Bibi, jammer dat je ongesteld bent geworden.... We lopen nu wel bijna gelijk op, kunnen we elkaar iig een beetje steunen in de wachtweken Ik heb geen ervaringen met de ovu-testen van Predictor. Maar hoor over Predictor niet vaak goede verhalen. En ze zijn volgens mij aardig duur ook. Ik heb ze toen altijd gebruikt van Sensitest of Testjezelf.nu. Die werken prima en zijn een stuk vriendelijker geprijst. Dus dat zou dan mijn tip zijn eerlijk gezegd... Ik moet hier ook nog even op zoek. Deze maand nog geen ovutesten gebruiken (m'n schoonouders komen volgend weekend, dus dat wordt wat lastig....) maar als het dan niet raak is misschien de maand er op maar wel weer eens..... Jenna, jeetje wat een typetje zeg! Belachelijk!! Sowieso vind ik zulke vragen stellen best brutaal. Is toch iets heeeeel erg persoonlijks. Als ik zoiets kwijt zou willen dan zou ik het wel uit mezelf zeggen. Maar vind het nooit heel prettig als mensen er naar vragen. Wie weet ben je al weer heel lang bezig en wil het nog steeds niet lukken. Aaargghhh.... kan me voorstellen dat je even pissed was!! Robertha, fijn dat je de rust hebt gevonden zodat je nog niet zo druk bezig hoeft voor een broertje of zusje. Lekker nog even genieten van je meisje. Kan ondertussen natuurlijk ook wel, maar ik snap wat je bedoelt!! Guusje, irritant dat je nu alweer last hebt van de medicijnen. Fijn dat de bloedtest goed was. Ik ga hard voor je duimen hoor!! Hier is vandaag mijn Prénatalpakketje gearriveerd. Helemaal happy! Had een oranje t-shirt besteld voor Koninginnedag en 2 rompers en 2 slabbers met daarop 'made in Holland'. Doet het hier altijd goed natuurlijk! Zondag vieren we met de Nederlanders al Koninginnedag. Gaat vast gezellig worden Verder niet veel nieuws. Ben ook nog even wezen shoppen vanmiddag. Nog wat kleertjes voor zoonlief en een t-shirt voor mezelf gekocht bij de H&M. Ik ook weer blij. En oh ja, heb van de week al slofjes van de Robeez gekocht. Van vorig seizoen met 30% korting. Dan gaat het nog aardig qua prijs. Maar ze blijven goed zitten, dus zijn nu al een succes hier! Zo, de mannen komen zo terug van de winkel. Ben benieuwd wat we gaan eten vanavond...
Bibi hier ook ovutesten van sensitest. ik heb er nog liggen.. maar was eigenlijk van plan relaxed te beginnen dus niet zo zeer met testen.. Ik had ze de afgelopen maanden gebruikt om te weten dat mijn ei was geweest Jenna.. mijn kaak ligt op de grond van verbazing.. wat zijn mensen toch brutaal.. helaas kom ik dat genoeg tegen..:S Ik geloof dat ik een meisje MOET krijgen.. Ik zal vast een bestelling doen:S Robertha lekker genieten nog. Ik weet dat ik met beide ook heel lang dat gevoel had. verlangen naar een zwangerschap.. niet zo zeer een baby.. maar je mist het zwanger zijn wel. nou zomer is het zo! zeker met dit weer lekker van genieten. Guusje balen dat je last heb van de medicijnen. ik hoop dat ze goed hun werk doen. en dat je er dan gauw vanaf bent! Hier gaat het goed. ben btje moe vandaag.. weinig nieuws hier eigenlijk
@ Bibi, balen van je ongi! Maar je hebt in ieder geval wel een mooie cyclus. @ Robertha, heerlijk van je meisje genieten zou ik zeggen! De tijd gaat al veel te snel. Mijn kleine man had vandaag geen zin in slapen, over de hele dag nog geen uur, dus die ligt nu uitgeteld op bed. Verder eigenlijk weinig te melden. @ Fransa, lekker geshopt zie ik. Leuk die Made in Holland shirtjes in Frankrijk.
@ Fransa; ja, gezellig dat we ongeveer gelijk oplopen! Is toch wel prettig om niet in je uppie te hoeven wachten. Wel balen van die ovutesten...Had er eerst van de Kruidvat, maar hoorde toen ook al dat die niet zo goed zijn. Ga het toch eerst maar eens met deze proberen. Kan aan mijn afscheiding toch wel een heel eind zien wanneer ik ovuleer. Anders heb ik alweer 20 euries weggegooid.
