Haha, Nikita, als hij af is zal ik zeker een fotootje plaatsen. maar dan moet ik hem eerst ontvangen anders kan ik er niet aan beginnen. Over "vriendin" totdat ze zelf zwanger was, was zij juist degene die me altijd belde ofzo als ik naar de gyn moest enzo. Sinds haar zwangerschap niet meer. Maar ze weet dus hoe lang de weg is die wij al heben gelopen. Maar goed ik ga er geen woorden meer over vuil maken hier. Gelukkig 1 hele lieve vriendin (die toevallig ook op het forum zit) die aanbied om mee te gaan naar het ZH als ik alleen moet en waar ik altijd terecht kan. Fijne avond meiden.
Kijk Vlinder, dat is nog eens een vriendien Jammer dat het andere meisje niet zo goed weet hoe er mee om te gaan. x
Herma gefeliciteerd met je 10 eitjes. Wauw Snoes, welkom in ons midden. Je hoort er meteen bij hoor. iedereen is even welkom. Ook ik was erg onzeker de 1e keer ook omdat het een diagnostische ivf was en ik bang was dat ik misschien niet geschikt was voor ivf en nu ben ik gelukkig met mijn 3e poging bezig waarbij er bij de tweede 5 bevruchte eitjes waren. Morgen de 1e fm en ben zo benieuwd wat er van binnen te zien is. Nu met menopur verlies ik een klein beetje bloed en heb ook meer last van stemmingen. En een gevoeliger lijf. Nu maar hopen dat het niet voor niets is. Ben net thuis dus hou het kort. X lente
@Herma Zooo zeg: 10 prachtige embryootjes! Gefeliciteerd! Wat is je geheim? Die aangeprikte cyste is dan weer jammer en baart dan nog de nodige zorgen, maar het komt vast goed! Succes! en geniet van deze mooie oogst! Ik ben hier even minder geweest omdat ik het gigantisch druk heb en ik nogal moe ben. Ik heb nu ook het gevoel dat ik zit te slapen achter de pc. In ieder geval werken mijn nieuwe internet en telefoon. Dit heeft heel wat voeten in de aarde gehad omdat de vorige bewoners van deze woning net iets te creatief waren met de telefoonkabels. Alles moest weer in oude staat gebracht worden voordat ik een werkend internet had en mijn nieuwe telefoonnummer werkte. Dit heeft een aantal dagen in beslag genomen. Daarnaast had ik me eigenlijk voor de lol ingeschreven voor nieuwbouwwoningen. Zoiets van: hmm wel leuk en met een paar van die woningen, zal ik er wel niet bij zitten. Ik heb nl. nooit zo een geluk. En wat blijkt: we zijn ingeloot! Wat een giller he haha. Gisteren aan het eind van de dag buitenom wezen kijken. Morgen krijg ik de plattegrond etc. thuisgestuurd, want ik had nog niets gezien eigenlijk en dan volgende week ergens binnen kijken. Dan heb ik nog even om na te denken of ik de woning ook echt accepteer of niet en dan de week erop het gesprek. Een week of twee weken na het gesprek is dan de sleuteloverdracht. En dan gaat het plots allemaal heel snel. Vandaag dus contact gehad met een basisschool daar in de buurt voor mijn dochter en vanavond school al een beetje op de hoogte gesteld dat het zou kunnen dat we met een aantal weken weg zijn Maar goed, genoeg verder over mij. We hebben het hier over IVF etc. Dat komt dus nu bij mij heel slecht uit. Precies rond de punctie mag ik gaan verhuizen.
Bedankt voor jullie welkom! Mijn hoofd zit echt vol emoties. Nu is het echt begonnen...slik... Ik vond het prikken echt zo erg! Ik probeer er echt luchtig mee om te gaan en niet zo te z**ken maar ik vond het echt niet leuk. Tranen liepen over mijn wangen. Is dat herkenbaar? Of ben ik echt zo'n aanstelster? Vervolgens brak de allerlaatste naald in de naaimachine en moest ik naar de Hema. Reed ik bij het uitrijden tegen de auto van de buuf op... Hoop dat ik mezelf weer een beetje ken na een goede nacht. @vlinder je leert je echte vrienden echt kennen in deze tijd. Mijn baas zei na de zoveelste miskraam dat ik nu echt moest voorkomen om zwanger te worden. En ze heeft ook eens gezegd na een miskraam dat het kind toch gehandicapt zou zijn. Volgens mij weten veel mensen niet wat ze moeten en zeggen. Sommige kiezen ervoor om niets te zeggen (da's pijnlijk) anderen zeggen domme dingen... @ ladouce in het UMC konden we uiteindelijk niet eens kiezen. Kans op complicaties was te groot. Wel balen dat je met zoveel emmy's nog niet zwanger bent. Hopelijk lukt het nu wel... @ moontje word wel bang van je verhaal van botte naalden...brrrr @ vlinder (nog een keer hihi) ik ben ook graag creabea! fijne avond nog verder allemaal!
