Elise75 wat goed nieuwss heel veel succes met de tp vanmiddag en hopelijk blijft de emmy mooi zitten!! joepiee en dat mag bij de lijst hoor vind ik absoluut geen probleem
@ Shereen wat leuk zeg een jongen gefeliciteerd en geniet er van. @ elise wat goed 3 embryo's en succes bij de terugplaatsing @ marjolein we houden dan 20 oktober aan hè? Als iedereen dan kan We zullen wel van te voren moeten reserveren neem ik aan Gezellig met ze alle zeg Als we nou ook straks allemaal baby's hebben organiseren we een mama baby dag haha lijkt me echt cool
@ Elise super goed nieuws. Succes vanmiddag. @ Shereen leuk dat het een jongetje wordt @ Xiarax dat lijkt mij ook een leuk idee
Goed idee, Kiarax! Doen we! Elise, veel succes zometeen! Dus je komt zometeen weer gezellig naar Utrecht? Ik kom er net vandaan, mét pen. Was wel lief, kreeg er ook een uitgebreide instructie bij hoe het werkte. Lijkt idd veel op de Gonal pen, alleen je moet de patroon er zelf in doen. Heb er wel weer even zitten wachten, bleek dat de dame bij de receptie het vergeten was door te geven.... Nou ja, ze verontschuldigde zich wel 10x, was ook wel sneu. Ach ik ben het gewend, alles waar -arts bij staat, zorgt vrijwel altijd voor een half uur vertraging...
Shereen, jeeej super leuk een jongen! Elise wat een geweldig nieuws gewoon 100% score op je eitjes, daar zit toch zeker wel een plakker tussen? Het MOET gewoon, succes met de TP! Mini leuk dat je ook wilt afspreken kunnen wij elkaar ook eens ontmoeten, lijkt me echt heel erg leuk! Ik ben er namelijk ook bij Ennuh Boboke natuurlijk ook, gezelli!
Wauw Elise, gewoon alle 3 goed!!! Dit moet een geluksdag zijn. Geniet ervan meid, lekker broeden. Wij vertrekken zometeen voor 5 dagen naar Rome, dus zal even wat minder actief zijn. Lees af en toe wel bij, maar reageren op telefoon is niet ideaal..
@ Tamara heel veel plezier rust lekker uit! we horen je wel weer op FB hihi en lekkere pizza's eten daar he! jammieeeee
Elise wat een superscore zeg ! Gefeliciteerd!Worden ze nu gelijk ingevroren? Alles goed gegaan met de tp? Marjolein gelukkig heb je t kunnen regelen met de pen. Zou inderdaad wel heel vervelend geweest zijn als je er te laat achter komt. Oh en ik heb je een pb gestuurd . Shereen fijn dat alles goed was met de echo en wat leuk een jongetje! Nu kun je inderdaad gericht gaan shoppen . Mag je omgeving t ook weten of laat je t een verrassing? Tamara heel veel plezier in Rome ! Ik geloof dat ik toch behoorlijk wat mis zo zonder facebook . Ik ben echt zo slecht met dat soort dingen, heb er echt helemaal geen verstand van . Ik heb mijn vriend al gevraagd of hij niet een fb kan aanmaken alleen voor jullie. Ik wil nl geen openbare fb. En dat gaat ie doen, zodra we tijd hebben . Kom ik jullie daar ook nog vervelen . Fijn weekend iedereen!!
Hoi meiden, Terugplaatsing is helemaal goed gegaan. er zit en 8-cellige embryo in mijn buik... spannend weer..... De andere 2 embryo's waren 5 cellig en hadden al wat fragmentatie, dus ze beoordelen morgen of die worden ingevroren. Daar wordt ik voor 12 uur voor gebeld. Maar daar verwacht ik dus niks van......en dat is prima. Deze Emmy moet gewoon blijven plakken Daarna even naar een dorpje in de buurt van dordrecht voor een bruiloftsreceptie van mijn kamergenootje op het werk. Ze dacht dat ik niet zou komen, dus was zeer blij verrast, erg leuk!! Ik kon met een andere collega meerijden, dus dat was wel erg fijn. (het is een uur heen en een uur terug rijden en dan hadden we nu ook veel files) Nu volledig uitgeteld op de bank naar the voice kijken en dan vast lekker slapen vannacht. Morgen ga ik met een zwangere vriendin naar de joolz fabriek om haar kinderwagen uit te zoeken. dus erg leuk!(als ik me goed voel)
Klinkt als een drukke dag, elise! Fijn dat je een mooie 8cellige emmy aan boord hebt! Nu lekker broeden en op naar een mooie positieve test! Moet lukken!
Elise fijn dat de tp goed is gegaan en inderdaad nu broeden . Ik ga heel hard duimen dat jij de eerst bent in de roze/blauwe golf die hopelijk in dit forum gaat komen. Essy hoe is t nu met jou? Al een beetje van de schrik bekomen? Je had toch vandaag weer een fm?
