@adventure, he wat verschrikkelijk kl*te zeg! Even een digitale knuffel! Wel fijn dat je snel weer door kunt, duim voor je dat dat hem gaat worden, want het wordt tijd dat er eens wat namen komen te staan bij dat rijtje ''zwanger''!!
Mus 12 grote dat is fijn id" Overstimulatie ben ik hier ook erg bang voor Hopelijk gebeurd het bij jou iig niet. Ja hier idd ook weer icsi vergroot toch wat de kansen na 4 iui's Maar hij begreep niet echt waarom het nog niet gelukt was.
Delia: suc-6 in de wachtweken. mus: wat goed 12 eitjes, en za tp spannend hoor! heel veel suc-6 za! adventure: wat ontzettend balen! ik hoop dat de cryo jullie geluk gaat brengen. ik ga voor je duimen! wondertje: ontzettend balen dat het niet gelukt is, maar ik hoop dat de icsi jullie geluk zal brengen. ik ga voor je duimen! hier morgen 2e fm. ik ben benieuwd
Hey meiden, Ik reageer niet zo veel meer. Komt niet door jullie maar wil een beetje afstand nemen. Is nu even beter voor mij. Maar lees geen positieve berichten als ik kijk naar zwangere dames. Adventure, wondertje hele dikke knuffel meiden! Mus, zaterdag tp! Spannende tijden komen er aan voor jou! Mari, tweede fm al weer morgen, succes! En ook voor de andere dames, heel veel succes!
djuuzie: veel sterkte nog. ik kan het me voorstellen dat je even wat afstand neemt. hier vandaag 2e fm gehad. 7 eitjes die mee doen, waarvan 2 al 18 mm zijn. eigenlijk was ik een klein beetje teleurgesteld. zondag heb ik een 3e fm, ze bellen vanmiddag nog hoe laat
wie, wat, waar Mus82: ICSI 3, Tilburg Adventure: IVF1, cryo TP Geertgen Sinja: ICSI 2, Nijmegen Dees79: ICSI 1, Tilburg Sammy88: ICSI 2, cryo tp, Mck leiderdorp Delia: ICSI 3, cryo tp, EMC Rotterdam Minnie Mouse 1974: ICSI 2, Tilburg Matroosje: IVF 3, Bronovo Den Haag Djuuzie: IVF 1, Ede ism Nijmegen Mari: cryo mislukt, nu icsi in amc Yvonne: ICSI 5 cryo tp, Dusseldorf wanneer starten Mus82: Half november Adventure: eind oktober/begin november Sinja: start deca 19 oktober , 31-10 start Gonal F. (of Puregon) Dees79: start begin november Sammy88: hopelijk eind oktober /begin novembr Delia: 5 okt decapeptyl, nu maar wachten op menstruatie Matroosje: 7 oktober (op mijn verjaardag ) decapeptyl Djuuzie: 12 oktober, eerste spuit Elonva Mari: 7 nov. eerste decapeptyl spuiten echo/fm afspraken Matroosje: 20 oktober Uitgangsecho 10-11: Sinja 1e fm Mus82: 15 november FM 1 mari: 22 nov 1e FM mari: 25 nov 2e FM punctie Minnie Mouse 1974: 04-10-2011 Djuuzie: 21-10-2011 Matroosje: 31-10-2011 Mus82: 23-11-2011 tp Minnie Mouse 1974: 07-10-2011 1+1=7 1976: 11-10-2011 (Cryo natuurlijke cyclus) Djuuzie: 24-10-2011 om 14.15 uur Matroosje: 03-11-2011 Adventure: 11-11-2011 Delia: 20-11-2011 (cryo met assisted hatching) Mus82: 26-11-2011 Yvonne: 21-11-2011 (cryo natuurlijke cyclus + ass. hatching) testen Matroodje: 15-11-2011 Adventure: 25-11-2011 Delia: 01-12-2011 Mus82: 10-12-2011 Yvonne: 05-12-2011 zwanger niet zwanger Minnie Mouse 1974[/I] Djuuzie Matroosje Adventure mk of ma
@Mari, hopen dat ze morgen weer een beetje gegroeid zijn! Wie weet zijn er nu wel wat meer groot genoeg!Succes! @Yvonne, volgens mij nieuw hier? Welkom en succes, zou een mooi sinterklaascadeautje zijn toch! Hier vandaag tp gehad, we hadden 12 eitjes, maar helaas zijn dat maar twee emmy's geworden, dat was wel even een fikse tegenvaller!! Had zo gehoopt dat we deze keer misschien eens een kansje extra hadden met een cryootje, maar helaas. Deze twee waren 'kanshebbers' (niet eens toppers dus!) en zijn allebei teruggeplaatst, nu afwachten... maar moet zeggen vandaag is heb ik echt een baaldag en dus niet zoveel hoop eigenlijk...
yvonne: welkom, ik hoop dat je een positieve test hebt met sinterklaas mus: wat jammer dat het resultaat wat minder was dan je gehoopt had. maar ik ga heel hard duimen dat deze 2 emmy's blijven plakken! hier vandaag weer een echo gehad. nog steeds 7 eitjes waarvan er maar 4 groeien en goed zijn. dus woensdag heb ik de punctie en dan zaterdag voor sinterklaas hopelijk de terugplaatsing. ben zo bang dat er niks is om terug te plaatsen omdat er nu maar 4 goed gegroeid zijn..
