Meiden, ik lees hier steeds vaker dat iedereen granaatappelsap drinkt maar waar is dat goed voor? Als het goed is voor innestellen dan hoor ik het graag!
Die granaatappelsap, moet je dat dat iedere dag drinken of alleen na de tp? En hoe veel? Wie oh wie weet het?! Spannend trouwens de finale van the voice!
Ik weet het niet precies. Ik drink elke dag 1 glas. van het merk Pom. kost 3,35 euro per flesje. Sowieso is het gezond. Dus baat het niet dan schaadt het niet denk ik maar. Ik heb al vaak gelezen dat mensen die zwanger willen worden dit drinken. Groetjes Minnie
Hoi allemaal, ik ben helemaal nieuw en zou graag mee willen schrijven...begin februari de prikinstructies en dan starten (fotomontage en pregnant) met iui met cryozaad van mijn man... Weet iemand wanneer je precies moet beginnen met het spuiten van de fotomontage? Heb een folder meegekregen en weinig uitleg vandaar... Alvast bedankt!
Heb 2 dagen bloedverlies gehad gisteren nog een klein beetje en vandaag enkele druppels nog maar even afwachten. . . . Minnie veel succes met je terugplaatsing en de wacht weken. De eerste week vond ik wel meevallen maar de 2e week was erg. De terugplaatsing is goed te doen na een kwartier kan je weer gaan. Verder iedereen nog steeds succes
@Kaneel welkom! Ik kan je niet helpen met je vraag. Ik gebruik geen fotomontage. Maar veel succes. @Ddees, toch nog even afwachten. Wat denk je zelf? Heb je goede hoop? Ben wel erg benieuwd. Ik hoop voor je dat dit niks betekend en dat je gewoon zwanger bent. @Minnie, ik heb nu ook granaatappelsap gekocht van coolbest. Idd baat het niet dat schaat het ook niet. We zullen het zien over een dag of tien. Jij morgen in ieder geval veel succes!! Liefs Irisje
Thanx Minnie, ik ga het de volgende keer ook eens proberen. Want idd, baat t niet, schaat t niet........ Kaneel, welkom hier! Ik ken het niet wat je gaat doen. Wat is het voor behandeling? Heb ff gegoogeld maar ook daar kan ik niets vinden...... Ddees, je houd het wel spannend hoor! Duim voor je!
@Kaneel:welkom! @Dees: Jee wat naar. Ik blijf voor je duimen hoor!! Bij ons sta je na de TP in 3 minuten weer buiten, gaat erg snel. Daar verbaas ik me steeds over. @Irisje: Goed zo. Zo hebben we alles gedaan wat we kunnen doen. Dank je..ben best zenuwachtig... Kunnen we de komende 2 weken weer babynamen gaan bedenken...en dat is best nog moeilijk. We zitten niet echt op 1 lijn...ik zoek lange franse namen voor een meisje en mijn man houd van aparte namen. Dus dat wordt nog wat.En ik vind al jaaaaren een naam mooi, die elke keer doorgestreept wordt door mijn man en vanavond kwam hij zelf met die naam...mannen!! Fijne avond iedereen! Groetjes, Minnie
*breek even in* Minnimouse, zie toevallig net dat je alweer een punctie hebt gehad en wilde je even heel veel succes wensen met de tp morgen! Ik ga hard voor je duimen dat het deze keer succesvol is!! Veel liefs, Dees (hopelijk weet je nog wie ik ben, hebben elkaar eerder in een ander topic gesproken en ik loop ook in Tilburg!!)
