he hallo dames.. ik heb de NOD op 9 feb . was 12 ongesteld.. morgen mijn ei.. vanavond lekker geklust .. dus afwachten
Jaa je hebt helemaal gelijk .. denk dat ook meer voor mensen is die er lang mee bezig zijn .. Ik hoop voor je ( voor iedereen trouwens) dat ie positief is ! Zou wel leuk zijn .. heb je fantastisch verjaardagscadeau !! Ik wil ( als ik zw zou zijn) het de familie het liefst laten weten als ik rond de 12 wkn zit.. ( het is een beetje dubbel.. mijn neefje is net overleden die was 5 weken .. en voor de familie is het nog allemaal heel vers.. dus vandaar dat ik hoop het pas tegen 3 mnd te vertellen ..! Of vinden jullie dat onzin ?? :s
@rachell Nee vind het helemaal geen onzin. In jou situatie zou ik precies hetzelfde doen(ja of misschien alleen aan mijn ouders vertellen). Maar iedereen doet het toch op zijn eigen manier, dus je moet gewoon doen waar je je goed bij voelt.Sterkte ermee, erg hoor om zoiets mee te maken.. Heb trouwens vanaf zondagavond dat ik in de avond en in de ochtend een beetje misselijk ben. Dat gevoel blijft dan ook wel lang hangen. Ook smaakt het eten mij niet zo erg meer en heb ik minder honger, heel apart, want volgens mij kan je zo kort na de eisprong zulke verschijnselen nog niet hebben. Maar stiekem hoop ik natuurlijk van wel. Misschien heeft het trouwens wel met spanningen op mijn werk te maken hoor. laat ik daar maar vanuit gaan, want dan kan het alleen nog maar meevallen. Zou geweldig zijn als het bij iedereen deze maand positief was!
ja nou ik heb het sinds vanochtend ook joh, maar heb dan zoiets dat ik het me inbeeld, of dat het gewoon spanning is ! Zou geweldig zijn als iedereen hier zwanger zou zijn ! Haha Zou dat idd kunnen dat je zo snel al last hebt van misselijkheid??Weet iemand dat ?? En selena24 Jaa is ook zo .. Ja echt triest .. Mijn oom en tante hebben als zolang moeten wachten op een kindje en dan gebeurd er dit ! maar weet ook wel dat hun vrij nuchter zijn, dat ze het mij ook wel gunnen ... maar toch ..
hee dames.. ff een stomme vraag tussendoor.. ik heb gisteren mijn ei gehad.. als het goed is.. maar we hebben ook gewoon gemeenschap gehad.. op de goeie dagen.. maar goed.. ik ben zwaar verkouden, en lig eigenlijk gewoon ziek op de bank.. is de kans op zwangerschap dan klein ? of maakt dat niets uit
@ lovepeet Nee dat maakt echt niet wat uit hoor ..! Dat lijkt me wel heeel erg sterk , als dat zo zou zijn ! Beterschap !! Liefs
Kunnen we niet zo'n lijstje maken .. waar onze namen in staan en onze nod en kwaaltjes eventueel ?? Hmm idee ?? hm weet nie of dat gaat werken trouwens haha
Namen ; _____________________ Kwaaltjes: Bolly 4 feb. Enjoyllive 5feb. Samba 5 feb. Essiegio 6 feb. Flowerz 6 feb. JuJu 6 feb. Meissjie1984 6 feb. Selena 24 6 feb. Rachell 6 feb. sochtends af en toe vlagen van misselijkheid DaphneenEstelle 6 of 7 feb. Peacelove 7 feb. Lovepeet 9 feb.
Namen ; _____________________ Kwaaltjes: Bolly 4 feb. Enjoyllive 5feb. Samba 5 feb. Essiegio 6 feb. Flowerz 6 feb. JuJu 6 feb. Meissjie1984 6 feb. Selena 24 6 feb; Misselijkheid ochtend/avond;Minder eetlust Rachell 6 feb. sochtends af en toe vlagen van misselijkheid DaphneenEstelle 6 of 7 feb. Peacelove 7 feb. Lovepeet 9 Heb het even erbij gezet hoor, weet niet of het zo de bedoeling was. Enne over die misselijkheid enz vlak na de eisprong, denk ook dat het inbeelding of spanning bij mezelf is hoor. Heb het even op het internet nagezocht en staat bijna overal dat het niet kan, maar bij sommigen was het wel het geval. Dus misschien zijn hier meiden, die het bijv. bij hun eerste kindje zo snel hadden. Het is voor ons allemaal natuurlijk even afwachten. Meiden gaan jullie trouwens allemaal meteen op de NOD testen? Of wachten jullie even langer? ik denk dat ik zelf al 2 dagen ervoor een test doe, ben echt erg ongeduldig.. @rachell Meid hoop voor je oom en tante dat het 2de wondertje niet zo lang op zich laat wachten en dat het dan wel goed gaat. Maar zal voor hun evengoed dubbel zijn natuurlijk. Hoop ook echt dat ze alle steun krijgen! @lovepeet Volgens mij is de kans niet kleiner om zwanger te worden als je verkouden of grieperig bent hoor. Ik kon er iig niks over vinden, dus goed nieuws
Helaas ik ben ongesteld geworden. Eindelijk na 44 dagen. Volgende ronde nieuwe kansen. Iedereen heeeel veeeel succes!!!
