En misslove... Heb je al wat te horen gekregen?? Cadeautje: Fijn dat jullie ook begonnen zijn. Hoe is de eerste prik gegaan? Delia: Wat fijn dat jullie huwelijke de primolut overleefd heeft Nu hopen op mooie eitjes. Hier morgen de 2de echo. Hoop echt dat er nu wel wat te zien is. Ben zo bang dat ze het gaan afbreken... Of doen ze dat niet zo snel?? Liefs
pfffff dat viel niet mee die eerste prik zetten.............. uiteindelijk heeft mijn man het gedaan. ik had het graag zelf willen doen,maar het lukte me niet. De plek brandt nu een beetje en ik ben erg moe, of het daardoor komt? geen idee. We wachten af wat voor bijverschijnselen er nog komen gaan................... succes allemaal
@cadeautje: ik was ook heel erg moe na de prikken zetten. Dus je bent niet de enigste. Gelukkig dat je man ze kon zetten voor je. Succes nu!! @Babyvis: ze hebben gisterochtend gebelt voor terugplaatsing af te spreken. Maar helaas kregen we een teleurstellend telefoontje. Was geen bevruchting plaats gevonden. En 1 eitje was geen eitje alleen maar schilletje zeg maar. Nu gaan ze vandaag bespreken onderling wat ze nu verder gaan doen. Dus moeten nu volgende week terug komen voor verdere bespreking. Had milde medicijnen gekregen omdat ik nog zo jong ben. Dus zal mogelijk andere medicijnen krijgen. Dus zal begin komende maand wel weer mogen starten. Dan is de menstruatie weer begonnen. Maar was gisteren wel even met stomheid geslagen. Succes morgen Babyvis.
Ahhh misslove wat balen zeg!! En dat is denk ik nog zacht uitgedrukt. Kan me goed voorstellen dat je met stomheid geslagen was. Ik hoop voor jullie dat jullie snel weer verder kunnen! Sterkte.
@ missislove balen zeg! En logisch dat je met stomheid geslagen was!ik hoop dat jullie snel weer kunnen starten en dit keer met een beter resultaat. @babyvis hoe was het vandaag met de 2e echo? Hier de hele dag moe en misselijk, heb al naar de infolijn gebeld, moeten het even aankijken, kunnen bijwerkingen zijn. Straks de 2e prik, we houden moed. succes allemaal
Heb al eerder in deze topic mee geschreven. Heb nog niet alles kunnen lezen, maar wens iedereen heel veel succes en sterkte toe. Ik ben augustus met mijn tweede ivfpoging begonnen. Na de eerste poging heb ik een vroege miskraam gehad. Er waren uit deze poging helaas geen embryo's ingevroren. Ik heb 10 aug de tweede punctie gehad er werden in mijn linkereierstok 9 follikels aangeprikt, waarvan in 6 eicellen zaten (in mijn rechtereierstok gebeurd er niets). Zaterdag 13 augustus was de tp er was maar een eicel bevrucht. Ik zit nu dus in de verschrikkelijke wachtweken vandaag dag 8 na tp. Ik zo ongeduldig dat ik ben heb vanochtend een test gedaan en die was negatief. Was natuurlijk te verwachten, en ik ben nu nog zenuwachtiger dan voorheen.