Snoes Welkom hier! Ik heb niet gelezen wat er precies aan de hand is, maar ik wil je graag heel veel sterkte wensen. Weet dat iedereen hier met je meeleeft (dat is tenminste wel mijn ervaring in de korte tijd dat ik hier ben). Ik hoop ook dat een goede nachtrust je goed zal doen! Jij ook nog een fijne avond meid!
Hallootjes, ik kan weer eens niet slapen, die rot Lucrin heeft weer besloten om me wakker te houden met opvliegers.... @Snoes, ja ik vind het soms echt heerlijk om crea-bea te zijn. Even lekker gedachten op nul en de radio lekker hard aan. Meiden vraagje, ik heb nu 4 spuiten Gonal 300 erin zitten en 11 Lucrin. Ik had het er de vorige keer al over dat ik 6 kilo aan was gekomen maar ik ging vanavond op de weegschaal staan en er was weer 2 kilo bij. Ook merk ik dat ik een drukkend zwaar gevoel onderin mijn buik heb en als ik bij mijn eierstok druk doet het een beetje zeer, ik druk niet hard. Kan het al na 4 gonals zijn dat er flink gewerkt wordt?? En dat daardoor die 2 kilo er ineens weer bij zit. Eventjes voor de duidelijkheid: De vorige keer ben ik gestart met Gonal 125 en na de 1e fm op CD10 werd dit 225 maar dit had helaas geen nut en nu ben ik gelijk gestart met 300. Verder ben ik zo moe maar kan niet slapen en de hoofdpijn blijft ook lekker aankloppen. Oja 1 lichtpuntje hier tot nu toe: MIJN ONGIE IS EINDELIJK NA EEN MAAND WEG!!!!
Hoi hoi, het zijn nog geen embryo's, alleen eitjes. Was het maar zo'n feest haha. Maar alvast bedankt voor je felicitatie. Morgen krijg ik te horen hoeveel embryootjes er uit zijn ontstaan. En mijn geheim is de ingestraalde puregon van ladouche!
Lieve Herma ik denk aan je hoor, doe je nog een beetje rustig?? Ik heb vamorgen met het EZ aan de tel gehangen want ik wist niet zeker wanneer de 1e fm was, ik had de afspraak op dinsdag in mijn agenda staan en op mijn schema op woensdag maar hij is dus op woensdag. Ik vroeg naar het bijkomen van de kilo's, maar ze wist niet zo goed wat ze ermee aanmoest geloof ik. Ze zei: "Euhm, tja, ja. je bent nu 4 dagen aan het stimuleren en zo vroeg kunnen we er nog niks over zeggen." Toen ik zei dat de Gonal verdubbeld was en of daar dan die kilo's vandaan kunnen komen antwoorde ze weer met: "Tja, ja....ja helaas kunnen we er niet veel over zeggen, mocht het de spuigaten uit gaan lopen dan moet je weer even contact opnemen." Nou daar heb ik dus niet zo heel veel aan. Wat moet de spuigaten uit gaan lopen???? Maar goed, we wachten het af tot woensdag. Ik voel echt iets bij mijn stokjes, vooral rechts....Net of er zit iets in wat er niet hoort en een beetje knelt zeg maar, moeilijk uit te leggen. Natuurlijk slecht geslapen en dan moet ik de komende 4 dagen hele dagen werken.... En ik heb er nu echt totaal geen zin in.....Maar na die 4 daagjes weer lekker 3 daagjes vrij. Ik heb mezelf voorgenomen om iedere ochtend te gaan wegen om het gewicht bij te houden. Ik snap er echt niks van joh. Ik ben een maand lang ongesteld geweest en dan toch die kilo's eraan terwijl ik niks meer ben gaan snoepen ofzo....Vreemd. Lieverds een heel fijn weekend, misschien dat ik s'ochtends af en toe kom spieken maar ik zal er van het weekend niet veel zijn. Sorry, meiden ik heb niet helemaal bijgelezen....
