Vind het wel heel rot over komen zoals je het nu neerzet. Ieder zijn mening, maar om nu meteen maar er van uit te gaan dat het dan gehandicapt is. Kan in het ziekenhuis ook gebeuren hoor! Heb het gezien bij een kennis navelstreng zat om de nek en kind is spastisch door zuurstof gebrek. In het ziekenhuis heb je absoluut betere middelen om je heen dus snap de keus van velen ervoor wel. En ik vind thuis bevallen absoluut niet romantisch maar ben er meer op mijn gemak en beter ontspannen. Mijn pa is overleden in het ziekenhuis en sindsdien ben ik doodsbenauwd voor het ziekenhuis. Ik kom er dus liever alleen als dit echt nodig is.maar dat is mijn gevoel.
Lieve blue21381 Wat begrijp je niet aan deze nuancering van mijn post? Dit is mijn mening, jij hebt de jouwe en die respecteer ik. We hoeven het niet eens te zijn.
Daarom besluit ik ook met zo'n zin. Zullen we dit als uitgesproken beschouwen? Wil niet dat de sfeer hier vervelend wordt.
Hey meiden, Gezellig geklets hier weer. Heb je nog even lekker kunnen liggen Miewie? En wat heerlijk dat je man morgenmiddag thuis is en de dingetjes gaat afmaken, fijn gevoel zal dat geven. Hier zojuist gezellig visite gehad van mijn lieve collega en haar dochtertje van bijna 5 maandjes. Heerlijk om even te knuffelen met zo'n klein hummeltje...is en blijft bijzonder Nu lekker op de bank met een filmpje en een kop thee. Heb sinds een half uurtje wat kramp in mijn buik, lijkt op darmkrampen maar tis erg vervelend. Tis ook continue aanwezig...vreemd. We zullen wel weer zien haha. Liefs
no hard feelings maar vond je verhaal ook pittig om te lezen Jahoo! Maar je hebt wel helemaal gelijk ieder zijn mening en romantisch thuis bevallen, niks romatisch aan, doet ook gewoon pijn om die kleine eruit te persen denk wat char zegt het is een gevoel wat je zelf hebt, en ieder doet zoals hij denkt dat hij/zij het goed doet laten we hopen dat we allemaal snel een heerlijk rozig babytje in onze armen kunnen houden en dat we lekker keuvelen over de baby tijd, die ook soms tegen kan vallen trouwens! ik voel me stukken beter dan gisteren, heb heerlijk geslapen vannacht, vanmorgen boodschappen gedaan, en vanmiddag nog ff lekker 2 uur slaap meegepikt Hou me nu lekker rustig en hoop dat morgen mijn bloeddruk weer goed is allemaal een hele fijne avond gewenst
@MieWie Nee mijn man beheert juist de afspraken omdat ik aan 'dementie' lijdt. Gelukkig is het einde in zicht, dit is al de 3e afspraak die min of meer fout loopt en alle afspraken die ik in onze electronische agenda zetten, die kloppen gewoon haha. @Ladycake Darmkrampen heb ik ook weer sinds paar dagen. Maar ik zal duimen voor je dat de bevalling begint
Thanks Ladycake, ik heb inderdaad nog heerlijk kunnen liggen, zelfs nog ff in slaap gevallen! Hoe is het met je krampen? Minder geworden na wat rusten op de bank met een kopje thee? Woman1974 neemt het er ook lekker van lees ik ! Heel goed om nu de rust te pakken (straks als de baby's er zijn natuurlijk ook), maar vooral om wat energie op te sparen voor die bevalling! Succes morgen bij je controle! @JahoO: ik zou door alle controles en afspraken die jullie de afgelopen maanden hebben gehad alles een beetje kwijt zijn...jammer dat er vaker is gebleken dat de afspraken bij het zh niet kloppen! Het kost jou toch tijd, energie en benzine om heen en weer te rijden. Maar goed, ook daar komt gauw een eind aan want voor je het weet is het de 20ste! Nog even terugkomen op jouw opmerking dat je taart komt brengen als ik op de 20ste beval: ten eerste hoop ik dat niet want dat betekent dat ik nog ruim 2 weken door moet waggelen (wat natuurlijk mogelijk is...ik weet het). Ten tweede lijkt het mij erg knap dat jij op dezelfde dag van je keizersnee bij mij taart komt brengen ! Maar we sturen elkaar dan wel een digitale felicitatie, oké ! Ik ben inderdaad blij dat mijn vriend morgenmiddag lekker de laatste dingetjes komt afronden, geeft hem ook wat meer rust! Zaterdag heb ik nog een lunchdate staan met een vriendinnetje, verder geen plannen. Ja, een baby, maar dat kunnen we niet afdwingen haha! Fijne avond allemaal!