Hallo Dames, Inmiddels heb ik al 3 echo's gehad. Ik reageer nog steeds niet op de Fostimon. De dosis is nu wel verhoogd. Na de verhoging hebben we 4 dagen later weer een echo gehad. Maar er was nog steeds nauwelijks groei. Het duurt 5 tot 7 dagen voordat je op de ophanging reageert. Dus ik ga nu nog verder met deze dosis en dan moet ik donderdag weer laten kijken. Maar ik ben wel gerust gesteld. Zolang ik niet op de hormonen reageer blijf ik eigenlijk op dag nul staan. Dus van afbreken is voorlopig geen sprake. En ik moest op mijn buik duwen om mijn linker eierstok beter in beeld te brengen en dat lukte. Dus dat betekend dat deze waarschijnlijk wel aan te prikken is. Ik was namelijk zeer bang dat dat niet kon. Dus voor nu nog een tijdje door spuiten. Zit nu al op CD 18. In verband met ons werk zijn wij donderdag is het oost Duitsland. Dus we zijn er mee bezig om daar naar een kliniek te gaan. Dit hebben we besproken met het ziekenhuis en dat mochten we proberen. Anders moeten we 5,5 uur auto rijden naar rotterdam. Voor de afgelopen echo hebben we ook al uren in de auto gezeten omdat we steeds vanaf Duitsland komen rijden. Maar zo is het leven van een schipper een mooi leven Lynn wat erg van je miskraam!! En wat balen dat jullie tot 2 keer toe geen cryo's hebben. Ik ben er nog helemaal niet mee bezig met vanaf wanneer je zou kunnen testen, dus ik weet dat niet. Hoeveel dagen had je eigenlijk moeten wachten? Ik wens je in ieder geval heel veel sterkte met wachten!!! En hoop echt dat ie nu mooi blijft plakken. Cadeautje hoe is het me de vermoeidheid en de misselijkheid? Misslove; wanneer moet je voor het bespreken van wat nu verder weer naar het ziekenhuis?? Hebben ze maar 1 eitje kunnen aan prikken? of waren er wel meer maar zijn ze niet bevrucht? Delia; hoe was je eerste FM? succes allemaal
@babyvis, kan dat zomaar dan? naar een kliniek in Duitsland? die weten toch niet met wat voor behandeling je bezig bent in NL? Begrijp ook wel dat je geen zin hebt om 5,5u in de auto te zitten ik hoop dat het kan. En mocht je na deze verhoging nog niet reageren, gaan ze dan nog verder ophogen?? @Lynn er zijn meiden die 10 dagen na de tp voorzichtig positief testen, 8 dagen lijkt me erg enthousiast! Ik heb ook altijd voor de testdatum al getest en was altijd negatief. Behalve de eerste keer, toen heb ik netjes gewacht tot de testdatum en die was hartstikke positief ik ga duimen voor een plakkertje! @Misses... wat een tegenvaller!! ik kan me voorstellen dat je alles verwacht had, behalve dit hoop dat je snel verder kan @cadeautje Hoe staat het ermee ? Ik ben gelukkig nooit misselijk geweest, ik heb wel altijd hoofdpijn van de prikken. Mijn eerste FM ging goed links 3 van 11 mm en nog wat kleintjes, rechts 2 van 12 en ook nog wat kleintjes. Donderdag weer terug voor volgende meting en dan zaterdag of zondag de punctie.
Ja, dat kan zomaar. We hebben het in overleg met het maasstad gedaan. En het is ook gelukt. Donderdag hebben we een echo in een kliniek in magdeburg. Ik neem mijn schema mee. En dan bel ik donderdag weer naar het maasstad voor hoe verder. Ophogen en afwachten of als er al wel groei is dat ik dan alsnog naar Rotterdam moet komen. Dit maakt het wel nog spannender. Maar Duitsers hebben in onze ook medisch een goede naam. Dus ben er ook gerust in. Dat ziet er al goed uit Delia. Hoop dat ze mooi door groeien.
Hallo dames, hier gaat alles zijn gangetje, veel misselijk, opvliegers, hoofdpijn en erg moe. De prikken vallen gelukkig wel mee, inmiddels hebben we de 2e spuit erbij. Morgen hebben we de 1e echo, we zijn erg benieuwd wat er te zien zal zijn.
@cadeautje... en? hoe staat het er momenteel voor ? Ik hoop dat er genoeg te zien was @babyvis... lekker dat je niet helemaal terug hierheen hoeft te komen en je gewoon in Duitsland terecht kan. Ben benieuwd of ze nu een groeispurt hebben gemaakt, hoop het wel voor je!! Hier flink wat gerommel in mijn buik, groei maar lekker door eitjes hoe meer hoe beter !! (normaal is mijn opbrengst 5/6, dus hoop nu wel op wat meer)
Vanochtend de 1e echo gehad. Er waren veel eitjes te zien, maar allemaal nog beneden de 10mm. We moeten door gaan met prikken en vrijdag weer terugkomen voor de 2e echo. we hopen dat ze flink gaan groeien. Voor de rest zijn de bijwerkingen nog voldoende aanwezig en proberen we ons rustig te houden. Iedereen heel veel succes!
