Nou nog maar een keer terug gebeld. Dit keer liet ik vriendlief bellen, Die is mondeling net wat sterker. We hebben excuus gekregen en een dubbele afspraak met onze arts. Vriendlief zei ook al, fijn hoor dat we geholpen gaan worden en dat mag van ons echt nog wel 9 maanden voor we zwanger zijn, maar dan graag wel een SLT en bv een HSG foto.. Niet omdat we het willen. maar omdat in ieder geval uit te sluiten.. En de opmerking van ga maar terug naar het ziekenhuis waar je eerst zat heeft ze ook heel hard terug genomen.. Vriendlief zei ook al, de reden dat ik dat zeg is omdat ik daar mee wil aangeven dat ze mij vorige keer NIET voor NIETS in de gaten hielde.. Ik heb ondergewicht wat dus een hogere kans op mk geeft en nu met clomid ook nog is kans op meerlingen.. Gevaarlijk voor de vrucht(jes) en mij zelf... Nou mevrouw snapte het toen wel ineens en toen kreeg ik een dubbele afspraak voor 1 november.. Terwijl vriendlief aan het bellen was heb ik flink zitten janken! Voel me zo klote..
Mel ik ben super trots op je dat je je vriendje heb laten bellen!!!!!!!! en natuurlijk heel fijn dat je een excuses hebt gekregen, zo werkt het ook!!! Schrijf alles op en bestook die arts met vragen enne....vergeet de rekenmachine niet he (synisch bedoeld )
@karin, jaa sorry.. maar ik weet niet wat het is maar ben vandaag zo emotioneel als wat.. Heb net ook weer lekker zitten janken met me mannetje. Snap het gewoon niet, Ben ik dan echt een zeurpiet of word ik toch niet begrepen.. Als ik naar de andere meiden met clomid kijk. Zijn het er 9 van de 10 die in de gaten worden gehouden met of FM of een bloedprik.. Maar nee ik niks noppes nada.. En dat voelt gewoon frustrerend. Geduld heb ik nog genoeg maar het idee dat je aan je lot word over gelaten staat me totaal niet aan. Want ik vraag me dan af, in het vorige ziekenhuis maakte ze zo'n big problem van mijn situatie en in deze is dat big problem er ineens niet meer? Is een zwangerschap ineens niet meer gevaarlijk? Is het vruchtje ineens geen parasiet meer?
Tsjeeeee Mel, ik kijk even niet en ons hele topic heeft problemen. Maar ik zie dat het alweer opgelost is. Gewoon op je strepen staan! Goed dat het vriendlief gelukt is!!! Dikke knuffel voor jou na al deze stress. Zuus, ook eindelijk onderzoeken!!!! Niet leuk, maar dan kan misschien iets uitgesloten of gevonden worden, want misschien ligt het wel helemaal niet aan je overgewicht. Bij mij past het ook nooit in m'n agenda al die onderzoekjes, maar officieel moet je van je werk er vrij voor kunnen krijgen hoor. Ik kreeg ook wel een beetje scheve gezichten nu ik 3x per week naar het ziekenhuis moet, dus heb uiteindelijk de waarheid verteld. Dat lucht op en geeft duidelijkheid. En mijn collega's maar denken dat ik lekker uitsliep! Misschien is vertellen voor jou ook een optie? En idd, in de bijsluiter van de ovutesten staat inderdaad dat je eitje springt tussen de 20 en 48 uur na de posi test. Maar ik heb hier op zp vaak gelezen dat ziekenhuis uitwees dat het eitje tot 5 dagen later kan springen. Dus lekker doortempen!
Lieve mel waarom ga je nu sorry zeggen Heb je iemand beledigd? Pijn gedaan? Vermoord? nee toch, dus je hoeft je helemaal niet te verontschuldigen!! Is helemaal niet nodig!!! We zijn je vriendinnen en zullen er voor je zijn!! Als je boos bent..zijn wij boos, ben je verdrietig...dan zijn wij dat ook!!! Je mag emotioneel zijn, wij zijn dat me je!!! en het is toch super fijn dat je vriendje belt, daarom was/ben ik ook zo trots op je!!! Je staat ergens voor en je vecht ook daarvoor!!! Wij laten je niet aan je lot over, zullen je bijstaan, je een schouder aanbieden en je zo goed mogelijk steunen met onze woorden En er is niks lekkerders dan gewoon ff een potje huilen...punt en ja....ook ik ben super nieuwschierig wie onze "gast"is!!!!!