@MieWie Was ook wel een chaos inderdaad. Soms 3x per week in het ziekenhuis. Door de diabetes was ik nog uit beeld geraakt bij de gynaecologie, krijg je dat soort rare situaties. Morgen de herkansing Ik kom dan geen taart op de dag zelf brengen haha, die hou je dan tegoed. Maar hoop het inderdaad niet voor je. Je loopt 1 week voor op mij, en ik loop 1 week in dus het kan wel. Ik zit even te googlen op wat je nou moet sparen voor een kind z'n studie. (je moet het maar geregeld hebben allemaal) Wil sowieso kinderbijslag opzij leggen, dat zou over 18 jaar 16486,56 zijn. Lijkt heel wat maar met een beetje inflatie misschien nog geen MBO opleiding tegen die tijd.
Jij bent er zeker vroeg bij JahoO! Maar dat moet tegenwoordig wel, als je wat mee wilt geven aan je kind zodra hij gaat studeren! Wij sparen ook voor de oudste en gaan dat zeker ook doen voor deze, maar dat wordt niet de kinderbijslag hoor ! Maar als jullie dat kunnen missen, wordt het zeker een mooi bedrag tegen de tijd dat jullie zoon gaat studeren! Studiegeld voor MBO opleidingen zijn jaarlijks volgens mij rond de 1.000,- dus dat moet dan wel lukken toch? Wij zitten nu meer te kijken naar kosten op korte termijn, zoals kinderopvang. Aangezien ik nog geen zekerheid heb of ik uberhaupt wel terug kan keren naar mijn huidige functie voor 30 uur per week, zitten we te kijken naar alternatieven. Ik wil eigenlijk geen 4 dagen gaan werken, maar terug naar 3 dagen. Dat betekent 2 dagen opvang regelen en 1 dag per week naar oma. Maar ja, een nieuwe baan vinden voor 3 dagen in de week, dat aan een bepaald salaris moet voldoen om de kosten te dekken is niet een makkelijke opgave tegenwoordig. Het is zelfs voordeliger als ik de WW inga en dus de uitkering ontvang van 70% en dan de jongens thuis laat en dus full time moeder wordt. Stom hè? Hoe gaan jullie dat doen straks? Of zijn jullie daar nog niet mee bezig?
@miewie: slaap een gat in de lucht en nu kan ik niet slapen hahah, maar dankjewel! Ik heb een vaste oppas sinds mijn dochter 10 mnd is en daar gaat deze ook heen, over een jaar zal m ijn dochter wel niet meer hoeven te gaan, ik werk 22 uur dus das te overzien
@MieWie De kosten van opvang heb ik weer niet. Ook wel erg duur wat ik van anderen hoor. De WW zou ik niet gebruiken waarvoor die niet bedoeld is. Die word al steeds meer gekort voor mensen die het echt nodig hebben, omdat er zoveel misbruik van gemaakt wordt. Dat vind ik wel erg. Ik krijg trouwens geeneens WW, mocht ik zonder werk komen. Helemaal niets. Voor ondernemers allang wegbezuinigd. Ikzelf werk tot hij naar school gaat thuis. Mijn man vanaf januari 90% en mijn moeder wil 1 of 2 dagen oppassen. Eveneens als schoonmoeder maar diens hulp wil ik niet aannemen. Mijn moeder komt dan hier. Ik ga ook wel minder werken trouwens. Minder projecten aannemen zodat ik meer tijd vrij ben. Geeft voor mij ook inkomensverlies maar dat geeft niet. We zijn dankbaar dat we zulke offers mogen doen.
