@Pien, heb de "rampscenario's" ook meteen weggeklikt Ondertrouw was niet heel bijzonder, handtekening zetten en een lege beurs haha Voor de rest niet veel bijzonders gedaan, moesten nog naar de dierenarts voor de spuitjes voor de hond. Nu lekker bankhangen
Vandaag eerste echo gehad Alles was goed! Hoodje, rompje waren goed zichtbaar. Tevens hele kleine armpjes en beentjes. En het hartje was ook goed actief De eerste keer dat ik extreem blij van de gync weg ging Heb ook even een traantje moeten wegvegen toen we het hartje hoorde kloppen Over 4 weken moeten we weer terug naar het ziekenhuis. Dan doen we waarschijnlijk ook de nekplooimeting. Het is wel even 150 euro, maar we vinden het beide toch wel belangrijk om te weten of alles oke is. Uiteindelijk vergeleken met het "leven" is het een klein bedrag. En komende weken overleggen of we in het ziekenhuis blijven of naar verloskundige gaan. Ook even bellen met de verzekering enz. Weer veel regelen Maar helaas het hoort erbij.
Renee: Wat fijn dat je goed nieuws heb gehad! Nu kun je hopelijk wat meer met een gerust hart gaan genieten? Nog gehad over nicotinekauwgom? Heb van van de week even stiekum op een pakje gegluurd bij het kruitvat, stond op dat je het bij zwangerschap moet overleggen. MissQ: Wat n buikje al zeg! Weet je zeker dat het er geen 2 zijn? Wel mooi hoor!! Ik zit nu voor de eisprong, gisteren nog maar s poging gewaagd met zelfinseminatie. Je weet maar nooit Zag wel dat de vorige cyclus maar 24 dagen geduurd heeft, dat is wel kort! k Hoop niet dat dit nadeel heeft voor de ICSI in eigen cyclus. Je eigen cyclus moet dan wel goed zijn We hebben een hele stapel papieren thuis gekregen om in te vullen en terug te sturen. Daarna krijgen we per brief een eerste afspraak. Ben zeer benieuwd!!
@Lauwra, ja daar heb ik het inderdaad nog over gehad Ik mocht van de gync absoluut geen nicotinekauwgom of pleisters gebruiken. Volgens haar was dat nog schadelijker. Als het echt niet ging kon beter een sigaret roken dan zoiets gebruiken. Teveel stress was ook niet goed. Maar probeer het zeer zeker te beperken. En ook alleen te doen als ik het niet meer zie zitten. En inderdaad gewoon doen (de zelfinseminatie)! Nee heb je ja kan je krijgen Hoop dat snel een afspraak gaat krijgen! En hoop ook dat je niet nu vaker korstere cyclussen gaat krijgen Mss wel de spanning onbewust? Vanwaar al het papierwerk?
MissQ: wow meid, dat schiet op zeg! Mooi buikje hoor . Lauwra: ik zeg 'niet geschoten, altijd mis' . Heb je vaker korte cycli, of is dit ff een uitschieter? In dat geval zal ik me er niet te veel zorgen over maken. Krijg je verder helemaal geen ondersteunende hormonen in eigen cyclus? B.v. utrogestan voor de LF? Renee: wow super meid dat alles goed was, kan me je traantje ook wel ff voorstellen, hier heb je al die tijd op gewacht . All: hier weinig te melden. Voel uiteraard niets bijzonders, maar dat is ook nog te vroeg naar het schijnt... he Elba , we kunnen nog niets voelen, dus het kan nog alle kanten op! Laat het deze keer alsjeblieft de goede kant op zijn .
