat balen dat je ongesteld bent geworden en dit ook het einde is van de IUI's. Wat heerlijk dat jullie een paar dagen weg gaan met de feestdagen. Waar ga je naartoe (ongeveer)? Goed dat je voor je rust kiest. Ik wil nu steeds maar door, maar jij bent al een poosje langer bezig, dus kan me het gevoel ergens ook wel voorstellen . Misschien ook kijken naar een verzekering die 4e en 5e poging vergoed? Of eventueel buitenland als je dat zou willen? @Lw, wat fijn dat je beepjes het zo goed doen! En wat grappig dat je schoonfamilie juist dacht dat jullie pauze hadden. Hoe reageerden je eigen ouders? Veel beertjes?