Ik ga zaterdag de 15e met een vriendin! wij hoeven niet naar de 9 maanden beurs dus we gaan ook lekker op een dag dat die nog niet is
Ik ga normaal ook elk jaar samen met mijn moeder. Maar ik ben momenteel 35 weken zwanger en tegen de tijd dat de hhb is alweer bijna 37 weken dus ik sla een jaartje over. Voor de meiden die gaan: veel plezier!
Ik ga ook! Wij zijn van plan om met de auto te gaan... Parkeren bij de RAI kost geloof ik 20 euro toch? Iemand misschien een ideetje waar we goedkoper kunnen parkeren? (Blijf toch een hollander hè )
Ik ga de 17e met me moeder naar de huishoudbeurs en de 19e naar de 9 maanden beurs met me vriend😁 Gaan trouwens wel lekker met de trein, ik reis toch gratis en mede reizigers met 40% korting
geen idee eigenlijk want geloof dat parkeren in amsterdam overal duur is (mijn ouders waren van de week een uurtje in de stad en moesten al 8 euro afrekenen...) wij gaan met de trein zodat we zelf niet hoeven te rijden. kost via de site 18 euro pp dus heb je er met gemak uit!
Ja, ik ga ook. Weet alleen nog niet welke dag, maar wel 1 van de eerste dagen. Wil ook naar de negenmaadenbeurs en vorig jaar was er al veel weg (gratis spulletjes dan he)