Meiden gefeliciteerd die al bevallen zijn inmiddels.. Hier nog steeeeds niets...precies 39 week..verlies elke dag wel beetjes vruchtwater nou en me witte vloed is niet meer wit..nog steeds de voorweeen maar....nog geeeen baby Nog steeds aan het aftellen.. De rest ook nog suc6
Mijn zoontje Kyran is gisteren geboren! Vk heeft mijn vliezen gebroken en een paar uurtjes later was hij er. Kom een ander keertje wel weer spammen
Gefeliciteerd Skatje! Ik wil ook.. ik heb er genoeg van.. De augustus mama's zijn al aan het bevallen, ik waggel maar door en ik heb nog niet eens tekenen dat de bevalling eraan zit te komen..
hier eindelijk even tijd voor een berichtje. Ben vrijdag (11 dagen overtijd) bevallen van een prachtige dochter. Ben om 7.00 uur ingeleid en om 10.15 was ze er! Wachtende dames: succes!
Ik lees weer even mee. Skatje: Eindelijk! Gefeliciteerd met de geboorte van je zoontje, hoop dat alles goed met jullie gaat?! Firstone: jij ook gefeliciteerd met de geboorte van je dochtertje, ook met jullie alles okay? De wachtende meiden: sterkte nog even!!!
hoi hoi, wilde even laten weten dat ik 19 juli met 39 weken ben bevallen van een mooie gezonde dochter van net 6 pond en 49 cm. Alles is goed gegaan en heel erg snel. Er was ook geen tijd meer om naar het ziekenhuis te gaan dus ben uiteindelijk thuis bevallen. Heb maar 3x hoeven persen en toen was ze er al. Iedereen die ook is bevallen GEFELICITEERD!! en degene die nog moeten, succes met de laatste loodjes!!