Tja kanelly zo kan het ook lopen dat realiseer ik me ook. En ach ik ben ook wel zo nuchter dat als het kindje komt dat het kindje dan komt. Dat regelen we dan ook wel weer, een baby zelf merkt er niks van of de kleertjes gestreken zijn of niet. Maar voor je eigen rust is het wel fijn hè als alles goed geregeld is.
Dat klopt Jols! Mijn man vond het al onzin dat ik het deed, maar ik wilde het perse. En ik zeg altijd, dat ze geweten heeft dat alles er klaar voor was, en dat ze kon komen! En ook geen tijd wilde verliezen, dus dan maar meteen. En het voordeel was, dat ik weer lekker lang verlof had met haar. Dat vond ik ook erg fijn!
Nou de proefdruk van ons kaartje is binnen ik ben helemaal blij! Goede kwaliteit, mooi papier, duidelijke tekst. Ik ga nog een paar kleine aanpassingen doen en dan is het kaartje klaar om straks verzonden te worden! ( weer iets dat van het things to do lijstje afgestreept kan worden )
@Marjolein... Welkom hoor! Schrijf lekker mee, dat hoeft niet pas vanaf zondag Aftellen is aftellen, nietwaar? @Jols Leuk dat het kaartje naar je zin is! Zo en nu even een ego stukje Ik ben er KLAAR mee.... zo dat is gezegd.... Ben al weer vijf dagen non stop aan het braken (ondanks medicatie), dat gecombineerd met de non-stop zure smaak in mijn mond (die ik dus al vanaf dag 1 heb), kan ik me niet meer voorstellen dat ik ooit normaal heb kunnen eten of weer ga eten... En het braken veroorzaakt extra stress bij mijn weeën / harde buiken... en daar maak ik me dan ook weer druk om. Met andere woorden... kon ik de tijd maar iets vooruit zetten.... Zo, dat is er ook weer uit!
Pffff ik kan me goed voorstellen dat je het even helemaal zat bent! Wat naar voor je dat je zo'n zware zwangerschap hebt. Klaag hier maar even flink hoor dat kan soms opluchten. Ik kan me goed voorstellen dat je graag deze weken vooruit wil spoelen. Wanneer ben je precies uitgerekend? ( ik 9 juni)
hoi meiden zou ik misschien ook mee mogen schijven hier? ik ben nu 33+3 weken, dus wel ietsje langer, maar die andere topics schrijven al zo lang samen, daar kan ik geen touw aan vast knopen. ik ben nu zwanger van ons tweede kindje en dit wordt ons 2de meisje op zich heb ik niks te klagen, vooral niet als ik het verhaal van hopefull lees, jeetje meid, lijkt me echt vreselijk! ik heb echt de standaard kwaaltjes, heb alleen een enorme buik, die ontzettend in de weg zit haha. de kleine ligt ook 2 weken voor op groei is vorige week uit een echo gekomen, dus dat verklaart een hoop haha. ik ben wel echt aan het aftellen tot de bevalling, want ik vind het wel zwaarder nu er nog een kleintje van 2 rondloopt, die heel veel aandacht eist en ook verdient natuurlijk ben gewoon heel erg moe de laatste 2 weken. de babykamer is hier op 1 wandplankje al af, moet alleen dat plankje nog ophangen dus en het bedje nog opdekken, maar dat doe ik pas wat later, vind ik wel zo fris. wij hebben geen echt thema, maar we hebben 1 muur lila en de rest wit en dan witte en lila/paarse details. dus vooral heel rustig. hadden we bij de eerste ook gedaan, maar dan met heel licht roze en nooit problemen gehad met slapen ed, dus wij zijn van mening dat dat wel scheelt, rust in de kamer en we zijn zelf ook niet echt van de frutsels enzo. proefdruk had ik al rond de 20 weken hihi, ik heb zelf een klein gedichtje gemaakt en zet er wel lengte en gewicht in enzo, maar verder niet te veel poespas hoor. wij laten ons adres en de slaaptijden op de achterkan in hele kleine letters drukken, dus dat valt al niet heel erg op. jeetje wat een verhaal haha. ik hoop dat jullie het leuk vinden als ik ook mee kom kletsen hier, ookal ben ik ietsje verder....
