Hoi Diamantje, Welkom in ons minigroepje. Hebben ze bij jou geen verdere actie ondernomen, mri ofzo? Zelf menstrueer ik helemaal niet door te hoog prolactine gehalte. Ik heb geen norpolac geslikt maar dostinex. Toen ik de medicijnen 5 weken slikte, werd ik voor het eerst ongesteld. 36 Dagen later weer, ik had dus een cyclus. 36 Dagen later was ik zwanger en inmiddels is onze meid alweer 9 maanden. Het kan dus heel snel gaan, maar het kan ook allemaal tegen zitten. Het ligt eraan wat de oorzaak is van je te hoge prolactine. Billie heeft een prolactinoom, voor haar is het dus allemaal veel lastiger, aangezien dat eerst moet slinken. Gelukkig is hij nu verdwenen en hopen we dat ze binnenkort gaat menstrueren. Ik heb hyperprolactinemie, mijn hypofyse werkt te snel. Oorzaak tot op heden onbekend. Ik weet ook niet hoe laat je bloed hebt laten prikken, maar je prolactinegehalte ligt in de ochtend altijd hoger. Dus beter is om wat later in de ochtend bloed te prikken. Niemand kan zeggen hoe lang het nog gaat duren, maar het kan dus heel snel gaan. Veel succes en hou ons op de hoogte. x
Hee, Bedankt voor je reactie. Nee er is geen mri scan gedaan, omdat het daar niet hoog genoeg voor was. Volgende week moet ik weer bloedprikken als het dan nog niet lager is geworden dan wilde ze een mri doen. Dus de oorzaak is bij mij ook nog niet bekend. Ja had de vorige keer vroeg geprikt en kwam later achter dat het dan idd hoger is. Dus nu wat latert in de ochtend prikken ahahaha in hoop dat de gehalte minder is geworden. Ja billie vertelde het idd in de andere topic. Echt vervelend en erg frustrerend. De gyn zei idd ook dat het snel kon gaan. Ik dacht zal eens hier kijken welke dames er allemaal ervaring mee hebben! Even afwachten allemaal. Succes!
Hoi Diamantje24, heb je al uitslag gehad?? Jouw waardes liggen nog wel wat lager dan die van mij, maar als het goed is moet de norprolac er wel voor gaan zorgen dat je op normale waarde gaat komen! Hier verder geen nieuws, maar hoewel er feitelijk niets is veranderd (geen menstruatie) gaat het psychisch echt een stuk beter met me. Wanneer ik nu een zwangere zie lopen denk ik nu: ik misschien straks ook! Maar eerst had ik altijd het jaloerse en verdrietige gevoel als ik dat zag. Maar ik heb dan ook heeeeel veel zwangere vriendinnen/bekende om me heen gehad het afgelopen jaar. Zeker rond de 20, dus dan ga je echt twijfelen aan je eigen lijf en waarom het bij al die andere vrouwen 'wel zo makkelijk gaat'. Maar goed, ik kan al veel beter relativeren en hoop dat gevoel zo veel mogelijk vast te houden! Nog 3 weken tot mijn bezoek aan de gynaecoloog! Fijne dag allemaal
Hoi billie, Nee ik heb gisteren laten bloedprikken en dinsdag heb ik een belafspraak met de gyn. Heb zo dat de prolactine nu een goede waarde heeft. Ik begrijp idd wat je bedoelt billie, die gevoelens heb ikook gehad bij zwangere vtouwen. Ik had ook aantal kennissen die na 1 ronde al zwanger waren dat frustreeerde mij best wel. Nu denk ik ooit ben ik ook zwanger!!! En daar moet je je idd aan vast houden ook al vind ik dat soms nog best moeilijk. Vandaag is mijn nod dus hopelijk blijft de ongi weg en hebben we vant weekend een positieve test. Sorry voor de typfouten, ik typ dit op mijn telefoon. Succes allemaal!!!!
Hoi Diamantje, Ik zie erg goed nieuws bij jou!! Je bent zwanger! En je tikte van de week al dat je hoopte dat je een positieve test in handen zou hebben en die voorspelling is dus uitgekomen! Gefeliciteerd! Moet wel eerlijk bekennen dat ik weer dacht; nu ben ik weer alleen hier met nog steeds geen zwangerschap. Maar goed, zo gaat het nu eenmaal en hoop voor jou dat alles goed blijft gaan.