@Dees79: Ohhh Dees Wat geweldig dat je zwanger bent. Wat super!! Bofferd GEFELICITEERD!!! En al meteen bij de 1e ICSI. Goed nieuws zeg. Lief dat mij even succes toe komt wensen. Dat kan ik wel gebruiken. Ik hoop echt dat ik nu wel zwanger word. Morgen om half 12 is de terugplaatsing. Geniet van je zwangerschap he! Liefs Minnie
Ik ben een paar dagen niet wezen lezen maar ik lees dat er een hoop gebeurd is. Een een hoop pijnlijke bezoekjes of naslepen. Neem allemaal je rust en zorg goed voor jezelf! Ik had me wel iets anders bij de iui voorgesteld @irisje. Mij hebben ze ook verteld dat het pijnloos is. Bah, ben ik in ieder geval voorbereid. Of meer gespannen. Ik las wat over onthouding 3 dagen voor terugplaatsing. Wat verwarrend. Bij ons zeggen ze om de dag voor de beste kwaliteit en op de dag van de iui ook. Alsof je daar zin in hebt. Vervelend dat verschillende zh andere dinegn zeggen. Ik begin een beetje buikpijn te krijgen dus ik ga ervan uit dat het toch echt een verloren maand is. Blegh.... Minnie succes morgen! Ik heb even teruggelezen en het moet toch goedkomen met zo'n score! Fijne zondag morgen allemaal!
Even snel nog een update van mij gister een terugplaatsing gehad van een top embryo.. ook hebben ze nog 3 mooie ingevroren. ze hebben vandaag nog naar de andere 6 embryo's gekeken en daar horen we maandag meer over of deze ook nog ingevroren kunnen worden.
WIE, WAT, WAAR? Mari: zoontje icsi, cryo mislukt, icsi mislukt, weer icsi Amc Djuuzie: icsi 2 voor eerste kindje. Gelderse Vallei Ede, punctie en tp UMC st. Radboud Nijmegen Ddees70: icsi 1 voor eerste kindje. In AMC Marjolein1984: ICSI voor eerste kindje. Gelderse Vallei Ede, punctie in Nijmegen Hanneke88: ICSI voor het eerste kindje. MST en de terugplaatsing in Zwolle Adventure:IVF 1 voor eerste kindje, reeds 3 TP mislukt, nu 3de cryo TP Stiertje73: IVF/ICSI voor 1e kindje, endometriose, UMCG (Groningen) Elize84: Oktober 1e ICSI mislukt, 2 cryo's over, nu 1e cryo tp in januari Gylaine : IUI poging 3 @ CVV AMC Benji: iui 1t/m5 mislukt iui6 zwanger alleen vmk 5,5weken Nuage: IUI poging 4, 1e kindje. Na mk op 10wk partiële mola. Medisch Centrum de Heel in Zaandam. Zora: dochterja ICSI, 1e ICSi brusje afgebroken ivm teveel follikels, nu voor poging 2. Chakie: IUI poging 1, CWZ Nijmegen Danielle: ICSI 1e poging voor ons 1e kindje in tilburg Minnie Mouse 1974:ICSI 3. St.Elisabeth ziekenhuis Tilburg. WANNEER STARTEN Mari: 2 febr. start decapeptyl Djuuzie: 17 januari. Start elonva Ddees70: 8 december start decapeptyl. 20 december start Menopur 450 IE Marjolein1984: 1 januarie start decapeptyl Hanneke88: 19 december start decapeptyl Stiertje73: vanaf november 3 maanden lucrin Elize84: vanaf volgende menstruatie; rond 28 december Benji: vanaf eind januari februari weer starten IUI Nuage: vanaf eind januari weer Clomid en februari IUI Zora; 30 januari uitgangsecho, als alles rustig is 6 februari start Deca. Gylaine : 8 januari ovitrelle Chakie: 4/1 begin Clomid Danielle: Ong eind feb/begin maart (18 jan prikinstructies en gesprek met de dokter over hoe,wat en wanneer) Minnie Mouse 1974: December weer beginnen met Lucrin. ECHO/ FM AFSPRAKEN Mari: 13 febr. echo Ddees70: 19 dec uitgangsecho 1e FM 26 dec. 2e FM 28 dec Marjolein1984: 11 januari eerste uitgangsecho Hanneke88: 29 december uitgangsecho 1e FM 11 jan. Stiertje73: 9 feb echo, en als alles goed is vanaf die dag beginnen met Puregon Elize84: 9 januari zeer waarsch. 1e FM Gylaine : 31/12 1e FM Benji: eind januari begin feb uitgangsecho Nuage: moet ik nog maken 5-01 3de FM Adventure Chakie: 2/1 1e FM Djuuzie: 17 jan, uitgangsecho. PUNCTIE Marjolein1984: ongeveer 25 januari (kan paar dagen eerder of later) Stiertje73: eind feb Ddees70: 30 december Hanneke88: Ongeveer 13 januari Minnie Mouse 1974: Half januari TP / IUI Elize84: Ergens in de 2e helft van januari Nuage: Ergens 1e helft van februari IUI Ddees70: 2 januari 10-01 Adventure Gylaine : 10-1 IUI Chakie: rond 11/1 Hanneke88: 20-01 TESTEN Elize84: Begin februari Ddees70: 17 januari bloedtest / 24 januari opnieuw een bloedtest 23-01 Adventure Gylaine : 24 januari Hanneke88: 3 Februari ZWANGER !!!
