Ik krijg binnenkort voor het eerst een cryoterugplaatsing in een kunstmatige cyclus. En ben vandaag begonnen met de progynova . Moet deze elke dag op exact hetzelfde tijdstip genomen worden? En moeten er 8u zitten tussen de inname van de 3 tabletjes (moet op dag 5 er 3 nemen)?
Ik nam ze altijd wel rond dezelfde tijd in maar soms half uurtje later of eerder. Dit gaf nooit problemen altijd prima bms. Wanneer ik er 3xd in moest nemen deed ik altijd 22.30 - 07.15 (net voordat ik weg moet van huis) en 15.30u. Waarbij ik in de weekenden gewoon wekker zetten. Progynova in nam en dan doorsliep. Utro nam ik dan altijd om 10.00-22.00u in. Zodat er overdag wat tijd tussen zat. Succes met deze ronde
Ik nam ze alledrie tegelijk in! Volgens de fertiliteitsarts mocht ik zelf kiezen, alledrie ineens of verspreiden. Ik had op 1 week tijd een bms van 8,4!