Hallo pat1971 kom er bij!! Ik heb zelf nog niet veel nuttigs te melden.... geen kwalen what so ever! Mischien leuk om in een lijstje te zetten wanneer we gaan testen Ik ga het toch 4 feb proberen omdat mijn schoonouder s'avonds komen. Dan heb ik gelijk een generale repetitie om te oefenen. Ik ga dan uit van een cyclus van 26 dagen dus wellicht te vroeg MAAR...... je weet wat ze zeggen een slechte generale is een goede premiere!
Hij is 24 tot 36 uur vóór je eisprong het positiefst en bij je eisprong negatief. Dus je zat wel goed
Testen op: 3 feb: Pat1971 4 feb: Samba, Stimpy79 5 feb: 6 feb : 7 feb: JuJu (bij positief gevoel en anders op 9 feb ivm korte LF) 8 feb : Rachell
ik wacht echt tot 8 feb. .. anders is het zo weggegooid geld ..! aah nee ik ben de laatste :O haha Thanks Juju .. Dan weet ik teminste dat het daar niet aan gelegen heeft !
@ All: Ik ga testen op 4 februari denk ik met een vroege test eigenlijk kan het pas vanaf de 5de met een gewone test, of zou ik ook al de 3de kunnen testen. Let me know dan kan ik ook op de lijst hihi! Ik ga straks met man lief lekker een filmpje kijken! En daarna klussen maar. Ik voel me ei sprong altijd wel maar ik kijk gewoon op een site waneer mijn ei sprong ong is en in die week klussen we gewoon iedere dag dan weet ik zeker dat ik goed zit. En soms kun je op het moment van de ei sprong niet klussen want als je op je werk bent en s avonds thuis komt is het eigenlijk al te laat zeggen ze. Fijne avond meiden!
mijn nod is 9e.. maar heb goed geklust denk ik .. ! alleen had ik de 25/26ste me ei .. en de 28ste weer dat gevoel .. ag we zien wel wat er gebeurt.
dag dames! ik heb mijn nod 5 februari...ik hoop zo dat het raak mag zijn en ik het ziekenhuis af kan bellen..we hebben in ieder geval goed ons best gedaan... Succes iedereen! groetjes Michelle
Het is gewoon een kwestie van een lucky shot en sommigen hebben dat direct en anderen later. Het hoeft echt niet meteen te betekenen dat er iets niet klopt hoor! Enne.. ik vind het hier ook wel tijd worden voor een beeb dus ik begrijp de frustratie! Als je het echt zo voelt kun je natuurlijk langs de huisarts gaan. Zelftesten voor sperma blijken niet zo betrouwbaar.
Testen op: 3 feb: Pat1971 4 feb: Samba, Stimpy79, Enjoyllive 5 feb: Michelle77 6 feb: 7 feb: JuJu (bij positief gevoel en anders op 9 feb ivm korte LF) 8 feb: Rachell 9 feb: Lovepeet
@Enjoyllive volgens mij kan je met die gevoelige testen 4 dagen voor nod testen Ik heb je iig voor nu gezellig bij mij gezet! Werd vandaag wakker met ongi pijn?!? Maar ik laat me nog niet gek makuuuh!