Hoi hoi, balen vlinder dat je zo aankomt. Hopelijk betekent het voellen van je stokken dat er veel eitjes groeien! Ik voel helemaal niks meer na de punctie van gisteren. Ga zo even naar de stad wandelen boodschapjes doen, want wordt gek en helemaal stijf van dat bankhangen van gisteren. Groetjes Herma
@Herma: Veel plezier met stadten en hopelijk ontstaan er mooie emmy's! Wanneer hoor je dat? @Vlinder: Balen dat je zo bent aangekomen. Ik heb dit zelf ook, maar ben niet eens begonnen met de hormonen haha. Ben ook iets van 2 kilo aangekomen, maar goed, zal wel komen, omdat de ongie eraan zit te komen. Heb tenminste weer de welbekende buik en rugpijn. We zullen zien. Hopelijk komt het dan vandaag, want morgen komt een ziekenhuisbezoek beter uit dan zondag (we zouden dan naar de dierentuin gaan met mijn nichtjes). Fijne dag allemaal! Liefs, Misty
@misty ik hoop het ook voor je. Is gewoon al fijn dat je verder kunt in plaats van zo moet wachten. @vlinder ik ben al vanaf september met deca bezig en daar ben ik ook van aangekomen. Drie kilo in totaal. Frustrerend want ik eet gezond en snoep bijna niet (oké soms een beetje boel pepernoten...) Houd je lichaam goed in de gaten, jij kent je eigen lichaam het beste. Dus bij twijfel gewoon weer bellen of tijdens een echo ofzo gewoon vragen... Intussen druipt bij mij het zweet weer van mijn voorhoofd...heeeeeeeet! pfffft.... Ga zo weer lekker achter de naaimachine zitten en me bezig houden met andere naalden hihi @ herma jij succes met het wachten. Gek idee dat er nu op dit moment een bevruchting plaats kan vinden terwijl jij gewoon in de stad loopt hihi
Hallo Allemaal, Ik was al even op zoek naar een soort van forum als dit! Ik begin in december met mijn eerst ICSI en vind het allemaal erg spannend! Ik ben net ongesteld geworden en moet met de pil gaan beginnen en dan hoor ik vandaag wanneer ik moet gaan spuiten!! Dus erg spannend allemaal! Ik zal meelezen/meeleven en hopen dat ik jullie kan steunen waar nodig is!! Ik werd net gebeld en ik hoor maandag of dinsdag mijn schema voor het prikken!! Wordt vervolgd! Groetjes Karin
Hallo Kaaat, Welkom hier! Spannend hoor zo een eerste ICSI. Wel fijn dat je nog in december kan beginnen. Er zijn genoeg ziekenhuis die dichtgaan met Kerst, bij jou kennelijk niet. Ik hoop dat wij jou ook kunnen steunen waar nodig is en dat je hier je plekje snel zult vinden! Succes!
@snoes je bent geen aansteller hoor! Het is natuurlijk ook zo dat je helaas met hormonen aan de slag moet en je helaas nog niet een kindje in je armen hebt mogen sluiten. Wie weet speelt dit ook mee. Ik hoop namelijk elke keer weer voordat ik met ivf start dat het wonder o wonder op een natuurlijke manier gelukt is en zo'n naald is dan wel heel erg confronterend. Spannend Herma, hoop dat we heeel mooooi nieuws krijgen dit weekend Vandaag de 1e FM gehad en er was nog niets Maaar volgens de arts is dit goed want met Menopur groeit het ook veel langzamer (dan bij gonal) en dus niks om je zorgen over te maken. Mijn riend was ook licht teleurgesteld. Maar ja, als de arts zegt dat het goed is dan geloven we dit natuurlijk Vandaag heerlijk een baaldag genomen. Voelde me gisteren al niet lekker (keelpijn, moe) en dacht ik meld me ziek. Vanmiddag dus heerlijk een paar uur terug gekropen. Had ik ff nodig. Vlinder balen van die kilo's. Hopelijk vliegen ze na de punctie er weer af om er daarna weer met kilo's bij te komen de komende 9 maanden Voor de rest die ik niet genoemd heb een hele dikke knuffel X Lente
