marylana: ja heel vroeg nog ff snel voor me vroege dienst. Zat aan me ontbijt en dacht gisteren niet geweest nu ff snel. @ hier hoop ook op mooie eitjes maar ga er niet van uit zullen wel weer niet veel verder groeien. hmm maak me er toch wel druk om trouwens heb de hele dag al een trillend/ kloppend ooglid kan met te weinig slaap te maken hebben of met stress....
Kloppend oog is vaak vermoeidheid meis. Hé en dreamwish WEL POSITIEF BLIJVEN HOOR!!!:x er zitten vast 1 of 2 mooie eitjes Hier dom vandaag Ik spuit 's morgens maar ik moest vreselijk poetsen en opruimen vandaag ivm de makelaar en foto's Ben ik de spuit vergeten en daar kom ik om 16.00 achter Ik heb hem maar snel gezet en besloten 75 eh te zetten ipv 37,5 Morgen zet ik hem gewoon weer 's morgens En nu weer op naar donderdag voor de fm.
mariek dat kan op zich geen kwaad een keer vergeten. Gelukkig dat je er nog op de dag zelf achter kwam, had het van de week ook hoor zat toen een film te kijken en zag een naald en dacht ohjjee mijn spuit die zet ik normaal om 16.30 maar nu dus om 20.00. Haha aanstekelijk he dat meer spuiten.. oh oh oh eerst merah, toen ik en nu jij ook.
Ik had gezegt dat ik nog voor 1 of 2x spuiten had (37,5) Had niet gerekend dus wist het niet meer hoe vaak ik gespoten had. Maar er zit wel voor 2x 75 nog in en ik heb een nieuwe van 900 eh gekregen.
Leuk te lezen hoe iedereen weer anders in zijn 'geloof' staat. Zelf ben ik het echter niet helemaal eens met rissy's opmerking dat geloof met zn tijd mee moet. Misschien wel in uitingsvorm (wij zingen bijvoorbeeld geen psalmen en gezangen meer, maar liederen onder begeleiding van gitaar, drumstel en keyboard), maar niet in normen en waarden. Als het 2000 jaar geleden niet goed was om te stelen (10 geboden), dan is dat nu nog steeds niet goed. Ik wil absoluut niet suggereren dat ik op deze manier over homosexualiteit denk, of sex voor het huwelijk of (verzin maar een ander veel-genoemd discussiepunt binnen de kerk/moskee), maar ik denk wel dat het geloof ons richtlijnen geeft voor ons leven die door generaties heen nog steeds gelden. Hier kun je tot diep in de nacht discussies over voeren... en ik ben dol op discussies, maar dat wisten jullie al. Ik heb geen moeite om de verhalen uit de bijbel te geloven, raar genoeg. Ik ben heel erg van 'het bewijs willen zien', maar op een of andere manier voel ik niet de behoefte om de verhalen met mn verstand te weerleggen. Geloof is geloof. Als alles te bewijzen was was het geen geloof meer. Wel vind ik het erg boeiend dat er steeds meer (archeologisch) bewijs wordt gevonden dat de verhalen echt kloppen. Zo zijn er bijvoorbeeld Romeinse overleveringen die spreken over 'de man die wonderen verrichtte (Jezus)' en onlangs werd er geschreven dat er op een bergkam in Turkije overblijfselen zijn gevonden van de Ark van Noach (heb het niet uitgezocht, dus weet niet hoe betrouwbaar die info is). Ons menselijke brein is zo ongelooflijk beperkt... ik geloof dat er veel meer mogelijk is dan wij kunnen bevatten. Hier gaat het verder goed. Heb een beetje last van mn onderrug. Zal wel van de Pregnyl komen... Over een paar dagen een baby-parkietje. Vind ik zo leuk!!!
Hallo dames Morgen afspraak bij de gyn voor echo 12:30. Dan is het dag 10 van mijn cyclus Gefeliciteerd trouwens Trotse moeder
@hier: nou een eitje van 21, 5 mm dus de pregnyl is gezet. Moet ik nou morgen klussen en overmorgen, vandaag heeft volgens mij weinig zin . Ik ben het advies van de dokter vergeten volgens mij noemde ze ook zo iets op nl...
