Wie ook in de wachtkamer"""

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door , 29 jun 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Niet meer actief

    iedereen op de wachtbank su6

    iedere maand weer die kwaaltjes zou het zou het niet een lichaam van een vrouw produceert dingen af zodra je ook maar aan baby's denkt hahahah

    en tuurlijk kijk je alles wat los en vast zit wat ook maar met zwanger te maken heeft is toch net zoals wanneer je gaat trouwen kijk je ook alles

    en wat is er mooier dan dagdromen over hoe het zal zijn wanneer je eindelijk zwanger bent je beginnende buikje ....je kwaaltjes de eerste kleertjes de baby uitzet het heerlijke gevoel wat meester van je maakt

    positief blijven is de belangrijkste factor maar soms ook heel moeilijk als je weer ongi word

    maar denk maar zo straks staat we met zn allen hier met een positieve test toch hahah

    liefs kaley
     
  2. Visjes

    Visjes Bekend lid

    2 jan 2007
    592
    0
    0
    Ik wil graag even zeuren; want mijn wachtbankje is altijd heeeeeeeeeeel lang! Eigenlijk moet ik wachten tot dag 54! Dus... maar ik temperatuur deze ronde voor het eerst en het kan zijn dat mijn ei op dag 18 is geweest... maar dan nog moet ik nog wel even wachten tot ik ga testen! Bah ik baal ervan dat mijn cyclus 2 keer zo lang is!
     
  3. barbeestenboel

    barbeestenboel Actief lid

    20 mei 2007
    381
    0
    0
    Ik was hondentrimster, nu thuisblijfmam.
    Nou , ik dacht al dat ik eerder ongesteld zou worden en dat blijkt , ben net ongi geworden :( . Maar het houdt wel in dat mijn cyclus wat korter is geworden dus dat is weer mooi! De eerste maand zat er 11 dagen tussen mijn ei en ongi en nu weer.
    Dus hop op naar de volgende ronde! ik ben nog maar zo kort bezig!
    bar
     
  4. lobj

    lobj Actief lid

    27 jun 2007
    270
    0
    0
    o-vl
    @ barbeestenboel: wat balen voor je , maar met goede moed naar de volgende ronde! en hopen dat je dit maal wel zwanger bent!
     
  5. Roosje76

    Roosje76 Actief lid

    30 jun 2007
    116
    0
    0
    maatschappelijk werkster
    Friesland
    Tja, de banner zegt dat ik over drie dagen kan testen. Dat doe ik nooit aangezien ik eigenlijk altijd op de 28e, heel soms op de 29e, dag ongesteld wordt. Heb de eerste maand wel getest, omdat ik toen nog niet wist hoe mijn cyclus er uit zou zien na 13 jaar pilgebruik. Maar cyclus is gelukkig vanaf het begin al optimaal, alleen...nog geen positieve test in handen!

    Snap het soms ook niet goed hoor, heb al getempd en alles, prachtige curve met een duidelijke eisprong, regelmatige cyclus en een vriend die al drie gezonde kinderen heeft (m.a.w., daar zal het dan toch ook niet aan liggen?). Maar ja, zoals mijn (supergelovige) oma altijd zegt: "Het ligt niet in onze handen". Hoe oubollig ook, toch een waarheid als een koe.

    Verder, aan alle wachtende dames hier, veel succes, probeer afleiding te zoeken en af en toe een gezonde dosis relativeringsvermogen toe te passen als de rode :evil: :evil: je weer eens komen bezoeken. Nieuwe ronde, nieuwe kansen! :)
     
  6. maranka

    maranka VIP lid

    27 mrt 2007
    10.842
    0
    36
    Voor jou is het misschien toch wel gunstig dat je ongi uitblijft. Dan heeft het eitje ook beter kans om zich in te nestelen toch. Wat is de laatste cyclusdag dat FF je ei geeft?
     
  7. Floddertje

    Floddertje Actief lid

    10 mei 2007
    460
    0
    0
    Noord-Holland
    Ik heb gisteren (denk ik) m'n eitje gevoeld en we hebben gisteren ook geklust.

    Ik wil per se niet passief op de wachtbank gaan zitten, we klussen natuurlijk gewoon door. Niet voor een wonder, maar omdat het gewoon ook leuk en fijn is!

    Deze week zal het nog wel gaan, maar van 't weekend, als m'n vruchtbare tijd écht voorbij is... Dan zullen de dagen wel weer kruipen.
     
  8. fleerpje

    fleerpje Actief lid

    26 jun 2007
    309
    0
    0
    ik moet nog drie dagen wachten tot ik mag testen, ik wil zaterdagmorgen testen als ik nog niet ongi ben geworden.