Welkom Kaat, veel suc6 met de poging en als je je hart wil luchten, vragen wil stellen, ons wil delen in je vreugde wij zijn er voor je. X Lente
Welkom Kaat, als je vragen hebt, gil maar. Voor iedereen een fijn weekend. Ik neem effe een stukje terug. Ik ben moe en mijn lichaam reageerd op de deca. Effe een baaldag
Wie wat waar: Vlinder3: IVF poging 2 na mislukte stimulatie, EZ Tilburg Herma: IVF behandeling 4, Radbout Nijmegen Wennes10: Cryo tp, EZ Tilburg Misty: IVF poging 1, na 4x mislukte IUI, Catharina ZH Eindhoven Ladouce: IVF behandeling 5, UZ Gent Lente67:IVF2, Breda en Tilburg IJsvogeltje: ICSI 1, EMC R'dam La femme Nikita: IVF2, Endokrinologikum Hamburg Sloppyslayer: IVF 1 voor 2de kindje nog 5 rietjes met Cryo's over, VU Amsterdam Clowntje: IVF poging 3, Radboud Nijmegn norwegian-sky: ICSI 2, wfg & VUmc Pink38: IVF3 Moontje B:ICSI poging 1, Gelderse Vallei, Radboud Nijmegen Wanneer: Vlinder3: november, 26 oktober start Lucrin Herma: november, 23 oktober start Puregon Ladouce: november Lente67: 29 oktober start 300 ie menopur IJsvogeltje:16 november intake (en start?) Misty1984: November La femme Nikita: november, punctie hopelijk week 47 Sloppyslayer: November, bij eerst volgende ongi Clowntje: start deca 27 okt, puregon 9 november norwegian-sky: 30 ok start puregon Pink38: 6 november start Puregon Moontje B: 2 november start Deca FM's: La femme Nikita: 17 November 1e FM Herma:2 November 1e FM Lente67: 5 November 1e FM norwegian-sky: 8 november 1e fm Clowntje: 17 november 1e FM Vlinder3: 10 november 1e fm Pink38: 15 november FM 1 Lente67: 9 november 2e FM Punctie: La femme Nikita: week 47 Herma: 4 november 9.00 uur norwegian-sky: rond 13 november Pink38: rond 21 november Terugplaatsing: Testen: Zwanger: Helaas Ongie: Zo weer even de lijst opgezocht zodat iedereen weer weet wie/hoe/wat/wanneer/zwanger
Wie wat waar: Vlinder3: IVF poging 2 na mislukte stimulatie, EZ Tilburg Herma: IVF behandeling 4, Radbout Nijmegen Wennes10: Cryo tp, EZ Tilburg Misty: IVF poging 1, na 4x mislukte IUI, Catharina ZH Eindhoven Ladouce: IVF behandeling 5, UZ Gent Lente67:IVF2, Breda en Tilburg IJsvogeltje: ICSI 1, EMC R'dam La femme Nikita: IVF2, Endokrinologikum Hamburg Sloppyslayer: IVF 1 voor 2de kindje nog 5 rietjes met Cryo's over, VU Amsterdam Clowntje: IVF poging 3, Radboud Nijmegn norwegian-sky: ICSI 2, wfg & VUmc Pink38: IVF3 Moontje B:ICSI poging 1, Gelderse Vallei, Radboud Nijmegen Kaaat: ICSI poging 1, OLVG, Amsterdam Wanneer: Vlinder3: november, 26 oktober start Lucrin Herma: november, 23 oktober start Puregon Ladouce: november Lente67: 29 oktober start 300 ie menopur IJsvogeltje:16 november intake (en start?) Misty1984: November La femme Nikita: november, punctie hopelijk week 47 Sloppyslayer: November, bij eerst volgende ongi Clowntje: start deca 27 okt, puregon 9 november norwegian-sky: 30 ok start puregon Pink38: 6 november start Puregon Moontje B: 2 november start Deca Kaaat: Komt nog FM's: La femme Nikita: 17 November 1e FM Herma:2 November 1e FM Lente67: 5 November 1e FM norwegian-sky: 8 november 1e fm Clowntje: 17 november 1e FM Vlinder3: 10 november 1e fm Pink38: 15 november FM 1 Lente67: 9 november 2e FM Punctie: La femme Nikita: week 47 Herma: 4 november 9.00 uur norwegian-sky: rond 13 november Pink38: rond 21 november Terugplaatsing: Testen: Zwanger: Helaas Ongie: