nachtmerries!

Discussion in 'Zwangerschap' started by Ikke1984, Feb 25, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ikke1984

    Ikke1984 Actief lid

    Jul 17, 2008
    279
    0
    0
    Hallo allemaal,

    Ik heb vanaf ongeveer 1 week iedere nacht last van nachtmerries, ze gaan altijd over brand en dood en dat allemaal in 1 droom.
    Ik begin het nu aardig vervelend te vinden en maak me ook wel een beetje zorgen, vraag me af waar ze vandaan komen en of het iets te betekenen heeft.
    Morgen ben ik 8 weken zwanger, zijn er meer mensen die hier last van hebben of die er misschien iets meer over kunnen vertellen?

    Gr Ikke
     
  2. Kolibrie

    Kolibrie VIP lid

    Jun 29, 2008
    5,767
    423
    83
    Female
    Zuid-Holland
    Hoi Ikke,

    Ja hoor heb ik ook! Soms de meest bizarre dingen en doodenge dingen. Het schijnt heel normaal te zijn en heeft allemaal met je hormonen te maken. Maak je er niet al te druk om. Als je echt niet kan slapen erdoor, zou je langs je huisarts kunnen gaan om het te bespreken.
     
  3. mamadolly

    mamadolly Actief lid

    Aug 16, 2008
    425
    0
    0
    Hoi hoi

    Hier ook de meest uiteenlopende vage dromen.

    Laatst vertelde me iemand dat de dood in je dromen te maken heeft met grote veranderingen die binnen 9 of 12 maanden (ik weet het niet meer zeker welke van de 2) komen in je leven.
    Als je daar bij nadenkt, dan klopt dat idd.
    Want de komst van een kleine uk is natuurlijk een hele verandering.

    Maar 1 troost...het blijkt bij je zwangerschap te horen..hihi

    liefs
     
  4. Ikke1984

    Ikke1984 Actief lid

    Jul 17, 2008
    279
    0
    0
    Ja is zeker een grote verandering.. maar omdat het vooral dood en brand is vond ik dat nou niet echt positief vandaar dat ik me nogal zorgen maakte.. bang dat er dan ook iets mis is..
    Hoop op een goede echo volgende week dan zal het ook weer een stuk beter gaan!
    Thanx
     
  5. Marieke1983

    Marieke1983 Niet meer actief

    dromen verklaren kan niet echt, vraag het aan 10 experts en je krijgt 10 verschillende antwoorden...

    ik denk dat je gewoon gebeurtenissen of gedachten aan verwerken bent... ik droom ook over rampen ed maar ik ben gewoon bang dat aan al mijn geluk een einde komt.

    ben ook heel bang dat er iets misgaat met de baby, droomde een tijdje terug dat ik heel verdrietig was, want ik was bevallen van een hamster :confused: :)
     
  6. Rosao

    Rosao VIP lid

    Nov 3, 2007
    12,893
    1,390
    113
    Ik had het ook, ik droomde heel veel over wapens en schieten enzo. Ik denk dat het door stress en zenuwen enzo kwam. Had toen echt het gevoel dat het een soort afreageren was. Sowieso droom je meer in je zwangerschap en ook nachtmerries komen meer voor.

    Persoonlijk denk ik niet dat dromen echt iets betekenen, ik denk meer dat je nare dromen krijgt als je je veel zorgen maakt of stress hebt oid en ander soort dromen als je je anders voelt.
     

Share This Page