Diamantje, whaaaa, gefeliciteerd! Duim voor je dat alles goed blijft gaan. Billie, binnenkort jou afspraak bij de gyn. Hoop zo dat ik jou snel kan feliciteren! Hoe is het met je zus, bespreekt ze haar pogingen om zwanger te raken met je of niet. Ik bedoel, weet je wanneer ongeveer haar nod is of niet. Is dat pas iets wat ze tegen je zal zegen als ze al 3 maanden is. Weet niet hoe open jullie met elkaar daarin zijn. Ik ben bij de ha geweest. Van de week toch maar prikken en kijken hoe het gesteld is met mijn prolactine gehalte. Aangezien dit alleen in het ziekenhuis kan, moet ik nog een paar dagen wachten. Verder is mn dochter al de hele week ziek, zo zielig. Overgeven, diarree, koorts, gelukkig hebben we het ergste gehad. Hoe is het met je pup? Aftellen tot de dag dat je hem kan halen zeker? Wel een foto posten hoor. Fijn weekend.
Ha vmb1981, Ja, over anderhalve week moet ik naar de gynaecoloog toe. Hoop zo dat er actie wordt ondernomen; iets menstruatie opwekkend ofzo. Of dat ze in ieder geval ander perspectief kunnen aangeven! Maar ben ook wel weer bang voor het traject wat ik nu misschien weer in ga. En vraag me ook af wanneer nu eindelijk de prolactine eens op goed niveau zit. Maar ja, tot die tijd.......het sleutelwoord: geduld en wachten! Wat betreft mijn zus; we hebben het er niet veel over. Ik weet wel dat zij meteen na het stoppen een mooie regelmatige cyclus had. Daar had ik naar gevraagd. En toen ik dat hoorde, merkte ik dat ik dit heel lastig vond om te horen. Daarom vraag ik er bewust niet naar en zij vertelt ook niets. Zo hebben we dat afgesproken; zij zal uit zichzelf niet iets zeggen of vragen, want dat kan heel kwetsend zijn. We zijn super open tegen elkaar en we vertellen elkaar echt alles! Ze is echt mijn beste vriendin! Merkte bij mezelf dat het feit dat zij het elk moment kan gaan vertellen even op de achtergrond was geraakt bij me. En ergens vind ik dat eng, want dan is de klap zo groot wanneer het nieuws bekend wordt. Ik weet niet precies haar nod, wel ongeveer (dat weet zij niet hoor dat ik dit weet! haha..) maar hun kennende wachten zij nog wel enkele weken om het te vertellen. Dus voorlopig verwacht ik nog niets..maar je weet maar nooit! En toch goed dat je gaat laten prikken..je wil ook niet dat er straks iets aan de hand is wat je misschien in een eerder stadium al had kunnen laten ontdekken. Maar tot op heden heb jij dus ook nog geen menstruatie gehad he?? En hoe is het met de melkproductie uit je tepels? Of check je dit niet? Heb jij ook andere problemen gehad met bijv. je libido?? Of het vochtig worden van...sorry misschien voor de privé vragen, maar ja...via zo'n forum kan dat wat makkelijker! Vervelend dat je dochtertje zo ziek is! Hopelijk gaat het snel beter! Enne..hierbij alvast een foto van onze pup! Nog maar 13 dagen en vanmiddag gaan we weer even kroelen! Deze foto was wel al van 4 weken geleden, hier was hij nog maar 2 weken oud! Inmiddels is het al veel meer 'hond' Fijn weekend
Billie, wat een schatje zeg. Wordt je toch gelijk verliefd op! Nog een paar nachtjes..... Hier was een collega van mij bezig met zwanger worden en was dus eerder zwanger dan mij. Vanaf het begin hebben we het hier open besproken en ik was dus 1 van de eersten die het wist. Ik vond het wel prettig, was een beetje voorbereid op het nieuws. Ik riep ook direct, nou moet ik ook wel snel zwanger worden, leuk samen zwanger zijn. Er zit uiteindelijk maar 2,5 maand tussen onze kindjes, we waren inderdaad samen zwanger. Alleen is je zus natuurlijk wel iets dichterbij dan een collega. Blijft gewoon heel moeilijk. Spannend morgen. Je zal waarschijnlijk een inwendige echo krijgen, dus je kan beter een wat langer shirt aantrekken. Ben je niet zo "bloot". Ben heel benieuwd wat er uit komt. Melkproductie is sinds de zwangerschap erger geworden. Waar ik eerst in mn borsten moest knijpen, loopt het er nu vanzelf uit, vooral als mn tepels stijf worden. Hihi, libido, wat is dat?? Is hier ver te vinden, en droog, check. Ik ben ook eigenlijk altijd moe, herkenbaar? En nu ik Ziva heb en dus mindere nachten, is dit nog erger. Hierdoor erg geprikkeld, niet goed voor mn relatie. Doordat Ziva zo ziek is geweest geen tijd gehad om te prikken. Deze week maar ff doen. Ik moet hiervoor ook naar het ziekenhuis, kan niet in het wijkgebouw, vanwege de tijd. Veel succes morgen en laat je het weten? Ik duim voor je. xxx