Ha Renee: nou dat weet je dan in elk geval zeker, van die nicotinekauwgom! k Hoop dat je het gewoon gauw kan afleren Ik heb nog nooit eerder een cyclus van 24 dagen gehad. En ik heb de laatste 2 cyclussen ook niet getempt dus weet niet of de lf extreem kort was. We hebben echt even pauze gehouden wat dat betreft. Dat was wel lekker rustig Het kan verder best onbewuste spanning zijn ja. Je krijgt wel 3 keer pregnyl in de LF bij ICSI in eigen cyclus. Dus dat helpt wel denk ik. We zullen het allemaal wel horen. (maar wil het zo graag nu al weten) Het papierwerk is weer een enorme vragenlijst over je gezondheid en leefstijl. We krijgen dan gewoon weer een intake gesprek. We beginnen echt weer een beetje opnieuw. Maar dat is nu even niet zo erg want mn man is gisteren bij de tandarts geweest vanwege een dikke wang en kiespijn. Blijkt op röntgenfotos dat er overal in zijn mond onstekingen zitten. Ook zn neusholte vol met troep. We hadden al van te voren af gesproken dat als hij een kuur moest dat hij dan overlegde of er ook een kuur was die niet zo slecht is voor de zaadkwaliteit. Toen de tandarts ons verhaal hoorde zei ze dat dit alles ook invloed kan hebben op de zaadkwaliteit. Hij is gewoon niet gezond op het moment. (heeft ook lichte koorts) Dus als alles in zijn mond opgeknapt is zou het best kunnen dat zijn zaad iets beter is. Het zal geen top zaad worden maar het kan wel wat beter woren. Dus alle schrik van de tandarts kan achteraf nog positief uitpakken! Er is een kies getrokken en morgen moet hij naar de kaakchirurg Nou ja, voor t goeie doel maar he!
@Renee, wat een heerlijk nieuws meid!!!! En dat traantje is heel logisch, dat heb ik ook gedaan toen ik het hartje voor de eerste keer hoorde @Lauwra, heb nu een paar echo's gehad en ze hebben heel goed gekeken of het er deze keer 1 of 2 zijn, en het is er echt eentje! Het schijnt dat je buik sneller groeit als je net een zwangerschap achter de rug hebt gehad. @Pien, nog 8 daagjes wachten meis, duurt altijd te lang he!!
@Lauwra, het zit ook niet mee he meid Hopelijk is hij snel van de ontsteking af. Maar goeie dat jullie afgelopen 2 maanden even wat rust hebben gepakt. Soms moet je dat ook even doen, om zelf even lekker af te kunnen schakelen. Wij waren ook van plan, wanneer we zouden beginnen met iui, 1 of 2 maanden rust te pakken. Want het is toch onbewust best "slopend". Lichamelijk en fysiek. @Missq, thnx Was echt zo een mooi moment gister Kan nu ook niet wachten tot de volgende echo. Toch maar weekjes geduld hebben nu. En je ziet inderdaad bij vele de bij sneller groeien als ze net een zwangerschap achter de rug is. Een vriendin van ons was na 9 maanden na de eerste zwanger van de tweede. Bij de eerste zag je pas rond 16 weken iets van een buikje, en bij de tweede zag je bij 8 weken al duidelijk een buikje. Al goed aangekomen op jullie vakantieadres? Gelukkig wordt het vanaf zaterdag/zondag weer wat beter weer Veel plezier!
Lauwra: dus wel pregnyl bij de ICSI, nou dan zal het vast wel goed komen met je cyclus in elk geval. En wat vervelend voor je man zeg. Ja je weet nooit hoeveel invloed dat heeft en hoe lang hij er al mee rond liep he. De zaadjes zullen er in elk geval niet minder van worden. Maar voor nu wil hij natuurlijk snel van de pijn af, niets aan kiespijn . Hopelijk knapt het snel op! Ja nog een week dan zal ik het wel weer weten. Vooralsnog geen reden om aan te nemen dat het gelukt is, maar ja, ook geen redenen om het nu al weer helemaal uit te sluiten he . Elba hoe ist met jou nu? Jij nog iets bijzonders gevoeld afgelopen dagen?
Lauwra, Balen voor je vriendzeg, ontstekinkjes. Zelfinseminatie is top zeg ik!!!!! Miss Q mooi buikje! Pien, nee ik voel niks bijzonders en baal daar natuurlijk van. Denk dat het niks is deze keer. Helaas. Jij zij tot 10 dagen na inseminatie kan de innesteling. Maar dat haal ik niet eens. Vorige keer was ik toen al ongesteld. Aan de ene kant fijn een korte cyclus maar als het geen zin heeft zo dan kan het beter anders zijn denk ik dan.
