Ik heb hier een heeel actief ventje dus of het daar aan ligt?? tot welke leeftijd slapen ze overdag?? Ik moet heel eerlijk bekennen dat ik het altijd erg fijn vind dat ie ff slaapt. Ff tijd voor mezelf @beebielove Wat bedoel je met bortsvorming?? Wat willen ze daar aan gaan doen dan?
@jiz Oh ja foliumzuur! moet ik ook nog halen @queen Dat is ook heftig! Suces met de laatste pilstrip! Tigger is leuk he! Alleen vind ik het zo prijzig.. @Jiz Heeft de kleine meid nog lekker geslapen bij oma? De luieruitslag al wat minder? Hier had K. er vorige week last van.. Zo zielig Veel plezier bij de Efteling! @janna Fijn dat de medicijnen aan slaan! @jamietje Wat leuk dat jullie voor een 3e kindje gaan! @kip Dat is zeker een druk weekje! Alvast veel plezier op vakantie! @bubble Hopelijk slaapt hij vanacht wel lekker door. Jeetje das een rotsituatie..hoop dat je je baan kan houden in Januari @avon Hier ook totaal verschillend met slaapjes overdag.. De ene dag wel, de andere dag niet @beebielove borstvorming? Kunnen ze daar wat tegen doen? @bubble Hier ook weer klaar Duurt altijd veel langer als er eentje tussendoor loopt hihi
@hier Gisteren was wel evenjes heftig. Ze was nog verder achteruit gegaan. Ik heb weet ik hoeveel foto's gemaakt vanaf zondagavond tot bij de dierenarts. Zitten een paar hele mooie bij. En heb nog foto's van beide honden, in de tuin en met K. samen. Toen was het 15:30 en moesten we de auto in. Ze liep rustig mee en heb toen nog wat foto's gemaakt. Daar heeft ze buiten nog eventjes geplast en werden we naar binnen geroepen. Ze moest op tafel en kreeg het verdovingsspuitje. Toen kregen wij beide nog een dikke lebber van haar en ze ging liggen. Daarna kreeg ze het volgende spuitje en het was 2 keer diep zuchten en 15:47 blies ze haar laatse adem uit. Ze vocht er niet eens meer tegen. We mochten haar mee naar huis toe nemen, en hebben haar in haar deken begraven. (Diesel heeft nog aan haar geroken) En hij heeft gisteravond op de overloop geslapen, met de deur naar beneden open. (Ze sliepen normaal altijd beneden) Hier gaat het nu wel redelijk. Het is wel enorm stil in huis ook al is de andere hond er nog. Maar die ligt steeds als een dood vogeltje op zijn kussen. Hij snapt er niks van.. We hebben foto's van Senna op het dressoir gezet met haar halsband erbij
@mamv1 heftig zeg! heb zelf geen dieren verloren maar 30 weken stage gelopen bij de dierenarts. dus heb veel euthenasien meegemaakt. Heel mooi jullie dr zelf hebben begraven! heel sneu voor jullie andere hond.
mamav1 ja is idd prijzig, lang leven marktplaats Scheelt al dat ikvan dochter van 4 jaar terug al hoop heb ervan. Kado gekregen en zelf gekocht.
Hier ook hetzelfde en ook nog met driftbuien er tussendoor hahaha. Ik hoorde van mijn vriendin die zelf ook 2 kids heeft, ze ongeveer tot hun 4e jaar (totdat ze naar school gaan) overdag een uurtje slapen om even bij te tanken. Kan mij dat heel goed voorstellen, dat jij het even lekker vind. Even een momentje voor jezelf toch!
@mamv1, echt superheftig zeg, om het zo mee te maken!! Krijg tranen in mijn ogen toen ik het las. Heel veel sterkte, het zal nu echt wel even wennen zijn dat zij er niet meer is. Maar goed dat je veel foto s hebt gemaakt.
Meiden, Ik ga nu even een boekje lezen 50 tinten grijs. Meiden op mijn werk vragen steeds of ik het al gelezen heb. Schijnt nu echt een hype te zijn haha ik ben benieuwd en het schijnt ook een verslavend effect te hebben! Morgen moet ik weer werken, voor degene die vrij zijn geniet van jullie dagje morgen en de rest werk ze!!
Heb ik al uit. leest lekker weg. Maar de ophef begrijp ik niet helemaal, ik hoor graag wat jij er van vind
Wow, vandaag is er echt een hoop geschreven! Ik denk niet dat ik op iedereen kan reageren, sorry. @mamv1: wat een heftig verhaal zeg, maar wel een heel erg mooi afscheid als ik het zo lees. Ik wens jullie veel sterkte toe. Merkt jullie zoontje er iets van of heeft hij het niet zo door? @bubble: wat een rotsituatie zeg waar je nu in zit. Echt zo naar om afhankelijk te zijn in de keuze voor een tweede kindje, pff.. Hoop dat jullie snel duidelijkheid hebben, want dit is niet echt rustgevend natuurlijk. Ik hoor trouwens ook iedereen over 50 tinten, misschien ga ik 'm wel halen voor op vakantie. @beebielove: wat houdt die borstvorming in? Heb er nooit van gehoord eigenlijk zo jong. @slapen: hier eigenlijk altijd 1 keer per dag, maar de tijden en lengte wisselen een beetje. Soms echt maar een uurtje en dan weer ruim drie uur. Het avondeten is hier trouwens een drama de laatste tijd, hij zit er alleen maar mee te spelen en wij mogen absoluut niet helpen. Als we dat wel doen verandert meneer in een klein drifkikkertje. We hebben besloten om er maar geen strijd van te maken, ieder kind zal door zo'n periode moeten. Tot hij weer goed gaat eten maar wat pap voor het slapen gaan. Nog één dagje werken en dan eindelijk vakantie, pff.. kan niet wachten! Morgenavond koffers inpakken, iemand nog tips om mee te nemen voor ons zoontje? Ik begreep bijvoorbeeld dat het handig was om melkpoeder mee te nemen, omdat je in het buitenland vaak alleen gesteriliseerde melk hebt en die lusten kindjes vaak niet. Dus morgen nog maar even een pak nutrilon kopen.
@mamv1 heftig! Borstvorming tjah zoals wij ook hebben maar dan in mini formaat... het is waarschijnlijk iets hormonaals.. het is weefsel/ kliervorming. We moeten het voor nu in de gaten houden of ze geen schaamhaar krijgt...... en/ of menstruatie (de arme schat is 8 maanden) dan moeten we verder kijken maar voor nu maakt het verder niet uit.. Maar was er wel van geschrokken. Ik dacht eerst dat het babyvet was, maar toen ik erin voelde voelde het hard.
@mamv1 zo te lezen heb je goed afscheid genomen van je lieve hond. Veel sterkte de komende tijd en nogmaals een dikke knuffel! @bubble pff wat een heftig jaartje heb jij gehad, nog gecondoleerd. Qua werk is het klote dat je nog steeds geen duidelijkheid hebt, maar als ik je een tip mag geven; ga knallen tot het eind, probeer de motivatie terug te vinden. Denk aan je doelen: baan houden en voor een tweede kunnen gaan Heel veel succes ermee en tuurlijk mag je hier altijd even stoom afblazen @avon bij ons op het werk is er ook zoveel ophef over, maar ik hoor nu toch ook meerdere vrouwen zeggen dat ze inderdaad niet goed begrijpen waar de ophef voor is. Hij leest blijkbaar wel lekker weg. Uit nieuwsgierigheid wil ik hem toch nog gaan lezen haha. @kip omg jij gaat gewoon bijna naar de zon ben verder niet jaloers hoor Wordt dit de eerste vliegreis voor je zoontje? @hier vandaag al een beetje inkopen gedaan voor sinterklaas (voor mijn favo neefje). Krijg daardoor nog meer zin in kerst, wij trekken dan lootjes. Doen jullie nog iets aan Sinterklaas of kerst?
Oh ja heel herkenbaar! Hier is die fase nog steeds niet voorbij.. Hij eet af en toe wel goed maar de andere keer is het weer drama. Wij proberen er ook geen strijd van te maken en laten hem zijn gang gaan, maar hij krijgt dan ook niks anders. Dat werkt best goed
Hooi! @Bibi Wat leuk! Een abbonement! Zou ik ook wel willen hoor, maar woon er net te ver voor vind ik @Bubble Wat een vervelende situatie zo zeg! Hoop voor je dat het allemaal goed uitpakt. Je kinderwens moeten uitstellen door zoiets is natuurlijk niet leuk @mam1 Oh wat erg zeg. Dat je gewoon weet dat het de laatste momenten zijn met je beestje En wat zielig voor je andere hond! @Bubble Hihi leuk! Ik heb ze alledrie al gelezen. Binnen een week waren ze uit haha! Ook uit nieuwsgierigheid hoor, wilde nou wel eens weten waar het over gaat. En het zorgt voor een hoop melige buien met meiden onder elkaar natuurlijk haha! Bij het eerste boek moest ik wel ff erin komen, al dat geseks! 2e boek wordt al echt een verhaal en in het 3e boek wil je nog meer te weten komen over Christian. Ben nu net begonnen in verslaafd aan jou, schijnt ook zoiets te zijn. @kip87 Wij zijn in september met onze dochter naar Mallorca geweest. Ze was altijd super gek op haar flessen, maar gewoon nu de melk is niet echt dr favoriet. Ik heb kant en klare pakjes opvolgmelk mee genomen, en daar ook melk gehaald (uit de koeling) opzich dronk ze dat redelijk. Verder heb ik het allemaal wel gezien hoe het liep, ik dacht ze is een jaar, ze mag alles. Ze is makkelijk, en we zien wel. En uiteindelijk is alles heel goed gegaan @Beebielove Jeetje schrikken ja! Had er eigenlijk ook nog nooit echt van gehoord! @Sint/Kerst Jaaaa zaterdag komt ie weer! Ik vind de Sint gekte altijd zo leuk Wij hebben al inkopen gedaan voor L. Met Sinterklaas gaan we naar een van mijn schoonzussen en haar man & kids. Kerstavond komen mijn schoonouders eten. 1e kerstdag iets met mijn familie en 2e kerstdag dan lekker thuis met zijn drieen denk ik. @Avondeten Mijn dochter is altijd een hele goede eter geweest. Ze lust alles behalve gekookte eieren De laatste 2 weken is ze wel gek aan het doen met haar eten. Op de grond gooien enzo, uitspugen. Na 3x haal ik het weg hoor, en de ene dag gaat het beter dan de andere dag. Ze eet altijd zelf, al maanden eigenlijk anders wil ze niet. Zo geloof dat ik bijgelezen ben
Zo! Ik zit! Was weer een druk dagje vandaag. Luieruitslag is wel wat minder, maar nog niet weg. Ze wilde net ook niet slapen. Nu ligt ze weer, hoor dr nog wel een beetje maar ze is rustig. Morgen nog 1 dagje, en dan heerlijk weekend. En hoef volgende week pas op dinsdag te werken, lekker een extra dagje vrij!
