Hoi meiden! Hier weer een dagje gewerkt. Kleine meid nog steeds niet helemaal lekker. Met koorts naar bed ook... Ben benieuwd hoe ze morgenochtend is. Als ze niet lekker is blijft papa thuis en anders gaat ze met mij mee naar het KDV. Maar dan misschien alleen de ochtend. Nog 1 dagje werken dus, en dan weekend
♥ Wij gaan voor een (2e) kindje in 2013! ♥ Aftellen tot 2013: Jiz (2e kindje) * Heeft al een dochter Mama4life (2e kindje) * Heeft al een zoon Bubble84 (2e kindje) * Heeft al een zoon Bibi26 (2e kindje) * Heeft al een zoon Vgg (2e kindje) * Heeft al een zoon Janna (2e kindje) * Heeft al een dochter Al begonnen: Beebielove (2e kindje) * Heeft al een dochter * 1e ronde Weesje24 (2e kindje) * Heeft al een dochter * 1e ronde MamavanRoy (2e kindje) * Heeft al een zoon * 2e ronde Happy83 (2e kindje) * Heeft al een dochter * 2e ronde PCOmama (2e kindje) * Heeft al een zoon * 1e ronde na mk Mama-in-love (2e kindje) * Heeft al een zoon * 2e ronde
Dag meiden, Hier weer druk aan het werk.....kom echt om in mijn werk, dus nog flink doorbikkelen....ooit verschijnt er een dag dat het rustig is ... i hope! Ladies, rare vraag misschien, maar is er iemand hier ook met een MK geweest? Zo ja, hoe zat het toen met jou/jullie cyclus? Startte die weer gewoon op als voorheen of dat niet?
Nee, ik heb gelukkig nooit een mk gehad. Ik weet dus ook niet hoe het zit met het opstarten van je cyclus na een mk, maar ik heb daar vaak genoeg topics over voorbij zien komen (die sla ik over, omdat ze voor mij niet relevant zijn), dus met de zoekfunctie moet je daar vast iets over kunnen vinden. Hoewel het in jouw geval misschien nog wel weer anders ligt vanwege je pco.
@ pcomama nee gelukkig hier ook geen ervaring, lijkt me erg naar.. geen idee dus hoe dat zit met cyclus.. Verder sorrie ben niet een al te trouwe reageerder bemerk ik.. hihi btje druk hier zal er vrijdag (=vrije dag) weer ff voor gaan zitten.. hier nog steeds geen ongi grrrrrr
Hoi allemaal! Hier ook druk druk druk. Laatste dagje gewerkt deze week! Vanavond alvast wat Sint&Kerst inkopen gedaan voor dochterlief Was 3 halen 2 betalen bij ToysXL. @PCOmama Ik zou inderdaad even rondkijken hier op het forum, zal vast wel het een en ander over te lezen zijn. Heb er ook geen ervaring mee.
Hoi meiden! Heb weinig tijd gehad gister en vandeaag maar wilde even laten weten dat ik nog niet getest heb. Ik heb nu licht bruinverlies en vandaag is NOD dus het is niet meer nodig om te testen Wel jammer want had het graag eens op de natuurlijke wijze willen proberen. Hopen dat het vandaag dan ook doorzet want dan kan ik morgen starten met medicatie en het ziekenhuis bellen voor 1e echo over 14 dagen.
Hoi meiden! Mag ik ook komen meekletsen? Ik heb al een zoontje van 14 maanden en we hebben besloten er volgende maand weer voor te gaan! Alle spanning en onzekerheid komt gelijk weer boven! Ben heel benieuwd of we in 2013 weer een babytje mogen krijgen...
Hoi hoi, Is er nog een plekje over om mee te kletsen? Wij hebben een zoontje van bijna 18 maanden. We zijn er wel over uit dat we voor een tweede willen gaan, alleen weten we nog niet precies wanneer. Dat komt mede door mijn privé situatie waar ik uit moet komen. Ik wil me wel 100% fijn voelen en van alles kunnen genieten. Toch merk ik nu al de voorpret, ben weer veel op het forum (vind het vooral leuk om mee naar testjes te turen), het nadenken over weer zwanger zijn en de bevalling. Wat dat betreft kan ik weer niet wachten Ik heb het topic doorgelezen en zal even kort mijn reactie geven; Ik ben 30 en mijn man is 33. Ik was in de tweede maand al zwanger. Mijn bevalling was echt super, dat doe ik dus graag over. Vond het zo'n mooie ervaring! Het wil helaas niks zeggen over je tweede natuurlijk.. Ik werk 4 dagen in de week. Wij proberen ons zoontje zo gezond mogelijk te laten eten. Gelukkig is hij dol op brood en fruit, z'n avondeten vind hij op het moment wat minder , maar ik ga er vanuit dat dat wel weer goed komt. Af en toe krijgt hij wel iets lekkers, maar niet dagelijks. En als laatste de voorkeur.. Tja ik zou liegen als ik nee zou zeggen. Een meisje lijkt me geweldig om te ervaren hoe dat is, maar nog een jongen is net zo welkom! Ik kijk er erg naar uit om de leuke maar natuurlijk (hopelijk niet te veel) ook de mindere momenten met elkaar te delen.
