Lobke, ik denk aan je! 9Zou toch echt te erg zijn dat het niet doorgaat omdat je te veel! follikels hebt...) Jufaman, hopen op 4 goede bevruchtingen! (In ieder geval 1 )
22 blaasjes waarvan enkele al rond de 18mm (3stuks ofzo) de rest schommelt tussen de 14 /16mm ....en een enkele hele kleintjes. Vanmiddag belt ze terug over of ik nog meer moet zakken met de eenheden van gonal f . Morgen weer een echo en dan zullen ze knopen doorhakken. Mss zondag punctie
Lobke, Spannend zeg, maar de punctie gaat waarschijnlijk wel gewoon door? Ik heb sinds vanmiddag last van hele lichte menstruatieactige kramp, slecht teken? Roli, Marlies en Pien, herkennen jullie dit?
Lobke: spannend hoor, maar volgens mij moet het dan wel door kunnen gaan hoor, is niet erg als de paar grootsten nog iets doorgroeien, als je maar een mooi aantal tussen de 18 en 22 mm hebt. Weet je al of het doorgaat? Jufaman: fijn, weet je al wanneer je terugplaatsing hebt? Bunny: ik zou zeggen: goed teken . Ik voel namelijk niets en dat voelt ook zo leeg en nietsig... wil zo graag even iets van een kramp of steek voelen ofzo dat ik het idee krijg dat er tenminste iets gaande is . Iets van een innestelling ofzo...
Lobke, dAt is wel spannend. Ik had op de gegeven moment ook rond de 25 grotere eitjes. En toen had ze nog niet eens die kleinere geteld. Bij mij moesten ze idd ook overleggen. Maar gélukkig mocht de punctie doorgaan. Neem wel je rust en blijf goed water drinken!!! Luister naar je eigen lichaam!!
Bunny, ik heb vandaag ook kramp. En dan voel ik ineen weer van alles rond me eierstokken. Ik heb ook echt geen idee of het nou goed of slecht is. Ik heb het ook erg benauwd. En af en toe voel ik me wat licht in me bovenkamer. Maar we blijven duimen op goede afloop.. Gelukkig moest ik deze week veel werken heb ik in iedergeval wat afleiding.
Lobke - spannend. Ik hoop dat de punctie toch gewoon doorgaat. Anders is alles ook zo voor niks geweest. @Bunny & Pien - Ik voel eigenlijk nooit iets. Nu ook niet. Helemaal niks. Zit daar juist altijd over in. Maar Pien, de vorige keer dacht ik ook "ik ben vast niet zwanger want ik voel helemaal niets" maar toen was ik het dus wel. Toen wilde ik juist dat ik wat zou voelen. Uiteindelijk kreeg ik krampen, en ging het toen mis. Dus bij mij betekenen krampen en steken schijnbaar dat het mis gaat. Maar heb op het forum ook genoeg gehoord bij wie dat juist betekende dat ze zwanger waren. Vind het allemaal maar stom. Ik wilde dat ik een chipje had in mijn baarmoeder, die ieder uur een sterk vergrote foto van het embryootje maakt, die die dan automatisch naar je mailbox stuurt, met daarbij de volgende informatie: Leeftijd: 9 dagen en 8 uur Aantal cellen: 40 Vitaliteit: goed ofzo, bedenk maar wat. Dat zou fijn zijn @Roli, ik ben ook af en toe benauwd en dan ineens licht in mn hoofd. Zo raar, heb ik nog nooit gehad. Geen idee waar dat nou weer aan ligt.
Roli/Bunny: ja m'n eierstokken denk ik ook nog wel eens te voelen. Maar ik denk dat dat dan nog komt van de punctie, dat ze nog wat gevoelig zijn ofzo. En ook voel ik mijn darmen wel wat, maar die darmen doen altijd wel wat bij mij, da's niet echt anders te noemen . Mijn borsten begonnen vlak voor punctie gevoelig te worden, maar dat neemt nu af... Maar afleiding is inderdaad het best! Ik zie wel waar het schip strand, ondertussen probeer ik maar zoveel mogelijk dingen te doen. Had vandaag wel een lekker volle dag op het werk en vanavond weer plannen en het weekend ook, dus dat zit wel weer even goed.
Wat een slopende weken zeg, pffff. Het voelde op den duur meer aan als gekriebel en een jeukend gevoel. Ik heb het vandaag ook best benauwd hoor, maar hier in limburg was het vandaag ook benauwd. nog 10 dagen te gaan
Ik heb van mijn 1e ICSI-poging 1 verse tp gehad en eentje 2 maanden later van een cryo. Bij de 1e tp verloor ik bloed 10 dagen na tp. Had ook menstruatiebuikpijn vooraf. Bij de tp van een cryo had ik al 4 dagen na de tp bloedverlies. Toen wist ik al meteen dat het fout zat. Ik weet dus helaas niet hoe het voelt om echt zwanger te zijn. Heb ook geen testen gedaan, aangezien dit echt pas na 13/14 dagen na tp mag van mijn gyn. Want er zijn heel veel gevallen bekend van vroege positieve testers, waar het alsnog misgaat. En dan bedoel ik voordat je officieel in het zkh gaat testen! Ik geloof echt niet dat iemand dat zou willen. Succes meiden in deze zware tijd! Ik leef met jullie mee. Ik heb as zaterdag de terugplaatsing!!
Ja meiden het is erg lastig he die wachtweken . Niets voelen zegt kennelijk ook niet altijd dat het niets is, en wel wat voelen zegt ook niet altijd wat. Inderdaad gewoon stom! Goed idee van je Marliesje! Wie weet is de techniek over 100 jaar wel zover .
Verpleegkundige had gebeld....overleg gehad met gynaecoloog...gewoon 112,5ie aanhouden...morgen echo...als alles dan rustig is (kleine blaasjes) evt. Bloedtest...voor hormoonwaardes? Gaat zondag een punctie plaatsvin den....zeer spannend...gelukkig hebben julie deze ook overleefd
Lobke, waarvoor is die bloedtest dan? (wat voor hormoon waardes) Om te kijken of je geen hoog risico op overstimulatie hebt ofzo? Blijft dus nog even spannend, gelukkig weet je morgen meer! Ik hoop dat je zondag de punctie hebt dan! Komt helemaal goed hoor, zoals je zegt, wij hebben het ook overleefd. Ach, en zo erg is het niet. Bij de tandarts maak je ergere dingen mee. Ik ben dan ook banger voor de tandarts dan voor een punctie. Als ik moest kiezen tussen een wortelkanaal behandeling en een punctie koos ik altijd de punctie!
Ik sluit me bij Marliesje aan! Alleen het nadeel van een punctie is dat je er wekenlang hormonen voor hebt moeten spuiten, bij een wortelkanaalbehandeling hoeft dat niet . De punctie zelf was het probleem niet...
Lol, nee, dat moest er nog eens bijkomen. Aan de andere kant, voor mijn vorige wortelkanaal behandeling heb ik weken nauwelijks kunnen eten, was ook niet echt prettig. (maar wel geheel mijn eigen schuld omdat ik het naar de tandarts gaan bleef uitstellen )