Bibi: aahh, ik dacht echt dat het meteen raak bij je was. Vol goede moed naar de 2e ronde. Guusje: hier nog zo'n slechte slaper, ook maar een uurtje. Maar ze was vandaag op het kdv en daar slaapt ze altijd heel weinig, terwijl ze thuis nog 3/4 uur overdag slaapt. Nou ja, het is weer weekend dus ze kan weer even bijkomen.
Hallo dametjes! Bibi! Wat jammer seg. Wel goed dat je hoogte begint te krijgen in je cyclus, maar had toch echt echt gedacht dat je zw zou zijn. Echt spijtig. Robertha, ik ken het gevoel ja! Ik wou ook graag opnieuw zw zijn onmiddellijk na de bevalling... Maar de baby negen maanden later was er toen nog te veel aan8) Nu begint het echt weer te kriebelen. Maar ik zou zeggen: blijf hier gezellig meekletsen!! Ook al begin je er niet onmiddellijk aan! Guusje, wat jammer van de lasten! Maar goed doorzetten, wie weet duurt het niet lang totdat je goed nieuws krijgt! Goede hoop. Klevkin. Mijn baas zou ik het nog het liefst van al het laatst vertellen8)! Mijn rechtstreekse collega's mogen het onmiddellijk weten. Vorige keer waren ze er zelfs bij toen ik telefoon kreeg van mijn man "dag mama" was zijn intro *och*. Het stoppen met werken zit zo. Hier in Belgie als je met kinderen onder zes jaar werkt moet je je antistoffen laten bepalen. Heb je niet nodige dan wordt je verwijderd uit je functie en mag je dus thuis blijven (Of je krijgt een vervangende job buiten het risico). Voor twaalf weken moet je dan bij de controlearts geweest zijn en dan wordt je betaald door een soort vervangingskast. Maar het onderwijs betaald je wel zelf door maar dan moet je 1 september het schooljaar toch gestart zijn... Klinkt moeilijk (is het ook eigenlijk) maar hoop dat je het een beetjes begrijpt! Fransa, genieten van de nieuwe buit! Hier. Heb vandaag aan mijn collega's verteld wat 'madam' me vroeg. Iedereen stom van verbazing en net zo gechoqueert als mij! Ze vonden het in ieder geval ook geen stijl!! Maarja... Hier ook eentje met koorts vandaag. Gisteren zijn laatste twee inentingen gekregen en reageerde eigenlijk redelijk heftig. Bijna 40° koorts Maar hij heeft wel snel hoge koorts als hij ziek is... Nu maar hopen dat het morgen beter is anders kan ik nog naar de dokter ocharme.
Tuurlijk!! Stuur maar een berichtje ben benieuwd! ben zelf ook gek van dansen, (wat voor soort dan ook) heb zo'n 10 jaar stijldansen gedaan en 3 jaar rock en roll. @Fransa, mooi dat je slofjes hebt gevonden en dat ze werken ik ben bang dat dat hier een onbegonnen zaak zal zijn mijn dochtertje heeft sinds een dag of twee door dat sokken uit kunnen dus dan gaat ze op haar rug liggen, doet haar beentjes omhoog en trekt de sokken uit en ik hoef haar maar op de commode te legegen of ze zijn ook uit, en dat houdt ze ze omhoog en zegt ze heel trots : UIT! @Robertha,fijn datj e nu tocht wat rust hebt gekregen. Is toch ook wel fijn nog even genieten van je klein zonder andre zorgen erbij. @Jenna, ik snap hem! Het is ivm kinderziektes enzo denk ik! Wel maf dat het per schooljaar gaat voordelig voor de werkgever of wie dat dan ook betalen moet, maar minder voor de werknemers. @Hier! ik ben op het werk, ga nu naarm ijn laatste client en dan lekker mijn bedje in!!
Klevkin: bijna serieus klussen voor de 1e ronde. Vind het zo grappig dat we gelijk lopen (weet ik waar wij volgende week druk mee zijn, haha) Werkse nog even. Jenna: ik snapte even niks van je verhaal maar het begint duidelijker te worden. Dat is Ned. toch niet zo, of wel?