@lootje en foofer: Welkom, hoe meer zielen hoe meer vreugd! Maarre, foofer, wat vind je zo leuk aan meeturen naar teststreepjes?! Dat heb ik me nou altijd afgevraagd, want ik vind het echt onwijs saai! Al die witte plekken, waar de desbetreffende ts dan echt bij hoog en laag over beweert dat er een streepje te zien is, als je maar goed genoeg kijkt, of dat ie er in het echt wel is, maar ze 'm niet op de foto kan krijgen... Het enige teststreepje dat ik wil zien, is die van mijzelf! (Of natuurlijk van meiden met wie ik veel klets op het forum, maar "wildvreemden" interesseren me niet zo, al gun ik het natuulijk iedereen.) Nou, ik heb voor morgen een afspraak bij de ha. Ik mag een uitstrijkje, en heb ook wat vragen over mijn cyclus. Na mijn zwangerschap is mijn cyclus namelijk veranderd. Ik verlies nu veel meer bloed en het bloeden houdt ook veel langer aan (soms wel tot cyclusdag 11). Bovendien heb ik veel meer pijn, ook als ik niet ongesteld ben. Ik vind het best spannend, want ik ben ergens een beetje bang dat er iets van littekenweefsel ofzo zit in mijn baarmoeder, als gevolg van de ks. Ik ben bang dat dat mijn kansen om zwanger te worden misschien negatief beïnvloedt. Ik vind het dus best spannend en heb het al twee maanden uitgesteld om te gaan. (Ik voel me nooit zo serieus genomen door mijn ha.) Maar goed, ik hoop dat ze me een verwijzing wil geven naar een gyn, om het een keer te laten onderzoeken d.m.v. een echo ofzo...
Ik vind het gewoon heerlijk om de (meestal) vreugde te lezen van mensen omdat ze waarschijnlijk een positieve test hebben. En misschien is het nog van mijn eigen test verslaving dat ik het gewoon leuk vind om roze streepjes te zien @ Janna jeetje dat is nog best spannend, wel goed dat je nu de stap hebt gezet om naar de ha te gaan. Succes alvast!
Ja dank je! Ik heb zelf juist geen testverslaving gehad, omdat ik mezelf dan helemaal gek maakte! Ik heb één keer voor mijn nod getest (de eerste ronde ) en was toen een dag diep verdrietig omdat ik een negatieve test had... Ik heb mezelf toen voorgenomen alleen maar te testen na mijn nod, om mezelf dat verdriet te sparen en vooral mezelf niet gek te maken. Dus ja, als je zelf nooit test, zijn die testjes van anderen misschien ook minder interessant.
Hallo meiden, met plezier en de nodige babykriebels heb ik het topic doorgelezen, is er nog een plekje voor mij bij? Even een korte introductie: Ik woon samen met mijn vriend (25 jaar) en zoon van 14 maanden, zelf ben ik overigens ook 25 jaar. Vanaf januari willen wij graag voor een tweede gaan, heb er zo'n zin in. Een broertje of zusje voor onze kleine vent! Bij mijn vorige zwangerschap was het in één keer raak, hopelijk nu ook weer zo snel maar ik ga er maar niet vanuit. Van een volgende zwangerschap wil ik echt 200% gaan genieten, vorige keer was het namelijk vrij pittig omdat ik tegelijk aan het afstuderen was. Voorkeur voor geslacht heb ik niet (maar stiekem zijn die meisjeskleren toch wel erg schattig). Tegen een tweede bevalling kijk ik niet zo op. De eerste was achteraf gezien vrij pittig (thuis begonnen, in 6 uur volledige ontsluiting, thuis begonnen met persen, hartslag van zoonlief werd echter steeds lager waardoor we met spoed naar het zh moesten, gevolg: knip en vacuümpomp maar wel een prachtige zoon!) toch heb ik aan het hele verhaal geen negatieve gedachten overgehouden en van de tweede zou ik graag thuis bevallen. Sorry voor eventuele spelfouten, zit momenteel op de iPad.
