Heb jij wel eens insecten gegeten, of andere "beestjes"? En was dat vrijwillig of per ongeluk? (Ik heb het nu natuurlijk niet over luizen in de roze koek/roze muisjes, maar echt dingen als sliertjes in de sushi ) Zelf heb ik wel eens slakken gegeten, hoewel dat geen insect is, maar valt wel een beetje onder "beestjes" natuurlijk. Vond het niet vreselijk vies maar ook niet voor herhaling vatbaar ofzo.
Ik had van jou meer die vraag over wormen verwacht. Maar ik heb wel eens sprinkhanen gegeten, deed heel in de verte wat aan kip denken. Maar is niet bepaald mijn nieuwe lievelingseten. Van Slakken vind ik de knoflook smaak het lekkerste. Mijn man heeft wel eens meelwormen op, maar dat vond ik er te goor uit zien om te proberen. Oh en op de fiets heb ik wel eens per ongeluk wat muggen en vliegen gegeten die in mijn mond vlogen.
Ze hadden bij de lidl op een gegeven moment gedroogde insecten als een soort van snack kan me herinneren dat dat vooral zout was.
Vroeger als kind heb ik wel krukels (alikruiken) gegeten. Met een speld ze uit hun huisje halen vond ik bere interressant. Ik heb ze later nog eens geproefd, maar brrr nee ik hoef ze echt niet meer.
Ja beetje stom van me want van roze koeken wist ik het wel. Ik ga dit Topic niet meer lezen hoor want straks zitten ze nog ergens anders in
Per ongeluk wel ja, op de fiets enzo extra eiwitten haha Mijn broer zegt altijd dat zo gebakken insecten naar grill chips proeven, en dat vind ik wel lekker, maar het idee gewoon staat me niet zo aan als ze nog herkenbaar zijn en qua mondgevoel (met al die kleine pootjes, brrr)
Heel bewust een keer een citroenmier in Zuid-Amerika. We zijn ook in Zuid-Oost Azie geweest. Ik heb daar alles laten liggen, maar mijn man heeft er meelwormen, sprinkhanen en vogelspin op. Uiteraard gefrituurd. Hoewel ik dus wel garnalen en mosselen (en ook slakken) eet, moet ik nog erg aan het idee wennen. Maar ik zou geen probleem hebben met een sprinkhaanburger als de sprinkhaan niet meer als zodanig te herkennen is.
Ja hoor, hier ligt een zakje meelwormen in de kast die we als snack eten. Ze zijn gefrituurd. Ook sprinkhanen eten we als het lukt ze te kopen ergens. Slakken vind ik heerlijk!
Het schijnt dat iedereen een bepaalde hoeveelheid spinnen in zijn leven eet tijdens het slapen Zeker wanneer je met je mond open slaapt. Dus ik denk dat ik weleens het een en ander op heb. En er zal best weleens een verdwaald beestje in een salade hebben gezeten die ik niet heb opgemerkt.