@elba, balen dat je niks bijzonders voelt maar wie weet, de maand is nog niet voorbij en balen van de korte cyclus. Had je dat daarvoor ook al? Mss een beetje spanning? Het is niet niks allemaal he. Ik had voor het ziekenhuis altijd mooie cyclussen van 28 dagen zonder de pil. En vanaf de eerste maand ziekenhuis had ik plots cyclussen van 34 dagen. Dat vond ik altijd wel enorm balen. Duurde uiteindelijk steeds een week later tot je weer kon beginnen. Succes komende dagen
Elba: ja ik probeerde je natuurlijk moed in te praten he . Maar ik begrijp je helemaal! Ik heb precies dat zelfde gevoel, iedere maand weer . Die laatste week is echt niets aan! Ook al voel je niets en denk je daarom dat het niets wordt, toch hou je ook altijd een beetje hoop, en da's gewoon de ellende van die laatste week. Ook al helpt een positieve houding misschien niet direct bij het zwanger worden, het helpt je zelf wel de tijd door te komen. Ik probeer de moed er nog even in te houden, hopelijk lukt jou dat ook nog een beetje. En anders de volgende ronde misschien vragen of je iets van utrogestan mag gebruiken? Of gebruik je dat toevallig al? Daarmee rek je de LF in elk geval wat en misschien dat dat net even nodig is voor jou?
Pien bedankt voor de tip uterogestan. Ik ga het toch eens vragen als het weer een lf van 10 dagen is. Vroeger zonder hormonen had ik meestal 14 +/-1 dag. Dus waar dit goed voor is? Ja ik vind het ook spannend en daar baal ik dan weer van. Dat ik de hele tijd m'n borsten loop te checken, voel ik iets? Maar het zegt ook niets maar toch doe ik het, heel irritant van mezelf. Bedankt voor het moed erin houden. Ik hou ook nog even vol. Je hebt weinig keus eigenlijk. Nou gelukkig mooi weer. Komende week ga ik camperen met mijn zus, ik vrees dat ik zp later weer oppak. Maar ik mis jullie natuurlijk wel. Want die steun is zo behulpzaam.
Elba: misschien door de invloed van de hormonen in de heerste helft van je cyclus dat je LF wat korter is geworden... tis immers niet je natuurlijk cyclus meer, dus wie weet heeft dat invloed. Dus misschien ook niet gek om voor te leggen aan de gyn om utrogestan te gebruiken. Aan de andere kant: mijn LF is ook niet super lang hoor, varieert tussen 10 en 13 dagen. En ook ik hoop steeds dat m'n borsten pijn gaan doen, maar er gebeurt maar niets . En over afleiding heb je komende week dus niet te klagen, jullie hebben een heel goede week uitgezocht ! Geniet er van he!
Door de hormonen kan je LF zeker van slag zijn. Daarom krijg je bij IVF en ICSI ook utrogestan. Op zich 'raar' dat je sowiso geen utrogestan hebt gekregen... Volgende keer idd even vragen... Je lichaam kan soms zo raar doen he! Maar geniet van je vakantie week, het wordt super weer geloof ik! Dus genieten en lekker alles even van je af zetten. Dat zal je heus goed doen!! Pien: jouw LF is net zo als die van mij. En sinds wij in het ziekenhuis lopen heb ik ook steeds geen gevoelige borsten. Snap er niks van! Ben daar wel bezord over hoor.
Lauwra: ja da's wel apart ja. Maar aan de andere kant kan het ook in je natuurlijk cyclus allemaal weer veranderen. Ik had, denk al zo'n 2 jaar geleden, vaak last van pijnlijke borsten aan het eind van de cyclus. Nu al hele lange tijd niet meer, alleen soms een beetje net na de eisprong. Maar het schijnt toch allemaal niets te zeggen. Genoeg meiden die rond NOD geen pijnlijke borsten hebben, en sommige zelfs bijna de hele zwangerschap niet... Dus ja... we zullen het zelf moeten ervaren tegen de tijd dat we zwanger zijn, dan zullen we het weten of en wanneer we pijnlijke borsten hebben .