@ boboke haha leuk dat je straks ook fb hebt, is heel makkelijk aan te maken en straks ben je er verslaafd aan Zodra het zover is mail mij even je fb pagina dan kan ik je toevoegen aan onze IVF / icsi site. @ elise wat goed zeg nu lekker broeden en hopelijk krijgen we positief nieuws. Wanneer is je testdatum?
Heb ik weer hoor. Denk je door de pil in ieder geval 3 weken geen bloed te zien, begint vandaag al de bruine afscheiding en de menstruatiekrampen . Ik moet eigenlijk nog 5 dagen de pil slikken. Ik kijk het nog even aan en als t meer wordt ga ik wel het ziekenhuis bellen of ik eerder mag stoppen. Door de gebeurtenissen op vakantie zat ik vandaag ook niet lekker in de auto. Was echt de hele tijd bang dat er weer een herhaling kwam van toen. Hoezo een klein trauma . Kiarax heb je een pb gestuurd .
Hier helaas minder goed nieuws... ik heb geen cryo's...... ze waren wel mooi door gedeeld, maar helaas teveel fragmentatie om in te vriezen. Erg jammer. Al had ik het wel al een beetje verwacht omdat ze gisteren al zeiden dat ze fragmentatie hadden, ja en dat is niet goed. Maar goed, de Emmy in mijn buik gaat het gewoon goed doen en dan heb ik de cryo ook helemaal niet nodig! Net samen met een vriendin (sabineD,die hier in het begin mee schreef) naar amsterdam geweest, naar de joolz store.... zij is 28 weken zwanger. Was wel leuk om te zien. Mooie kinderwagen, maar mennnn, wat een geld, hahahaha Nu volledig uitgeteld op de bank, de pijn is vandaag goed te doen met paracetamol dus dat is fijn. Fijne avond allen!
@Boboke, dat is wel erg balen.... hopelijk zet het niet echt door. Maar ik snap wel dat je even een traumaatje hebt opgelopen hoor.... houdt moed en vertrouwen
In afwachting om te starten: Sylviabobo -- 1e kindje -- ICSI 2/cryo -- september aanmelden Meisje1977 -- 1e kindje -- IVF 2 -- beginnen in November Majorana -- 2e kindje -- ICSI 3 -- beginnen in oktober VeerleV -- 1e kindje -- IVF 2 -- beginnen in oktober Boboke -- 1ste kindje -- IVF 1/cryo -- in september Taatje84 -- 1e kindje -- IVF 2/cryo -- Kiarax29 -- 1ste kindje -- ICSI 1/cryo -- eind september aanmelden Onderdrukkende fase (lange protocol): Stimulerende fase: Essy -- 4e kindje -- IVF1 -- 6/9 1e FM Punctie/terugplaatsing/wachtbankje/NOD Minigirl -- 1e kindje-- IVF 1/cryo, 30/8 TP Fisher -- 1e kindje -- ICSI 1/cryo, 1/9 TP Elise--1e kindje-- ICSI2--10/9 punctie, 13/9 TP- nod 27/9 Zwanger: Jan10 -- tp 6/8 -- zwanger -- Pipsqueak -- 1e kindje -- IVF 1 -- zwanger -- Kit -- 2e kindje -- IVF 1 -- zwanger -- Sabinedl -- 1e kindje -- ICSI 1 -- zwanger -- Jongetje Staffie84 -- 1e kindje -- IVF 1 -- zwanger-- Debs1 -- 1e kindje -- IVF 1 -- zwanger Poekies -- 1e kindje -- IVF 1 -- zwanger -- Miepje1985 -- 1e kindje -- ICSI 2 -- zwanger -- Christina90 -- 1e kindje -- ICSI 1 -- zwanger Shereen1987 -- 1e kindje -- IVF1 -- zwanger-- jongetje Van het wachtbankje afgevallen: Miskraam Boboke -- 1ste kindje -- IVF 1, MA 12+3, hartje gestopt op 9+2
Boboke, kom je ook op facebook. Gezellig! Ik zit er sinds een paar minuten ook op Elise, wat fijn dat alles goed gegaan is. Je hebt nu een mooie 8cellige embryo aan boord. Wat knap dat je kinderwagens kunt kijken voor een vriendin! Ik vind het steeds moeilijker om bijv. op kraamvisite te gaan. even ego. Heeft een van jullie ervaring met het lange protocol. Ik oest deze keer eerst aan de pil en ik krijg op de laatste pildag een echo en op pildag 17 moet ik aan de decapeptyl. Maar ik ben vooral benieuwd naar wanneer ik dan aan de hormonen moet? Dan ik de punctiedag een beetje inschatten