@ Yvonne welkom hier! succes in de wachtweken! @ Mus Snap dat je een onzettende baaldag hebt als je zoiets te horen krijgt ga ontzettend hard voor je duimen! Dikke knuffel voor jou! @Mari Balen zeg, wil dat zeggen dat ze van die 7 eitjes er straks maar 4 kunnen gebruiken? of hebben ze nog hoop dat ze toch mee kunnen doen? alvast succes voor woensdag!
Hoi allemaal, Ben weer een beetje opgeknapt! Had gisteren gewoon echt een baaldag en daarom was ik vrij negatief, natuurlijk viel het tegen, maar inderdaad 2 emmy's teruggeplaatst dus we blijven duimen!! Ben nu alleen echt ontzettend moe (terwijl ik toch echt heel de week heel rustig aan gedaan heb) en mijn buik is echt mega... ppfff, nog 14 dagen... Reageer morgen wel even op de rest, nu even op de bank...
mus wat fijn dat je toch weer wat bent opgeknapt. ik ga heel hard voor je duimen dat je straks een posi test hebt. ja, hier kunnen ze waarschijnlijk straks maar 4 eitjes gebruiken.
@mari succes morgen met de punctie! @mus goed om te horen dat het weer wat beter gaat, neem op tijd je rust en probeer ook wat afleiding te zoeken nu je in de ww zit.
@Mari, succes morgen!! Duim hoor, mijn vriendin had ook maar vier follikels, maar is wel zwanger nu!! @Adventure, dank je wel, doe mijn best Hoe is het met jou nu? En met de andere meiden?
Hoi meiden, even een update, ik heb zelf bloed laten prikken op dag 9 na de terugplaatsing van de cryo en het hcg is 7. Dat is nog superlaag maar er is wel actie. Het wachten is op een volgende uitslag over een week, dan moet het flink zijn gestegen. Hoe is het met de andere meiden op het wachtbankje? groetjes, Yvonne
@Yvonne, spannend! succes hoor!! Wat is het verder stil hier...iedereen vertrokken naar november/december? Zou ik misschien ook moeten doen, maar ja heb niet zo'n zin om daar nu nog binnen te vallen dus ik wacht gewoon hier nog even lekker mee....nog een weekje...!!! pppfff houd het echt niet meer uit!
Het is hier inderdaad wel heel erg rustig geworden. Vrijdag de 1 ste FM gehad en het was meteen goed, er was een eitje van ongeveer 16 mm. Nu moet ik vandaag de pregnyl spuiten en krijg ik vrijdag de terugplaatsing. Is nogal een verschil met vorige maand want toen moest ik er 3x naartoe voor een FM en nu maar 1 keer, vind ik wel ontzettend fijn. @ mus kan het me voorstellen dat je het niet meer uit kan houden, maar laat je niet gek maken. Houd nog even vol, ik duim nog steeds voor je! @yvonne en mari hoe gaat het bij jullie?
hallo, ik ben verhuisd naar nov/dec yvonne: spannend! mus: ik hoop zo dat je test positief is! ik duim voor je! adventure: fijn dat het meteen goed was. heel veel suc-6! hier is t helaas niet zo goed gegaan allemaal. punctie was erg pijnlijk, heel raar want dat had ik de 1e keer niet. en ik werd helemaal wit, begon te rillen en klapper tanden. 6 eitjes hebben ze eruit gehaald en 2 laten zitten. en als klap op de vuurpijl kreeg ik de dag erna te horen dat de tp niet door ging omdat er geen embryo's ontstaan zijn dus nu 12 dec een gesprek met de arts voor icsi 3
@Mari, o wat verschrikkelijk zeg!! Sterkte meid, hoop dat je niet al te lang moet wachten nu! Even heel tegenstrijdig nu, maar net al een heel stiekem testje gedaan....en ik zag echt een +, nog wel vaag, maar hij stond er echt (en dat is al verder dan ik ooit gekomen ben!!) Durf nog niet echt heel erg blij te zijn, maar o, wat zou dat een mooi sinterklaascadeautje zijn (net als ons mannetje was!!) pppfff!!
@mari wat erg dat het is misgegaan, dikke knuffel! Hoop dat je meteen door mag voor ICSI 3 @ mus hoop het voor je meid! * duimt nog een beetje harder door*