wie ook start iui in april?

Discussie in 'MMM clubs' gestart door sasje24, 27 mrt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sasje24

    sasje24 VIP lid

    30 mrt 2010
    14.319
    0
    0
    oh nee ik hoop dat ie even goed posi was, maar dat ze echt nog geen tijd heeft gehad om dit met ons te delen!
     
  2. sjorsjette

    sjorsjette Fanatiek lid

    31 mei 2010
    3.251
    0
    0
    Docent
    Rotterdam
    Sasje jij hebt het gedeeltelijk juist, ik had nog geen mogelijkheid achter de pc te kruipen.

    Maar hebt dus wel getest; negatief. Staat duidelijk; Niet Zwanger.
    Ik wacht idd afspr met gyn af.
     
  3. MSI

    MSI Fanatiek lid

    3 feb 2011
    1.671
    0
    36
    ZOB
    Shitzooi!! Wat raar!!! Nou dan horen we van de week wel weer wat de gyn er over te zeggen heeft! Sterke meis! Knuffel!
     
  4. sasje24

    sasje24 VIP lid

    30 mrt 2010
    14.319
    0
    0
    oh nee sjors wat balen zeg :(

    @hier vanmorgen naar het zh geweest, alles was mooi schoon!
    er zitten 2 follikels van 6 mm dus hierop gaan we de clomid gebruiken!
    volgende week zaterdag dus dag 9 al weer naar het zh!!! krijg nu dus veel meer en eerder echo's dan wat normaal bij gebeurd aangezien ik altijd pas een late eisprong heb eigenlijk! maar ze willen het nu goed in de gaten houden zodat we hem niet weer missen!
     
  5. queenmeisje

    queenmeisje Fanatiek lid

    14 apr 2011
    2.134
    0
    0
    NULL
    Utrecht
    Hè Sjors, wat vervelend zeg... Ga maar lekker in de zon zitten. Knuf
     
  6. queenmeisje

    queenmeisje Fanatiek lid

    14 apr 2011
    2.134
    0
    0
    NULL
    Utrecht
    En jij ook sterkte lieve sas. Ik hoop het zo voor je. X
     
  7. MSI

    MSI Fanatiek lid

    3 feb 2011
    1.671
    0
    36
    ZOB
    Ik had trouwens gezien dat je vanochtend al wel bij andere onderwerpen had gereageerd....vandaar dat ik dacht dat ie negatief was. Niet omdat ik er niet in geloofde ofzo.


    Hey sas dat is goed nieuws!!! Zeker wel relaxed dat ze je nu zo goed in de gaten houden!!! Dat belooft wat ;)
     
  8. sasje24

    sasje24 VIP lid

    30 mrt 2010
    14.319
    0
    0
    ja hopelijk worden de tegenslagen van de afgelopen 2 keer nu goed beloond!
     
  9. roos1

    roos1 Bekend lid

    25 mei 2011
    554
    0
    0
    NULL
    NULL
    ah sjorsj, wat jammer :( Gelukkig mag je bijna naar de gyn! (25aug toch?)

    @sasje, goed nieuws hoor! Goed dat ze't nu zo goed opvolgen! hadden ze eigl eerder moeten doen... Ziet er alvast erg hoopvol uit he!

    Hier vol spanning aftellen naar dinsdag... hoe dichterbij het komt, hoe meer de twijfels komen of alles nog wel goed is... Pfieuw, zal blij zijn als die 12weken echo achter de rug is, ben ik (hopelijk!) weer even gerust!
     
  10. MSI

    MSI Fanatiek lid

    3 feb 2011
    1.671
    0
    36
    ZOB
    ooohh roos spannend!! Ik moet eerlijk zeggen dat ik pas gerust was vanaf het moment dat ik de kleine duidelijk iedere dag kon voelen....en dat is nu sinds 4 weken ongeveer. Daarvoor bleef ik me maar druk maken of het allemaal nog wel goed was. Maar ik hoop voor jou dat jij je rust vind bij de 12wekenecho :). Uiteindelijk komt het toch wel goed hihi.
     
  11. sasje24

    sasje24 VIP lid

    30 mrt 2010
    14.319
    0
    0
    wauw msi ik zie nu gewoon pas dat jij al 21 weken bent ;) hoezo het gaat snel!!!!
    al bezig om alles te kopen???
     
  12. ChocoChick

    ChocoChick Fanatiek lid

    10 apr 2011
    2.152
    0
    0
    NULL
    NULL
    Sjors: wat klote :( hopelijkheeft de gyn een goed plan klaar voor jullie deze week!

    Queen: hoe gaat het met je? Hoe lang moet je plat? Ik hoop zo voor je dat het werkt!