Nou, vanmiddag mijn bezoekje gehad. Echo was inwendig idd (bedankt voor de tip van het lange truitje! Was zeker fijn!) Baarmoedervlies was erg dun en de eiblaasjes links en rechts zijn gemeten. (volgens mij 5 en 6 mm) dus erg klein nog. Er was dus nu niets schokkends te zien, maar dat ik nu in deze situatie zit is te verwachten gezien de lichamelijke conditie! Heb nu kuurtje Primolut gehad en mag daarna met Clomid beginnen en dan die 'molen' in met follikelmeting, bloedprikken enz. Dus we gaan nu daar mee verder en dan hoop ik echt dat we in april een goed plan hebben hoe of wat. Hoop niet dat er dan iets anders te melden is op het gebied van groei (te langzaam/niets) en dat er een ei sprong is! Mijn lichaam mag het nu wel zelf gaan doen! Nu klaarmaken voor onze pup; morgenavond zitten we in de auto op weg om hem op te gaan halen!! Zoveel zin in! En (misschien gek) ook in dit traject met deze kuurtjes. Misschien klets ik over een half jaar weer anders hoor..maar nu heb ik het idee dat we 'echt' kunnen gaan beginnen en dat vind ik een fijn gevoel! Groetjes!
Hey Billie, Lekker dat je nu een beetje "actief" wat kan gaan doen. Heb de primolut al wat gedaan? Het wil niet altijd een menstruatie op gang brengen. Heb je ook ovulatietesten, zodat je wat gerichter kan klussen? Hoe is met je pup? Kan hij een beetje wennen bij jullie? Hoe heet je pup eigenlijk. Ik heb de uitslag gekregen en mijn waarde zat op 0.67. Niet heel hoog, maar voor mij toch hoog genoeg om er klachten van te hebben. Ik stuitte weer op onbegrip bij de huisarts, het was maar raar kennelijk dat ik wil weten hoe het nou komt dat het verhoogd blijft. Heb een verwijskaart moeten eisen en gekregen. Van de week even bellen voor een afspraak met de endocrinoloog. Wat ga je doen met pasen? Wij niks bijzonders, heb er niet zo veel mee. Jammer dat het maar niet warmer wil worden, ben zooooo klaar met die kou, anders hadden we er misschien wel op uit getrokken. Heb verder niet veel bijzonders te melden. Hoop op goed nieuws van jou kant, al is het maar dat je menstrueert . Spreek je snel.
Meiden, hoelang duurt het voor de uitslag binnen is van het bloedprikken op prolactine? Ik ben vanmorgen bloed wezen prikken omdat er sinds zaterdag echt melk uit mijn borsten komt..
@ mamautrecht: ik moet altijd 'zo'n 2 weken van te voren bloed laten prikken. Dus bij mij duurde het zo lang. Dit was overigens bij de endocrinoloog. Toen ik het voor de eerste keer via de huisarts liet checken was het een paar dagen. Heb je niet gehoord wanneer je resultaat krijgt? En heb je nog meer verschijnselen?? Hopelijk valt het mee! @ vmb1981; vreselijk dat je zo moet aandringen voor iets wat over jouw lijf gaat! En ook de geschiedenis die je al hebt...maar goed, je hebt de verwijsbrief en dat is in ieder geval iets! 0,67 is inderdaad niet hoog (zou die waardes ook graag willen hebben...) Maar ja, je hebt een verhoging van iets wat niet hoort! Dus logisch dat je wil weten hoe of wat! Pasen was hier niet bijzonder, maar wel leuk. De pup (Bruno genaamd) doet het super goed! Hij is al zo goed als zindelijk, slaapt 's nachts door en is super schattig, lief en gezellig. Ook wel eens ondeugend, maar dat hoort erbij! En hij kan ook heerlijk druk doen! Het is genieten en ben er heel blij mee. Klinkt gek, maar ook het zorgen voor een wezentje vind ik echt heel leuk om te doen! Ik zie het maar als een hele leuke en fijne generale repetitie en hoop het ook ooit te mogen doen voor ons kindje! Ben morgen al een week geleden gestopt met de Primolut, maar tot nu toe nog niets...de gynaecoloog had gezegd dat het een week tot 10 dagen zou kunnen duren. Ik heb een paar dagen lang wel hele zere/gevoelige tepels gehad, maar dat is sinds 2 dagen ook weer hier geen last meer van. Dus ik wacht maar af of en wanneer er wat gaat komen. Werk nog niet met ovu testen, omdat er nu nog niets te testen valt. Dus wanneer ik na de eerste ronde clomid iets meer weet wil ik dat dan wel gaan doen! Volgende week gaan we heerlijk een paar dagen naar Barcelona toe, lekker genieten en even van elkaar genieten, want dat hebben we ook nodig! Fijne avond nog. Liefs
@Billie85, dank je wel voor je reactie. Ik heb altijd al een onregelmatige cyclus gehad. Welke klachten zou nog meer kunnen?? Ben er nog niet zo in thuis eigenlijk. Weet alleen dat van de melk dat dat dus nu ineens weer op gang is gekomen. Zwanger kan ik echt niet zijn want ben gesteriliseerd en bij ons tweede dochtertje hebben we zelfs icsi gehad dus kan niet door de sterilisatie heen.. Ze hebben niet gezegd hoelang het zou duren nee...