@Mariek73, Voor jullie is het dus nog moeilijker, ivm 2 kanten dat niet helemaal optimaal is. Morgen heb je dus fm? Jullie gaan deze ronde voor 3x is scheepsrecht, ik duim voor je! @Hanied, Zo jij bent al erg lang bezig zeg, en dan 2 keer miskraam. Meid ik hoop voor je dat het deze ronde gaat lukken. Dat jullie nu icsi doen, is dat omdat clomid en iui en alles niet gelukt is, of is het om een andere reden. (Vergeef me, ik ben er nog niet zo heel erg in thuis.) @Dreamwish, Wat ontzettend naar van je miskraam, ik heb dit ook gehad in feb. en kan er nu pas een beetje mee omgaan. Blijf positief denken he! Ik duim voor je! Krijg je vandaag de pregnyl? @Merah, voor jou dus ook spannend. Ik hoop 2 mooie eitjes voor je! @Annedore, spannend vrijdag fm. Ik heb er vrijdag ook 1. Ik ga voor je duimen, dat we maar mooie eitjes mogen krijgen.... en dat ze natuurlijk bevrucht worden en blijven zitten. @Trotsemoeder, wat fantastisch! Gefeliciteerd!! Geniet ervan! @Rissy, laat het deze ronde maar 3x scheepsrecht zijn idd!! Nou nog even mijn verhaal verder ; Ik ben 22 jaar, heb een ontzettend leuke en lieve vriend van 26! We wonen al een hele tijd samen. Omdat mijn menstratie uitbleef nadat ik gestopt was met de pil ivm operatie aan mijn nieren, toch maar naar de gyn. gegaan en bleek op mijn 17e al dat ik pco heb. Daarom wilde wij niet te lang wachten met beginnen, vorig jaar September gestopt met de pil, geen enkele menstruatie, tot ik plots in feb erg ziek was en dus zwanger bleek. Helaas miskraam. Daarna clomid gehad, dat deed niks en nu dus puregon. Vrijdag mn 1e fm. Ik vind het allemaal maar spannend hoor, soms ook wel moeilijk er zijn weinig meiden van mijn leeftijd die hier mee bezig zijn. Pff.. ik hoop dat ik jullie verhalen nu een beetje bij kan houden
Dreamwish ik zou vandaag ook klussen, alles wat er ligt als het eitje springt is mooi toch. Het eitje is al 21,5 mm dus super rijp en zal niet heel lang wachten OOOOO ik duim voor je en hoop voor je dat dit hem is. 7MM suc6 vrijdag Ik vind persoonlijk clomid rot spul, spuiten is beter en directer
@Mariek73, ik ook! Ik heb tot op heden geen last, helemaal niks van de puregon. Maar clomid, jeetje ik lag de hele nacht te zweten in mn bed, deken eraf, deken er weer op enzo verder. En de hoofdpijn, ben echt blij dat ik van de gyn niet na 150 mg hoefde.
Ja joh die klachten had ik ook, echt verschrikkelijk Ik was er echt ziek van bij de eerste keer geertgen 1x 50 clomid en 2de x 100 clomid, ik had wel alle 2 de keren eitjes Maar omdat ik er zo ziek van werd zijn we overgegaan na Gonal f spuit hormoon
@mm7: wel goed dat ze er eigenlijk bij "toeval"zijn achter gekomen gelukkig maar. weet je veel meiden van 22 zijn er nog niet mee bezig, tenminste als ik in mijn omgeving en mijn vrienden kring kijk. Dus dan is het ook moeilijker om erover te beginnen, ik krijg ook wel eens reacties van nu al kinderen je bent pas 25? ja dus aan moederschap zit geen leeftijd, velen begrijpen niet dat je niet zomaar even kinderen neemt, je krijgt ze , maar niet denkende dat dit direct gaat. Succes vrijdag ben erg benieuwd! @mariek: thanx voor je advies nou dan zal ik aan mijn vriend vragen wel wakker te blijven, heb vanavond late dienst dus pas rond 23.30 thuis , maar dan morgen en overmorgen ook gewoon?
Babywish: voor jou schiet de tijd ook op, heb je enig idee wat je te wachten staat, voel je iets waarvan je kan afleiden dat er groei is?
Hier ook weinig te merken van de puregon. Er zal vast wel een mooie ei te zien zijn op de echo, ik verwacht niet anders. Mijn cyclus is meestal maar 24 of 25 dagen Dus ik denk dat ik vandaag ook advies krijg voor pregnyl. En receptje voor de utrogestan
Dat is lekker zeg, ben blij dat mijn cyclus nu ook iets korter is vorige keer met puregon 35 of 36 dagen.. Krijg je dan ook pregnyl, of heb je van jezelf een eisprong?
@ Babywish: Succes vandaag!!! @ Merah: Oooooww..Een babyparkietje, ik ben helemaal gek op parkietjes. Maak je een foto als 't eitje uitkomt? Ik heb een groene parkiet, en ze is tam. Ik kan haar niet laten vliegen, aangezien we een kattengetto hebben ( in de buurt superveel katten) Fijne dag allemaal!
Top dreamwish dat je ei zo mooi gegroeid is! Ik zou het volgende doen: Als de pregnyl nog maar net is gezet, zou ik nu een ovulatietest doen. Is deze positief, dan ben je al zelf begonnen met het maken van je LH-piek. Dan zou ik zeker vanavond klussen! Beter dat er al zaad ligt als je ei springt. Is de test negatief dan zou ik niet vandaag maar morgen pas klussen. Een LH-piek duurt 24-36 uur en pas daarna springt je ei. Deze instructie krijg ik ook altijd in het ziekenhuis: als de LH-piek al is begonnen krijg ik de volgende dag in de ochtend de IUI. als hij nog niet is begonnen, dan zet ik pregnyl en is de IUI pas 2 dagen later.