    Sasje: spannend dat er weer een nieuwe ronde begint! Hopelijk zijn ze er nu wel op tijd bij, maar zo te lezen zitten ze er nu wel bovenop.

    Roos: je 12 weken echo is echt al snel. Hopelijk voel je je dan weer wat geruster! Gaan jullie voor de combinatie test of is dit alleen een termijn echo?

    MSI: Hoe gaat het met jou? Last van kwaaltjes of gewoon lekker aan het genieten?

    Met mij gaat het wel goed. Ik begin nu een steeds duidelijker buikje te krijgen. Nu voel ik me een beetje als in een vacuum. Ik voel de baby nog niet duidelijk (wat ik voel lijkt ook wel erg op hoe m'n actieve darmen voelen) en ik heb eigenlijk niet zoveel kwaaltjes meer. Als m'n buik niet dikker was geworden zou ik bijna vergeten dat ik zwanger ben.... Over anderhalve week heb ik m'n 20 weken echo. Leuk om de kleine weer te zien en ook wel spannend of alles wel goed is.

    Maar nog veel spannender is de gezondheid van m'n man, die nu onderzocht wordt of hij een niertransplantatie aan kan. We hopen dat alles goed gaat en dat hij nog voor de baby komt geholpen kan worden. Het klinkt misschien stom, maar dat vind ik zó veel spannender dan de baby die eraan komt....:)
     
  13. sasje24

    sasje24 VIP lid

    30 mrt 2010
    14.319
    0
    0
    nee choco ik vindt dat helemaal niet stom klinken!!!!

    hopelijk kan je man snel de operatie ondergaan!!!
    moet hij nu ook veel dialyseren?
     
  14. ChocoChick

    ChocoChick Fanatiek lid

    10 apr 2011
    2.152
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hij zit nog niet aan de dialyse. Hij had er zelf rekening mee gehouden dat hij eerst zou gaan spoelen en dat hij daarna pas zou worden getransplanteerd. Maar z'n artsen willen hem graag direct transplanteren, wat dus veel sneller zou zijn dan hij verwachtte. Echt heel spannend!
     
  15. sasje24

    sasje24 VIP lid

    30 mrt 2010
    14.319
    0
    0
    oke dan is het idd heel erg spannend! dus ze hebben wel al een match gevonden voor hem zeg maar!!
     
  16. ChocoChick

    ChocoChick Fanatiek lid

    10 apr 2011
    2.152
    0
    0
    NULL
    NULL
    Een familielid wordt nu getest. Hopelijk is het een match! :)
     
  17. queenmeisje

    queenmeisje Fanatiek lid

    14 apr 2011
    2.134
    0
    0
    NULL
    Utrecht
    Ow choco wat spannend voor je mannetje. Probeer wel te genieten hè.
    Nou meiden ik heb vandaag de punctie gehad en dat deed afschuwelijk zeer. Wees gerust Meiden dat komt door de endo. We hopen dit niet meer mee te hoeven maken. Zelfs de morfine hielp niet. Moet nu weer plat vanwege de overstimulatie. Ze hebben 17 eicellen wat eigenlijk te veel is voor de ziekenhuisnorm. Ze hebben nog meer aangeprikt en een deel laten zitten... Pff nu even rust en duimen op een goede terugplaatsing.
     
  18. sasje24

    sasje24 VIP lid

    30 mrt 2010
    14.319
    0
    0
    spannend queens!!!!!!
     
  19. k3lly

    k3lly Fanatiek lid

    1 feb 2008
    2.091
    2
    38
    Vrouw
    Kraamverzorgende
    Heerhugowaard
    Ik duim met je mee queen, pfoe je maakt me nu wel beetje bang met die pijn......
     
  20. queenmeisje

    queenmeisje Fanatiek lid

    14 apr 2011
    2.134
    0
    0
    NULL
    Utrecht
    #2460 queenmeisje, 21 aug 2011
    Laatst bewerkt: 21 aug 2011
    Kel maak je niet druk meis.. Je hebt geen endo en de erge pijn die uiteindelijk kreeg was omdat ze een cyste aan het omzeilen was en dat trok helemaal door omhoog. (niet uit te leggen als je geen endo hebt) voor de rest ging het best. Ik had meer dan 20 blaasjes en nog endo en cystes. Ze hebben niet alles weggehaald en ik heb nu al 17 eitjes. Nu maar hopen dat de bevruchting goed gaat en 1 eitje blijft plakken. En als ik dan heel erg mag hopen, hoop ik ook nog op een paar mooie cryootjes zodat ik dit misschien nooit meer mee hoef te maken.
     

Deel Deze Pagina