@ Selena jaa het lijkt mij ook heel erg sterk dat het kan komen van zw ! ( hoop je natuurlijk wel ) Bij de eerste was ik ongepland zw en ik merkte eigenlijk heel vroeg al dat ik zw was. mijn borsten waren echt groot haha maar toen ik pas hoorde dat ik zw was werd ik echt kots misselijk ... 5 maand lang maar goed dan weet je teminste wel zeker dat er wat gebeurd daar binnen. @ Lies29 Hmm jammer .. maar goed vol moed weer op na de volgende ronde ! hoeveelste ronde word dit voor je >?
Ja dat wachten is echt te erg. ik ben al zo ongeduldig, gelukkig heb ik wel afleiding nu met andere dingen, maat toch. Er gaat geen dag voorbij dat ik niet denk: Zal ik zwanger zijn? @rachell jeetje 5 maanden lang misselijk , ja het is bij ieder1 verschillend natuurlijk. Maar je had dus evengoed al snel zw verschijnselen?! Wie weet is het dit keer wel de misselijkheid die als eerste komt aanzetten..Laten we het hopen! @Lies29 Erg jammer dat het niet gelukt is deze ronde. Voor jou iig veel succes in de volgende ronde!
@ Lies: Ongesteld, he vervelend. Maar geloof me de aanhouder wint. Gewoon lekker door blijven klussen en samen genieten! @ Rachelle: Heee meis, mocht je nou snel zwanger worden en je familie zit nog in het rauw proces zou ik even wachten of idd alleen aan je ouders vertellen. Maar wie weet ( wat ik niet hoop ) duurd het nog een paar maandjes en dan zijn misschien de scherpe kantjes van het verdriet af. En ja iedereen gaat er anders mee om, maar het leven is hard voor de andere geluk en de ander ongeluk. Maar doe wat jij fijn vind. En natuurlijk ook voor jou sterkte met het verlies van je neefje! @ All: Ik heb ook zoveel last van die kwaaldjes na mijn ei sprong. En om eerlijk te zijn denk ik ook vaak van zou het dan nu toch zo zijn. Terwijl ik nog maar in december gestop ben met de nuvaring. En dan ben ik misselijk dan vind ik mijn eten idd ineens heel erg stinken. Maar je lichaam is ook zo iets geks het houd je zo makkelijk voor de gek. En het schijnt dat als het echt zo is je het direct merkt een soort moeder instinct! Dus we moeten allemaal ons hoofd koel houden whahaha hoe moeilijk ook! Liefs x
Ik sluit me ook aan ik zou als mijn cyclus ongeweizigd is op 7 feb moeten worden. Hoor dat het niet komt maar ik wacht dan tot 14 feb met testen omdat ik niet zeker weet of mijn cyclus al goed is.
@ Linnie89! Welkom gezellig, en die ene dag later maakt toch ook niet uit hihi! Mijn NOD dag is nu de 6de op papier maar wie weet als je cycles veranderd kan het zo bv de 10de worden! En goed dat je wacht met testen. Moet je ook niet te snel doen heeft geen zin kost alleen maar veel geld! Liefs x fijne avond allemaal
Het is inderdaad een grote opluchting dat ik eindelijk na 44 dagen iets meer weet. Ik heb in november een miskraam gehad en dit is mijn 2e menstruatie na die miskraam. En daarvoor ben ik in juni bevallen van mijn 2e. Mijn eerste menstruatie was pas in oktober en daarna dus meteen weer zwanger. Ik vind het ook niet zo erg, wil ook wel weer dat mijn lichaam een beetje op orde is voordag we aan een eventuele nieuwe zwangerschap beginnen. Kan ik deze maand nog mooi wat kilootjes kwijt (hoop ik) En dan zien we volgende keer wel weer. Hopelijk hebben jullie alemaal wel een positieve test, ik ga voor jullie duimen!!!
@ Selena24 : ja tuurlijk is dat bij iedereen verschillend... ik dacht bij de 12 weken dat het misselijk zijn wel afgelopen zou zijn haha maar goed ik heb niet geklaagd.. je wilt het tenslotte zelf @Enjoyllive : Ja daar zat ik ook al aan te denken .. ik wil het hun ook wel graag persoonlijk vertellen .. ( ik weet zeker dat hun blij voor ons zijn, maar is toch je eigen gevoel wat het het dan niet vind kloppen) ik zat er zelf al aan te denken of maand maart over te slaan omdat ik anders in dec beval.. en dan zul je net zien dat je op geboortedag van mn neefje bevalt. @ DaphneenEstelle : ik was in het begin wel erg moe .. Ik weet wel dat ik nooit meer mn vakantie voor mijn verlof plak .. OMG dan duurt het echt lang.. vooral als meneer nog 2 weken blijft zitten .. heb het idee dat ik daarom ook wel erg moe was.. @ lies29 : Succes.. ! En ik hoop het ook @ Iedereen : Hebben jullie stiekem het idee dat jullie zw zouden kunnen zijn .. ? Of totaal niet !?