@karin, Thnx meid..! Die woorden over sorry heb ik volgens mij zelf ook een keer gebruikt hiero haha.. Maar ja we gaan weer positief doen.. Tranen weg, boterham en foliumzuur in me mond gepropt en straks weer lekker klussen. Maar thnx voor de oppepper @gast, spannend he die verhalen over de vrouwen die zwanger willen worden.. Hopelijk net zoals met de meeste verhalen allemaal een goede afloop met ze leefde nog lang en gelukkig. Liefs Melleke
Tsja Mel, het zwanger worden is net 1 grote achtbaan met hoge pieken, snelle afdalingen, remmen etc. Want wat kunnen we blij zijn als we ons ei vinden of juist depri als ons ei spoorloos is verdwenen. Het zal voorlopig nog wel een heel lange achtbaan worden. En het is toch heerlijk dat we ons hier kunnen uiten, onze blijdschap en verdriet kunnen delen. Doe dat vooral!!! Ik ben blij om te lezen dat je karretje weer omhoogklimt... op naar 1 november!!!
het lukt niet wat ik wil...pfff anyhow ik had een ticker voor je gemaakt mel maar hij werkt niet mee hihi
wel met pindakaas hé!!! Daar wordt je groot en sterk van Jeetje zeg ik zit wel op mijn praat stoel vandaag hihihi
Hoi allemaal, zoals jullie zien ben ik nieuw hier. Heb me al voorgesteld en in een ander onderwerp/clubje al kort mij verhaal gedaan, het viel me echter op dat jullie pas september in de MMM zijn gegaan. Ik in oktober, mag ik dan ook langskomen hier?
Hahaha! "de gast" is bekend . Welkom meis! Join the club . We zijn natuurlijk wel heeeel benieuwd naar je verhaal!
hey das leuk "onze"gast heeft een naam WELKOM!!!!!! Tuurlijk mag je meepraten en ook ik ben hééél nieuwschierig naar je verhaal
@karin, wat voor sticker had je gemaakt dan haha.. en pindakaas lust ik niet vandaar dat ik maar zo klein blijf denk ik! @fluff88, welkom hier meid! ben benieuwd naar jou verhaal!
Ik ben trouwens net naar "het postkantoor" geweest. Ligt er niets in m'n brievenbus, arghhhh! Uitgerekend vandaag. Ik heb een ovutest nodig! Die van kv wil ik niet halen. Iemand nog tips voor goede "ovutesten" die in de winkel te halen zijn? Ik wil graag weten of het zinvol is om morgen een slt te laten doen. Anders moeten we weer wachten tot de volgende ronde en m'n geduld raakt een beetje op. We moeten zowiezo vanavond eerst sporten, maar ik rij erna wel langs de apotheek, misschien dat ze daar hebben? Karin, ik zag je ticker wel! Wat lief van je!
Haha, gelukkig maar! Ik zal proberen het kort te houden... Ik ben 23, getrouwd hebben een heerlijk koophuisje en zoals bij vele ging het kriebelen, wij wilden een kindje! We hebben van alles geprobeerd, ovulatiesticks, noem maar op, maar het lukte niet.. Na een jaar was ik eindelijk zwanger, ontzettend trots natuurlijk, maar dat werd met 6 weekjes een miskraam. Dat was best moeilijk voor ons om te accepteren, vooral voor mij. Mn cyclus werd onregelmatig( niet extreem, maar ovulatietesten werden er niet makkelijker op) maar de huisarts wilde er niets mee. Het was te vroeg om er iets over te zeggen en ik kon toch gewoon natuurlijk zwanger worden?? Na ruim een half jaar wachten toch maar de stap genomen, we gaan de MMM in. We waren er klaar mee, elke maand weer die teleurstelling.. We hebben een paar dagen geleden onze eerste afspraak gehad. Mijn man had eerder al een spermaonderzoek gedaan, maar moet er volgens de Gyn toch nog 1 doen. Ik mocht meteen een bloedonderzoek doen, aangezien ik net ongesteld was (geluk bij een ongeluk zullen we maar zeggen ) De inwendige echo zag er vooralsnog goed uit, geen enge dingen gezien. Dat kunnen we dus ook van ons lijstje afstrepen. Nu zijn we weer naar huis gestuurd met een potje voor mijn man, een opdracht voor de samenlevingstest en een heel hoop vragen en zorgen.. Eigenlijk wist ik wel dat het deze kant op zou gaan dat we de MMM in moesten, ik had al een voorgevoel, maar wat een stress komt er bij kijken. En dan is het nog maar net begonnen, kun je nagaan hoe het over een tijdje moet zijn.. Noua, dat is mijn verhaal in het kort (hoop dat het ook kort gebleven is) en eigenlijk kan ik niks anders doen dan afwachten..
@fluff88, pff.. super klote voor je dat je een miskraam hebt gehad en daardoor de cyclus van slag is! wel fijn dat ze nu iig allerlei onderzoeken en testjes gaan doen. heb je toch wat meer zekerheid. succes met het zwanger worden! het moet iedereen hier gewoon toch een keer lukken ! xx liefs mel
Fluff, wat een verhaal en wat een groot verlies al. Maar buiten alle verdriet kun je dus wél zwanger worden! En ja, het geeft allemaal veel vragen en zorgen, maar we weten waarvoor we het doen. En gedeelde smart is halve smart .
@ Melanie013 Dankje, ik ga er wel vanuit dat het met iedereen hier goedkomt! Maar voor een ongeduldig persoontje zoals ik, is iedere dag te lang natuurlijk Ik ben blij dat de gyn zo'n aardige dame is die meteen alle mogelijke onderzoeken doet, en niet eerst eentje en dan de volgende afspraak wel verder kijken. En dat voor een intake gesprek.. We blijven er op hopen natuurlijk en ik hoop dat jullie allemaal snel positief nieuws hebben!