Ik schaam me diep! Ik dacht aan Guusje bij mn vorige berichtje maar wilde aan Fransa vragen hoe het ging met haar mannetje en de echo! Sorry! Guusje, hoe is het bij jou? En in jullie huisje? Hopelijk komt er snel weer een eitje aan! Fransa, alles goed daar in France? En met je mannetje? Mimi, rustigaan doen!!! Gelukkig vermaakt je zoontje zich toch. Bibi, een eisprong kan verschillend, maar het gevoel dat je nu hebt kan ook een voorbereiding zijn en dan kan het nog een paar dagen duren. Tja, zo blijft het spannend. Zorg ervoor dat je het eitje vangt!! Kipkip, Yes weer een dag langer!!! dat wordt nog spannend!! Jenna, ben beniewd naar de buikfoto! Met ons meisje ging het vanacht en vandaag weer goed. Koorts weer gezakt, maar vertrouwde het toch niet omdat ze nog wat aan haar oor bleef "pielen". Daarom toch maar naar de dokter geweest tussen het werk door. Haar linkeroor was idd geirriteerd dus het is een ontsteking geweest of komt er toch nog aan dus heb een recept voor meds gekregen. Als het morgen nog wat beter gaat zal ze het niet nodig hebben, maar je weet maar nooit en vooral niet nu we zaterdag naar de camping gaan! Ik heb nu officeel vakantie en hoef pas 16 aug(!) weer te werken!!! Ben zo blij! Trouwens, mn temp is raar aan het doen. Hij ging zo duidelijk naar beneden, maar gaat nu trapsgewijs naar boven en geeft ff dus geen ei aan. De dagen rond mn ei zijn open rondjes omdat ons meisje toen aan het spoken was. Ach ja, wel zien wel weer.... Liefs
Nou de cyclus is blijven steken op 25 dagen. Helaas, maar toch weer 2 dagen langer dan de vorige 2 maanden. Bibi, mijn probleem is juist dat ik een late eisprong heb, zo rond dag 18 dus met zo'n korte cyclus heeft het eitje eigenlijk haast geen kans om in te nestelen dus wordt het zwanger worden wel heel lastig. Ik ga deze maand aan de gang met tempen en ovutesten omdat ik inderdaad wel checken op de eisprong nog steeds rond dag 18 ligt. Anders wordt het tijd om weer eens naar de gyn te gaan. Weinig geschreven vandaag, waar is iedereen???
Ik lees mee maar ben te druk om te schrijven. Hopelijk morgen wat meer tijd.. Met zoonlief gaat het aardig. Alleen wil hij nu bij de oppas 's middags niet eten. Ook geen fles. En 's nachts ligt hij nu regelmatig te spoken. Verder heeft hij een luieruitslag waarvan we denken dat het een schimmel is. Dus morgen even de kinderarts bellen om te vragen hoe ik dat kan weten. Misschien anders maar even langsgaan om het te laten zien... En anders maar naar de apotheek om te vragen of zij er wat voor hebben... Kipkip, jammer zeg dat je toch ongesteld bent geworden. Kan me voorstellen dat je het nu even in de gaten wilt houden. Want met een korte LF wordt het wel lastig natuurlijk.... Bibi, ik moet nog een weekje en dan heb ik vakantie.... Robertha, toch wat met de oortjes dus. Hopelijk is het al geweest en anders maar hopen dat het niet doorzet... Guusje, hoe is het met jou? Mimi, balen zeg dat het zo belabberd gaat. Wel fijn zulke lieve buren. Maar die zul je nu vast nog wel eens vaker nodig hebben...
Hey meiden, met mij gaat het goed. We zijn verhuisd en weer met een nieuwe ronde gestart. Wij hebben alleen pas 9 augustus weer internet in het nieuwe huis, dus ik zal er niet zoveel zijn.
Guusje, veel succes in jullie nieuwe huisje!! Hopelijk mag een snel een kinderkamertje bijgemaakt worden!!!!!!!!!!!!!!! Veel geluk, plezier en succes!!! Robertha, hoe is het nu met je meisje? Alles goed hoop ik! Kipkip, wat jammer, maar het zijn toch weer twee dagen extra. Geen slecht idee om het even te controleren met testjes zodat je weet wat je tegen de gyn kunt zeggen! Veel succes! Fransa, weet je al wat van de kinderarts! Hopelijk heeft hij er niet teveel last van! Hier gaat het goed met maar één slaapje. Ik probeer hem vanaf 10.00 wel goed bezig te houden, vandaag naar de supermarkt geweest! Zodat hij de tijd goed om krijgt. Voor de rest alles ok hier! Gisteren weer een echte baaldag, maar vandaag voel ik me toch al iets beter! Ben eigenlijk heeeeeel benieuwd of alles goed is met ons kleine spruitje, maar moet nog bijna drie weken wachten vooraleer ik iets meer weet, en dat lijkt nu nog superlang!!!
