Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Wauwwwwwwwwww! Dik positief hoor! Proficiat. Dit is jou ronde dus ga er maar lekker van genieten! Kuffel van mij.
joehoeeeeeeeee oh kan het echt niet bevatten de 27e teste ik heel heel licht en nu word alleen maar donkerder
Wauw gefeliciteerd meis die is hartstikke positief Suc6 met prikken vandaag Hier alles z'n gangetje Gister daggie op de rommelmarkt gestaan. Vandaag weer gewoon prikken natuurlijk en naar de acupunctuur vanavond. En dan op naar donderdag voor de FM Ben voor mijn doen wel lang ongi een week en nu is het bijna weg op wat laatste stuiptrekkingen na Er heeft dus heel wat gezeten wat opgeruimt moest worden, maar goed het bmslijmvlies was ook veel dikker als voor de hormonen. O en vandaag ff nieuwe gonal halen (niet vergeten)
trotsemoeder: WAUUUWWW, ik zeg harstikke zwanger!! @hier net fm gehad: Ik vertelde wat de andere arts had gezegd vrijdag en dat ik niet zeker wist of ik een eisprong had gehad, wel een lage temp. had ik vorige keer ook ( tempdipje) Nou dat kan helemaal niet want ze waren nog veel te klein om te kunnen springen. We gaan even kijken. recht niets, links zat er 1tje van 15,8 mm. ik weer die andere die lag er vlak achter en die was vorige keer al ca 14 mm kan die niet zijn gesprongen. Nee dat kan niet het is er maar 1tje. maar waar is die andere dan? ja dat weet ik niet hij kan niet zijn gesprongen. ( als je uit gaat van theorie 2 mm per dag kan het dus wel ) Nou woensdag terug en dan gaan we wel weer verder kijken. Pats boem klaar. Wat een ongelovelijke K*T zeg, zo bot. Maar meiden mocht hij toch zijn gesprongen kan het dan geen kwaad als bijv. woensdag dat ene eitje wel van de goede formaat is en pregnyl krijg??
Wat een ongelooflijk botte beer Dreamwish! Zelf denk ik ook niet dat hij gesprongen is eerlijk gezegd, ander had die andere ook wel mee gegaan. Misschien is ie gewoon 'verdwenen'. Klinkt misschien ook lomp, maar ik had de vorige ronde op CD10 er ook eentje van ruim 13 mm. De FM daarna was ie weg! Uiteindelijk is aan de andere kant een dominant eitje gegroeid! Lichaam zit raar in elkaar. Hoop voor je dat dat ene eitje mooi uitgroeit. Worden we lekker samen zwanger.
Enne, woensdag alsnog pregnyl kan geen kwaad, mocht hij toch gesprongen zijn. Er zijn hier meer meiden die ook na hun eisprong nog prikken, incl ikzelf, voor de innesteling
oke thnx merah, weer wat geleerd vandaag wist ook niet dat eitjes tegelijkertijd springen heb er nog nooit 2 gehad. nee dan gaan we voor de woensdag pregnyl, zie het gelijk weer wat zonniger. Maar ja ze was idd echt bot, kon wel janken.
Wil niet altijd zeggen dat ze gelijk springen, maar volgens mij kan het niet zo zijn dat de ene (van ongeveer gelijke grootte) de pan uit groeit (en springt) en de ander maar zo weinig. In dat geval had dat andere eitje ook een stuk groter geweest. Blijft bot. Dan snap je echt niet dat, als je zwanger wilt worden, je eieren enorm kostbaar zijn en dat je met 1 extra enorm blij bent.