Hoi allemaal! Hier is onze dochter alweer 9 dagen. Op dag 5 zijn we al eventjes met haar wezen wandelen. Ze doet het erg goed en zat op dag 7 al 120 gram boven haar geboortegewicht van 2740. Super dus. De bv gaat ook heel erg goed en ze is een aardig tevreden meisje! Soms ook behoorlijk huilbuien en dat is behoorlijk frustrerend omdat wij nog steeds haar huiltje aan het leren herkennen zijn, maar dat komt helemaal goed. Betreft seks: Ik vond het eng en heb het bijna de hele zwangerschap niet gedaan. Had ook de behoefte niet en mijn man vond het ook een beetje eng. 2 vriendinnen van mij hadden seks en een paar uur daarna zijn de weeen begon. Dus ik dacht: laten we het maar eens proberen. En inderdaad: 6 uur laten braken mijn vliezen en 10 uur laten was onze prachtige dochter er. Mijn vk zet dat er in sperma dezelfde hormonen zitten die vrij komen als je gestript wordt (wel in veel kleinere dosis) en dat het vrijen de baarmoedermond weker maakt. Als je baarmoedermond dus al redelijk week is en je al een beetje ontsluiting hebt (het had bij mij anderhalve week ervoor al behoorlijk gerommeld met voorweeen) is de kans redelijk groot dat je de bevalling ermee opwekt. Doortje: ik zie de foto van je kindje niet? Hoe kan dat nu? Hier onze dochter: Bekijk bijlage 220356 Bekijk bijlage 220357
Goedemorgen! Hier ook veel last van darmkrampen.... Vandaag alweer 38 weken! @Babymaken,Wat een knappe dame die dochter van jullie! De foto van Doortje staat in haar fotoalbum.Fijn dat ze het zo goed doet! @ opvang,Ik wil 3 dagen gaan werken en afhankelijk van watvoor werk ik straks heb...Gaat hoogstwaarschijnlijk 2 dagen naar kdv en 1 dag naar mijn schoonmoeder mijn ouders wilden ook wel oppassen maar wonen boven de rivieren en wij in brabant dus is niet zo handig.
Oh jee vanmorgen seks gehad dus hoop niet dat het wat doet na mijn kramp verderen en voor weeën van gisteren kleintje moet nog minimaal 5 dagen blijven zitten. Ik werk drie dagen en de oudste gaat naar het Kdv, maar we gaan nu kijken naar een gastouder omdat dit behoorlijk lijkt te schelen qua kosten dus daar gaan we ons in verdiepen. Verder geen dames bevallen vannacht?
Zal het eens vragen aan de gynaecoloog, hoezeer sex nou van invloed is op bevallen. Moet toch nu naar het ziekenhuis.
Hey meiden. Probeer de verloskundige nu te bereiken, ze zal straks wel terugbellen. Sinds gister voel ik me al niet heel lekker, vanacht even heftige menstruatiepijn gehad maar sinds vanochtend wat misselijk en hoofdpijn/licht in mijn hoofd. Daarbij wat zeurende rugpijn dus toch maar ff bellen. Wellicht het begin of toch zwangerschapsvergiftiging...ben niet zo'n beller normaal maar voel me nu echt niet lekker
@ladycake Dat heb ik ook gehad anderhalve week voordat ik bevallen ben en die hoofdpijn is gebleven tot na de bevalling. Heb je ook diaree ofzo ... Het kan een griepje zijn, maar het kan ook het begin zijn. Ben benieuwd wat de vk zegt ... Beterschap!
Hoi Dames Ladycake: blijf rustig en probeer zo snel mogelijk iemand aan de lijn te krijgen! Ik duim hier heel hard voor je dat het snel beter wordt en dat het 'gewoon' het begin is van je bevalling.... Ben je al over de 37 weken? Ik ben het even vergeten. Char: 38 weken!!! yeahhh. Ik dacht vannacht: NU gaat het gebeuren... maar neeeeeej. Echt niet! Dus vandaag weer gewoon aan de schoonmaak en in huis rondscharrelen. Discussie over uit of thuisbevallen: ik ben voor allebei tegelijk! En dat we allemaal een lief, gelukkig en gezond beebje mogen vasthouden binnenkort! Wat werk betreft heb ik het goed getroffen want ik kan thuiswerken. Is wel soms heel veel werk ineens (afgelopen maand bijvoorbeeld) en soms helemaal niets....(ik hoop aankomende maand ) Mijn ouders en de ouders van mijn vriend wonen dichtbij, die kunnen / willen soms oppassen. Ik heb niet zo'n goede band met schoonmoeder dus die wil ik eigenlijk niet graag vragen, maar bij nood kan het absoluut. Kinderopvang hoeft voorlopig dus niet.... heb nog even tijd om daarover na te denken. Groetjes! Ps Char wij gaan ook naar het ziekenhuis waar we de ICSI hebben gedaan omdat dat ziekenhuis ons echt heel goed heeft geholpen. Maar het is helaas geen 5 minuten, maar ruim 35 minuten rijden! Aiiii.