Jep wij hebben het druk volgende week vind het erg leuk, kunnen we ook samen wachten! Heb jij een kortere cyclus?? En nee, zo is het in nederland niet . In nederland is het gewoon het verlof principe en dat is overal, maakt niet uit waar je werkt. Wel zijn er bepaalde regels waar werkgevers zich aan moeten/kunnen houden wanneer je zwanger bent. Zo hoef ik vanaf 3 maanden in principe geen slaapdiensten te draaien als ik dat niet wil. Werken met giftige stoffen kun je overplaatsing aanvragen etc. Maar verder is het zo dat je vanaf week 34 of 36 met verlof kunt en dan nog 10 of 12 weken na de bevalling vrij hebt (afhankelijk van hoeveel je van de tevoren vrij hebt genomen ). Wat mij betreft mag het wel zoals in zweden (geloof dat het zweden was) die lui krijgen 52 weken zwangerschapsverlof!
Dat had ik idd ook gehoord, Klevkin! Aan de ene kant super fijn natuurlijk, maar aan de andere kant vind ik het ook prima om nu 2 dagen aan t werk te zijn en mijn eigen ding te hebben. Ook al verschilt dat niet veel van thuis omdat ik in de kinderopvang werk Dan ben je toch van huis en met gezellige collega's is het nog echt leuk werk ook. Jenna, wel zielig dat de kleine man zo'n hoge koorts heeft, hopelijk is het snel weer over en voelt hij zich weer fit. Als ik bij mezelf kijk, ben ik liever zelf ziek dan onze kleine. Bij jezelf weet je wat je voelt en wat je dan moet doen, maar die kleine mannen kunnen het niet zeggen en dan voel je je soms zo hulpeloos... Die prikjes zijn altijd maar gemeen, vooral de 2e! Zijn ze net stil na de eerste, krijgen ze er nog een!:x Zie dat er een paar dames aan de klus moeten en dat er op het moment geen zijn die in spanning zitten. Of zie ik dat verkeerd? Fijne dag!
Ach ik had na mijn verlof nog 4 weken vakantie en omdat mijn meisje 3 weken te vroeg was, had ik dus 17 weken vrij na de bevalling. Heerlijk hoor!!! Dat lijkt me toch beter dan 10 weken, dan zijn ze nog zo klein. @Jenna, oh ik had over de koorts heen gelezen. Arme kleine man, hoop dat hij snel opknapt!! Moet eerlijk bekennen! Geen flauw idee. Misschien is het leuk/handig om een lijstje op te stellen van wie wanneer zijn NOD heeft?? Ik begin wel alvast NOD: 11-5 : Klevkin (1e ronde) Nog 3 kwartier!!! En dan ben ik klaar met werken!! Heb ik ook weekend
Guusje heeft je kleine man verder wel goed geslapen? hier had de kleine man er ook niet zo veel zin in gister.. gelukkig vanacht wel goed geslapen. al waren ze voor hun doen vroeg. Bibi dat sommigen er slechte ervaringen mee hebben (testen) betekend niet dat jij dat ook moet hebben. gewoon proberen.. en hoop niet dat je ze nog een keer nodig hebt.. anders sensitest.. relatief goedkoop! en ook op die testen hebben sommigen geen goede ervaring. Jenna hoe is het nu met je kleine kereltje? al weer wat opgeknapt? hopelijk heeft hij er niet al te lang last van. Klevkin hahaha! sokken uit! ja dat is hier ook helemaal hot.. Kipkip en Klevkin klusze! hahaha.. Ik kom vlak achter jullie aan
@ Cherie; bedankt, ga ze gewoon gebruiken en dan zien we wel. @ Jenna; hoe is het met de kleine, geen koorts meer hoop ik? @ iedereen; geniet lekker van het weer, fijne dag vandaag! Ik heb vanmiddag generale en vanaaf eerste voorstelling. Hoop toch echt dat ik geen fouten maken voor een volle zaal.