Hallo allemaal, Ik wil iedereen heel veel sterkte wensen. Er gebeurt weer een hoop! En ik haat het wachtbankje..... Heb echt weer het gevoel dat het niks gaat worden deze keer. Blegh!
Minnie, mannen ook haha. Ik heb het idee dat we wel redelijk op 1 lijn zitten. Als ik een leuke naam tegenkom dan schrijf ik hem op. Heb er een word bestandje van gemaakt en die vul ik dan zo nu en dan aan. De namen die ik "vroeger" mooi vond zijn inmiddels van mijn lijstje af. En niet omdat ik ze niet meer mooi vind maar inmiddels te vaak gehoord heb Chakie, verwarrend is dat he. die verschillende adviezen. Ik zou maar gewoon naar je eigen gyn luisteren. Wanneer is je NOD? Hanneke wat fijn! Een topper terug geplaatst en nog minimaal 3 in de vriezer......Worden ze per 1 ingevroren? Nu op het spannende wachtbankje, duim voor je! Kaneel, Fostimon zegt mij ook niets moet ik zeggen maar klink beter dan fotomontage Succes in ieder geval! Samba, kop op meid.......Positief blijven denken! Diggi knuffel!!!! Ik was vandaag mijn kastje in de badkamer aan het opruimen, kom ik zwangerschapstesten tegen die gewoon over datum zijn. Had ik toen ik ze kocht dus echt niet verwacht......
@Djuuzie Ik heb meestal een a4-tje waar ik alle namen op zet en dan geef ik het blaadje aan mijn man en dan is het; streep/streep/streep. Meestal blijven er dan 2of 3 namen over. Nu wil hij graag een naam die ik echt niet wil, en nooit ga doen voor mijn dochtertje.Dat is de naam ''Lobke'', die past gewoon niet in ons rijtje namen thuis. De meiden en ik hebben allemaal een franse naam van 9 letters, daar kan je geen Lobke bij zetten vind ik. Maar de andere naam die is van een film uit de middeleeuwen, die naam is wel heel mooi, maar ik kan me er nog niet echt bij neer leggen.Het is ook een naam met 9 letters, maar dan engels. Wel mooi, maar ik weet het nog niet goed. Zo zoek ik nog steeds. Ach ja, je moet toch iets doen... Maar inderdaad veel namen vallen af, hoe mooi ze ook zijn, het is toch niet '''de'''naam. @all: Vanmorgen was de TP.Jee wat was het druk in het ziekenhuis. We waren een half uur te vroeg, nog even wat gedronken bij het restaurant, en toen moesten we nog een half uur wachten tot we aan de beurt waren. Nog nooit meegemaakt. Er zijn er 2 teruggeplaatst. Nu 2 weken afwachten... Groetjes, Minnie