Pillow, gefeliciteerd!! Nu lekker genieten! Dufel: spannend! Hoop voor je dat het door gaat zetten! Ik ben nu 1 dag overtijd, mags. Maar omdat ze verwachten dat het kindje aan de grote kant is willen ze me niet te lang door laten lopen. Ik moet het nog maar afwachten met de groeiecho's.. Bij mijn dochtertje zaten ze er een pond naast!! En inderdaad, ik wil ook het liefst natuurlijk bevallen. Ze komt morgen al lekker op tijd en mag dan afwachten tot 16.00. Manlief blijft lekker thuis morgen. Daar ben ik erg blij om!
Zo even lekker relaxte avond... Kijken wat de nacht ons gaat brengen. Pot framboosbladthee met wat lekkers, de bitter lemon staat koud, heb een heel end gewandeld vandaag en een halve liter tonic gedronken. Ananas gegeten, middagdutje gedaan, wat dingetjes gepoetst, ik ben er klaar voor! Kom maar op!
Gefeliciteerd Pillow!!! Prachtige naam, die heb ik nog nooit eerder gehoord. Goed gedaan hoor, niet niks om persweeën weg te puffen... Dufel....spannend zeg. Hopelijk heeft het strippen van alles in gang gezet en beval je morgen! LoveP, het duurt nooit lang meer! Succes alvast. Mags, hier verlopen ook alle dagen zo. 's Avonds moet het huis spic en span zijn, de koelkast gevuld en de wasmanden leeg. Haha, heb echt nesteldrang. Vanmiddag nog het tuincentrum leeg gekocht en mijn vader heeft me geholpen met planten. Dus de tuin ziet er nu ook top uit. Kom maar op met die bevalling! Heb nog geen ananas ed gegeten, ik geloof er niet zo in. Anoswing, pfoe lijkt me pittig met zo'n heftige BI. Heb daar de vorige zwangerschap ook flink last van gehad, maar niet zo erg dat ik op krukken moest lopen. Zodra de baby eruit was, was de BI over. Deze zwangerschap heb ik er een stuk minder last van gelukkig. Heb je nu fysio aan huis straks eerst?? Geniet lekker van je kleintje.
haha ik ben dus niet de enige gestoorde waarbij savonds het huis spik&span moet zijn, de wasmanden leeg en de (koel)kasten gevuld! Hier moet de box nog in elkaar gezet worden, ik mis schroeven dus kan het niet zelf doen. Nu moet ik wachten tot mijn vader morgen langs komt met zijn verzameling schroeven haha. Ik vind het dus maar niks dat die nog niet klaar staat.
Haha hier ook nesteldrang. Gister moest en zou ik nog extra wc papier, wasmiddel/wasverzachter enzo hebben. Kom thuis tot de conclusie dat ik nu 7! flessen wasverzachter heb staan hahahah. Hier rustige nacht gehad. Het blijft rommelen maar zet helaas niet door. Ik ga er sowieso vanuit dat ik morgen weer naar t ziekenhuis moet voor opnieuw strippen/ctg. Ben er verder heel relaxed onder en laat het lekker over me heen komen.
Hier indd ook altijd gevulde koelkast.. Omdat de AH zon beetje mijn enige uitstapje is! Spannend dufel! Hoop dat t een beetje doorzet bij je!! Lovep.. Veel succes vandaag.
Geen baby hier nog! Drukke ochtend achter de rug, moestenet zoontje naar kno poli voor controle... Hadden een afspraak om 10.15, om 11.30 maar eens gevraagd hoe veel langer ze nog uitliepen... Oeps sorry foutje gemaakt jullie zijn als volgende aan de beurt! Echt serieus... Er zit een hoogzwangere vrouw met een krijsend ongeduldig kind een dik uur voor je neus en dan gaat er geen lichtje bij je branden dat die nog steeds niet aan de beurt zijn geweest?! Grr. Vanmiddag nog naar de vk voor controle ook. Ben nu al gesloopt, pfff. Hoop dat alles okee is en ik niet weer een tripje naar het zkh mag maken Iedereen aan het genieten van het mooie weer?
LoveP hoe is ie bij jou? Hier alles goed en nog steeds wachtende.... Gisteren een mega drukke baby in de buik, leek wel een volksverhuizing, vandaag weer rustig. Merk wel dat ik een beetje in mijn eigen wereld begin te raken, ik hoop gauw te bevallen want dat mag wel een keertje nu toch??
Roerei, hier precies hetzelfde. Vannacht was de baby echt superdruk. Vandaag veel minder. Hopelijk stilte voor de storm.
Hier niet, beetje jammer! Ik ben ook pas als kaatste aan de beurt dus mag niet klagen, maar ik hoop stiekem dat ze snel gaat komen. Ben erg echt wel een beetje zat van!
Hier ook niet, ook geen volksverhuizing meer gehad of krampen, alles zit weer in de relaxmodus (behalve ik zelf haha)
Even een update: Vanmorgen om half 10 in t ziekenhuis geweest. Eerst aan de ctg en bloeddruk gemeten. Baby was erg rustig. Bloeddruk weer te hoog. Urine laten checken, licht spoortje eiwitten maar geen reden tot zorgen. Overleg gehad met de gyn en ze vinden het toch beter om te gaan inleiden. Straks om 17.00 uur moet ik terugkomen en krijg ik een ballon geplaatst. Dan weer ctg en als dat goed is mag ik thuis slapen. Morgenochtend om 7.00 uur melden en dan gaan ze me inleiden. Erg spannend!! Ik heb al 1.5-2 cm ontsluiting dus als de ballon zn werk doet kunnen ze morgen gelijk mn vliezen breken. Dan hopen dat mn lichaam het zelf oppakt en anders infuus. Grote kans dat ik morgen mama wordt♡
Hier ook nog geen baby.. Wel enorme voorweeen gehad maar zet niet lekker door.. Nu alleen nog harde buiken!!
Dufel wat spannend! Veel succes! Hier ook niks. Af en toe een harde buik. Ben er klaar mee, wil bevallen, zit alleen maar sjagrijnig te zijn... Bleh.
Gefeliciteerd Pillows!! En Dufel, wat spannend meid! Sorry ik ben hier niet zo trouw maar heb jullie ff bijgelezen Geen baby hier ook, ben het ook spuugzat. Die gaat gewoon nooit meer komen :'(
Vervelend is dat he als het niet doorzet... ik heb ook al dagen last. Slaap er ook slecht van. Hoop dat het snel mag doorzetten bij jullie