@Butterfly: geen idee, vroeg het me zelf ook al af. Ik zou me kunnen voorstellen dat dat al redelijk snel gebeurt omdat de embryo al in de baarmoeder zit, en dus niet nog door de eileider naar de baarmoeder hoeft. Maar om eerlijk te zijn weet ik het dus gewoon niet
@Butterfly: ik bekijk het altijd zo .... "normaal" gesproken nesteld een embry 5 a 10 dagen na de eisprong in. Dus ik kijk altijd hoe oud de embryo is, bijvoorbeeld hij word teruggeplaatst als hij 3 dagen is en dan reken ik 7 dagen verder, tot die dag zou hij dan kunnen innestelen, kan natuurlijk altijd sneller of langer duren. Misschien is het wel onzin hoor wat ik nu zit te schrijven, maar zo reken ik het altijd uit.
He meiden! Bedankt voor de felicitaties! Zo weer een jaartje ouder...Druk gezellig dagje gehad gister en was helemaal kapot ben nu nog moe... Ik had na de tp aan de arts gevraagd hoe snel de innesteling plaats kon vinden en zij zei zelfs al binnen 2 a 3 dagen...Dus kan al best snel...Hebben jullie ook een gevoelige buik? En hoe voelen jullie je verder? Ben heel nieuwsgierig weet gewoon niet hoe ik me voelen moet je hoopt dat het blijft zitten maar ben ook weer zo bang dat het mislukt... Liefs Char
ooh elk plopje, steekje en pijntje wordt geanalyseerd hier hoor Redelijk gevoelige onderbuik, vooral links (terwijl mn eisprong rechts was) Maar leuke dag gehad dus gisteren Char? Maar ik ben kalmer dan de 1e keer heb ik het idee. Toen was ik zooo zenuwachtig en had ik zo'n buikpijn op de dag van TP, dat ik er dagen daarna ook nog last van had. En dat heb ik nu gelukkig niet. Jammer dat ik moet werken vandaag. Had graag op het bankje in de zon gezeten. Ik schuif vanmiddag weer aan Wat is het lekker weer he!
Zo het is genieten! Vroeg in de middag lekker wezen wandelen met mijn hond...Straks weer lekker een ommetje maken met mijn maatje! Gek he mijn hond wijkt echt niet van mijn zijde hij is zo waaks...Alleen hij laat me niet met rust! hihi Idd ieder plopje of steekje begin ik al te stressen...Had op de dag van de tp ook last van buikpijn...Tja we kunnen niet anders dan afwachten he? Nou werkse en tot straks op het bankje!
Nou zal ik je vertellen Char... Ik heb een kat en tijdens mijn stimulatie voor de punctie in november heeft ze een paar keer echt op mn buik gezeten. Alsof ze mn eitjes aan het beschermen was. Let wel, mijn kat zit nooit, maar ook NOOIT op schoot. Naast mn hoofd op de bank, tussen mn benen, op mn voeten, maar nooit op schoot. Ik vond dat toen zo bijzonder!! bij mijn 1e TP is ze ook weer op schoot komen zitten. Ik ben nu nog in afwachting Beestjes voelen dat volgens mij echt aan!
Ja ik denk ook dat beestjes dat aanvoelen. Onze kat heeft vanaf het moment dat ik zwanger was niet van me zijde geweken. Toen ik bevallen was. Was ze zooooo jaloers. Maar met me weeën zat ze braaf naast de douche te wachten. Gelukkig was ze weg op het moment supreme
Ja mooi dan eigenlijk wel he? En ja idd dieren voelen alles aan...Ook wel grappig mijn hond wil op mijn schoot kruipen maare hij vergeet dat hij een grote labrador is hahaha...Hij beschermt me buiten nog erger zelfs...Hij houdt iedereen in de gaten...Denkt hij iets of iemand al niet te vertrouwen gaat zijn kop en staart omhoog!
Hahha wat schattig zijn dieren toch. Ze voelen veel aan! Ja jeetje lastig hè dat je of vanalles voelt en weer niks..... Heb al paar x kleine steekjes gevoeld en soms een wat licht zeurderig gevoel. Maar ja, dat heb ik wel vaker gevoeld!!!!!!!!! Zegt dus eigenlijk niks. Nu ik dit schrijf weer een wat duidelijkere steek rechts onder m'n schaambeen... Wat moet je er allemaal van denken. Voor degene die al zwanger zijn geweest, voelde het toen echt anders of was er ook geen verschil met andere maanden? Die onzekerheid is best naar! Ook wel lekker om te dagdromen dat je zwanger bent omdat je er nu wel dichterbij bent dan ooit!
Ik voelde niets. Behalve drie dagen na de tp had ik enorme steek in me baarmoeder. Ik vermoed dat dat de innesteling was. Verder had ik geen last van me borsten of baarmoeder. Alleen can me darmen. Ik realiseerde me dat opeens en toen heb ik de test gedaan en die was positief.
Ik voelde ook niets!! 2 dgn na tp zeurende bm, ook op 5 dgn na tp, maar verder dus ook niets... Klachten van misselijkheid en borsten kwamen veel later pas. Onderrug nooit gevoeld. Wel al snel last van obstipatie. In m'n normale cycli heb ik ook nergens last van trouwens. Morgen punctie, brrrrr
Susan: sterkte morgen met de punctie! Hoop dat ie meevalt voor je. Hoe zat het nou ook al weer met die cryo's, wanneer je te horen krijgt hoeveel er zijn? Jij zei mij volgens mij 2 weken? Waarom duurt dat ze lang? Ik had vrijdag de tp en dan weten ze toch al lang nu of t invriezen is gelukt........ En ze hadden mij gezegd dat ik nu een 8 cellige terug heb maar niet van klasse 1 2 3 4. Weet jij de reden waarom t vu me dat niet heeft gezegd? Ze zeiden dat t een goede 8cellige was...
Welkom Nadina..Klets hier maar lekker mee want hier zit iedereen in hetzelfde schuitje...Dus als je vragen hebt roep je maar! Veel succes met alles wat komen gaat...En als je wil vul het lijstje maar in!
Butterfly, ze kijken nog 1 dagje aan of ze goed genoeg zijn voor de vriezer. Je krijgt dan schriftelijk bericht daarover. Ik heb vorige keer letterlijk aan ze gevraagd welke klasse het was, daarom zeiden ze het toen. Niet uit zichzelf ofzo Maar 8-cellige op dag 3 is echt heel goed hoor! Sophie had dan een hoge klasse 2 notering (geen 1 dus) maar zo zie je maar, dat dat niet eens zoveel zegt. Zij was trouwens ook 8-cellig.
Succes morgen susan!! Ik had in jan ook een paar dagen na tp een steek, alleen werd ik toen binnen een week na tp al ongi als ik het zo hoor is er dus eigenlijk geen peil op te trekken. Aaaargh, waarom toch die onzekerheid naast alles wat we al door moeten maken?!