    Ik heb zo'n 8 jaar de pil geslikt, en best vaak tussendoor gestopt, (geen vriend, geen zin om de bende te slikken) en altijd was mijn cylcus meteen weer op gang, dus heb goede hoop dat mijn cyclus nu ook gewoon doordraait.

    nja we zien wel van het weekend, nog ff wachten.... :rolleyes: wel last van buik mja dat zal wel ontpillen zijn.
     
  9. Mili

    Mili VIP lid

    23 feb 2007
    6.199
    0
    0
    Hooiiiiii

    haha ik doe mee met alle fases...hihi weer spannend deze maand. :D

    Maar heb beetje ongi pijn dus denk niet dat het raak is deze maand, maar goed never mind!

    We gaan gewoon de volgende ronde weer in!

    Succes voor alle dames!

    Liefs en een knuf,
    Mili
     
  10. tanja8

    tanja8 Niet meer actief

    tsja ik zit ook weer te wachten maar wordt ongesteld denk ik, heb krampen en last van mn darmen.
    Op naar ronde 14 al weer..
     
  11. Evita

    Evita Actief lid

    26 jun 2007
    137
    0
    0
    zit ook weer op de wachtbank, alleen weet ik zeker dat ik NIET zwanger ben......heb namelijk niet geklust :(

    op naar ronde 14!
     
  12. Mili

    Mili VIP lid

    23 feb 2007
    6.199
    0
    0
    tsja hier inderdaad ook meer tekenen van naderende ongi...en alhoewel geen bloed moed moet geven...heb ik dr niet veel vertrouwen in.

    maar ja we zien wel! :) succes iedereen
     
  13. Niet meer actief

    Goedemorgen meiden

    merk dat er veel op de wachtbank zitten haha is wel leuk om te zien

    ik zit bijna weer in de klusfase nog even geduld en we gaan vol goede moed bezig hihi
    ookal klussen we ook wel gewoon op andere dagen alleen die klus dagen zijn speciaal en bijzonder hihi met een extra tintje

    we blijven positief dames en volle goed moed en hoop met zn allen

    liefs kaley
     
  14. marian26

    marian26 Actief lid

    11 mrt 2007
    146
    0
    0
    kleuterjuf
    eindhoven
    hallo meiden,

    Ook wij zitten in de *wachtkamer* haha.
    wij zijn al 15 maand aan het proberen om een klein hummeltje te mogen krijgen.
    wordt weer spannend al hoop ik er niet teveel op want mijn lichaam heeft mij al zo vaak voor de gek gehouden.. elke maand weer andere kwaaltjes maar niet zwanger. meiden ik wens jullie veel succes!

    liefs van marian26
     
  15. hopefull

    hopefull Actief lid

    6 mei 2007
    418
    0
    0
    wij zitten ook in de wachtkamer, en dat is de langste periode pffffffffff
     
  16. kellox

    kellox Fanatiek lid

    25 apr 2007
    4.533
    544
    113
    Vrouw
    zit in een heeeeeeeeeele lange wachtkamer ;)
     
  17. Mili

    Mili VIP lid

    23 feb 2007
    6.199
    0
    0
    pfff wachten duurt lang he...nou ja ik hoop morgen meer te weten aangezien ik vrij regelmatig ben...

    Haha hoop dus dat ze weg blijven...maar dan nog...dan kan ik ook weer naar 30 gaan was mn langste cyclus...dussss helemaal zekerheid heb ik dan niet.

    Weet wel dat ik niet direct ga testen als er geen :evil: :evil: zijn..maar dan echt nog ff paar dagen wacht, althans dat ga ik proberen.

    Succes iedereen!

    groetjessss,
    Mili
     
  18. Firstbaby

    Firstbaby Fanatiek lid

    25 jun 2007
    1.996
    0
    0
    Ik zit ook op de wachtbank! We hebben niet echt geklust op dag 11 wel, dus je weet maar nooit. Ik ben benieuwd.
     
  19. CynthiaB

    CynthiaB Fanatiek lid

    19 mrt 2007
    2.241
    1
    0
    Secretaresse
    Vlaardingen
    Ook hier iemand voor de wachtbank. Bah, echt de vervelendste tijd van de maand. Je kunt helemaal niets, behalve afwachten. En elke dag denk je talloze malen: zou het .......?

    En dan word je ongesteld....:(
     
  20. Floddertje

    Floddertje Actief lid

    10 mei 2007
    460
    0
    0
    Noord-Holland
    De wachtkamer is vreselijk! Hoewel ik sterk het gevoel heb dat ik niet zwanger ben (te weinig geklust en ook nog eens op de verkeerde dagen) blijf ik toch bij elk pijntje, boertje, krampje denken "of zou het toch?"

    Het is niet eerlijk om bijna twee weken te moeten wachten op... op ongesteld worden! Bah!
     

Deel Deze Pagina