Haha zo erg is het nou ook weer niet hoor en ik gebruik graag kv2v5 en die zijn helaas niet te bestellen.
Oké haha Ik heb er inmiddels ook één gekocht... maar ik ga m echt pas vrijdag gebruiken als t dan nog niet doorgebroken is... Nog steeds last van bruinverlies k hoop zo dat dat gaat stoppen!
Hallo, Ik heb vrijdag 18 juli mijn nod Tis Nog zo verrrr weg! Wil het weten en hoop het ook zo. Net als de meeste hier heb ik veel moeite met wachten maar ik ga mijn best doen. Veel afspreken en lekker schrijven op zwp.
Ik kom ook even snel mn verhaal neerzetten. Ik heb pcos en slik normaal elke maand clomid om een eisprong op te wekken. Heb deze maand geen clomid kunnen slikken aangezien ik op vakantie was en dan geen controles zou kunnen hebben. Nu ben ik 5 dagen overtijd. Terwijl ik meestal ook zonder clomid een regelmatige cyclus heb, alleen dan geen eisprong. Weet dus niet of ik deze maand toevallig wel een eisprong heb gehad en dat t raak is. Heb 2 dagen geleden een test gedaan, die was negatief. Dus ik probeer t uit te stellen. Zijn nu anderhalfjaar bezig... Met allemaal zwangeren om ons heen.. Wat zou t fijn zijn als we t zelf ook konden zeggen! Succes iedereen!
Ik moet veel boeren laten nu..... argghh had ik bij mn zoontje ook dagen voor mn nod. Zou t dan gewoon raak zijn na n iets te gezellig avondje Zondag of maandag nod.........
Hier niet volgende week maar de week erop maandag! binnen 12 dagen! Net 12 dagen te lang hihi Ik ga me er best niet op focussen, want vanaf eerste keer raak zal wel zeker niet zijn, we hebben tijd! Ik hoop binnen de 3 cyclussen raak te hebben. Succes iedereen !
Ik heb de 15e mijn nod. Dit is de eerste maand nadat ik gestopt ben met de pil. Ik weet dus niet of de trekjes die ik nu heb (gevoelige tepels, moeheid) bij de menstruatie horen (ontpillen) of dat er iets anders gaande is. Hoop natuurlijk op het laatste. Heb met mijn vriend afgesproken dat we de 17e een test gaan doen. Zal een mooi verjaardagskadootje zijn als die positief is
Morgen mn nod.. heb al wel wat kwaaltjes, mja zeg lang niet altijd wat... het laatste half jaar heeft mn lichaam me zo vaak voor de gek gehouden dat ik er niet meer op wil rekenen... merk het vanzelf wel of mn duiveltjes komen of niet.. maar tis zeker wel spannend, ben al geruime tijd bezig dus hoop het zo!!
Helaas is het bruinverlies vandaag overgegaan in rood... en ook best veel bloed Game over dus. Het rare is dat ik altijd een hele regelmatige cyclus heb en nu ineens te vroeg ongesteld ben. Vrijdag is eigenlijk mijn nod! Kan het door de tarwekiemolie komen dat mijn cyclus nu korter is? Ik baal enorm.. had dit niet zien aankomen. Door naar de volgende ronde... Ik wens jullie nog veel succes! Hopelijk is het bij jullie wel raak
Wat klote zeg beauty altijd een teleurstellend moment. Zag ergens dat je vragen had over tarwekiemolie daar heb ik geen verstand van.Maar zou gewoon doen wat je het beste lijkt. Succes volgende ronde. Groetjes olga
Ah balen meid heb zo het gevoel dat het bij mij ook zo zal zijn Ik heb inderdaad eens gelezen op dit forum dat tarwekiemolie je cyclus in de war kan brengen. Succes aan iedereen!
Hier nog geen duivels.. beetje in dubio of ik zo al een test ga doen of morgenochtend... ochtendurine is wat geconcentreerder dan de rest vd dag heb ik gehoord.. of heeft er iemand hier wel ns smiddags een test gedaan, die positief was??
Thanks dames... ik was idd erg teleurgesteld. Had zo'n zin om te testen, maar dat is er niet van gekomen helaas. Nu voel ik me al wel weer een stuk beter dan gister Ik heb besloten om deze maand even niet steeds op het zwanger worden forum te kijken. Ben er veel te veel mee bezig en dat werkt ook niet echt mee volgens mij. Deze maand wil ik wat relaxter zijn i.p.v. elke minuut eraan te denken Ben nog wel in de lounge te vinden af en toe! Sterkte voor de meiden die een negatieve test hebben! En ik duim voor de meiden die nog in afwachting zijn Succes!