Hey allemaal! Morgen vertrekken wij naar de camping dus zal ik hier ruim een weeek niet te vinden zijn. Met ons meisje gaat het gelukkig een stuk beter. We zijn wel vandaag de antibiotica kuur begonnen want ze bleef naar haar oren grijpen en hoest veel. Hopelijk gaat het nu helemaal weg, anders hebben we pech op de camping... Mn temp is nog steeds vreemd. Heb het idee dat vandaag of morgen pas mn ei is, wat mn cyclus weer op 35 dagen brengt. Dat heb ik altijd gehad, dus die 30 was helaas eenmalig Guusje, leuk weer van je te horen! Deze ronde komt het hopelijk helemaal goed! Goed bezig jenna met maar 1 slaapje ! Hij zal soms nog wel 2 slaapjes nodig hebben, maar zo te lezen komt het helemaal goed! Als hij het met een beetje vermaak redt dan is het toch prima? Fransa, hoe is het met jullie mannetje? Liefs en tot gauw!
Vandaag hier ook weer prima op één slaapje. van 12.00u tot 16.30 geslapen!!!! Dat is wel supergoed hé! Nu kunnen we fijn in de voormiddag een uitstapje maken, met twee slaapjes is de tijd tussen de slaapjes zo kort dat je niets kan plannen! Nu de antibiotica gestart is zal het zeker beteren met je dochtertje hoor Robertha! Dus kunnen jullie op de camping lekker genieten gaan! Ik wens je een hele toffe vakantie met veel ontspanning en rust! Toch weer een langere cyclus dus, hmmm niet zo leuk hé!
Guusje, veel geluk in jullie nieuwe huis! Robertha, veel plezier op de camping. Ga je in Ned.? Hoop dat het met jullie meisje beter zal gaan. Fransa, hoe is het met jullie mannetje? Jenna, hoe lang is zijn slaapje nu? We hebben ook hoor dat de ochtend veel nog lang is, maar inderdaad flink afleiden.
Ja kipkip super hé! ben benieuwd of het elke dag zo lang zal zijn, want gisteren was hij om 15.00u al op. Maar hij zal er nog even gewoon aan moeten worden en zal dan wel een vast nieuw ritme ontwikkelen. Met afleiding gaat het super! Had ik eigenlijk niet verwacht!
Hey! Ik kom gauw nog even spieken Alles is gepakt dus we kunnen zo gaan rijden. We blijven idd in NL dus hopelijk blijft het weer goed. Geen regen zouden we al heel blij mee zijn. Ons meisje is nog steeds vrolijk ondanks het gefrummel aan haar oren en het hoesten, dus dat komt wel goed. Jamer genoeg weer een langere cyclus, hoop nu iig op een eisprong maar dat gaan we niet echt zien want op vakantie ga ik natuurlijk niet tempen Volgende week laat ik weer wat van me horen! *zwaai, zwaai*
Fijne vakantie Robertha! *zwaait Robertha even uit* Wie weet wordt het een vruchtbaar weekje voor jullie. @ Guusje; nieuwe ronde, nieuwe kansen meid. Veel succes en veel woon-plezier in jullie huisje! @ Kipkip; jij hebt dan idd een korte lf ja. vervelend...Ik zou dan inderdaad gaan tempen als ik jou was. Als je ei echt zo laat is kun je maar beter op tijd naar de gyn, toch? Hoe is het met de rest? Het wordt hier steeds rustiger hè. Hier alles goed, volop aan de klus. Denk zelf dat mijn eitje vandaag springt en toch niet woensdag al geweest is. Wel lastig als je geen testen gebruikt, maar dat ga ik toch nog even niet doen. Gisteren veel afscheiding en ei-pijn gehad en nu is de pijn wel weg. En gister geklust dus wie weet. Worden weer twee lange weken vrees ik.
Robertha, veel plezier!!!!! bibi, goed geklust gisteren met je spring-ei? veel geduld de komende twee weken en dan misschien een positest!! Het wordt hier inderdaad wel héél stilletjes, jammer hé! Maar misschien dat dat komt door het lekkere weertje!
Gelukkig, Jenna is er ook weer eventjes. Gister niet geklust, maar we gaan het zeker vandaag nog een keer proberen. Dan hebben we dag 7, 10, 12 en 14 geklust dus zou genoeg moeten zijn. Als mijn ei nog later komt zou het toch niks kunnen worden want dan zou mijn lf te kort zijn. Dus vandaag nog even er tegenaan en dan weer duimen draaien. Met jou alles goed?
