Lovepeet, ik denk dat je gewoon zwanger bent!!!!! Als ik jou was zou ik morgenochtend met ochtendurine nogmaals testen voor nog meer zekerheid voor jezelf Je ziet binnen de tijd een licht streepje, nou dat wil zeggen dat je hcg hormoon nog laag is maar dat je gewoon zwanger bent, der komt niet voor niets een 2e streepje. Hij reageert alleen maar op de hcg. toch meiden???
ja dat is wel zo weet je zeker dat trekpleister / kruidvat 2 voor 5 geen indroog lijntjes hebben ?? maar goed.. ik heb nu predictor gehaald en wanneer ik die ga doen ik heb geen idee .. !!!!! ik wil wel nu maar toch ook weer niet ben bang voor het negatieve
Ja dat klopt, ik ben et met amalia eens. Anders zou er geen streepje verschijnen. Zo he, ik ben even een tukkie gaan doen. Was erg moe. Beetje herstellende van een griepje. En nu zie ik heir weer twee zwangeren erbij haha. Zal maart dan echt de grote babyboom maand worden haha. Leuk hoor. Gefeliciteerd zwangeren.
heb geprobeerd hem te fotograveren zet hem er vanavond op .. van de test van vanochtend.. uhmm .. ja ik heb een test gekocht. van precictor.. maar durf nu niet meer te tesen Angiebaby wat is er meis.. vanwaar die zucht !
Ik, en vele anderen, zijn benieuwd naar je test. Laat zien, laat zien, laat zien!!! Ik durf ook nog niet te testen hoor, maar ik moet ook nog even. Tot vrijdag. Het zou kunnen, maar ik doe het niet.
ik zet hem vanavond rond half 11 er pas op ventje zit nu bij me en hij weet neit dat ik die test heb gedaan hij was er net wel bij dat iki een nieuwe heb gekocht en loopt me nu te irriteren dat ik hem moet doen enzo .. hahahahahaha
mijn vriend weet het ook niet van elke test.lekker boeiend..toch niet interessant als hij nega is... ik ben ook benieuwd.ga je hem echt pas vanavond doen?
denk het wel ik denk nu niet dat ik het ff stiekum kan doen .. dat zou hij denk ik merken .. daarom als hij nega is is het niet boeiend
Ik lees veel hier op de forum dat kruidvat testjes geen indrooglijntjes hebben. Ik had ook binnen de afleestijd een lichte 2e streepje en hij werd steeds donkerder na de afleestijd.
ja dat had ik dus ook vaag .. of een pennestreepje is het eigenlijk .. ik weet neit hoe ik het moet uitleggen .. en niki ja dat weet ik haha.. maar ik kan hem nu niet doen ventje in de buurd.. haha
hij wilt het toch ook? ga je ff stiekem naar de plee..mischien kun je hem verrassen met een posi test..zou mooi zijn