Joehoe!!!! Vandaag op de echo een eitje gezien van 15mm!!! Ben helemaal blij! Zondagochtend moet ik weer heen voor een echo.
Vandaag bij de gynaecoloog een mooi eitje gezien van 21mm. Morgen of overmorgen ging mijn eitje springen werd er gezegd. Dus ik weet wat wij gaan doen de aankomende dagen
Wat balen zwangels, wel een heel mooi kaartje afgelopen cyclus, maar nu moet dat lijntje alleen mooi hoog blijven!!! Wat is het plan voor deze ronde?
Ik weet nog niet wat het plan is...denk dat ze manlief zijn zwemmers gaan nakijken. We hebben 3 juli weer een afspraak bij de gynaecoloog. Kaartje was erg mooi ja! Maar ik stop nu met tempen want weet dat mijn ei altijd rond dag 13/14/15 is dus daarvoor hoef ik het niet meer te doen.
Hey dames, Hoe is het hier?? Al meer baby's geboren?? Manlief zijn zaad hebben we gisteren ingeleverd. Nu nog wachten tot 1 augustus op de uitslag. We kregen 3 juli te horen dat ik toch moest afvallen. Blijkt dat de weegschaal in het ziekenhuis gewoon 5 kilo meer aangeeft dan thuis. Maar goed ben nu al 3 kilo kwijt. Dus gaat me helemaal lukken.
Heej lieve meiden! Waarschijnlijk zijn jullie al op de hoogte (heb hier nu al even niet meer bijgelezen), maar wij zijn 13-7-2013 trotse ouders geworden van dochter Tess Feline De bevalling was best pittig. Mijn ontsluiting kwam ondanks het strippen en breken van de vliezen maar niet voldoende op gang. Uiteindelijk zijn we om 3 uur snachts naar het ziekenhuis vertrokken waar ik aan de weeënopwekkers ben gezet. Binnen 2 uur zat ik op 9 cm ontsluiting en na een uur (waarvan een half uur persweeën opvangen, auuwww!) kon ik gaan persen. In 11 minuten kwam Tess met haar vuist de lucht in op de wereld. Wauw!!! Nu ik het opschrijf moet ik ervan janken, terwijl ik op dat moment alleen maar verbijsterd was... We mochten vrij snel naar huis en maken het hier goed met elkaar. Tess drinkt al goed uit de borst en is zo'n mooi en tevreden meisje! En pfff wat kan ik nu al genieten van het kijken naar haar en haar papa samen... Dikke knuffel van ons!
Hey dames, Ik had gisteren een test gedaan en dacht heel vaag in de verte een tweede streepje te zien. Maar manlief zag hem niet dus ik zou het wel te graag willen zien. Als ik kijk naar de vorige cyclus ben ik nu 1 dag overtijd. Heb last van minimale spotting, alleen bij het afvegen en het is niet rood. Dus ik wacht nog even af. Spannend!
Hey meiden, weer poosje geleden dat ik hier ben geweest! Spannend Zwangels......ik hoop het zo voor jullie! Wat goed dat je al 5kg bent afgevallen....en over 2 weken de uitslag van het semenonderzoek, spannend. Iedereen die al bevallen is, van harte gefeliciteerd!! Ik ben ondertussen bijna 34 weken zwanger....nog 2 weken werken, ben aan het aftellen naar m'n verlof Bij m'n profiel heb ik wat echo- en buikfoto's staan.... Volgens mij is verder bijna alles geregeld, dus nog een paar weekjes wachten totdat de kleine zich meldt
Aaah wat jammer Zwangels Je gaat wel supergoed met afvallen zeg!!! Trots op je! Gaat het een beetje?!
grrrr balen zwangels ik heb hier ookal een poosje niet meer mee gelezen, maar ik ben inmiddels ook bevallen van een mooie gezonde jongen op de uitgerekende datum 10 juni!! zijn naam is Kièro en woog 3725 gram Savonds om 23:00 op 9 juni was het wat aan het rommelen... om 02:00 ziekenhuis gebelt met de vraag of ik al moest komen, want had echt weeen alleen niet konstand om de 5 min, er zaten soms 8 min tussen, dan weer 5, dan weer 10.... ik mocht komen, maar hoefde nog niet, dus besloot nog even fijn thuis te blijven. Om 05:30 toch manlief maar wakker gemaakt dat hij niet naar zijn werk hoefde te gaan, oppas gebeld, zieken huis gebeld en vervoer geregeld.... om 06:30 was ik in het ziekenhuis en om 10:05 is Kièro (kiejero) geboren! savonds waren we al weer fijn thuis!!! alle andere meiden ook gefeliciteerd, en voor sommigen nog ff volhouden met deze warmte!!! XXX <3
Gefeliciteerd Ambrose (beetje late reactie maar lees hier wel op het forum alleen reageer niet zoveel meer) Noorus, het gaat nu wel weer. Had echt een baal weekend toen ik ongi werd. Nu weer volop klussen en dan maar weer afwachten. Ben wel zenuwachtig voor donderdag, we krijgen dan de uitslag van het sperma onderzoek.
Uitslag van het semenonderzoek was goed, helaas vandaag weer ongi geworden dus we gaan de volgende ronde in.