Jeetje het schiet niet op he meiden, balen zeg! Wat grappig is, is dat we allemaal in dit topic schrijven omdat we in februari waren uitgerekend, maar dat er nu januari-mama's en maart-mama's in hetzelfde topic ontstaan hihi! Als we allemaal bevallen zijn moeten we ff een nieuw topic openen, we blijven toch wel allemaal gezellig samen schrijven toch?
Doortje, dat lijkt me wel het leukste ja. Tenslotte waren we alleen deze maand uitgerekend. @elvina, Jeetje dat is wel flink balen zeg! Had gehoopt dat het bij jou meer succes had omdat je verder bent, maar niets dus.
Elvina, wat balen zeg! Trek je het nog een beetje? En hebben ze het al over inleiden gehad? Ik neem aan dat ze dat wel binnen een week willen doen?
ADoortje en iedereen: ik heb in bevallen in het hoofdstuk de mama's een nieuw topic gestart met februari 2012 mama's, lijkt me gezellig als jullie daar ook heen komen en natuurlijk zijn jullie daar ook van harte welkom! Noa was om even voor 4u wakker en heeft me toen wakker gehouden tot 6u pfffff, hoop dat ze zometeen nog ff slaapt dan kan ik er ok nog ff in
Waarschijnlijk word ik toch een feb mama. Al even weeën aan het weg puffen en verloskundige heeft net 3cm geconstateerd. Dus ben al bezig. Uitgerekend vandaag...
Ja lijkt me gezellig om in het februari mama topic mee te kletsen! Donderdag hoor ik meer over inleiden enzo. Zal dan wel infuus krijgen want gel werkt natuurlijk ook niet zonder ontsluiting.. Ben bang voor infuus hahaha! Zet m op Blue! Spannend! En toen was ik nog alleen over dus beetje depri wel hoor..
Whaa blue een schrikkeldagkindje! Ja wie 'plant' de zwangerschap dan ook zo dat ze op schrikkeldag is uitgerekend hihi Wel bijzonder hoor, al is het voor jullie kindje miscchien minder leuk of juist niet want zo blijf je sltijd jong haha! Zet hem op he, succes! Ach Elvina, dat is wel heel naar... Ik hoop dat jou bevalling ook snel begint en je niet ingeleid hoeft te worden. Dikke knuffel voor jou! Ik ga het topic opzoeken, leuk! Er is ook een januari-topic maar die schrijven ook al zo lang met elkaar. Schrijf wel in het eind januari topic mee, maar vind het leuk om gezellig met jullie te blijven schrijven!
Over het inleiden, de gel of pilletjes zijn juist om ontsluiting te krijgen. Zodra je 2 cm hebt kunnen ze je vliezen breken en ga je aan een infuus. Soms is dat niet nodig en komen de weeen zelf op gang. Maar hopelijk beval je vandaag of morgen toch nog spontaan, het kan gek lopen!
Had net vk aan de lijn die belde het tijdstip door voor morgen. Net opgehangen, sta ik op om het op te schrijven, breken m'n vliezen! Kon meteen terug bellen dus Ze komt vanavond langs om te kijken. Weeen zijn nog niet echt op gang. Net een paar gehad dus ben benieuwd! Fijne dag vandaag dames, en jullie horen het wel!
Zie je hoe gek het kan lopen hihi! Hopelijk komen je weeen snel op gang en wie weet hebben we straks twee schrikkeldagbaby's in ons clubje haha! Succes meis!
Nee gewoon echt nergens last van.. Heeeel af en toe een harde buik maar daar houdt het mee op. En heb twee weken geleden al gezien dat er vlokjes huidsmeer in het vruchtwater zitten op de echo dus dat betekent dat hij er klaar voor is.. Lui mannetje. Vindt het wel best daarbinnen
Bedankt Kan inderdaad gek lopen hihi! Blijf wel schone kleren aan het aantrekken, het blijft maar lopen Kaarr, ik had ook helemaal geen voortekenen/voorweeen! Dus wie weet!
Heb je een onderbroekje met dik maandverband? Van kotex hebben ze echt super verbanden, hoef je je niet steeds te verkleden In je kraampakket zitten ze trouwens ook! En niks aan je benen doen als het niet hoeft, ik had een jurkje aan en dat was het, vond ik erg fijn. Wel koud, maar in ik lag natuurlijk al in het zh en daar was het warm. Succes meis, zet hem op!
Ow wat spannend Blue en Elvina denk aan jullie! Misschien wel gewoon 2 schrikkelkindjes Kaarr wie weet begint het ineens kan hoor was bij mij ook en had het die dag ook niet meer verwacht!
Ons meisje is om 9.57 geboren! Ze heet kate lynn. Het ging erg snel en ik voel me super! @ elvina doe je best meid!