ach prettymuffin jammer meid maar blijf positief! hopelijk is de 2e IUI geslaagd. blijven doorgaan meid! We hebben 1 doel en dat is waarvoor we dit doen. komt goed! huilen is niiet nodig schat. er staat je weer een nieuwe kans te wachten. ben je vandaag ongesteld geworden? is dat niet een beetje vroeg dan?
Ja t gaat oke Sammy, weet alleen niet zo goed wat ik ervan moet denken. Ene keer denk ik er is nog hoop dan valt t weer weg heb af en toe menstruarieklachten en dan vooral bij me onderbuik in me zijn en nog steeds erg gevoelige en zware borsten mag woensdag testen. Dus ik moet nog even wachten. Xx
hier ook menstruatie doorgebroken helaas. alle hoop is wel teleurstellingen komen weer naar bovenWHY. had er zo op gehoopt. op naar de 2e poging. zo ff ziekenhuis bellen om weer op te starten. xxx
@koekkie balen meid Gedverderrie Wanneer heb je je eerste afspraak weer in het ziekenhuis? @hier nog steeds geen bloed en m'n temp is weer omhoog geknald. Kwaaltjes zijn ook weer terug dus ik hoop nu keihard op een late innesteling. NOD was gisteren, dus in principe ben ik nu overtijd..Zo raar, was er gisteren echt heilig van overtuigd dat ik ongesteld zou worden, dacht m'n lichaam eindelijk te kennen..Hier nog even in de afwacht modus dus!
ik moet donderdag naar t ziekenhuis voor de 1e echo weer. ohhh ik begreep dat je ongesteld was geworden meid:O, er is nog hoop! niet opgeven. wanneer ga je testen? voel me kut! ik doe nog 1 poging en dan ga ik er even tussenuit. we gaan in augustus op vakantie dus dan even lekker geen IUI aan me hoofd. xx
nog even een vraagje was benieuwd hoe oud de ladies hier zijn? schoot me net binnen. muffin hoe oud ben je?
Nou nadat ik op dag 9 van tp een hele lichte positieve test had...vandaag weer een negatief spierwit wasie ik laatet en wacht tot de officele testdag as vrijdag.
Muffin, sterkte meid. Op naar de volgende poging.. Gezegend, pff spannend zeg. Wat kan je lichaam je toch vreselijk voor de gek houden. Succes met wachten. Ik ben zaterdag klaar met de pil. Eindelijk weer actie!!
Hoe zit het eigenlijk dames, stel dat het dit x niet raak is...Moet ik dan weer beginnen met prikken enzo? of plannen ze gelijk een datum voor een 2e terugplaatsing?
koekkie, ik dacht ook echt dat ik ongesteld zou worden, vandaar dat ik het zo had geschreven. Normaal als m'n temp zo diep duikt kan ik dezelfde dag m'n menstruatie verwachten. Behalve deze keer dus..loop nu elk kwartier naar de wc Slim om even ertussenuit te gaan na de volgende poging Mag je nog gewoon een poging doen? Wij hebben winterstop, dus ik zou het nog net redden als ik maandag ongesteld was geworden.. Ik ben 26, jij? gezegend, he balen Heb je pregnyl moeten spuiten? Hopen dat ie weer positief gaat worden komende paar dagen, geen bloed is goed! taatje, je begrijpt het verkeerd, ben uiteindelijk dus niet ongesteld geworden en zit nog steeds in spanning Weet iemand hoe snel ik positief zou kunnen testen als gisteren de innesteling is geweest?
muffin jaaa ik begrijp t hoor elke keer naar de wc gaan! ik zou ook nie eens kunnen wachten met testen hoor. jep ik kon gewoon weer direct starten en bij ons in het ziekenhuis loopt t gewoon door er is geen stop gelukkig, tenzij je dat zelf wilt. Ik hoop dat de volgende poging de laatste zal zijn! Heb erg last van mijn menstruatie nu. Ik ben 25. Nou laat het me weten ben beniewd muffin!
Jah heb ik gebruikt maar al weer 17 dagen geleden..5000e. Maar goed die bolletjes houden menstruatie ook tegen he...we zullen het zien.
Koekkie, wat fijn dat je gewoon gelijk verder kan! Ik ga keihard voor je duimen volgende ronde En ik hou je op de hoogte Denk dat ik morgenochtend ga testen als m'n temp dan nog hoog is. Het voelt goed, heb ook gevoelige borsten, dat heb ik normaal nooit. Dat is altijd weg zodra ik ongesteld moet worden.. Gezegend, ik ben niet bekend met de bolletjes, wat doen die precies behalve de menstruatie tegenhouden? Ik duim gewoon verder voor je
Gezegend ik snap het ik vind dat die twee streepjes er gewoon gaan komen! Hier is de temp nog verder gestegen, dus ga zo testen. Terug met meer nieuws in een uurtje...
Ongesteld net ff uitgejankt..nu gaan we verder op naar de 2e ronde.. Moet ik de zh op de hoogte brengen? Moet ik as vrijdag zoiezo bloedafneme? Heeft toch geen zin meer? Hoe nu verder allemaal? Moet ik weer beginnen prikken enzo?
Hoiii!! Alle zwangeren gefeliciteerd!! Alle doorzwoegers succes!! Ik heb ergens bij aanvang van dit topic gereageerd omdat ik op de wachtbank zat na IUI 1. Netjes 14 dagen er na ongi geworden. Nu net de 2e IUI gehad, welliswaar met iets betere zwemmers. Dusss afwachten weer, en vooral me proberen te beheersen weer 14 dagen te wachten voor ik met testen in de weer ga. Daarna zomervakantie... Zwanger in het meest gunstige geval (postief denken!)