Hallokes, Hier weer alles in orde met mijn mannetje!! De koorts is volledig weg en hij voelt zich weer op en top oef. Dus het is echt een korte reactie geweest op de spuitjes! Voor de rest ben ik hier alles aan het klaar maken voor vanavond... Komen twee collega's van mijn man namiddag hier koken... Drie mannen in mijn keuken! Zit zo: we komen elk jaar drie maal samen (bij ieder één keer). Dat is altijd super maarja het zijn altijd de vrouwen die het eten moeten maken. Nu hadden we daar vorige keer zoveel grapjes over gemaakt dat de mannen beslisten de volgende keer zelf te koken8). Dus nu is mijn ventje naar de winkel en namiddag komen de andere twee hier dus mee koken!!! Ben benieuwd!!! Bevallingsverlof zit hier als volgt: je heb 15 weken. Je kan 1 tot 6 weken ervoor opnemen en wat overblijft is voor erna. Maar omdat ik in dat stelsel zit van moederschapsbescherming (het stoppen tijdens de zw) ben ik verplicht 6 weken op voorhand in bevallingsverlof te gaan en heb ik dus maar 9 weken erna!! Is niet veel, dus vorige keer heb ik nog vier weken extra ziekenverlof gekregen omdat ik echt nog niet klaar was om te werken. Als je hier trouwens te vroeg bevalt schuiven de zes weken ook op! dus heb je sowieso maar 9 w na de bevalling (in het onderwijs toch!) In Rusland moeten ze trouwens niet meer gaan werken tot de kinderen naar school gaan!!! En ik geloof dat dat 4 jaar is!!! Klevkin, als je midden in het schooljaar zwanger wordt mag je ook stoppen hoor maar het daaropvolgende schooljaar krijg je dan niet voor 100% uitbetaald. Dus daarmee dat ik 1september toch aan de slag moest. Ja t is echt een moeilijk systeem, snap het ook pas een beetje sinds ik het zelf nodig gehad heb en de boel heb moeten regelen. Kipkip en klevkin, rust maar goed deze week zodat jullie er de volgende kunnen invliegen!!! Ga trouwens verder met het lijstje NOD: 11-5 : Klevkin (1e ronde) +- 01-5: Jenna09 (laatste oefenronde!)
Fijn dat alles weer goed is met je ventje Jenna! En gezellie! de mannen aan het koken! hoop dat het goed smaakt! NOD: 11-5 : Klevkin (1e ronde) +- 01-5: Jenna09 (laatste oefenronde!) 15-5 : Cherie (1e ronde)
Hey meiden hier was ik ook weer even. Ik heb eigenlijk weinig te melden, want alles gaat z'n gangetje. Ik zal mezelf er ook even bijzetten op het lijstje. Maar dan wel even anders. NOD: 11-5 : Klevkin (1e ronde) +- 01-5: Jenna09 (laatste oefenronde!) Anders: 03-05 : Opgewekte ongi en daarna beginnen met spuiten. Waarschijnlijk 14-05 eerste FM
NOD: 11-5 : Klevkin (1e ronde) +- 01-5: Jenna09 (laatste oefenronde!) +- 12-5: Jolijn2008 (laatste oefenronde!) Anders: 03-05 : Opgewekte ongi en daarna beginnen met spuiten. Waarschijnlijk 14-05 eerste FM
NOD: 11-5 : Klevkin (1e ronde) +- 01-5: Jenna09 (laatste oefenronde!) +- 12-5: Jolijn2008 (laatste oefenronde!) Anders: 03-05 : Guusje44 Opgewekte ongi en daarna beginnen met spuiten. Waarschijnlijk 14-05 eerste FM
NOD: 10-5 : kipkip (1e ronde) 11-5 : Klevkin (1e ronde) +- 01-5: Jenna09 (laatste oefenronde!) +- 12-5: Jolijn2008 (laatste oefenronde!) Anders: 03-05 : Guusje44 Opgewekte ongi en daarna beginnen met spuiten. Waarschijnlijk 14-05 eerste FM
NOD: 10-5 : kipkip (1e ronde) 11-5 : Klevkin (1e ronde) +- 01-5: Jenna09 (laatste oefenronde!) +- 12-5: Jolijn2008 (laatste oefenronde!) 21-5: Bibi26 Anders: 03-05 : Guusje44 Opgewekte ongi en daarna beginnen met spuiten. Waarschijnlijk 14-05 eerste FM Goede morgen dames! Even heel snel want ik moet zo weer weg. Heb een vraagje; ben dus vrijdag ongi geworden, maar het lijkt sinds gister middag alweer over te zijn. Nu vraag ik me dus af of het wel een 'echte' menstruatie was. Heb wel gezien dat er echt veel slijm bij zat (sorry voor de onsmakelijkheid ) dus lijkt er wel op dat het echt het slijmvlies was wat is afgestoten. Mijn klachten zijn verder ook weg, maar nu twijfel ik dus toch enigzins of ik niet zwanger zal zijn. Iemand van jullie die tijdens de zwangerschap ook weleens ongi is geworden? Fijne dag allemaal en ik kom hier denk ik vanavond wel weer even langs. Geniet van het zonnetje!