@eten Brood eten is geen probleem, maar eht avondeten is soms hier ook drama. wil niets (ja het toetje) mag niet helpen. Volgende dag eet ie weer als een bootwerker. Op het CB zeiden ze dat ik me er niet druk om moets maken. Is een periode gaat wel weer over. Moesten het vooral gezelligheiden aan tafel. @Vandaag lekker aan het bakken. De eerste pepernoten zijn klaar en ze zijn heerlijk! Tot groot plezier van Casper die kan niet wachten tot ze afgekoeld zijn Straks nog de speculaas maken.
Hoi meiden, Ik ben nu op het werk , heb nu pauze en ik heb jullie berichtjes gelezen ,bedankt voor jullie reactie s en steun! Ik ga vanavond verder reageren! Fijne dag iedereen nog!
Hoi allemaaal! Zo hee had weer aardig wat bij te lezen @Jiz-gaaf de Efteling! Wij zijn begin van het jaar 3 dagen Bosrijk geweest, was zooo leuk. Wil ook nog wel eens naar de winterefteling (als het niet te koud is). Die nieuwe watershow moet ook mooi zijn! @Bubble Bah wat een onzekere situatie dan op je werk Hoop dat je je baan mag houden! @mam1 Acch voel helemaal met je mee. zielig dat je andere hond hem zo mist. Sterkte! @Bubble Vijftig tinten-ik vond ze tegenvallen, misschien ook omdat ik er zo veel van had verwacht door alle verhalen. Maar ben nu in het derde deel en die wil ik nog wel even uitlezen. @kip87 Wij zijn in sept voor het eerst met onze dochter naar het buitenland geweest. Het ging boven verwachting goed, wij maakten ons drukker dan zijzelf Alleen het vliegen was iets minder omdat we zo laat terugvlogen en zij nooit op schoot in slaap kan vallen, ze viel uiteindelijk na een half uur huilen en rondlopen zwaar oververmoeid toch op schoot in slaap tijdens de landing.. Tip: voor in het vliegtuig gesloten pakjes melk mee, snoepjes, favo speelgoed etc. Een ipad is ook ideaal, wij hadden hem niet maar andere mensen die hem wel hadden hadden geen kind aan hun kleine Verder eenmaal daar ging het hartstikke goed, wij hebben een supervakantie gehad Geniet ervan! @Beebielove Had er ook nog noooit van gehoord. Hopen dat ze er geen last van krijgt of dat het erger wordt en ze gaat menstrueren, arm meisje @sint/kerst Zoo leuk he sinterklaas, heerlijk die gezichtjes van die kinderen als hij aankomt Bij ons komt hij de 24e aan, helaaas zijn wij dan een weekend weg. Maar misschien gaat oma met haar kijken. Heb al wat inkopen gedaan, wij vieren het bij zwager en schoonzus met opa,oma. 1e kerstdag zijn we samen en 2e kerstdag uit eten met mijn zussen en aanhang. @eten Mijn dochter heeft een lange periode gehad van nauwelijks eten, was er ook voor naar de huisarts geweest. Ik kreeg er gelukkig wel pap en knijpfruitzakjes in. Verder hebben we er geen drama van gemaakt, en nu eet ze weer heel goed. Wel moet ze het zelf doen, en nee is nee haha @avon lekkerrr pepernoten! @hier-bekeuring gehad voor het niet oprapen van een hondendrol..120 euro!!grrr was zooo kwaad he, en kan er nog kwaad om worden. En dat terwijl ik altijd de poep opruim, zowieso doet mijn hond het nooit op straat..altijd zo ver mogelijk op het gras. Nu had ik mijn andere jas aan waar de zakjes niet inzaten. verder zijn de krampen en de veegjes bloed hier over. Volgende week misschien maar eens testen, nod zou 20nov zijn (als dit geen ongi was).