Wat staat ons te wachten?

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Lau81, 10 mei 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lau81

    Lau81 Nieuw lid

    10 mei 2014
    1
    0
    0
    NULL
    NULL
    #1 Lau81, 10 mei 2014
    Laatst bewerkt: 10 mei 2014
    Hallo allemaal

    Ik ben nieuw op dit forum omdat ik hoop dat jullie mij iets meer kunnen vertellen wat ons mogelijk te wachten staat.

    Mijn vriend heeft een paar weken geleden een hersteloperatie na sterilisatie gehad (binnen 5 jaar), de operatie is volgens de chirurg goed gegaan maar de uitslag van het spermaonderzoek was ronduit slecht.
    Een klap in het gezicht, zo ga je vol goede moed naar het zkh voor uitslag en zo sta je voor een medisch traject.
    Vervolgens begon hij over pesa/icsi, zoveel informatie in eens :(.

    Ik zou graag wat meer willen weten over hoe het in zijn werk gaat, wat staat ons te wachten qua onderzoeken, medicijnen etc etc.

    Alvast bedankt.

    Lau
     
  2. cvwillegen

    cvwillegen Nieuw lid

    21 mei 2014
    2
    0
    0
    NULL
    NULL
    Als het goed is, is hem ooit verteld dat een sterilisatie beschouwd moet worden als een definitieve vorm van sterilisatie en dat een herstel-operatie niet gezien moet worden als een 'spijt-optie'. Althans, de kans van slagen bij zo'n operatie is zeker niet altijd reëel te noemen! Ik hoop dat jullie er alsnog 'uitkomen' samen! Steun elkaar en geef elkaar liefde en aandacht gedurende het traject!
     

Deel Deze Pagina