Tuurlijk kom gezellig meekletsen! Ik zal binnenkort even uitgebreider reageren ( vandaag drukke dag met schoonmaken en verhuizen )
@Jols, ik ben twee dagen na jou uitgerekend. Dus we lopen écht bijna gelijk op En sterkte met schoonmaken en verhuizen! Hoewel, je zult op dit tijdstip hopelijk wel zo'n beetje aan het eind van de zooi zijn? Maar fijn dat de verbouwing zo'n beetje aan z'n einde is, dan heb je nog een paar weken om de boel op orde te krijgen. @Jesje Welkom, gezellig! Het babykamertje van jullie klinkt ook heel leuk. Ach, er zijn zoveel leuke ideeën en inrichtingen.... maar ja, je hebt maar één kamertje nodig <zucht> haha. Maar een baby die al twee weken voor ligt op de groei? Hoe groot is het geschatte geboortegewicht dan? <nieuwsgierig> Kan mij voorstellen dat het best pittig is, zwanger en nog een dreumesje over de vloer hebben. Op dit moment zou ik er niet aan moeten denken dat we ook nog een peutertje rond hadden lopen. Dat arme kind zou echt te kort komen nu. En standaard kwaaltjes kunnen ook enorm vervelend zijn hoor. Je kunt hier gerust even klagen Er zal ook vast wel iemand zijn, die zich beroerder voelt dan ik, en meer reden heeft om te balen en te jammeren maar dat maakt het er voor mij niet beter op. Je voelt je eigen pijn toch het hardste. Enfin, hier is 't nog steeds super knudde. Volgens de gyn. heb ik de jackpot van de kwaaltjes gewonnen. Dat klopt wel zo ongeveer, ik kan denk ik bijna alles afstrepen wat bij een zwangerschap hoort, om dan nog maar niet te spreken over de (chronische) dingen die ik al had en de complicaties die je dan ook nog kunt krijgen (zoals dus vroegtijdige weeën, een te klein kindje etc.). We hadden deze zwangerschap niet meer verwacht, dus dit is echt een cadeau, maar soms zou ik het cadeau graag teruggeven.... Maar goed, natuurlijk ben ik hardstikke blij met deze onverwachte baby, alleen soms voel ik me zo beroerd, dan vergeet je 't wel eens. Schandalig maar ja... @Marjolein Het is zondag hoor, je kunt meeschrijven!
Welkom jesje! Hopefulltimes, ik kan me voorstellen dat jij de tijd vooruit kijkt. Jeetje wat heftig. Ik vind dat ik niet mag klagen deze keer. Buik zit al flink in de weg, hou veel vocht vast, veel maagzuur (dus die zure smaak herken ik), echt overal jeuk en al veel aangekomen, maar dat is peanuts bij wat jij hebt. Klaag maar raak, misschien verlicht het! En jols fijn dat de proefdruk zo mooi was. Kan je dat ook weer afvinken! Jesje, ik heb ook dochter van 2 rondlopen en ik vind dat ook echt zwaar. Ik vind het heerlijk als ze gaat slapen. Kan ik ook even op de bank. En ze is echt aan het uittesten op het ogenblik. Kijkt me dan zo uitdagend aan.... Trekt ze bij jou ook al zo naar je man/vriend? Ik ben trouwens 12 juni uitgerekend. Weekend is alweer bijna voorbij. Vanochtend lekker pyama ochtendje gehad. Heerlijk relax, even bijgekomen. Mijn man werkt op zaterdag, dus voor mij nu best pittig met de kleine. Vanmiddag even bij mijn ouders langs en nu is het alweer zondagavond.
@hopefull times: nou vergeleken bij jou heb ik geen klagen hoor! En over het geboortegewicht, als ze op dit tempo blijft doorgroeien dan zal ze rond de 8 pond uitkomen hihi. Ach ja ze gaat er sowieso uit. Mijn vader was bij zijn geboorte 12 pond dus dan is dit nog niks haha. Maar voor een meisje schijnt het best flink te zijn hihi. Ach ja als ze maar gezond is, dat vind ik het belangrijkste! @kanelli: mijn dochtertje trekt juist heel erg naar mij, maar ik ben bewust thuismama dus misschien dat dat wel scheelt. Ze is wel heel erg aan het uittesten hoe ver ze kan gaan hihi. Ik ga ook vaak als zij smiddags naar bed gaat even naar bed hoor en dat deed ik hiervoor echt nooit, maar ja hou het nu gewoon niet zo oed meer uit anders.
Van mij wel hoor Kaala, spannend morgen! Succes! Jesje, ik zie nu dat jouw dochter een dag later geboren is dan de mijne. Grappig! Ze trok trouwens ook altijd meer naar mij toe dan naar mijn man, maar sinds die buik meer zichtbaar is, is dat aan het veranderen. Maar vooral als we samen thuis zijn. Anders vindt ze het ook heerlijk om met mij te spelen, lekker op schoot te zitten en vooral uittesten! Tja, ze hebben snel door dat je minder kan Pfff, vandaag weer naar het station gefietst (10 min) en vanaf het station naar mijn werk gelopen. Maar ik ben alweer moe. Ik merk echt dat ik fysiek een vaatdoek ben. Dat blijft tegenvallen...