@Cadeautje: Spannend!!! Bij mij waren het de 2de echo ook meer en groter. Wie weet komen we je tegen. Succes!! Wij mogen vrijdag voor ons tweede poging want eerste keer is niet geslaagd. Hoop dat we bij de volgende menstruatie weer mogen beginnen. Dat zou dan komende week zijn. Maar eens flink duimen!!!
@missislove we gaan voor je duimen en hopen dat je snel mag gaan starten en natuurlijk met een beter resultaat. En wie weet tot vrijdag haha Ik hoop wel dat er vrijdag inderdaad meer en grotere te zien zijn. Geen idee wat ze anders gaan doen................................... succes allemaal!
Goedemiddag, Mijn partner en ik zijn sinds januari 2010 bezig om zwanger te raken... we zijn er in begin dit jaar achter gekomen, dat mijn partner geen zaadleiders heb, omdat hij drager is van taaislijmziekte en daardoor dus de zaadjes niet naar buiten komen.. Gelukkig hebben ze met een operatie de zaadcellen weg kunnen halen en in kunnen vriezen.. Afgelopen maandag zijn we naar de voorlichtingsavond geweest en 13 sept hebben wij een intakegesprek bij de ivf arts in het Erasmus MC.. Wat is jullie ervaring met het Erasmus? Mag je snel gaan beginnen als je intake heb gehad? Liefsss
Ik heb vanmorgen ook weer een echo gehad en er waren er maar 3 echt goed doorgegroeid. Die zitten nu rond de 18. Nog wel diverse van rond de 13-15 dus morgen weer terug en dan maar kijken of ze nog een groeispurt gemaakt hebben. En dan zondag of maandag de gevreesde punctie @Dessing86 onze ervaring is dat we eigenlijk heel snel na onze intake mochten starten. Heel veel succes met jullie poging !!
We hebben vanochtend weer een echo gehad en mogen morgen terug komen voor een 3e echo. Er zit er 1 van 17 mm, 1 van 14 mm en 1 van ruim 12 mm. De rest is rond de 10 mm. Ze willen morgen kijken of er nog kleintjes zijn die een groeispurt maken en hoeveel de rest groeit. Mijn baarmoederslijmvlies is nu 10 mm en daar was ze tevreden over. De gynaecoloog zei dat ze verwacht dat de punctie maandag of dinsdag zal zijn. We wachten rustig af @ delia heb jij je echo alweer gehad? en heb je de datum voor de punctie al? @dessing wij konden binnen 2 weken na intake starten. @ missislove Hoe is het gesprek gegaan? mag je volgende week starten? Ik heb je niet gezien in het Erasmus vanochtend, het was erg rustig, wachtkamer was leeg haha Succes allemaal!
@cadeautje, ik heb vanmorgen ook weer een echo gehad en moet morgen weer terug, ze waren maar een mm gegroeid ofzo, dus ze was nog niet echt tevreden. We lopen gewoon gelijk op ik heb de punctie ook wrs maandag of dinsdag... Hoe laat moet je morgen? misschien zijn we elkaar al wel tegengekomen. Meestal zie je in de ronde waar je in bezig bent vaak de zelfde gezichten in de wachtkamer (is mijn ervaring) @missislove was jij diegene die zich afvroeg of je je moest melden toen de receptioniste ineens wél op haar plek zat en toen naar binnen geroepen werd en hoe is je gesprek gegaan, hoop dat je volgende week mag starten!
@delia wij hebben morgen een afspraak om half 9, lekker vroeg en kan mijn man daarna nog voetballen haha Ik ben heel weinig mensen tegen gekomen tijdens onze bezoeken en zeker vanochtend was het heel erg stil. En als ik het zo lees lopen we inderdaad gelijk op. Succes allemaal!
Dan ben ik na jullie, ik mag om 08:45u aantreden kon wel later maar ik moet om 12:00u beginnen met werken succes morgen !!