Billie, veel plezier in barcelona. Hoop dat je daar een beetje goed weer hebt. Mamautrecht, hier duurde de uitslag drie dagen. Met een beetje mazzel kan je dus vrijdag bellen. De klachten die erbij horen zijn: vermoeidheid, onregelmatige/ geen menstruatie, geen libido, melkuitvloed, neerslachtigheid/ depressie. Dit zijn allemaal van die vage symptomen, dat je het verband niet snel legt. Vaak moet je een tweede maal bloedprikken, na een maand of twee/ drie. Door stress kan je prolactine hoger uitvallen, dus om dit uit te sluiten nogmaals prikken . Ook mag je niet s' ochtends voor 10.00 laten prikken, in je slaap verhoogt je prolactinegehalte, dit moet eerst je lichaam uit. Vele huisartsen weten dit allemaal niet. Laat je het weten als je de uitslag hebt? Tip: vraag naar de waardes!
Hai, even kort een berichtje...heb gisteravond gehoord dat mijn zus zwanger is. 8 weken is ze nu, ze was dus na 2 rondes al zwanger. Ik ben niet heel erg overstuur....maar heb wel een beetje een dubbel en raar gevoel in mijn maag. En aangezien het voor de rest van de wereld nog geheim is, wil ik het hier wel even kwijt. Ben erg blij voor ze, maar aangezien hier nog geen bloeding te bekennen valt en ik ook niets merk vind ik het zo moeilijk dat ik zelfs niet eens met medicijnen en nep menstruatie kan krijgen!! AAAAAAAAAAAAARGGGHHHHH Zo, sorry, even alleen een berichtje over mijn situatie, maar moest er echt even uit. Liefs
Billie sterkte hoor, vervelend he als je lichaam niet doet wat ie zou moeten doen.. Ik heb mijn bloeduitslag binnen en die was goed zei de assistente. De waarde was 0,2. Morgen telefonisch consult met de huisarts want heb nog steeds last van melk uit mijn borsten..
A.s. woensdag heb ik een extra onderzoek i.v.m. het uitblijven van de bloeding na de Primolut kuur. Ben benieuwd en jammer dat er al zo snel weer iets negatiefs is gebeurd. Soms zo moeilijk om positief te blijven!! Hoe gaat het met jullie?? Fijn weekend!
Hey billie, Ik heb al vaker gelezen dat de primolut niks doet en dat er dan gewoon begonnen wordt met de clomid, ze weten vaak niet hoe het komt. Primolut zorgt voor een onttrekkingsbloeding, net als de pil. Maar ik weet niet hoe dik je baarmoederslijmvlies was. Lijkt mij dat als er niet genoeg zit, er ook niet veel uit kan komen. Probeer de moed erin te houden en geniet wat van het mooie weer, lekker wandelen met de hond. Knuf
Oja, ziva heeft me maandag ondergekotst, dinsdag zat ze tot aan haar nek onder de stront. Vervolgens heeft ze mij aangestoken, dus ik gister leker boven de wc gehangen. We hebben geen klagen, gaat prima hier . Ziva is alweer opgeknapt en ik voel me ook weer wat beter, dus we gaan morgen lekker een dagje genieten van hopelijk de zon.