Zo even de tijd genomen om alles bij te lezen. Grappig om te merken dat onze situaties allemaal zo anders zijn maar ook zoveel overeenkomen. We hebben vannacht sinds 2,5 maand weer in ons eigen huis geslapen. Heerlijk! Er moet nog van alles gebeuren maar we zijn in ieder geval thuis. Nu wordt het voor mij weer de uitdaging om rustig aan te doen en niet alles zelf willen doen ( is gisteren een beetje mislukt... En dat heb ik wel moeten betalen met bekken en rugklachten, tja eigenwijs hè). Zeg hopefultimes als je nog eens de jackpot wint dan hoop ik voor je dat het er 1 is waar een hoop geld aan verbonden is
Vanaf vandaag ook nog 10 weken te gaan.. Mag ik ook mee schrijven? Ook ik heb last van HG geef nog iedere dag veel over ook een aantal keer opgenomen geweest... Morgen weer naar de VK hopen dat alles goed gaat ben mijn slijmprop van de week verloren.. Lees op internet dat dat best kan vanaf het derde trimester.. Voel mijn kleine gelukkig genoeg!
welkom maya! succes bij de vk vandaag, maar zal allemaal wel goed zitten toch? ik heb echt last van mijn buik, vooral als ik sta of loop. dan trekt hij helemaal en heb een soort van steken in mijn buik. zal misschien wel voorwerk zijn ofzo. ik moet volgende week weer op controle bij de vk en de dag erna liggingsecho, maar ik neem aan dat ze gewoon goed ligt want ze ligt al een tijdje met haar hoofdje naar beneden, hoewel je dat nooit zeker weet natuurlijk hihi.
Ja ik hoop het laat het vanavond wel weten moet pas om 17.00uur. Vervelend dat je zoveel last hebt van je buik zijn het harde buiken?
nee zijn geen harde buiken, meer trekkende, stekende pijn. las op google dat het indalingsweeen kunnen zijn. ik heb zelf ook niet het idee dat er iets ergs aan de hand is ofzo
Dag Maya, welkom leuk dat je mee komt schrijven! Goh wat naar dat je zoveel last hebt van je zwangerschap. Ik kan me voorstellen dat je vanmiddag graag even gerustgesteld wordt door de verloskundige. Maar het feit dat je je kindje zo goed voelt bewegen is volgens mij een erg goed teken hoor. Misschien een domme vraag hoor, maar hoe herken je je slijmprop als je deze verliest? Jesje wat vervelend dat je van die nare steken in je buik hebt, lukt het je om voldoende rust te nemen? Beeb en ik zijn net weer goedgekeurd door de vk. Vind ik toch altijd weer een geruststelling. Ik krijg momenteel steeds meer last van m'n rug ( rechterzijde ter hoogte van m'n bh bandje). Volgens de fysio komt de pijn door een rib die door het groeien van de baarmoeder in de knel komt. Ik ben doorgestuurd naar de manueel therapeut maar daar kan ik maandag pas terecht. Met autorijden en rechtop zitten heb ik momenteel veel pijn dus het werken deze week valt me erg zwaar.
@jols: wat fijn dat alles goed was bij de vk, ik vind dat ook altijd weer fijn hoor, om even het hartje te horen ook enzo. ik moet volgende week weer. mijn buikpijn is weer wat afgezakt gelukkig! je vroeg mij of ik wel genoeg rust kon nemen, maar dat is het hem juist. ik ben de laatste dagen gewoon zoooo extreem moe dat ik nergens toe in staat ben. ik zorg dat mijn dochtertje(ze heet noa) op tijd eet en drinkt enzo, doe boodschappen, maar verder heb ik nergens puf voor. ik ben totaal mezelf niet de laatste week, wordt er echt gek van! mijn huis begint echt een rotzooi te worden en daar wordt ik dan ook weer gefrustreerd van, maar ik heb gewoon de energie niet om er iets aan te doen ik ga het volgende week ook aankaarten bij de vk, misschien is mijn ijzer wel te laag ofzo, want ik heb dit nog nooit gehad. sorry voor mijn geklaag hoor er zijn hier meiden die het veel zwaarder hebben dan ik en dan loop ik zo te zeuren, maar ja ik vind het gewoon echt irritant en merk gewoon dat ik mezelf niet ben....