NOD: 11-06: Cindy1981 (1e ronde, 2e kindje) 14-07: Denzel (2e ronde 1e kindje) 25-07: Kipkip (4e ronde, 2e kindje) 01-08: Robertha (oefenronde, 2e kindje) 03-08: Jolijn (3e ronde, 2e kindje) 06-08: Bibi26 (5e ronde, 1e kindje) 18-08: KellyAernoudt (2e ronde, 2e kindje) 18-08: TuttiFrutti (2e ronde, 2e kindje) Anders: Guusje44: Ronde 3, 2e kindje dmv hormonen Zwanger: Cherie (1e ronde, 3e kindje) uitgeteld 22-01-2011 Mimi (1e ronde, 2e kindje) uitgeteld op 23-01-2011 Fransa (2e ronde, 2e kindje) uitgeteld op 01-02-2011 Jenna09 (1e ronde, 2e kindje) uitgeteld op 13-02-2011 Paard van Robertha (3e ronde, 5e kindje) uitgeteld op 05-05-2011 Hier me terug aangemeld dan toch, mijn vriend heeft dan wel gezegd nog even te wachten maar ik moet geen pil meer nemen hij ging dan condooms halen, maar die heb ik nog niet gezien dus denk ik dat het toch ooit raak moet zijn hé
NOD: 11-06: Cindy1981 (1e ronde, 2e kindje) 14-07: Denzel (2e ronde 1e kindje) 01-08: Robertha (oefenronde, 2e kindje) 03-08: Jolijn (3e ronde, 2e kindje) 06-08: Bibi26 (5e ronde, 1e kindje) 16-08: Kipkip (5e ronde, 2e kindje) 18-08: KellyAernoudt (2e ronde, 2e kindje) 18-08: TuttiFrutti (2e ronde, 2e kindje) Anders: Guusje44: Ronde 3, 2e kindje dmv hormonen Zwanger: Cherie (1e ronde, 3e kindje) uitgeteld 22-01-2011 Mimi (1e ronde, 2e kindje) uitgeteld op 23-01-2011 Fransa (2e ronde, 2e kindje) uitgeteld op 01-02-2011 Jenna09 (1e ronde, 2e kindje) uitgeteld op 13-02-2011 Paard van Robertha (3e ronde, 5e kindje) uitgeteld op 05-05-2011
Hoi Kelly! Wat goed seg! Toch een kansje zo zonder condooms in de kast hé! Veel succes! Wij hebben na J ook besloten niet terug aan de pil te gaan maar condooms te gebruiken. Moet je toch al niet ontpillen als je er terug aan wilt beginnen hé. Bibi, Veel succes op de wachtbank! Hopelijk krijg je dit keer wel een positest! ik gun het je van harte!! Heeft er iemand nog iets van Cindy gehoord? Ik vermoed dat haar nod toch al voorbij moet zijn... Hier gisteren met een hoop vrienden en hun kinderen naar de kinderboerderij geweest! J heeft zich ongelooflijk uitgeleefd in de speeltuin!!! amai!! Gisteren namiddag is hij dan bij oma gaan slapen en zijn wij de wandeling nog mee gaan doen! t Was een heerlijke dag en zo denkt J er blijkbaar ook over!! Hij ligt nog steeds te slapen!!!! van gisteren 20.15. Ik denk dat dit nog nooit voorgevallen is! Ga hem om negen uur toch maar ophalen want geloof dat hij veel zin heeft om de ganse dag te blijven liggen.
Inderdaad wordt het steeds rustiger hier Kelly, welkom terug. Hoe gaat het met de rest van de zwangeren? Jullie moeten ons wel een beetje gezelschap blijven houden, hoor Bibi, ik hoop voor je dat je deze maand je eitje gevangen hebt. Worden weer 2 lange weken, he? Het voordeel van een korte cyclus is wel dat je niet zo lang in afwachting bent. Hier weinig te melden, kleine meid ligt lekker op 1 oor en ik ben een beetje thuis aan het werken.
NOD: 14-07: Denzel (2e ronde 1e kindje) 01-08: Robertha (oefenronde, 2e kindje) 03-08: Jolijn (3e ronde, 2e kindje) 06-08: Bibi26 (5e ronde, 1e kindje) 16-08: Kipkip (5e ronde, 2e kindje) 18-08: KellyAernoudt (2e ronde, 2e kindje) 18-08: TuttiFrutti (2e ronde, 2e kindje) Anders: Guusje44: Ronde 3, 2e kindje dmv hormonen Zwanger: Cherie (1e ronde, 3e kindje) uitgeteld 22-01-2011 Mimi (1e ronde, 2e kindje) uitgeteld op 23-01-2011 Fransa (2e ronde, 2e kindje) uitgeteld op 01-02-2011 Jenna09 (1e ronde, 2e kindje) uitgeteld op 13-02-2011 Paard van Robertha (3e ronde, 5e kindje) uitgeteld op 05-05-2011 Cindy1981 (1e ronde, 3e kindje) uitgeteld op 19-03-2011 Heb mezelf ff bij de zwangeren gezet. Het is gelukt!