Echt niet Merah, je bent geen zeikwijf Gewoon een beetje onzeker. Hé maar die lui hebben ervoor geleerd dus ik ga er vanuit dat ze ook patienten willen toch Anders hadden ze maar een vak moeten leren babyhope fijn dat je wat afleiding hebt, is erg goed Ik heb van de week een medium gesproken en die vertelde mij dat ik te stessie omging met het krijgen van een kind en dat het daardoor word tegen gehouden Als ik het een beetje loslaat dan komt het vanzelf. Ze zag deze ronde positief in voor mij. Ik put hier weer kracht uit en ga echt proberen te ontspannen
ja precies ik ga ook eht niet teveel meer er mee bezig zijn,ik merk dat ik nu veel vrolijker ben en de tijd gaat nu ook sneller.. ik ga nu ook proberen om 1 x in de week echt een ontspandagje te maken voor mij en me vriend
Moray PROFICIAT !!! Een hele fijne verjaardag en dat je grootste wens maar gauw uit mag komen! Voor de rest een fijn weekend!
Moray: van harte gefeliciteerd!!! Net als alle andere meiden hier hoop ik dat je een leuke dag hebt en dat je kado van 9 maanden snel komt.
hey meiden, Bedankt voor jullie felicitaties! heb een superfeest gehad, mijn vriend had stiekum een feestje georganiseerd en dit was echt een verassing! heb een topdag gehad! Vanochtend weer voor de meting geweest maar er was weer niet veel groei te zien, ik moet nu ophogen naar 75e en dinsdag weer terug voor de echo. Gek eigenlijk dat het zo kan verschillen de ene maand en de andere. Vorige maand ging het allemaal super snel en nu lijkt het haast niet te gaan..waar zou dit aan kunnen liggen denken jullie?? Kan het zo zijn dat je lichaam went aan de hoeveelheid hormonen en daar een beetje immuun voor word?
@Hier....Vanmorgen de eerste echo gehad. We krijgen een tweeling! Twee vruchtzakken met kloppende hartjes. De ene was 10,1 mm en de ander 8,3 mm. Ze gaf aan, het nog niet heel goed op te kunnen meten, maar het zag er allemaal heel goed uit! Over twee weken heb ik weer een echo. Er gaat nu wel vanalles door m'n hoofd, maar vind het echt geweldig! Tja, het is nu even omschakelen, overal twee dingen van kopen etc..
joehoe,....vlinder, wat ontzettend super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GEFELICITEERD MEID,....weg nu met die onzekerheid en beginnen met genieten! wauw, ben zo blij voor jullie!!! @hier,..vanmorgen weer fm gehad,...joehoe, er zitten 2 eitjes waarvan 1van 6 en 1 van 10 , hij gaat nu voor die van 10 en moet nu gaan ophogen naar 100 en dan donderdag weer terug komen en dan waarschijnlijk weer de pregnyl,.......joehoe, ben zo blij dat er weer wat zit,... Nog ff geduld en dan weer op het wachtbankje.
Bedankt Rissy! Jij ook gefeliciteerd dat er wat zit! Nog ff een flinke groeispurt en dan hoop ik voor je, dat je deze week de pregnyl kunt zetten! Ik duim voor je meis!
Vlinderr: Whoehoe een tweeling wat leuk! het word wel een forum met tweeling mama's hier zo... Super zeg ik hoop dat je nu al de ongerustheid naast je neer kan leggen en genieten. En idd van alles 2 kopen haha @ Rissy: wat mooi dat er 2 eitjes te zien zijn. Hoop echt dat je donderdag de pregnyl kan zetten.
vlinder, Gefeliciteerd!! een tweeling mag ik vragen wat jou klachten zijn? ik moet namelijk woensdag en ben erg zenuwachtig
Vlinderr,wat super ook een tweeling!!! Gefeliciteerd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! En wat goed dat alles er goed uit zag,ben echt heel erg blij voor je! Hoe reageerde jouw man? @hier,ik voel me goed! Heb wel de kwaaltjes maar dat is goed te doen! (is geen klagen dus!) Heb wel vanmorgen een spoortje bruin in mijn afscheiding,maar daar ga ik me niet druk om maken...dat schijnt niet erg te zijn. Volgende week weer een echo en dan kunnen we ze weer even zien xxxxxx
mamavanrenzo: zou me idd niet druk maken omdat bruinverlies. fijn dat je de kwaaltjes goed te doen zijn. Begin je het al te zien??
Je begint het nu wel te zien ja,mijn onderbuikje is echt van de baby's maar daarboven is vd darmen die opzwellen en verschuiven. Ik kan het eigenlijk niet meer verbergen . Met een tweeling ben je gewoon na 40 weken uitgerekend,alleen haal je dat idd nooit. Maar dat is wel waar ze aan vast houden. Ik ben 6 dec uitgerekend en denk vlinderr een week later,we schelen precies een week. Hoe is het nu met jou?
Vinder; Super leuk voor jullie! Ik weet uit eigen ervaring hoe blij ik er mee was! Gun het je van harte meid!
Hanied,nog 2 dagen meid dan mag je testen. Hoe is je gevoel erbij??? Of heb je al een test gedaan?? Ik duim voor je!!!! xxx