Zo weer even genoten van expeditie robinson. Echt een geweldige serie @kip87 welkom (voor zover ik dat al kan zeggen, heb me ook net een paar uur geleden gemeld) Vind het wel leuk om te lezen dat de leeftijd van onze kinderen erg dicht bij elkaar liggen. Dan voelt het voor mij iets minder 'laat'. Je hoort veel vrouwen al veel eerder over een tweede beginnen. Ik vind het wel prettig als mijn zoontje meer dan 2 jaar leeftijdsverschil heeft. Aan de andere kant kan ik het me wel weer voorstellen als het lang heeft geduurd bij de eerste. Voor degene die nog niet begonnen zijn; heb je toch niet af en toe nog twijfels? Ik vind het wel erg spannend. Ons manneke is ook zo'n droom kind (wil niet opschepperig overkomen hoor ). Hij sliep al na 7 weken door en is altijd vrolijk. Heerlijk Ach, aan de andere kant lig het er denk ik ook veel aan hoe je erin staat met z'n tweeën.
♥ Wij gaan voor een (2e) kindje in 2013! ♥ Aftellen tot 2013: Jiz (2e kindje) * Heeft al een dochter Mama4life (2e kindje) * Heeft al een zoon Bubble84 (2e kindje) * Heeft al een zoon Bibi26 (2e kindje) * Heeft al een zoon Vgg (2e kindje) * Heeft al een zoon Janna (2e kindje) * Heeft al een dochter Lootje (2e kindje) * Heeft al een zoon Foofer (2e kindje) * Heeft al een zoon Kip87 (2e kindje) * Heeft al een zoon Al begonnen: Beebielove (2e kindje) * Heeft al een dochter * 1e ronde Weesje24 (2e kindje) * Heeft al een dochter * 1e ronde MamavanRoy (2e kindje) * Heeft al een zoon * 2e ronde Happy83 (2e kindje) * Heeft al een dochter * 2e ronde PCOmama (2e kindje) * Heeft al een zoon * 1e ronde na mk Mama-in-love (2e kindje) * Heeft al een zoon * 2e ronde
Vind het heel leuk om met jullie te kunnen kletsen over onze droom voor een kindje! Dat is toch iets wat niet met iedereen kan en manlief heeft ook niet altijd zin om er over te praten. Ik vind het ook wel heel spannend hoor om volgende maand voor het echie te gaan! Maar dat heeft hier vooral ook te maken met het feit dat we in een flatje wonen. Ons huisje staat nu sinds maart te koop, maar gezien de huidige huizenmarkt kan dat nog wel een tijdje gaan duren. Wat betekent dat onze tweede uk tzt dan de kamer moet delen met ons zoontje. Dat vind ik wel lastig, had graag een extra kamer gehad! Maar ja, om nu onze kinderwens uit te stellen om dit praktische probleem, daar is de wens te groot voor. Hoe zit het met jullie ruimte in huis?
@Janna Spannend zeg! Heel veel succes morgen! Goed dat je gaat. @Foofer Ja ik vind een leeftijdsverschil van zo'n 2,5 jaar wel fijn denk ik. Je weet nooit hoe het zal zijn, maar daar heb ik een goed gevoel bij. Twijfels heb ik niet echt...al is het wel allemaal gewoon heel makkelijk nog met 1 kind qua ondernemen enzo. @kip87 Welkom Heftige bevalling ook. Goed dat je er zo op terug kijkt. Je weet toch nooit hoe het de 2e keer zal gaan.
@Lootje Wij hebben sinds 2010 een koophuis. Moet stiekem zeggen best snel gekocht. Als ik mijn zinnen ergens op heb gezet....... Achteraf hadden we misschien verder moeten kijken, we hebben nu een bovenhuis. Grote woonkamer, een fijn balkon, grote slaapkamers, inloopkast, aparte ruimte voor wasmachine etc. Geen tuin dus, maar goed het is zoals het is nu. En wij zullen hier dus ook nog wel een hele tijd moeten blijven wonen. Ben inmiddels wel zover dat ik me er goed bij neer heb gelegd. Wij hebben een grote slaapkamer, onze dochter heeft ook een grote slaapkamer en dan hebben we nog 1 klein kamertje over die als babykamer gebruikt zal worden. Veel kleiner dan de rest, maar goed de eerste jaren heeft een kind niet zoveel ruimte nodig. En stel dat het een meisje is, kunnen we ook ervoor kiezen van de een een slaapkamer en van de ander een speelkamer te maken. Genoeg mogelijkheden dus.... Het is inderdaad wat je zegt, het zijn maar praktische dingen. En wie weet hoelang je dan nog moet wachten.